• Kaka
  ****

  Famózní díl. Dechberoucí scény Orlího Hnízda skýtající obrazovou opulenci klasických velkofilmů, skvělý souboj Starka vs Lannistera a celkově dějově velmi hutný díl, ve kterém se figurky na šachovnici posunují velmi rychlým tempem kupředu. Většina příběhu se točí kolem problému v hlavním městě, divošská část tentokrát nedostává prostor vůbec. Vyvážená a hutná epizoda.(18.4.2017)

 • Tumbik
  *****

  Dovolím si říct, že se jedná o jeden z nejlepších dílů celé první série. Souboj Neda a Jaimeho je naprosto špičkově proveden, stejně tak i hádka Neda a Roberta, kterého mám mimochodem celkem v oblibě, i když je to líný tlustý pašík :D. Ned je vážně zhola jiný než všechny ostatní postavy v celém seriálu - je laskavý, čestný, upřímný a vždy jedná s čistým svědomím - proto je to jedna z mých nejoblíbenějších postav seriálu (a to to píšu po zhlédnutí celého seriálu). :)(10.12.2016)

 • Necrotongue
  *****

  Výborně vystavěná epizoda, která mi nabídla všechno, co jsem chtěl, skvělou atmosféru, napětí, intriky a dokonce i kvalitní akci. Po celou dobu jsem se výborně bavil, zaujal mě rozdílný přístup jednotlivých postav k případné hrozbě dothracké invaze, zatímco král chce zabít Daenerys, Hora už začal pro nájezdníky připravovat proviant. Jediné, co mě dokázalo znechutit, byla povinná gay scéna. Myslím, že by HBO udělalo lépe, kdyby se vykašlalo na veškeré soft porno, které implantuje do všech svých seriálů, každý divák si pak může své chutě ukojit na nějakých těch internetech.(7.12.2017)

 • JohnMiller
  **

  Už sa to začína riadne zamotávať. Moje predstavy o klanoch, ktoré pôjdu spolu do vojny sa touto epizódou zrútili. Ned Stark skončil, a to som si myslel, ž on bude postava, ktorá bude ťahať všetky boje, mýlil som sa. V tomto seriály sa fakt nikomu nedá veriť. Niektoré postavy, ktoré sa tvária kladne sú záporne a naopak, vyvíjajú sa.(1.7.2016)

 • buzzwoody
  *****

  Příběhová část Hry o trůny má nesporné kvality. Všichni však ví, že jen na tohle by seriál nikoho neutáhl. Proto v tomto díle konečně vytahuje svůj největší trumf, a sice akční scény. Máme tu krátký souboj bratří Cleganů, přepadení horských kmenů s Tyrionem a jeho smrtícím štítem. Nejlepší z nich, Neda proti Jaimemu, tu máme však ponechanou jako lahůdku na konec, od níž to však s postavou chudáka Neda půjde jen z kopce.(12.4.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace