Muži v černém 3

• USA Men in Black 3 (více)
USA / Spojené arabské emiráty, 2012, 102 min

Předloha:

Lowell Cunningham (komiks)

Kamera:

Bill Pope

Hudba:

Danny Elfman

Will Smith, Tommy Lee Jones, Jemaine Clement, Josh Brolin, Emma Thompson, Alice Eve, Michael Stuhlbarg, Kevin Covais, Nicole Scherzinger, Mike Pyle (více)

V roce 2012 unikl mimozemský zločinec jménem Boris Bestie, boglodit, z vězení s nejvyšší ostrahou na Měsíci, aby se pomstil agentovi K, který mu ustřelil levou paži a zajal ho už v roce 1969. Agent J se z nováčka vypracoval ve zkušeného pracovníka, ke svému tajnůstkářskému, sucharskému staršímu parťákovi K má však i po čtrnácti letech spolupráce stále dost daleko. Boris Bestie, využije utajeného vynálezu stroje času a změní tok historie: v roce 1969 zabije K, zabrání tak svému zatčení a zmrzačení a v současnosti otevře cestu k ničivé invazi své agresivní rasy na Zemi. Jelikož pouze paměť J byla nějakým způsobem nedotčena, nikdo jiný v Agentuře nerozumí jeho dotazům a znalostem týkajícím se K. Na ústředí MiB J zjistil, že K byl odpovědný nejen za zajetí Borise, ale také za rozmístění štítu "ArcNet", který zabránil Bogloditům v dobytí Země, což vedlo k jejich vyhynutí. Nová velitelka MiB O brzy pochopí, že došlo k časovému přeskoku a protože je K již dlouho mrtev, ArcNet nebyl nikdy nasazen a dnešní Země je bezbranná před invazí bogloditů. Agent J se tedy vypraví do minulosti, aby obnovil původní časovou linii... (TV Nova)

Petoss1

Zábava a oddychovka na jednotku. Smith hláškuje, Jones hádže jeden pokerface za druhým, Brolin do toho krásne zapadol a všetko to skvele funguje. A potvrdilo sa mi aj to čo som predpokladal, Lady Gaga je emzák. ()

cariada

Příjemné retro sci-fi komedie. Já se dobře bavil , dostal jsem vše co jsem očekával, pěknou zábavu a skvělé triky. Kupodivu tu nehraje prim žádná žena což je docela zvláštní, ale vůbec to nevadí. Dovedu si představit pokračování uvidíme... ()

shyster

Je to taková oddechová zábava, která trošku drhne, co se nelogičností týče, ale Will Smith si to s ostatními užívá. ()

Nach

Po jedničce určitě nejlepší film celé série. Možná o kousek ještě lepší. Skutečně jsem nečekal, že by po tolika letech mohlo být pokračování této scifi komedie tak kvalitní. Zvláště, když celý film doprovázeli takové problémy. Přesto Tommy Lee Jones nám viditelně zestárl, Will Smith je stále ten mladý, hláškující ksicht a úvodní poslední rozloučení se Zepem mě dostalo smíchy na kolena. :D 75% ()

bourec

Proč má dvojka horší hodnocení než jednička,je pro mě záhadou.Pro mě remíza jak prase.Bohužel trojka už zklamání rozhodně trochu je.Co se týče technický stránky,v pohodě.Ale jinak nic.Vtip,kterym oba dva sršeli,je fuč.T.L.Jones,protože je mu asi sto let,což na jeho tváři je nádherně vidět,tady hraje asi čtvrt hodiny.Josh Brolin,dobrý,ale...!No a děj,to je asi nejslabší článek filmu.Prostě nic originálního,chvílema docela nuda.Trochu napětí je na konci,ale to už film nezachrání.40%. ()

Attta

Tak takový návrat po totálně zpackané dvojce jsem opravdu nečekal. Samozřejmě jak už to bývá zvykem, tak se jedničce opět nerovná, ale narozdíl od druhého dílu se jí trojka alespoň dost blíží. Musím dokonce přiznat že mě dost mrzí to, že jsem na to kvůli předsudkům nešel do kina, protože to byl pro mě fakt šok. Velice povedený díl, který srší parádními vtípky kousky parádního napětí, akčními "bombami" a to všechno do sebe parádně zapadá jako u ječniky. Tak trochu jsem se musel usmát (v dobrém slova smyslu), když jsem si uvědomil že mi to cestování v čase dost připomíná Back to the future. Fakt parádní jízda časem, která je místy i občas emotivní a určitě potěší všechny fanoušky MiB. ()

Rodriguez

Po deseti letech po konci druhého dílu MIB začínají řádit nanovo. Načerpali nové síly a s dávkou humoru vyrazili z5 do bitvy. Tentokrát se bude muset agent J pořádně ohánět, aby odvrátil světovou katastrofu i agenta K. 80% ()

WoWoW

Trochu jsem bojoval s tím se na návrat černooblekářů s černými kravatami, brýlemi a auty kouknout. Nakonec zvědavost zvítězila a já musím říct, že to zase nebylo úplně špatně. Avšak první část filmu, která se odehrává v současnosti, byla naprosto příšerná a vážně jsem měl sto chutí jít do pryč. Neudělal jsem to i díky tomu, že jsem se těšil na Brolina. Byl jsem totiž strašně zvědav jak zahraje Lee Jonese. On však nechrál Tommyho K., on dostal tu obrovskou výhodu, že mohl naprosto v pohodě hrát Josheho K. A najednou mě ten film bavil, vtipy mi tam seděly a všechno fungovalo jako za starých dobrých časů. O dalším dílu nechci nic slyšet, ale jako upozornění, že MIB existují a existovali, mi to přišlo fajn. ()

joker.george

Zpočátku jsem byl potěšen z přívalu dobrých hlášek a zajímavého designu antagonisty, postupně jsem ale žel dostal to, co jsem očekával. Ucházející komedii s průměrnou akcí a příběhem, který se podařilo úspěšně zúročit jen v pár momentech. A po celou dobu jsem si lámal hlavu s tím, jestli je Tommy Lee Jones hraním opravdu tak znechucený nebo svoji postavu ztvárňuje s až děsivou uvěřitelností. ()

Streeper

Třetího pokračování jsem se bála, jelikož dvojka už nebyla tolik dobrá. Jsem překvapená, že se mi nakonec trojka tolik líbila. Nyní ho pokládám za nejlepší díl z celé trilogie. Nápad vrátit se do minulosti, aby změnili budoucnost je skvělý. Josh Brolin je Tommy Lee Jonesovi až neuvěřitelně podobný a Will Smith zvládá vést vlastně skoro celý film sám na jedničku. Nová postava v podobě Emmy Thompson mě také potěšila. Za mě napínavá sci-fi komedie na jedničku. ()

Lopic

Místama byly pokusy o vtip mirne trapny ale jako celek to je prijemny odreagovani a to hlavne ve chvili kdy se dej prenese do minulosti. ()

wohna

Trojka je o něco lepší než dvojka, to bez debat, ale stejně jsem čekal o něco více. Dlouhá odmlka, scénář mohl být propracovanější. Chybí mi tu víc hořkého Tommy Lee Jonese. Josh Brolin mi přijde dost nesympatický, takže co se týče "obměny" těchto dvou herců, mě to nepotěšilo. Will Smith je švihák s charismatem a nikdy nezklame. Už od prvního dílu má stejný smysl pro humor. Co se týče mimozemšťanů, příjde mi, že jich je tam až moc. Ubírá to na kvalitě filmu, podle mého mínění. Velice se mi ale líbilo zpracování konce, když agent J vlastně viděl, to co viděl (nechci spoilerovat). Aspoň něco. Doufám ale, že tohle byl poslední díl MIB. Víc už ne, prosím. PS: Jedničku si vždycky rád pustím, to je pro mě klasika :) ()

enjoi

Tak na trojku jsem se moc těšil, zároveň jsem se ale bál, abych nebyl zklamán. Naštěstí se tak nestalo a Muži v černém 3 jsou obstojným pokračováním. Sice to na první díl nemá (možná jenom kvůli nostalgii jsem neobjektivní), ale je to rozhodně lepší než díl druhý. Pro fanoušky série nutnost vidět. 80 % ()

Trainspotter

Lepší než dvojka, horší než jednička. Dál bych i čtyři hvězdy, ale to by na mě nesměl Frank čumět jen z podstrčených obrázků. ()

Crawler-D

Zábavná podíváná, která si mocně vypomáhá exkurzem do minulosti, který využívá k řádně uplakanému finále. Skvělým prvkem je mimozemšťan Michaela Stuhlbarga, který je herecky zvládnutý a scenáristiky velmi zajímavý, vnášející do akčního sledu scén zasněný nadhled nad spěchem. ()

laik_60

ach jo od jednotky to ma trochu ďaleko, ale tá malá epizódkas Andy Warholom bola vtipná. Starý pán Lee je vo filme už naozaj starý. Snaď to už skončilo. ()

Kdo natočí další Muže v černém?

Kdo natočí další Muže v černém?

03.02.2018

Ačkoliv nebyli Muži v černém 3 přijati zas tak nadšeně, bezesporu se proměnili v hit. Tržby 624 milionů dolarů (nejvíc ze všech tří filmů) donutily studio Sony k úvahám o čtyřce, Will Smith a Tommy… (více)

Will Smith a jeho nejhorší den

Will Smith a jeho nejhorší den