medveed

Stokrát viděná zápletka v příběhu podle komixivé předlohy. Tom Hardy tomu hodně pomohl, ale čekal jsem temnější podívanou. 60% ()

camomilla

Kdyz vesmirnej parazit (sorry-jako) zacal hlaskovat, curala jsem smichy. Deadpoole, mas tady noveho konkurenta z rad anti-hrdinu. Jo a nejakym zahadnym zpusobem mi projely vsechny titulky a za nimi je jeste jedna scena - takze se rovnou tesim na dvojku! ()

Pythonator

Byl jsem zvědav, jak udělat dobře film, kde je hlavní hrdina slavný komiksový záporák ze Spidergaye. Lze to i dobře? Nevím. Tohle zas tak moc dobré nebylo, ale místy to bylo zábavné. Michelle Williams už je nějak sešlá a kdyby tam nebyl Tom s tvrdým, tak by to asi stálo úplně za hovno. On je opravdu sympaťák a celé to stálo na něm. Každopádně byl Venom tak nadupané monstrum, že kdyby tam byl i ten malý teplouš Spidergay, tak by nám toho z pavoučka asi moc nezbylo. ()

Accuphose

Ten film je béčko, což není urážka, to je kategorie, stejně jako muzikál. Všechny kategorie mají své žebříčky, stejně jako já nehodnotím My Fair Lady, protože by to bylo zavádějící, hodnotím jen filmy, na které koukám. No a musím říct, že film mě baví, nejsou tam nelogičnosti a dementní scény, nehraje se na city, nejsou tam klišé a podobný srágory. Nicméně na 5 hvězd to není, to ani béčkovej film ode mne nikdy nedostane. Hlavně to uběhlo hrozně rychle a ani chvíli jsem se nenudil nebo nekroutil hlavou. ()

Yamatosan

Hvězda navíc za Hardyho, jinak hrozný béčko jak z devadesátek, se scénářem jak od retarda. Neskutečné, že toto byl takový úspěch. ()

fabregas1

Zase je to jen o Hardym, ten kluk je hold dobrej a oblíbenej. Film měl díky němu ten správný šmrnc, efekty v pohodě a postava Venoma za mě určitě uspěla, už to chtělo nějakého toho záporáka co se nebojí kousnout. Venom je pohodovka, která zabaví a rychle uteče, takže já byl spokojen. PS:co se týče vedlejších postav, tak nejvíce mě zaujal Woody Harrelson. Kdo je trpělivý, určitě mi rozumí. Už se na něj těším, kluk jeden zlobivej. ()

lubica1995

Nemám fakt problém ani s marvelovkami, ale toto NÉ. Nečakala som nič viac, ako dobré efekty, ale ani tie tam neboli. Povrchné grgy, prdy, hovná, dialógy, a samozrejme plno krvi. Mne tam teda fakt niečo chýbalo. Sorry. PS: všetci okolo mňa ma prestávajú chápať. S piatich divákov som bola jediný kritik. Tak teda asi je chyba vo mne. Ale keďže mám tú právomoc sem písať koment práve ja, tak si dovolím napísať pravdu. A to je: že ja si už nikdy nesadnem k tomu to filmu. Aj keď Toma Hardyho asi fakt milujem. ()

Pejda

Celkem slušná úvodní seznamka s novým hrdinou od Marvel, ale doufám že pokračování bude propracovanější, až na pár scén mě to dějově nenadchlo, ale zase některé hlášky jsou slušný a vtipný. ()

Chlo0opek

Klasická komiksová záležitost. Předvídatelná, místy přímo hloupá, častokrát trapná, místy však i lehce vtipná a graficky zdařilá. Tzn. že by přesně to, co chce dnešní mládež? Hlavní představitelé mi k tomu přišli nepříliš sympatičtí, Michelle navíc není ani hezká ženská:(. Hudba poslabší, příběh kromě toho, že byl předvídatelný se ale nakonec snést dal. 2*. ()

chosan

Film se mě líbil má dobrého kladného i záporného hrdinu, dobrý děj, příběh a hlavně to není úplně klasická marvelka takže za mě dávám filmu 75%. ()

shinlove

Nic nového to nepřineslo, v ničem to můj život neobohatilo, překvapilo pouze v jediné věci - stopáži. Zde se uvádí 112min, film trval cca 93. Takže 112 je asi uvedeno i s reklamami a ukázkami před samotným filmem :) Toma mám celkem rád, jeho Bane, záporák v Revenantovi nebo agent v Tohle je válka! mě bavili a tady toho hraní zase mít tolik nemusel, emoce v podstatě nula, občas nějaké ty nadávky, ale i on to neodehrál tak, jakože "mým snem vždy bylo ztvárnit nějakého komiksového hrdinu a je mi ctí, že je to zrovna Venom, můj nejoblíbenější komiks od dětství.."! Přišel, natočil, dostal zaplaceno a šmitec. Není to ani tak zábavné jako Deadpool, ani tak hravé jako ostatní postavy Marvel nebo DC světa. Přesto technická stránka povedená a i za to 3* ()

Stinger78

Dlouho jsem se k tomuto filmu nějak nedostal, nějak nebyl čas a možná jsem měl i docla obavu, jak bude Venom uchopen. A byl uchopen naprosto parádně, Tom Hardy si roli užil jak sviň, ze suše hláškujícího symbionta se stal antihrdina, kterému člověk musel fandit, no prostě by si člověk povzdychl, že je škoda, že Venom si jede mimo MCU jako samostatná jednotka. Už se těším na dvojku. ()

Holly_Molly

Zkurvenej digitální bordel, co nedává zamák smyslu, je zbytečně dlouhej, nadhodnocenej, bez tolik slibovanýho Rka a je v podstatě jenom boží Hardyho ONEMANSHOW, kterej si roli Venoma (Jediná dobrá položka filmu) evidentně užívá a je to znát.. A tak to má být! Když se nebaví divák, ať se baví aspoň herci. ;-) ()

Kraven bude první komiksové eRko od Sony

Kraven bude první komiksové eRko od Sony