Kletba promění pohledného arogantního mladíka ve stvoření, které představuje vše, co předtím nenáviděl. Vychutnejte si moderní převyprávění klasické pohádky Kráska a zvíře. Sedmnáctiletý Kyle (Alex Pettyfer) je rozmazlený, absolutně povrchní a nevídaně populární a s přehledem vládne svému středoškolskému království. Kyle je přesvědčen o naprosté dokonalosti svého fyzického vzhledu. Za svou poslední oběť si zvolil Kendru (Mary-Kate Olsen) a nepříjemně ji přede všemi ponížil. Dívku však jeho kruté chování nijak nevyvedlo z míry, naopak, rozhodne se, že mu udělí lekci – promění ho v cosi, co je tak ošklivé zvenku, jako je on zevnitř. Kyle má přesně jeden rok, aby našel někoho, kdo ho bude milovat takového, jaký teď je, anebo se se svým novým já musí smířit už navždy. Jeho jedinou nadějí je tichá spolužačka Lindy (Vanessa Hudgens), které si nikdy předtím nevšiml… Dokáže Lindy, že láska nikdy není ošklivá? (HBO Europe)

Arminbuuren

Žádný zázrak to není, opravdu Kráska a zvíře jak vystřižené, jen to moderní podání, občas trošku zvláštní, jak se příběh snažili zasadit do současnosti a na střední školu, např. ten počáteční Kylův projev, hrůza, takového kluka by někdo volil? Prostě v některých pasážích trochu přehnané, ale herci příjemní a budu to brát tak, že je to fantasy pro středoškoláky, tak to není k zahození :-) ()

vixina

Film, ktorého najväčším neduhom je snaha zapáčiť sa. Keby skúsili byť autori trochu nezávislí a nezvoliť "známe pekné tváričky" na jednej strane, na strane druhej zase neklišovitý scenár, miestami neraz až presladený a absurdný scenár, mohlo to byť zaujímavé. 2* veľkoryso udeľujem za Niela a masky/kostými. ()

Dendas

Nevím co se Vám na tomto filmu nelíbilo .. že mě malé výdělky, že jsou obsazeni né přiliš výrazní herci ? Momentálně jsem se na tento film dokoukala, a přijde mi to jako velmi krásné zpracování :) Skvělý nápad =) opravdu moc chválím. Pouze se mi nelíbil vztah mezi otcem a synem. Myslela jsem že se bude nějak rozvíjet a zlepšovat, přesto se tak nestalo. Otec se objevil na začátku a na konci filmu. Měli bychom si uvědomit že NETVOR je v každém znás. ()

petkac

výborné přepracování známého příběhu, občas trochu nadsazené, takže za mě tak 9/10. Výborný výběr herců, dobrý scénář. ()

Ariano

Trochu utáhnutý za vousy, musíte být ohleduplní, za občasné prázdné dialogy a pár nesmyslů, ale co byste chtěli? Klasická romantika pro náctiletý slečny. Moje připomínka - ten borec byl rozhodně hezčí, jako "netvor" než ten šampónek! ()

Alpha69

Tak akorát na dopoledne kdy trpíte kocovinou a váš intelekt nestačí na nic komplikovanějšího.. A mimochodem, ten týpek je daleko zajímavější dokud je zjizvenej a pokérovanej, bez toho je to takovej tuctovej blonďáček, nic moc... ()

JerryPilsen

Novodobá pohádka s klasickou zápletkou.Ovšem samotné prokletí je dost nedopilované.Čarodějnice se chová přesně tak aby vyšponovala děj.Vše je černobílé a průhledné. ()

ES13

Na sto procent hodnocení to nemá ani zdaleka, ale i přesto sem se u filmu nenudila a bavil mě. Postavy jsou sympatické a M.K.Olsen je zkrátka krásná herečka, na kterou je jedna radost se dívat! Film měl pointu, příběh a krásný závěr! ()

Sisi9922

dokazalo to udrzat aku-taku moju pozornost az do konca, ale nic ohromujuce to teda nebolo... musim povedat ze motiv z peknej povodnej dysneyovky sa dal vyuzit lepsie... ()

michael.film

Čakal som akciu, akési obzvláštenie starého príbehu ktorý každý z nás pozná na spamäť, žial, nestalo sa. Škoda, mohlo to byť veľmi dobré. ()

Leni080

Nenáročná rozprávka zasadená do súčasnosti. Veľmi jemné až naivné spracovanie, ale prečo nie? Nejde o excelentné filmové predstavenie,ale bolo to celkom príjemné pozeranie, párkrát som sa aj zasmiala. ()

majka147

No neviem neviem .Podivný film ktorý som stále stopovala :P Dávam ** za Alexa a Neila . Inak vzhľad Olsenky bol niečo ako WTF? Tento film by sa mal radiť ako žáner WTF ! ()

PORTER44

Až příliš romantický blábol.Žádný prvky hororu jsem tam teda nenašel,párkrát se tam objeví jaká si čarodějka ,ale že by to bylo nějaký děsivý nebo napínavý to ani omylem. ()

sabrinab

Ono to vypadá jako blbost,ale upřímně mě ta blbost bavila :) je to hodně naivní ale pro mě odpočinkové. A celkem komedialní. Hlavně ten slepec :D ()

monny9987

Keď už sa rozhodnem pozrieť si nejakú teenage-rovskú hovadinu, musím sa riadne nudiť. Nečakala som popravde od tohto filmu nič. Ale, ostala som milo prekvapená, miestami dojatá, s výberom hercov spokojná. Veci, ktoré filmu vytknem je krátke trvanie, rýchly spád udalostí a pár dôležitých maličkostí nie je dotiahnutnutých do konca. V tomto prípade to chce viac naťahovania, pomalšie vyvíjanie sa udalostí. ()

Costigan

Všichni dobře známe příběh Krásky a Netvora (a kdo ne, ten by se měl maličko zapojit do světového procesu...proč nezačít třeba u klasické story od Disneyho z roku 91!). Takže film jako je Beastly vás nemůže překvapit svou pointou. Může však být jednou z alternativních variant legendy, která se traduje po generace...rozšiřme si obzory! Film není nijak zvlášť oslňující, nic moc originálního nepřichází... ale Pettyfer A Hudgens jsou vskutku stravitelní, k tomu více než přijatelný soundtrack a sem tam nějaký Harrisův plk a máme tady oddychovou úsměvnou romantickou slátaninku pro sentimentální paka, jako jsem já :) takže pro ty, jejichž osobní kruh není nepropustně uzavřen...do toho :) MÍR ()

evelouch

Nojo! Dobře...film byl sice přeslazený romantickým cvrlikáním atd., ale....mě se to fakt líbilo! Koukala jsem na tuhle parádu, když mě ''ničila'' chřipka a na konci jsem brečela jak želva:). (A nebylo to tím, že mi poprvé za celý víkend nebylo zle). Alex Pettyfer je fakt přitažlivý, takže jsem ho ve filmu uvítala,( stejně tak jako Olsenku).Pokud chcete nějaký film, který je koukatelný i víckrát, pustte si toto-tedy pokud nezačínáte koukat s názorem ''Ježiš,to zas bude kravina'', protože takhle film po 10 minutách vypnete....Zkuste to tedy vydržet až do konce, a možná si vás(tak jako mě) film(nejen Alex P.) získá:). ()

Del Toro vs. Gans: Kráska a zvíře

Del Toro vs. Gans: Kráska a zvíře

15.02.2012

Twilightovitá Saoirse Ronan?

Twilightovitá Saoirse Ronan?

05.05.2011

Jeff Bridges jako lovec démonů?

Jeff Bridges jako lovec démonů?

03.02.2011

Hrál ve dvou úspěšných filmech vánoční sezóny a za ten lepší je nominovaný na Oscara. Kdo by se divil, že se na něj nabídky jen sypou? Jednu z nich dostal od studia Warner Bros., které ve spolupráci… (více)