Katalin

Vůbec jsem neměla v plánu na Venoma jít, absolutně mě to nelákalo. Po pozitivních ohlasech kamarádů jsem si ale řekla, že jako správný Marvel fanoušek, bych na něj měla jít. A vůbec nelituju. Jak jsem neměla žádné očekávání, tak mě film neuvěřitelně překvapil. Bavila jsem se celou dobu a téměř dvě hodiny utekly strašně rychle. Hardy je skvělej herec a jeho 'vztah' a souhra s Venomem byly úžasný. Co mi vadilo, byl trochu zdlouhavý začátek, který mohli možná zkrátit a dopřát nám víc Eddie/Venom slovních přestřelek. Také finální digitální bitka nebyla žádná pastva pro oči, protože sledovat jak se míchají dva nasraný asfalty není zrovna dvakrát napínavý. Jak říká plno lidí, filmu možná také trochu uškodilo že snížili rating, absence krve při násilných scénách tomu ubírala na vážnosti. Ale celkově jsem byla opravdu mile potěšena a nemůžu jinak než hodnotit kladně a film vřele doporučit :) ()

Sidenius

No, pro me to zachranoval muj oblibenec Tom Hardy, radoby vtipne hlasky Venoma a pomerne hezky upraveny studiovy hlas. Tim bych to asi uzavrel. Hadam ze ten kdo miluje spidermany, wonderwoman,cpt. America a podobne veci z toho bude nadsenej. Ale uznavam ze prijemnejsi nez vetsina ,,marvellovek”. Prvni polovina filmu uplne o nicem. ()

smartynaf

.. většinou, když se mamlas, outsider, změní v Super Hero, tak nějak dostane rozum, je cool, nebo tak něco. Ale tady je Hardy celou dobu jen debil a vůbec mne to ne chytlo 🙄🙂. Nicméně doufejme že je to prolog.. 🙂 ()

Mukade

Skvelá optimálna rola pre Hardyho. Michelle mi naopak vadila, už sa na niečo takéto nehodí (resp. začína nehodiť?) naviac mala príšerný minisukňový outfit... Scenár neni nič moc a ani réžia. Niekto schopnejší by vyťažil z tohto námetu oveľa viac. Takže dohora to ťahá najmä Hardy plus samotný "námet" - Venom (jeho CGI spracovanie je dobré - veľká (...) pekná (svojím temným spôsobom) obluda ((: . PS: dobre to vystihla Katie Walsh, "writing for the Chicago Tribune, gave the film 2.5 out of 4 stars and said, "It's a mess, but wow, is it ever a fun, fascinating mess. Those are always so much more thrilling than any of the formulaic superhero movies that parade through multiplexes all year." - pretože je to temné (: (neznášam spajdrmena) ()

dinzbir

Moc, moc, mooooc pěkné :-D Není nad to představit si skoro neomezené možnosti pomocí jiné entity. Vtipné scénky, napětí, akce, postě vše v jednom pro scifi a akční nadšence... a samozřejmě i beznadějné romantiky >:-D ()

Doffy

Dost slabý scénář a chabá režie. Hlavní hrdina je odpadlík a hlavní padouch je bohatý šílenec, co chce změnit svět k obrazu svému. Celý film doprovázejí neustálé klišé hlášky, až to bolí, a hláškující hrdina během akčních scén je teda už jen třešnička na odfláknutém dortu. Dokonce cameo Stana Lee je to nejmíň nápadité, co jsem zatím viděl. Pro nenáročné diváky to ale určitě bude fajn oddechovka. ()

Thug_Leo

Thriller / Horor ? Spíše digitální komedie bez krve a solidního příběhu. BTW: Michelle Williams je přitažlivá v jakém vesmíru? ()

nudlis

Je to jak na houpačce - chvíli zábavný, chvíli pěkný CGI, chvíli solidní bitka nebo honička, ale chvíli i nuda, plytkost, ba i trapnost. A ten casting - copak Hardy, tomu to sedí a byl dobrej, ale Ahmed je stěží béčkovej a bez charizmatu a zbytek herců je jen anonymní stafáž. A k tomu všemu ještě hnusná Michelle Williams. To sakra nemohli aspoň vybrat k Hardymu nějakou pěknou ženskou, když to celý tak odflákli? ()

Mejkby

Další naprosto průměrnej komiks, Venom je hezkej, ale v dnešní době už je to málo. Akce taková nějaká divná bez originálního nápadu. Hardy to trochu zlepšuje, ale blbýmu scénáři už ani sám Ódin nepomůže. ()

ghoston

Marvelovky mám rád, je to taková náhrada za alkohol, kuřivo, trávu, koks atd. Mám rád tento doping pro slabé. Mám rád filmy přístupné do 10 let. Respektive, už je moc rád nemám, už je to moc na jedno brdo. Scénáristi píšou strašný kraviny a všechno je to pořád to samé, žádný nápad. Vlastně od dob Matrixu se neobjevil žádný přelomový scénář. Nic. Vyveďte mě kdyžtak z omylu. Marvelovky jsou pro uťápnuté, nesebevědomé diváky, kteří si svůj nedostatek odvahy ventilují jen ve fikci jménem Hollywood, a pokud je vám 10 let, tak tím hůře pro vás. Pochytáte jenom špatné návyky, které z vás v dospělostí neudělají nic většího než uťápnuté a nesebevědomé lidi. Mě už to dneska přestalo bavit a přenechávám otěže vám dalším. Prozřel jsem, stal se ze mě někdo jíný, který ví, že už nechce být otrokem hamižných studií, kterým jste úplně ukradení a která udělají cokoliv, aby z vás vysála vstupné do kina. Fuj, fuj, fuj! Marvelovky mám rád... ()

RoyBatty444

Tvári sa to spracovaním pomaly ako nezávislák o žurnalistovi bojujúcemu proti mocným (prachatým bez chrbtovky). Ale potom tam je aj Venom a tam to trochu škrípe. ()

zurivymlok

Podobně vykastrované jako Sebevražedný oddíl. Motivace Venoma tak nějak pokulhává, finále podivné a člověk vlastně má dojem, že Venom je jen o něco drsnější vesmírný dobrák. No nevím, zda toto je ta správná cesta. ()

Tomulka

Tak tomu říkám výborně přepracovaný komiks. Nejsem fanda předělávek, ale toto se povedlo. Hlavně vizuál Venoma a bratrů byl super. Bohužel jsme si jej moc neužili jelikož střihači byli moc rychlí. Také je to film spíše pro krvavější podívanou, ale chápu, že i děti si musí užít násilí hlavně ne krev. Hardy nebyl ve své vrcholné formě a Williams vypadala jako z jiného filmu, ale jako celek mne to bavilo a byl jsem přikován k telce od začátku do konce. Film mne vtáhl do děje. Klidně tam mohli dát ještě pár přídavků, takhle je to jasný rozjezd pro další díl. ()

jenspifa

Zatím asi nejlepší letošní comicsovka. Hodně jde vidět sestříhanost, a moc to snímku nesluší. Jsem zvědav, jestli se objeví i necenzurovaná verze. Zatím za mě 72% ()

pichta

Waw. Skvelé. Akcia, efekty, prevedenie... Pekne sa Hardy pohral s tým. Dej bol sice dost predvídateľný, no o to viac potešilo, keď to zvládli tak dobre. Je to ten zlý, ktorému držíme palce. Film bol predovšetkým o akcii, nie o psychike. Ta bola zle zvládnutá u vedľajších postáv - tie reakcie boli také akoby to nebolo niečo nové. Toto mohli lepšie zvládnuť. Otvorené dvere do ďalších dielov. ()

Kraven bude první komiksové eRko od Sony

Kraven bude první komiksové eRko od Sony