Stibak

Podle mě mají být zombieci pomalí a hloupí. Stejně jako ve hře Resident evil (1,2,3). To ale musím v nových filmech překousnout. A Zombieland se i přes tento drobný nedostatek povedl na výbornou! :) ()

melfea

Paráda, hodně jsem se pobavila u tohohle filmu. I když mohlo to být ještě o kousek nechutnější. Woody Harrelson byl super. A na konci se nekonal žádný úplně velká happyend, takže výjimečně dám 6 hvězdiček. ()

annash

Vážně to není nic, co by vás nějak doživotně poznamenalo. Je tam puberťák, kovboj, zombíci a zbraně, což už samo o sobě zaručuje lacinou zábavu pro zabití jednoho marného večera. Postrádá to pořádnou linii, ale kolik linie potřebujete k zabíjení monster, co se vás snaží sežrat? Moc ne. Jakmile se tam však rozjede romantická zápletka, už to začne být přeplácané a nepřehledné. Také žádné ultrahusté hlášky, které by člověk od takového filmu čekal, se neobjeví a vtípky vám ve většině případů jen lehce zvednou koutek. Ale Woody Harrelson se mi líbil a zombíci byli vesměs solidně odporní, takže to nemůžu zase úplně zatratit. ()

kverula

Film jsem si užívala při vlahém večeru, zadělávání bramboráků a čtyř prásků jointa. Za těchto okolností velice příjemná podívaná. ()

kolly13

Dobrá jízda, především a hlavně díky Woody Harrelsonovi, snaživá Emma Stone. Ke konci již lehce stupidní. PS: kdo by tam čekal Billa Murrayho? ()

Braga

Skvělý zábavný film , kterému se ani nedá říct horor. Skoro celý průběh filmu se schyloval k poslední bitvě se zombíkama , která byla opravdu zábavná . ()

Zirael

Zombieland mě baví i na druhé shlédnutí. Je to milá oddychovka se sympatickými charaktery. Veškerý humor je NEtrapný (což je v dnešní době celkem div) a strašně se mi líbilo to využití titulků u "pravidel" Columbuse. A mini-role Billa Murraye byla super :-D ()

Bicman

Tento film mě hodně překvapil, co se týče pojetí. Potěšil mě i výběr hudby. Styl humoru mi prostě sedl, například scéna kde vezme tkrmící se zombie dveřmi od auta, nebo jak najdou toho hummera a on tam najde ty ruce na volantu. A konečně scéna v zábavním parku, závěrečné vyčištění zombie a ještě se u toho povozí na horské dráze. Ale do pěti hvězd tomu stále cosi chybí, takže za čtyři. P.S. scénu jak uklidí indiánský obchod bych nechtěl točit dvakrát.. ()

tomino28

Osobně zombie filmy moc nemusím a upřímně tu posedlost jimi v poslední době nechápu. ALE: tenhle film je dávkuje rozumně a rovnoměrně během celého filmu a je to fajn jízda. Slušné herecké obsazení s cool hlavní pánskou dvojkou a navrch Emma Stone jako bonus. 'Zombík' Bill a jeho stylová likvidace pak už jenom jako třešnička na dortu. ()

clikclikCZ

Prvotřídní akční, zábavná oddechovka. Kdyby bylo v oblíbených filmech ještě místo navíc, Zombieland by tam byl. Woody a jeho hlášky to táhnou, Bill Murray a jeho smrt tomu nasadí korunu. Parádní film pro zasmátí. ()

kuře.gril

Rozhodně to nejsou čisté 4 hvězdy, ale oceňuji, že někdo stvořil zombie film, který mě opravdu bavil, protože jinak mám s tímto žánrem trochu problém. Ono to je vlastně tak, že na tomhle filmu mě samotné zombie nijak nezajímaly, ale to co se dělo kolem, bylo velice dobré! Tak především HERCI- skvělá ústřední čtveřice plus skvostný Bill Murray. Ta epizoda v domě herce je celá neodolatelná. Dále- skvěle zapadající pravidla (někdy i "padající") a spousta povedených vtípků a hlášek. Jen škoda, že závěr v zábavním parku spíše vyniká svojí akčností než vtipem. Protože tenhle film funguje mnohem více jako komedie než jako akční film. ()

aannemer odpad!

Stupidní rádobyvtipná slátanina bez jakéhokoli artefaktu zombie žánru pro naivní puberťáky. Nic víc. Vy všichni, co této kravině dáváte 3 a víc se napřed podívejte na BrainDead Petera Jacksona. ()

punco

Veľmi zábavná vecička tento film, dobré nápady, dobré postavy aj réžia, sexi Emma Stone, síce blbučký scenár ale to nikoho netrápi a fantastická scéna s Billom Murrayom, skoro som si fakt cvrkol :D Určite si to znova rád pozriem. ()

kelet

Paródia na zombies, alebo snaha o plne hodnotný film? Ťažko povedať, no jedno je isté a to, že ani v jednom prípade to nesplnilo účel. Jediné, čo je vo filme bez deja zaujímavé je to, ako dobre zahral svoju rolu Woody Harrelson, kedy aspoň on robí vo filme srandu, skvele sa zbavuje zombíkov a jeho postava je proste top. Inak je to film, ktorý po zhliadnutí len vypnete a odložíte do zabudnutia. Hodnotenie: 40% ()

Taarg

Film, který mohl být špičkový, ale bohužel nebyl. Plno vtipně odvyprávěných reálií se střetává s pomalostí děje a snahou o vztahové klišé (i když samotná klišovitost je podle mne přiznaná). Buď víc vtipu, nebo víc akce. Nebo víc Billa Murrayho. ()

martin5504

Zombieland je veľmi podarený film, ukazuje nám, že aj zlý zombíci vedia pobaviť. Postavy a scenár nebol vôbec zlý a ja som sa veľmi pobavil pri hláškach. NIektoré scény boli nudné, ale po pár minútach sa nudiť určite nebudete. Film má veľa plusov a mínusy by sa hľadali ťažko, preto dávam Zombielandu 4 hviezdičky. ()

Merenre

Hned po Peggovu Soumraku mrtvých nejlepší zombie film (ne že bych to nějak sledoval, to vůbec ne, ale jsou jich takové mraky, že se tomu člověk nevyhne). Harrelson je dokonale sympatický sadista, Eisenberg jako puntičkářský ajťáček taky dobrý. Jen Stoneova a ta malá čubka jsou spíš na jednu do hlavy než cokoli jiného - a ještě ten jejich emo design, no nic pro mě. Příběh standardní ale originálně pojatý s humorem a nadsázkou. Jako celek to dobře funguje a celkem to stojí za shlédnutí. ()

kolodej1

velmi povedená komedie, kdy člověk nemá strach ze zombíků, ale zato má dost důvodů se bavit povednými akcemi či hláškami. Boží byl zejména Woody Harrelson, který si svou roli zjevně užíval a milá byla též rolička Billa Murraye. Velmi zábavné, stopáž tak akorát, aby to nezačalo nudit, velmi chválím ()

Virová nákaza ve filmech

Virová nákaza ve filmech

15.03.2020

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

04.01.2019

Nej filmy roku a PF 2019!

Nej filmy roku a PF 2019!

31.12.2018

Disney zvažuje restart Pirátů z Karibiku