Zoe má za sebou spoustu partnerských vztahů, ale najít toho pravého se jí nikdy nepodařilo. Protože se jí zdá, že hledání trvá příliš dlouho, rozhodne se stát svobodnou matkou. Domluví si návštěvu lékaře za účelem umělého oplodnění. Ve stejný den, kdy byla na klinice, potká Stana, dokonalého mladého muže, který se opravdu velmi podobá princi na bílém koni. Zoe své rané těhotenství před ním nejprve tají, ale posléze dospěje k rozhodnutí říci mu pravdu. Stan zvažuje, zda ve vztahu pokračovat, ale nakonec jí oznámí, že ano. Navštíví s ní dokonce i ultrazvuk, kde zažije další šok. Zoe nečeká jedno, ale hned dvě děti. Stan se stále drží, ale jen do chvíle, kdy jednoho dne vyřkne osudná slova, že sice čekají děti, ale že nejsou jeho. Zoe se naštve a okamžitě se s ním rozejde... (TV Nova)

iamek

Další klasická stupidní komedie s mizerným obsazením bez špetky nápadu a vtipu. Za celý film jsem se pořádně zasmál asi jednou. Jennifer Lopez je sice pěkná, ale měla by se raději věnovat jiným věcem než herectví. ()

klerik

Nie že by šlo o vyslovene zlý film, ale je zbytočný. Otrepaná romantika a tehotesnstvo. A to je všetko. Nepozerá sa na to zle, poteší pár fajn vtípkov, obsadenie je celkom funkčné... Ale inak príliš dlhé a príliš "zo života", až sa vytráca zmysel filmového umenia... ()

Marze

Od hereččina protějšku Alexe O’Loughlina se jen žádá, aby se tvářil okouzleně, a pokud možno příliš nepřekážel. Předvídatelný děj už ani nepobouří; tentokrát se hrdinka, jejíž biologické hodiny tikají nejvtipněji v animaci úvodních titulků, rozhodne pro úděl svobodné matky ()

Flego

Mladá Zoe ( Jennifer Lopez ) nemá šťastie na vzťahy, ale túži po dieťati. Tak si vymyslí tzv. "záložný plán" a nechá sa umelo oplodniť. Následné stretnutie so Stanom ( Alex O´Loughlin ) všetko zamotá... A potom nasleduje klasická klišoidná romanca, ktorú ocenia romantickejšie typy, ale najdôležitejší je fakt, že dve tretiny filmu to všetko funguje. Potom prichádza nevkusná a zbytočná scéna, zopár scenáristických zakopnutí a takto upotený film sa úspešne natiahne o zbytočných 20 minút. Všetko milé a vtipné je razom preč a divák netrpezlivo čaká na koniec. ()

Sofia

Trapné, předvídatelné, neromantické, přeslazené a blbé. Ženy s čerstvou zkušeností těhotenství a porodu si ještě můžou přidat jedno adjektivum - krajně nerealistické. ()

Litsarch

Vcelku jsem si i říkal, že na romantické komedii není co zkazit.... Nějak se potkají, něco se mezi nimi stane, pak se to pokazí ale ve velkém finále se k sobě zas vrátí a žijí šťastně... Téma na tisíce provedení... Zde je tomu taktéž, nicméně je to vcelku hrozně zahrané, nudné a až na pár světlých scén, kterých je tam bohužel méně než kolikrát se za celý film oblizují, je celý film jedno velké utrpení... ()

MoiJe

Pre nadsenie z babatok nemam vela pochopenia a chovanie oboch hrdinov mi pripada temer nepochopitelne... Ale zacinam mat rada O´Loughlina (Hawaii 5-O, Moonlight) a nenudila som sa. Ako oddychovka OK. ()

Idée_fixe

Nesmysly: 1) Zoe je těhotná, má už celkem velké bříško, ale nepořídí si ani jeden kousek těhotenského (nebo volnějšího) oblečení - "Jé, já se už do ničeho nevejdu!" (Velké překvapení - jsem těhotná a s břichem a přibývajícími kily nemohu obléct nic ze svého dosavadního šatníku - jak nečekané!) 2) Jedna těhule ze "Spolku svobodných matek" - od (před)začátku až do víc než půlky těhotenství Zoe má furt stejný (a obrovský) pupek. Jméno jsem zapomněla, ale myslím, že je to ta čůza (omlouvám se, ale fakt je mi hrozně protivná), co tam pak tak pompézně rodila (což je mimochodem příšerná a naprosto zbytečná scéna). 3) Případná zvýšená chuť na sex (a někdy s tím spojený intenzivnější či mnohočetný orgasmus) začíná až v druhém trimestru, s ustupujícími nevolnostmi a rostoucím bříškem (kdy je krev více zmnožená), tedy tak nejdříve ve 4.-5. měsíci, a ne pár týdnů po otěhotnění, jako zde v případě Zoe. V prvním trimestru naopak na sex chuť moc není. Jistě, jsou i těhulky, co za celé těhotenství žádné nevolnosti ani zvracení neměly (např. já ;)), a oproti tomu i takové, co - ač se třeba také cítily fajn - prostě z jakéhokoliv důvodu na sex nemají chuť celé těhotenství, prostě každá to má jinak, to je jasné, ale tohle zkrátka bylo, myslím, fakt obrácené na hlavu. 4) Nechápu, proč Stan trval na tom, že se musí Zoe zbavit svého "pomocného" polštářku, který ji usnadňoval spaní (a že si ho nechala vyhodit). Dejme tomu, že se mohl v noci vedle Zoe v posteli cítit trochu "odstrčený" (což mi přijde sice krapet přehnané, ale budiž), ovšem nejen pohyb, ale i "obyčejný" spánek ve 3. trimestru už fakt není žádný med. A to, jak to tam Zoe předváděla - nevěděla, jak už si lehnout, neustálé převalování, atd atp... - to zcela odpovídá skutečnosti. Já sama moc dobře vím, co to je (a při vší úctě - partner ten polštářek fakt nenahradí). Jedna moje kamarádka (když byla těhotná a už měla velké bříško) by dokonce bez toho polštáře ani neusnula (a já u třetího těhotenství také ne ;-)). To, že navíc po porodu usnadňuje kojení, o tom už ani nemluvím. Myslím, že měl být Stan k těhulce trošku více chápavější - a kdyby si se Zoe o tom pořádně promluvil, jiste by došli k nějakému kompromisu. Jinak to byl docela fajn film. ()

moviesfan

Nenašel jsem nic, co bych mohl kladně ohodnotit. Leda tak půvab J.Lo. Příběh je sám o sobě přehnaně předpovídatelný a natočen dle klasických hollywoodských klišé. ()

Pegas1632

Tak blbej film sem dlouho neviděla. Není to vtipný, zato je to po většinu času trapný. hezký tvářičky to nezachrání. Nikdy více prosím ()

spaceboyCZ

Pokud nekdo tento film hodnoti mene jak dvemi hvezdickami, mel by si zamest pred svym vlastnim prahem. Film je sice predvidatelny jako vychod Slunce, plny ohranych klise a od zacatku je jasne, jak to skonci, ale je jasne, ze scenar byl psan srdcem, vtipne sceny nejsou trapne, jsou zabavne, je tu dokonce nekolik skvelych vtipnych hlasek (i.e. That pillow is a bitch! ), cely film provazi prijemna muzika, pribeh si tak plyne...opravdu velke prekvapeni. Z celeho filmu bych vytkl jen 4 minutovou cast s porodem v bazenku, nejen chlapy to muze rozhodit :D. Pro bezneho divaka je to urcite na 60%, pro fanouska Jeniffer Lopez je to minimalne na 80%, je tam vazne sexy :)) ()

keddy79

Je to přesně tak, jak jsem četla v nějaké recenzi. Celkem příjemně a nenásilně ubíhající čas, ale za pár dnů, nebo v mém případě za pár hodin, budete jen těžko vzpomínat na děj. Původně jsem dala hodnocení v podobě 3 hvězd, ale vzpomněla jsem si na scénu s rituálním porodem za doprovodu bubínku, a musím jednoznačně snížit! Čím vícekrát tento snímek vidím, tím musím jít níže! ()

Riddick77

Není to tak zlé, jak jsem myslel, že bude. Nad vodou to drží Alex, Jennifer je opět trošku mimo, ale příběh není až tak špatný, tudíž v pohodě koukatelné. Pravdou ovšem je, že je tam více nechutných scén než-li těch komediálních, škoda... Kdyby přeobsadili hlavní hrdinku, mohlo to být i lepší. 5/10! ()

numi

Od romantické komedie s Jennifer Lopez se asi zázraky čekat nedaly, ale nejhorší na tom je, že jsou i horší aspekty tohoto filmu. Takhle odfláknutou stěžejní pasáž romance opusu (rozhádání se - ať již důvod, vývoj či roz(h)řešení) jsem už dlouho neviděl. Opakem budiž Alex O'Loughlin, jehož civilní projev potěší, stejně jako svěží pánský humor při debatách na pískovišti... (Více: http://blog.musicserver.cz/clanek/145/Kino-b-log-Zalozni-plan-4-10/) ()