Petru Polnišovú, Lukáša Latináka a Mariána Miezgu poznáme ako suverénnych profíkov, ktorí odohrajú komédiu aj drámu. Ale ako sa títo traja správajú, ak ich hodia do „studenej vody“? Ako pohotovo a ľahko dokážu zahrať situácie bez najmenšej prípravy? Slovenskí diváci si vychutnajú herecké majstrovstvo účinkujúcich a zabavia sa na jedinečných situáciách, ktoré nikto neplánoval a nepripravil. Traja hrdinovia si počas 30-minútovej improvizačnej smršte otestujú nielen vlastnú invenčnosť a talent, ale aj nervy. Nad všetkým tým zábavným chaosom bude dohliadať a moderátorsko-režisérskym bičom švihať Dano Dangl. Tešte sa na televíznu show, v ktorej si nikto nemôže byť istý tým, čo sa stane a ako celý večer dopadne. Dokonca ani samotní protagonisti. (oficiální text distributora)

Marek1991

Program, ktorý mám spojený aj so stužkovou. Inprovizačný slovenský program so zaujímavou hudbou a zaujímavými účinkujúcimi. Nový program, do ktoré si vedia pozvať aj hostí, zapájajú publikum, vždy je nejaká zaujímavá téma, je to inovatívne a zábavné. Niekedy sa mi to zdá krátke, ale na usmernenie a zosekanie trápnych, či nudných situácií je to akurát. Program, ktorý patrí k tomu najlepšiemu momentálne na Slovensku. ()

corpsy

Naozaj vydarené improvizácie (?) všetkých zúčastnených, aj keď pravda je taká, že po nejakom čase to omrzí. ()

hous.enka

Byla to láska na první pohled a už mě drží rok. Byl to můj první slovenský Silvestr u slovenské televize a objevil se tam tenhle pořad. No a od té doby musím vidět každý díl. Skvělí herci (Latinák, Polnišová, Kemka a Miezga jsou moje nejoblibenější sestava a k Ďurovi navíc chovám platonické city, ach), scénář podobný českému (ach, jak ten Geňa se Suchošem to zprznili...) a slovenská šťavnatost. Nečekala bych, že mě podobná show tak nadchne. ()

zdepapepa

KONEČNĚ! Konečně někoho napadlo alespoň okopírovat zavedený formát britskoamerické (nebo americkobritské?) Whose Line is it Anyway. Zdravý příval nejen disciplín, ale i obměňování aktérů mezi díly velice potěší. Zejména pokud některé výrazně vyčuhují (Polnišová, Latinák) a některé lehce pokulhávají (Pomajbo), ale v závěru je to jen a jen o smíchu a toho tu je skutečně přehršel, nejvíce snad asi od Dana Dangla, ovšem vždy na místě. ()

VojinRyan

Niekedy veľmi vtipné, niekedy nepochopiteľné a niekedy trápne. Ale humorné situácie prevládajú a to to je asi jediný sitcom, ktorý pozerám od tvorcov našich televízii. 75% - 4* ()

phoebess

Dokonalost sama. Závidím jim... schopnost začít improvizovat během krátké chvíle na různá (a někdy šílená) témata. A Ďuro Kemka s jeho schopností uhádnout naprosto... NIC. To jsou prostě lahůdky, které jen završují tenhle geniální pořad. :) ()

ABLABLABLA

Co díl, to nová kopa zábavy a hlášek. Nemůžu si pomoct, ale u každého dílu umírám smíchy. Petra Polnišová, Lukáš Latinák, Marián Miezga a Robért Jakab jsou vždy nejlepší čtveřice. Rozhodně ale pořadu vévodí Peťa Polnišová, jejíž talent improvizaci velmi obdivuju. Nechápu, jak dokáží tak rychle improvizovat, navazovat příběhy, věty, verše, písně, dělat si ze sebe srandu. Už teď se těším na další díl. ()

Bat55

Skutočne vrchol medzi slovenskými reláciami, predovšetkým skvelá zábava a herci majú môj veľký obdiv, takto improvizovať a dokonale pritom zabávať, nevie len tak každý. Veľmi rád sa na to pozerávam. ()

rt12

Slovenskou partičku sleduji od jejího začátku. Okamžitě jsem byla nadšená pohotovostí a vtipností všech zúčastněných herců. Všichni jsou skvělí, ale Lukáš Latinák je pro mě naprostá jednička. Za podívání stojí Vo štvorici po Slovensku ()

01Zuzana10

neskutočnéé!! Keď mi kamarátka poslala jednu scénku, musela som si pozrieť celú epizódu. A že som sa bavila!! Od začiatku do konca. Super nápad, skvelí improvizátori! Len hrozí, že ak sa nebude striedať ešte viac úloh na urč. štýl, môže sa to stať ošúchané, čím ďalej menej zábavné. Našťastie, zatiaľ im to ide skvelo:) ()

Rosalinda

Osobně si myslím, že naše partička za touto různorodou partičkou nijak moc nezaostává. U obou se bavím královsky a rehotám sa ako sprostá :-D. Skvelá a ešte lepšia Petra Polnišová s Lukášom Latinákom však prekonávajú snáď aj nášho "sršícího Sokolíka". PS: Prekonávajú! Musím pozmeniť hodnotenie a pridávam hviezdičku. Klobúk dole. Herci sú tu naozaj skvelí a úžasní ;-) PPS: Latinák je boh!!! ()

Herr_Flick

Televizní zábava dnes už není, co bývala. Namísto nových oprašuje náměty staré a improvizace, to je kumšt. Mě to tak vtipné nepřipadá a netuším, čím to je, že má tolik příznivců a je Partička probíraná snad všude. Vzpomeň a srovnej se staršími klasiky! Ta sestava bavičů by mohla být prostě lepší. Propast, mezi zkušenějšími a uvolněnými Geňou se Suchošem a ostatními, je dost patrná. Jó, být tam aspoň Izer… ()

runner85 odpad!

nepochopenie z mojej strany ... ale toto nie ! ... videl som to raz a okrem Danglovho silového smiechu ktorý nie je vtipný už len nuda ... kde sú časy S.O.S ??? ()

Colonist

Když se sejde dobrá čtveřice a sedne jí téma scénky, je z toho prima zábava. Takhle má vypadat improvizace, ne jako ten trapný český pokus "Zvoňte dvakrát". ()

Linda.csfd

Slovenská partička je best. Na rozdíl od té české má úroveň, je to rozhodně inteligentnější humor a není to jen o sprostých slovech a prasárnách na pódiu. A nejradši mám, když hraje Latinák, Kemka a dvaačtyřicetizubý Pomajbo. ;) "Nohy sú dôležité, bez nich nikam neprejdeš. Iba ak po rukách ale je to veľký problém lebo s nohami je to jednoduchšie" ()

dyfur odpad!

Nemám nič proti celému osadenstvu tohto projektu,ale ja tomu nerozumiem...stále sa rehocú ako blbí,nech povedia hocičo,nech urobia hocičo.Dangl si ide papuľu rozbiť na stole od smiechu a ja pozerám a jediné čo mňa napadá je to ,že je to trápne a úplne bez humoru a pritom humor mám rád,ale je mi bližší humor Buriana,Janžurovej,Sováka,Menšíka,Donutila,Polívku......ako toto "VTIPNO". ()

SonG

Geniální nápad, jak jak mladé, tak i staré diváky připoutat na půl hodiny k obrazovce. Možná to sem tam ve scénkách skřípe, ale od toho je tady to slovo "improvizační" show. Ve Zlíně jsem zažil i Partičku naživo, a to jen stvrdilo můj názor, že tohle tady dlouho nebylo. ()