MartinNDL

Fincher je kouzelník. Jeden zvrat za druhým, hromada napětí a autentičnost (možná až na konec). Pointa vynikající (jako vždy). Tentokrát nemusí být o herectví ani řeč, stačí říct Douglas a Penn. ()

HappySmile

Originální nápad a atmosféra byla jedním slovem strhující. Příběh vás vtáhne do děje a udrží v napětí až do samého konce. Ale na pět hvězdiček to přece jenom není, na to to bylo až moc překombinované... ()

Meridius

Brilantní. Nemám slov. Viděl jsem kromě Úkrytu všechny Fincherovy filmy a tenhle mě bavil nejvíce. A ten Shorův jednoduchej pianovej motiv, hmm paráda. ()

SallyZen

Není tomu dávno, co jsem tento film viděl a jelikož mám rád nečekáné konce, který se mi v tomto filmu dostavil, tak jsem byl nad míru spokojen. Douglas je úžasnej herec a Sean Penn ve vedlejší roli taktéž. Myslím, že to byl výborný nápad natočit film na téma "Jak napravit bratříčka, co se chová jak idiot" . Do tohoto snímku jsem se opravdu vžil, takže bezkonkurenčně 100%. ()

kaposlav

Myslím, že vďaka tomúto filmu mi režisér David Fincher utkvie v pamäti. Nie som si istý, ale film som kedysi dávno videl a tušil som ako sa to asi bude vyvíjať, ale napätie nechýbalo. Nerobím to často, ale musím chváliť. Herecke výkony na 100%. Michael Douglas sa teda vie hrať a to za 5*. ()

Martin741

Hra je paranoidny film s paranoidnou az strasidelnou atmosferou presne tak, ako to mam rad. Scenar je genialny, rovnako ako aj praca rezisera Davida Finchera. Viac nemusim pisat, vsetko uz bolo napisane pred mnou. 97 % ()

Jonash87

K pěti hvězdám něco chybělo - protože často u příběhu přemýšlím až do detailů, tady bych si na své nepřišel, neboť tu bylo až příliš ovlivněných náhodných událostí. Jinak ale velmi dobře natočený thriller Davida Finchera. Množství zvratů, akce, tempo od začátku do konce a skvělý Douglas. Až do samotného závěru jsem netušil, jak "tahle hra" skončí. Takže drama se vším všudy. ()

Wiikii

"Až do konce nebudete vědět, kde je pravda!!" .. Paranoie a psychicky na dně. Fincher zde dokázal to co je pro něj typické, ale v parádním zakončovacím kabátku. .. Také moc dobrá hudba, škoda jen, že celý film stojí na tom konci a vše před ním se může nazvat předehrou, která je místy až neuvěřitelná v dokonalém plánování společnosti CRS. .... HODNOCENÍ: 80% (4*) ()

Hees

Keď nevie hlavný hrdina na čom je, tak neviete ani vy. Divák si teda kladie otázky môže sa niečo stať alebo nie? Presne tento moment kde sme na pochybách je krásny a je v tomto filme udržovaný a starostlivo "hýčkaný". Napätie stúpa každou sekundou... Opýtame sa potom ako to vlastne skončí ? ... Táto otázka každou sekundou masíruje náš mozog. PS: Výborný herecký výkon Micheala. ()

Aljak

Niečo ako The Truman Show, avšak v oveľa drsnejšom podaní. Po dejovej stránke vynikajúce. Ten spád a celkový náboj, ktorý to malo - to bolo normálne až (ne)uveriteľné. Miestami som mal pocit, že Nicholas je až prehnane paranoidný a už som len čakal, kedy sa z toho zloží. Bol to jeden z tých filmov, pri ktorých celý čas človek rozmýšľa čo je pasca a čo je len obyčajná zhoda náhod. Ale aj tak mám z toho po tom všetkom taký zmiešaný pocit, že čo ak by to proste celé nevyšlo? Veď stačila jedna chybička a zrazu sa z The Game mohla stať Game Over, resp. Life Over. ()

rakovnik

Film, který je jednou velkou mystifikací od začátku až do konce. V době, kdy jsem ho viděl poprvé, jsem ani netušil, kdo to je David Fincher, teď už se nedivím tolika dějovým zvratům, dlouhé stopáži a propracovanému scénáři. Možná mohl mít větší prostor Sean Penn, každopádně Michael Douglas táhne hlavní roli uspokojivě. Závěr filmu je možná až příliš překombinovaný a drhne, tvůrci chtěli šokovat přespříliš. ()

Figu

Velký klenot Michaela Douglase, obrovský klenot Davida Finchera! Ona samotná spolupráce těchto dvou postav je geniální! Fincher po exelentní Sedmičce, Douglas patřil zase v době 80 - 90 let jednoznačně k nejlepším hercům Hollywoodu. Za vše mluví filmy jako Základní instinkt, Dokonalá vražda či třeba Volný pád. Fincher s Hrou přišel uplně s něčím novým, s něčím co zde doposud nebylo! S mysteriózním thrillerem, který diváka nutí přemýšlet, vtáhne ho do dějě a nenechá ho klidným! Film, který vás díky fascinujícímu konci posadí na prdel a vy ani nedutáte, rozebíráte si to a pomalu vám dochází, že jste viděli vůbec jeden z nejlepších filmů závěru minulého století! Tleskám a klaním se!!! 95% ()

honajz2

Tohle jsem taky nehodnotil? Ten film jsem viděl už nejmíň dvakrát a pokaždé se mi líbil. Funguje to jak má, což je to hlavní. 4* ()

vydumnica

Vobec nechapem, preco je tu v obsahu na CSFD ako oficialny text distributora napisany takmer cely obsah filmu! Zvyknem si precitat o com film je, ale tu som sa dozvedela viac nez by mi stacilo vediet. Takze ano, mozno je moje hodnotenie ovplyvnene tym, ze som vedela o kazdom dalsom postupe hry! Ale aj tak sa mi to nepacilo! Pre mna to bol nerealny takmer sci-fi horor s rozpravkovym koncom! No dakujem pekne za taku hru!!! What's the point? Manzel ma na film nahovoril, ze vraj zaver je super. OK cakala som 2 hodiny, kym konecne ten film skonci a ked prisiel ten slavny zaver, pytam sa, ze co to ako malo byt?! 30%. ()

MrPierc

Michael Douglas tu hraje správného suchara. V tomhle filmu se dějí samé zvraty a po každém zvratu, když si už myslíte jakým směrem vítr fouká, tak uzavřou dveře a průvan zmizí = můžete hledat znova :-) Nevyspitatelné až do konce. Mrazivá atmosféra s prvky detektivky. Skvělé nápady. ()

Skleena

Tak já vám nevím. Asi jsem byl moc předmlsaný tou dávkou komentářů, vynášejících film do nebe, nebo co, každopádně i když je Fincher můj oblíbený režisér, na pět hvězdiček i přes očekávání nedosáhl. Nutno však dodat, že ne kvůli jeho práci - ta byla na jedničku jako obvykle... jen pánové scénáristi... ale jo, mně se moc líbilo ono napětí, neuvěřitelné a stále se stupňující situace... ale i když tam bylo tak akorát té dávky mystična a paranoii, něco (a obzvlášť) konec už byl moc... tak nějak mi to přišlo až moc překombinované. Co by se stalo, kdyby první střela z oné zbraně tehdá u "soukromého detektiva" nešla do pneumatiky auta, ale třeba okna nějakého bytu? A co kdyby hlavní hrdina na samotném závěru skočil z jiné strany budovy? všude byly nafukovačky? Body navíc si odnáší působivá a napětí dotvářející hudba, Douglas zahrál svůj tradiční nadprůměrný výkon. Ten film není špatný - ba naopak! Jen je na můj vkus pár věcí, jak už tu někdo přede mnou poznamenal, "unreal". ()

O´Neill

Geniálně napsaný scénář, a excelentní herecký výkon Michaela Douglese. To z tohodle filmu dělá něco více. Bohužel však, ani tyto dvě hlavní věci film jako takový nezachrání, a dostavuje se občasná porce nudy. Konec filmu velice překvapil, možná potěšil, ale zároveň však dělá film na jedno podívání. I přes to dávám solidních 80%. ()

Elyssea

Nejdebilnější dárek k narozeninám na světě. Falešná hra na propracovanou psychologii, která vyletí zhruba v polovině komínem. Pokud si někdo chce hrát s loutkama, měl by je umět vodit. ()

Abes

Nevybavuju si film, u kterého by závěr hrál tak významnou roli jako tady. Za celou dobu jsem odhadl jen vtípek s botou jinak si mě Fincher vodil jako toho panáka v plakátu k filmu. Známka kvalitního zpracování, či projev senility mé osoby? Hra na dvě hoďky zabaví a pokud by stopáž i tak někomu nestačila, pak při scéně kdy je Nick ve vypůjčeném autě přepaden a vše odbude pasivně agresivní hláškou, navrhuji film zastavit a navázat filmem jiným. V tu chvíli má hlavní hrdina opravdu blízko ke zhroucení jaké předvedl v Schumacherově Falling down. ()