tomeek

Jeden z těch filmů, kdy až do konce nevíte, co je pravda a co ne a když už si myslíte, bůhvíjak jste to neprokoukli, přijde zvrat jak prase a zase nevíte. Paranoia na 100%. ()

panMartin

Parádní psycho triller o nudným milionáři který si zahraje možná i jeho poslední hru v životě který dostal jako dárek zahrát si hru. Schopnosti Davida Finchera jsem nepochyboval dobrý kousek. Nechtěl bych rozjet takovou hru. ()

eisha3

Do nejmenšího detailu promyšlená hra. Nikdo do poslední chvíle neví, kde je vlastně pravda - ani my, ani hlavní hrdina. To je na celém filmu to nejvíc vzrušující. I když je to na můj vkus celé trošku absurdní, koňská dávka paranoie krásně zahraná Michaelem Douglasem, mě fakt bavila. ()

MJMilan

Michael Douglas dostal krásný dárek ... nové hodinky? Auto? ...nikoli. Zážitek ... začínáme se blížit. Bratříček sice musel sáhnout hluboko do peněženky, aby v Nicholasovi našel zbytek chlapa, avšak ne vždy se všechno podaří, nebo ano? ()

URBAN

Opět skvělý napínák od Finchera atmosféra je skvělá napětí je až elektrické a já jsem rád že jsem si na něho mohl šáhnout jen mě nad tímhle filmu zamrazilo že chvílemi nudí až příšerně no naštěstí jenom chvílemi to se dá přetrpět , ale ten konec byl tak něják " divný " nejsem s ním prostě spokojen tenhle film je třeba vidět dvakrát ( 27.3.13/MAC) ()

dr.fish

První filmy Davida Finchera měly nejen koule, ale byly i svěží a neotřelé. Tenhle mezi ně nepochybně patří. Bohužel ten prvotní efekt překvapení se už v případě dalších projekcí nedostaví, člověk prostě nesmí znát pointu, jinak to není ono. I napodruhé to není špatný film, člověk si všímá jiných věcí, ale už to není takové. Dobrý scénář a spolu s Klubem rváčů určitě nejzajímavější kousek od pana režiséra. 80% ()

Deyw

Na tenhle film se vzdycky rad podivam..kdyz na nej narazim v tv tak se na nej vzdy zakoukam..zrovna jako ted.. :D skvelej douglas..skvelej pribeh..film kterej vas chytne a nepusti az do konce..film o kterym budete premyslet i po skonceni..vrchol tvorby - jeden z nejlepsich filmu kde hraje douglas - proste klasika, kultovni zalezitost..miluju hru! :) ()

vesper001

Investiční bankéř a multimilionář Nicholas Van Orten je zazobané sobecké hovado, který si spokojeně vegetuje ve svém velkolepém světě vytapetovaném akciemi a vystlaném bankovkami. Vztahy nepotřebuje, neb lidská blízkost by ho rušila ve slastném naslouchání libého zvuku cinkajících zlaťáků, ba ani číši studené vody by bližnímu nepodal, neb by si své diamantové botky ošoupal. Takovému nabobovi je těžké vymyslet dárek, když už všechno má a ani ostatní mu nechybí. Když se neurotický bratr vytasí s adrenalinovou bojovkou, vzniká příjemné napětí, které houstne a houstne – jenže pak se z toho člověk zakucká. Hra je nekonečná a konec, překvapivý, překvapivější a pak nejpřekvapivější, je bohužel odhadnutelný zhruba od poloviny. Až do té jsem se ale slušně bála. ()

eJacques

...Něco úžasného... Psycho od začátku do konce, kde Douglas je obětí zvrácené hry, tak blízké životu samotnému, až mě ta realita děsí... Manipulace je mocná čarodějka, obzvláště když je někdo sám a nikdo mu nechce otevřít oči... ()

Decker

Fincher ma na tyhle psycho trhillery asi nejaky extra vlohy, nebot neni normalni aby dokazal natocit v rozmezi ctyr let rovnou tri excelentni filmy zalozene na psychologicke atmosfere, ktera divaka svira od zacatku do konce filmu. Samozrejme zasluhu ma na tom skvely scenar, ktery pusobi velmi dumyslne a promyslene. Take herecke vykony jsou velmi obstojne a hlavne me prekvapila Deborah Unger, ktera rozjizdi zvlaste solidni vykon. ()

AntonG.

Velmi dobrý napínavý thriller, přesto si myslím, že by Hře neuškodila o něco kratší stopáž. A rovněž je to místy až moc vykonstruované... ()

matezzz

Párádni depresivní atmosféra (u Finchera žádná novinka) a silná mystifikace. Divák netuší co je skutečnost a co ne. Diskutabilní závěr jen poněkud kazí celkový dojem. I přesto dávám plný počet, protože i po několikátém shlédnutí se mi to hodně líbilo. ()

Cedr

Na co Fincher šáhne to se povede. Paranoidní thriller The Game se skvělým Michaelem Douglasem v hlavní roli je tomu zářným příkladem. Perfektní scénář a husto-potemnělá atmosféra. Jen málo filmů vás vtáhne do děje takovým stylem, že nástarhy příběhu prožíváte spolu s hlavním hrdinou - The Game to umí. ()

hans500

Perfektní thriller. Douglas hraje jak o život a Sean Penn, ač nemá mnoho prostoru je také výborný a zaujme což platí i o Deborah Kara Unger. Vynikající scénář, skvělá režie, nečekaný a výborný konec. ()

mr.kliky

kdyby film skončil špatně bylo by to za plný počet... a v tomhle případě nejde o to že bych nerad happyendy.. prostě to tak mělo bejt, neřikejte že ne. ()

Triple H

Fincher vie ako na to, o tom potom. Hra je veľmi dobrá, ale pôsobivá je len pri prvom pozretí. Akonáhle viete čo je vo veci, dej už nie je tak pútavo napínavý a hustý, ale skôr vám začne dochádzať koľko všelijakých nepravdepodobností sa počas filmu odohráva. Herci super - Douglasovi rola sadla ako uliata. Keby som mal hodnotiť len prvé pozretie, dám štyri, ale akurát teraz som to videl po nejakom čase v telke a so znalosťou pointy to proste nie je ono.//////////2015 - Napriek tomu, že od premiéry ubehlo už 18 rokov, Hra stále odoláva zubu času a zostáva atmosférická a svieža. Nie je dokonalá a v druhej polovici sa dej drolí a nájde sa aj slušné množstvo logických otáznikov, ale stále sa jedná o tip top spracovanú žánrovú záležitosť. Douglas je výborný - jeho úloha vyžaduje kopec subtilného, ale presného herectva, ktoré zvláda na jednotku s hviezdičkou. ()

VaHo

Super thriler, ale jakou já jsem neměl smůlu, pozdě v noci jsem přepínal programy a narazil na tento film. Zrovna končil a já jsem viděl tu scénu na střeše a závěrečnou pointu. Takže jsem tedy věděl jak film končí i když jsem zbytek neviděl, což mě dost štvalo. Až dnes jsem ho viděl a musím říct, že je to skvělý film. ()