Nastala chyba při přehrávání videa.
 • marvan
  **

  Neznám naivnější položku pseudointelektuálního blouznění, než je útěk před zkažeností města do lesů, vod a strání. Autoři se neúspěšně pokouší těmhle zastydle pubertálním představám, se kterými se většina populace vyrovná v období dospívání, podsunout existenciální naléhavost a hloubku. V pozadí tohodle "umění pro umění" lze vytušit vliv alma mater FAMU.(13.2.2011)

 • Lyncha
  ***

  Pro mě trochu kontroverzní film, diskuse s tvůrci po promítání ještě na kontroverzi přidala. Věkově patřím do skupiny "zoufalých třicátníků" dnešní doby. Ačkoli popisy k filmu slibují, že každý třicátník se ve filmu najde, nestalo se tak. Dokonce ani nemám pocit, že bych už musela bilancovat svůj život, s tím počítám až tak v padesáti. Ale komedie je to docela dobrá.(30.12.2010)

 • LadyPupu
  ***

  Relativně zajímavě natočená sociologická studie s poněkud prvoplánově vykreslenými typy různých looserů, co si ani na prahu třicítky neví rady sami se sebou, natož se svými životy. Přesto, nebo právě proto, se společně snaží vystoupit z onoho pomyslného začarovaného kruhu svých trapně ubohých životů... Pro mě rozhodně sympatičtější než uhlazenější Samotáři. Silné 3*.(14.4.2016)

 • zette
  **

  Rudolfova se svou celovecerni prvotinou ukazala, ze je celkem schopna reziserka, ve filmu ukazala nekolik dobrych napadu. Potesi i neokoukani herci, i kdyz zde si nejsem jisty, zda za to nemuze spise nezname jmeno reziserky. Film pojednava o lidech meho veku, kteri resi nebo neresi sve cetne problemy. Namet tedy neni nicim originalni, postavy nezajimave, dialogy mnohdy vyumelkovane. Nejvetsi minus vsak davam, ze me Zoufalci vedli k zoufale nude. Dalsi z nekonecne rady ceskych filmu, na ktere clovek rychle zapomene...(20.6.2011)

 • Brouk
  ****

  Zoufalci.... No, jo Zoufalci, příběh 6ti lidských kousků odkusi z kdekusi, v tomto případě z Jablonce... Klišé? Póza? Nikoli, takový je de facto život a představy osob z "perifrerního města" (nic ve zlém a hanlivém, vím o tom své)... JItka Rudolfová uchopila téma v tom nejlepším absolventském slova smyslu a udělala své umělecké dílko ve svěžím hláškovém stylu.... bohužel nedoceněném.... 90%(24.2.2013)

 • - Černobílá ukázka ve filmu je ze seriálu Byli jednou dva písaři… (MTHRFCKR)

 • - Film o rodilých Jablonečácích byl natáčen v Jablonci nad Nisou, konkrétně v Klubu Na Rampě, na Mírovém náměstí a na sjezdovce na Dobré vodě. (Mr.Hawkeye)

 • - Scénář vznikl na základě výpovědí přátel režisérky Jitky Rudolfové. (Rocky62)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace