Dvorik

Velky potencional, ktery konci v pulce filmu debilni honickou na motorce. Jak se objevi Venom, tak tohle becko vypinam. ()

PTuranyi

Venom je typická akčná scifi podľa komiksu s hláškujúcim hrdinom, ktorý je vďaka symbiontovi niečo medzi Spidermanom a Hulkom. Kvôli akcii a možno aj komiksovej prostote sa na logiku a nejakú tú fyziku ohľad neberie. Hoci symbionti zabíjajú svojich hostiteľov ako na bežiacom páse a mimo laboratória neprežijú (ale Venomovi sa to podarí), vyberú si za "šťastnú" obeť práve nášho hlavného hrdinu (čo je akosi pochopiteľné) a náhodu aj skazeného vedca, magnáta (akési temné alterego Elona Muska) a majiteľa laboratórií ktoré týchto mimozemských živočíchov priviezli na zem. Z neznámych dôvodov sa mimozemšťanom páči podoba zubatého monštra, hoci vo svojej podstate sú beztvarí. Dokonca v prípade ženskej hostiteľky kopírujú jej fyziognómiu. Jediné pozitívum tejto komiksovej rozprávky sú Venomove hlášky, ale tak veľa ich nie je. 60% ()

0kozel

Dobře natočený lehce naprůměrný film. Zábavnou podívanou z toho dělají legrační interakce mezi Venomem a Ediem a určitá nadsázka, s kterou si tvůrci dělají legraci ze všech těch hrdinských filmů. ()

HMTD

No tak mne z filmu bavil zejména Riz Ahmed a tak nějak jsem měl prostě dilema, kdo je tam vlastně záporák. No po pravdě neměl, Venom byl záporák, Riz Ahmed klaďas až do doby než ho posedl Riot. ()

Methew

Pecka film, ktorý má konečne miernejšie tempo a človek si ho tak viac užije a vychutná. Žiadna nezmyselná zbesilá jazda, ale všetko aby do seba pekne zapadalo a zároveň to bolo drsné a realistické. Veľmi pozoruhodne skombinované prvky sci-fi, hororu a komediálnych scén sú tu v skutku pôsobivé. Taktiež si dali veľmi záležať aj na psychologickej stránke filmu, čo fakt veľmi kvitujem a veľmi milo ma to prekvapilo. Pretože psychologická stránka filmov u mňa hrá asi tú najdôležitejšiu rolu. Teším sa na pokračovanie :) ()

UncleMorty

Bavil jsem se a to víc než dobře, film aspiruje silně na dvojku, resp. na cely spiderverse universe a vůbec s tím problém nemám. Jasně, ve scénáři to má díry a lehce to pokulhává, nicméně celkový dojem potěšil, o to víc sranda v podobě She-Venom ()

bSaR

Po dlouhé době opět napíšu. Film není revoluční, ale v žádném případě tak špatný, jak hlásily první ohlasy a ve výsledku i některé aktuální. Pravděpodobně se tedy nacházíme někde na průměru, přičemž lze jít kousek nahoru i dolů podle toho, jak vám film celkově sedne. Hardy/Edie/Venom jsou super. Film je v podstatě o nich a jejich bizardním vztahu. Na nich celý film stojí a padá, protože zápletka je standardní. Celé je to ověnčené akčními scénami, které jsou více či méně zdařilé. Závěrečné akční finále vy zasloužilo více péče, minimálně přidat pár zpomalovaček, protože jsem často nevěděl která bije (zdravím Transformery), do jaké míry tomu bylo díky první řadě v kině momentálně nedokážu posoudit. Z toho ovšem vyplývá plné kino a tak nějak doufám, že bude mít film silný první víkend, protože pak to vidím na prudký pokles. Sérii a universu dávám tímto palec nahoru, protože přes spoustu nedostatků či průměrů, dokázal film pobavit a to svým vlastním způsobem. Hlavní postava sympatická, partnerka i doktůrek také, což je jádro, na kterém MCU vybudovali značku. Let´s do this SONY and be great again! ()

bigmatko

odkloním sa od kritických recenzií a musím vyjadriť spokojnosť hlavne samozrejme z Hardym, ktorý je výborný a Venom má kvalitu práve vďaka nemu. veľká škoda že upustili od Rkového ratingu a spravili to viac do humoru ako do temného a drsného príbehu, ktorý by Venmovi viac pasoval. Vtip každopádne potešil a ani sa to zbytočne nenaťahovalo. Venom je temný hrdina z dobrým potenciálom ale treba mu skutočne pridať trocha viac z toho thrilleru a hororu, lebo takéto spracovanie nemá s thrilerom nič spoločné a s hororom už teda vôbec nie. strih a kamere sú miestami chaotické a preto je lepšie ísť iba na 2D lebo v 3Dčku by ma to asi dosť otravovalo. Venom je v podstate zábavný film a dúfam že pre ďalšie pokračovania už skutočne pritvrdia. ()

HBJ

Venoma mám rád a Carnage taky..Tohle působí jako standartní, trochu zmatenej průměr s dobrým Hardym, slabým protivníkem a hroznou a slizkou Williams..2,5⭐ ()

TrueArthur

Na film Venom som išiel do kina s malým očakavaním a to sa mi aj veľmi vyplatilo. Film z trailerov pôsobil trošku hororovo, avšak v realite sa jedná o akčnú komédiu. A práve humor ťahá tento film neuveriteľne vysoko. Venom a Eddie (Tom Hardy) tvoria výbornú dvojku, a aj bežné interakcie medzi nimi sú skvelé. Tom Hardy hraje úžasne, čo spôsobuje problém keďže ostatné postavy nie sú tak výrazné. Carlton Drake (Riz Ahmed) je další úplne nezaujímavý slabý záporák. Taktiež prvá pól hodina filmu sa tiahne a je nudná, hlavne keď sa na scéne nenachádza Tom Hardy. Tento snímok prekonal moje očakávania, skvelá akčná komédia, 75%. ()

mertikek

Venom se sice odchyluje od původních komixů, ze kterých vychází, tj. od Spider-mana, ale je to něco nového a nedá se říct, že špatného. Zřejmě si tvůrci dali dost práce s vytvořením celého nového pozadí pro tuto postavu, ale jakoby neustále něco chybělo. Je dost možné, že to byl pouze můj pocit, pocit fandy komixů o Spider-manovi, kterému tam právě červeno-modrý vtipálek poněkud chyběl a zároveň cítil rozpor mezi informacemi o Venomovi, které již má a které se na něj sypou z plátna. Závěrem, film je napínavý, nabitý akcí, má i trochu romantické linky pro dámy, které jsou svým přítelem (pravděpodobně násilím) dovlečeny do kina a je celkově zábavný. Z kina jsem odešel velmi potěšen a to i díky obsazení...a věřím, že Woody pořádně rozpoutá "Carnage" v příštím díle. ()

xi.xaO

Je*em vaše recenzie, je*em aj nominácie. Veľkí kritici dali na na rotten tomatoes filmu nejakých 30%, ale pritom neviem začo. Film je podľa mňa a ako vidím aj podľa druhých celkom dobrý. Aspoň ja som sa v kine bavil neskutočne. Má to v celku pomalší rozjezd, ale to sa dalo čakať, keď to bol len prvý film o Venomovi. Takže áno treba "pretrpieť" prvých asi 40 minút filmu. Lenže akonáhle sa Venom spojí s Eddiem, tak film, akcia, príbeh a tempo dostáva nový rozmer, ktorý nepoľavý až do konca. Výborný Tom Hardy exceluje z castu, ale to sa tiež dalo čakať. A ešte keď sa k nemu pridá Venom s černým humorom, tak je zábavy až až. Venomové poznámky patria k tomu najlepšiemu vo filme. Akcia neurazí, aj keď finálny fight mohol byť dlhší a lepšie natočený. Veľmi potešil song od Eminema a hlavne podtitulková scéna. Po podtitulkovej scéne chcem dvojku. PS: Najlepšie so Spider-manom. :D ()

LL CoOl J 74

Jeden z mých oblíbených zaporaků že Spideyho mě příjemně pobavil ano bylo tam trochu i té komedie , ale proč nepridat něco takového do temného příběhu Venoma i když spousta lidí čekalo že to bude temnější. Každý má svůj názor, ale tím se přece neridime uděláme si vlastní při shlédnutí. Za mě pět z pěti.. Hardymu sedla zatím každá role a ani tahle není výjimkou. ()

vitek_korenn

Tak konečně jsem se dočkal. Venom ztvárněnej Hardym. Trošku jsem se lekl, když vyšli na povrch první recenze. Ale byl to jen planý poplach. Hardy hraje jako vždy skvěle. Hlavní záporák také neurazil. Jediné co mi trochu vadilo, byla hudba. Hlavně u akčních scén – basy byly boosted co to šlo, a tak trochu kazili dojem z dané scény. Zato samotná akce graduje společně s dějem a ke konci je to vážně jízda, to vám povím. Po každém střihu jsem se dokonce modlil, aby ještě nebyl konec. Já si to prostě užil. Tohle přesně od filmu očekávám. Vžít se do filmu tak, že ty 2 hodiny utečou ani nemrknete. Jako příjemné plus beru také to, že jsem se místy i zasmál. U Venoma jsem totiž podobné odlehčení vůbec nečekal. Ale proč ne. Fungovalo to. Za mě 8,5/10. ()

TURPIA

Na Venoma jsem se dlouho těšil a měl jsem obavy že to dopadne jako nový sračka Predator, ale dobře to dopadlo. Tom Hardy svou roli zahrál parádně, hlas a hlášky Venoma luxus. Těžko říct jestli snížením ratingu udělali dobře či špatně ja se dobře bavil. ()

FISHa

Už z trailerové kampaně bylo jasné, že tohle bude blbina a promarněná šance natočit zase trochu jinou komiksovku... Po shlédnutí to mohu jen potvrdit :-D ALE na druhou stranu, pokud člověk jde na film s opravdu nízkým očekáváním, tak si film může i užít...Místy silně přehrávající Tom Hardy ( asi jediný moc dobře věděl, že se upsal kravině) si to alespoň užívá, chemie mezi ním a Venomem je podivně zábavná, příběh je prostříhán až běda a v některých scénách je to do očí bijící, chování postav je naivně pitomé až je to vlastně docela sranda :-D akce a efekty, průměr...bavil jsem se ale ta pachuť promarněného potenciálu je stejně patrná...pokud je pravda, že z filmu bylo vystřihnuto 40 minut natočeného materiálu, byl bych docela rád, kdyby časem vznikla plnohodnotná verze na DVD/Bluray...filmu by to jen prospělo....suma sumárum - je to zlé, zábavně zlé :-D slabé *** ()

Reall

Po pravdě nijak nepobírám hodnocení na csfd. Je normální, že tu stále nacházím hodnocení, které často neodpovídá kvalitě filmu. Chápu, že každej člověk má svůj názor, že někdo nemá rád filmy podle komiksových předloh, obsazení a nebo Hardyho jako jedince. Tihle lidé bez zjevného nadhledu na film, skrze jejich zaujatý pohled kazí rozhodnutí k otázce, zda se na film kouknout nebo odložit do dlouhého seznamu odložených filmů kvůli recenzím. Rozhodně to není trhák roku, ale moje tvrzení neřídit se hodnocením a dělat si vlastní názor, se stále vyplácí. Nebudu tu rozepisovat, co bylo a nebylo špatně. Je to A film, který se může stydět leda, tak za rozpočet. Nemluvě o lacinějším scénáři. Bez tak se mi Venom líbil (3.5/5). Kritici "hejtí"a lidé se baví! Pak potom se ptám... "Od čeho jsou kur*a kritici, aby posrali zisky filmům a odradili potencionální spokojené zákazníky"? ()

Damnsinead

Trochu rozpačitý film, ale nebyl zdaleka tak špatný, jak bych čekala podle negativních recenzí. Tom Hardy je sympaťák, Venom je ještě větší sympaťák ( a není to žádný parazit, abyste věděli). Zbytek osazenstva mě tak nenadchl. Nevýrazný záporák, nevýrazná Michelle Williams ( I když ta nedostala dost prostoru na nějaké hraní) Taky mohli zapracovat na Venomovi Proč se rozhodl zachraňovat Zemi? Protože se mu tady líbí. Hm, když to říkáte. Akční scény byly fajn, na nějaký rozvoj postav nebyl čas. Zkrátka nenáročná zábava. Vychází to na lepší průměr. ()

Trescha

Někdy nejni od věci hodit okem na ČSFD,před návštěvou kina.... Zatímco před dvojkou Deadpoola jsem byl natěšený jak rozmazlený spratek před štědrákem a pak se cítil jak naivní smrad z chudé rodiny po štědráku,tady to bylo přesně naopak. Druhý díl hnusného avokáda sem tam zachránilo Rko,tady sice očividně scházelo,ale tragédie se nekonala. Hardy je prostě Hardy a přesto že mu tady ojel prdel mimozemský asfalt,je to furt Hardy.... Teda aspoň napůl.... Akční závěr je krapet nepřehledný a 3D opět v podstatě zbytečné. Venom není nic extra pod sluncem,ale je to zábavná komiksová jízda,která v rámci PG 13ky nabízí asi to nejdrsnější co jí dětský rating dovolí. Takže vzhlížejme úpěnlivě ke dvojce a doufejme v Rko a Woodyho Harelsona.😋😋 ()

Kraven bude první komiksové eRko od Sony

Kraven bude první komiksové eRko od Sony