BoncheR

Podľa mňa to nebolo vôbec zlé. Shia LaBeouf je skvelý herec rovnako ako MIchael Douglas. Film bol skôr na uvažovanie a nebola to zrovna "oddychovka" ale každopádne zaujal. Hodnotenie: /70%/ ()

Pavlínka9

Wall Street je úžasný film, který mě fascinoval svým prostředím a otevřeností, naopak jeho "pokračování" mě téměř nudilo a vlastně mě ani nezajímalo, jak to dopadne :D Douglas je sice silně šarmantní a těch "pár" let je na něm znát, ale i tak mě to už nezaujalo. Dokonce ani LaBeouf mě neohromil a tuto roli jsem mu nějak nevěřila. K tomu nesympatická Carey Mulligan a tadá - film s nudným dějem a předvídatelnou pointou je na světě :) ()

Tomesh

Telenovela s finanční terminologií. Stejně naprostá většina lidí netuší, co to je hedging, swap nebo due dilligence.. ()

Timak

nějak mě to nenadchlo. Ale Shia a Michael hrajou sakra dobře. Dokonce i ten Josh mi seděl. Akorát hlavní představitelka se mi vyloženě moc nelíbila a nehodila se tam. Takže celkově takové vlažné, bez emocí a to si myslím, že je to nejhorší, co se filmu může stát ()

drake31

Príbehovo neoslovilo, vizuálne zaujalo, herecky potešilo a môj celkový dojem z tohoto snímku nie je zrovna najlepší. Finančníctvo, Wall Street a pod. veci sú veci zaujímavé ale v tomto podaní ma to nejako nebavilo, bolo to zbytočne naťahované a príliš to nudilo v istých častiach film. Vizuálne spracovanie sa mi páčilo zo všetkého najviac - natočenie rozhovorov, sedenie pri monitoroch a ešte pár detailov ktoré potešili moje oko. Herecky skvelo obsadené a aj skvelo zahraté - pre mňa najlepší bol Frank Langella. Tento film ako celok na mňa dojem neurobil, ale ako sa hovorí v detailoch je krása a práve tie detaily tento film zachraňujú a tak si pokračovanie Wall Streetu odo mňa odnáša 2* ()

Beatle

Rozhodně zajímavé. Nevýhodou je, že je to na to, že se tam celkem nic neděje, je to příliš dlouhé. Neznám první díl, ale ani mi nepřišlo, že bych potřebovala. Přesto...filmy o penězích a Wall Street asi nejsou můj šálek čaje. ()

Ceres

Stone se tu snažil naservírovat drama na pozadí současné globální krize, problém je v tom, že ani Stone pořádně neví, o co jde viz. obhajování CDS či totálně zavádějící scéna s "Too big too fail", kde jako že postava starého pána Jules řekne pravdu o tom, že finanční trhy vyschnou, no tak to byl dobrej vtip, protože pokud tohle myslel Stone vážně, tak tomu pořádně nerozumí, o co vlastně šlo, protože jde samozřejmě o lež a další zářez na pažbe pro pány z Wall Streetu, jak zase všechny ojebali. Naštve mě to, když je něco z mého oboru, o co se zajímam a takhle to někdo posere. Druhá a podstatnější část se věnuje Douglasovi, LaBeoufovi a spol., což není zlé, ale nic extra také. Kdyby Stone nemontoval do pozadí světovou krizi, tak bych byl schopen dát tomuto filmu tak něco kolem průměru či nadprůměru, ale chyby v interpretaci krize mě zvedla ze židle, protože je to hloupost, ale stejně hodně lidí neví, o co jde, takže škoda vysvětlovat. 40% a to jen za připomenutí mnohem lepšího prvního filmu a za cameo Ch. Sheena. ()

JohnSmith

Wall street mě moc nezaujal,ale bylo to aspoň pořád o burze. Co natočil Stone teď je spíš rodinné drama,které se čirou náhodou odehrává na Wall Street. Bohužel to není nic moc. ()

Brain-D

U mě skvělé jako dvojka. Sice jsem se jako v jedničce v určitých částech okolo pěněz zrácel, ale o to víc jsem vnímal dramatickou část. Ta se zde povedla. Stone nám chce říct, že peníze nejsou všechno, že v životě je nejdůležitější čas. Hlavní jak člověk s časem na kládá a s kým ho tráví. Žijeme v šíleném světě, kde je všechno strašně rychlé a vše o penězích. Ani vteřinu jsem se nenudil. ()

sskrblik

Přiznám se že, akciím na trhu a ekonomickým situacím téměř nerozumím, proto byl pro mne film složitější. Mnoho pojmů a informací, které si může člověk jen domýšlet, pokud není znalý. Ačkoliv ve své lehkosti, kdy člověk nevěřícně kouká na cifry (tam hodíme milion dolarů, tam sto), je to docela zábavný film, který upoutá. Jen bych pro něj potřeboval více porozumění. ()

zdenny

Já za to nemůžu, ale Stoneovky u mě většinou končí na třech hvězdách. Možná to je tím, že díky slavnému jménu pana režiséra toho očekávám víc, prostě nějaký hlubší zážitek. Tento film nebyl špatný, ale čekal bych důslednější rozebrání finančních transakcí a spekulací, které vedly k začátku americké a později i celosvětové finanční krize. Nejkonkrétnější tedy nakonec byla přednáška Michaela Douglase na univerzitě, kdy studentům vysvětluje, že jsou vlastně všichni v hajzlu. ()

blackJag

Oliver Stone zasadil pokračování své pecky z 80. let logicky do období kolem ekonomické krize, příběh, který do ní narouboval jest ale krotší než pověstný bělostný beránek. Žádné kousání, jen bezzubý štěkot (bekot) a klouzačka po povrchu. Stone má docela štěstí, že mu Douglas na nástavbu kývnul, protože byť v dalším obsazení není špatné jméno (scénka s Sheenem mě fakt pobavila), nebýt jeho, kouzlo prvního WALL STREETu zmizelo by nadobro v propadlišti (nebo luxusním hajzlu). Jde vidět, že prachy jsou ve filmu narvané. Pěkné lokality, dobrá kamera, celé je to ale dost roztahané, uslzené a kompromisně nekonfliktní. A ta rodinná selanka na závěr, to snad ani Stone nedělal, ne? 60% ()

Eso_pwned

Koverzace Charlieho Sheena a Micheala Douglase po tolika letech byla hodně dobrá. Jinak lepší než jednička to asi nebylo ale srovnatelně dobrý skoro. ()

Ravi

Spíš příběh jedné rozvrácené rodiny, něž nějaké finanční drama. Čekal jsem nemilosrdnou řež na poli financí a lží, několik slizkých hlav na zem padlých, možná i trochu toho nutného násilí. Jenže jsem se koukal na film o tom, jak se žije úspěšným finančníkům a jejich rodinám. Vlastně ani nejde vypovědět o co filmu vlastně jde nebo v čem přináší něco zásadního. Záběry Manhattanu pěkné, hudba dobrá - vlastně od všech věcí je ve filmu trochu a díky tomu od ničeho dostatek k tomu, aby to diváka strhlo. 60% = 3/5 za to je maximum odě mě. ()

mcleod

Přestože většina lidí toto pokračování legendárního Wall Streetu považuje za nepovedené (či přinejmenším méně povedené), je v několika ohledech lepší. Především, oproti prvnímu filmu, není tento tak hrozivě schematický. Bankéři se pohybují někde mezi dobrem a zlem, nevystupuje zde spasitelský odborář-komunista a společnost není pouze obětí burzovních spekulací, ale spoluviníkem přihlížejícím špinavým hrám. Co mi ale na filmu vadilo, byla nit osobního příběhu, který tam být nemusel a který vyvrcholil v kýčovitém závěru. Herci byli výborní - Douglas, LaBeouf, velmi příjemná a sympatická Carey Mulligan i všichni ostatní. Docela mě rozesmál výstup Charlieho Sheena... ()

Krosmen

Inu, dobré to bylo. Je sice pravda, že původní Gekko se tu objevuje skutečně sporadicky, ale o to je to výraznější. K tomu úlisný Josh Brolin, roztomilá Carey Mulligan a Shia taky přinesl trošku do mlýna. Z nějakého mobilního zvonění jsem vyplesknutý nebyl. Myslím, že se jedná o důstojné pokračování, které sice nemusíte vidět, ale když na něj mrknete, budete to lepší čučet do zdi. Poctivých 70% ()

strelenaL

Druhé pokračování makléřského profíka -žraloka Gordona Gekka. Jediné co tomuto filmu škodí je milostná rozepře mezi Shiou a Carey. Hodnotím 4*. ()

svobik

Oproti ucelené jedničce krok zpět. Stone se snaží story roztahovat do šíře, opírajíc se přitom o rodinné a romantické motivy. Koule z osmdesátých let jsou pryč. Zbytečné pokračování, ze kterého vynikající herci skvělý film neudělají. ()

Stoneova divočina

Stoneova divočina