Testament

Splácím svůj dluh společnosti. Schíza, paranoia, tak by se dal vysihnout děj filmu "Hra". Do poslední chvíle nevíte na čem jste...Pak nastane šok a máte dojem ttální rozpolcenosti, stejně jako hlavní hrdina. Finchere, ty jsi genius. Nějaký ten plevel by se přece jen na této zahrádce našel, ale "Hra" má své kouzlo, ktré nepustí. Chci to vdět znovu a znovu a......... ()

Billie777

Nečekaný konec jako třešnička na dortu, to je to nejlepší na tomhle skvělém filmu ale celý film je neuvěřitelně napínavý a 123 minut uteče jako by nic. Rozhodně doporučuju! ()

xaver

Mysteriózní průměr. Nic moc. Přliš překombinované. Navíc člověk by musel být hodně slaboduchý, aby se nechal tak dlouho manipulovat. ()

Kuny27

prostě jedno velké "wow!". Naprosto mě to šokovalo. Od začátku mě to naprosto bavilo, a čím dál tím víc mě to vtahovalo do děje. Douglas mi přišel opravdu super, ale ta hudbička do toho - to byl zážitek. Asi je to jeden z filmů, které jsou na poprvé super, pak už nejsou tak dobré. Ale já jsem byl fakt šokovaný. Jeden z nejlepších filmů, co jsem kdy viděl. Zápletka byla bombová. Ovšem film měl i slabší stránky, a tím bych třeba poukázal na okolní menší herce. Ale jako opravdu 92%! ()

666Carnage

Michael Douglas(hlavně) a Sean Penn jsou v tom filmů naprosto dokonalý. Nátlak na psychyku a dostání ho do kolen bylo fascinující. Douglase moc nemusim, mám ho rád jen v pár filmech a tohle je jeden z nich. 90% ()

RockChick

Mé čtvrté setkání s Fincherem, a opět jsem nebyla zklamána. Režisér rozehrává úchvatnou hru, jak s hlavním hrdinou, tak s divákem, jehož všechna očekávání se mu daří s přehledem bořit. Ani na chvíli nám neumožní vědět víc než hlavní hrdina, a tak celé to hrůzu nahánějící dobrodružství prožíváme od začátku až do konce společně s ním. Zajímavý je konec, který má vlastně dvě varianty, které na mě obě zapůsobily a já se poté hádala sama se sebou, který konec by byl (je) lepší. I když ten první by se totiž žánrově ke Hře více hodil a byl by to ten typický, "fincherovský", závěrečný happyend také není špatný. Koneckonců, proč si taky někdy na konci filmu neoddychnout, neusmát se a říct si, že ten svět zase není tak příšerné místo a lidi to pokaždé nemusí myslet s vámi zle. Jeden z typu filmů, jejichž konec vás donutí pustit si celý film ještě jednou od začátku. ()

Nassau

/++/Discovering the object of the game *is* the object of the game. Příjemně nepříjemný film, který přesně zapadá do světa Davida Finchera. (9/10) ()

klukluka

Hra se hrála s námi diváky. Než vůbec začala, tak to bylo famózní a úžasně mě to vtáhlo. V jejím průběhu už jsem se tolik nebavil, přičemž nejvíc mi to kazily momenty, kdy mohl Nicholas přijít o život (psi, skoky z výšky, střelba, pád ze střechy). Momenty, kterým jsem narozdíl od Nicholase neuvěřil. Nicméně myšlenka výborná. ()

Zagros

Další z řady filmů, který jsem viděl už dávno a upadl v zapomnění, proto jsem si jej musel pro komentář znovu připomenout. Navíc mnoho filmů od Finchera mám velmi rád a tak jsem se do Hry rád pustil. Na první dobou mě chytla dobře vystavěná atmosféra, podpořená skvělou a místy až minimalistickou hudbou. Michael Douglas také podává svůj výborný standard, ve Volném pádu byl ale ještě lepší. Ovšem ke Hře bych měl i několik výhrad. Většinou nemám potřebu rozebírat do detailu všechno a ani teď to dělat nebudu. Přesto si několik věcí neodpustím. První věcí je, že se dá i bez spoilerů lehce odhadnout celá zápletka filmu. Zvlášť, když k tomu celému vybízí už název. Chybělo mi maximální napětí, když od začátku víte, že je to Hra. Druhou podstatnou výtkou je nevěrohodnost toho celého. V celém životě je tolik proměnných, že nelze nic naplánovat precizně dopředu, vždy se něco může pokazit a pokazí. Poslední věcí, kterou zmíním, je slabá pointa snímku. Teda alespoň mně to přišlo slabě vygradované a z velkého finále jsem měl rozporuplný pocit. Přes výše uvedené výtky Hru nakonec doporučit mohu a dám jí dobré tři hvězdy. K tomu ale dodám, že David Fincher umí točit ještě lepší filmu, například Sedm, Klub Rváčů, či Zmizelá… všechny si doporučení zaslouží více. ()

cold

Skvělá režie, zápletka a herecké výkony. Co má ale znamenat ten konec? To jste si pane Finchere odskočil na kafiko nebo, že by zásah shora? Každopádně bomba film, který mohl dostat plný počet. (MOHL, kdyby skončil, tak o pět minut dříve. ŠKODA). ()

wosho

Filmu schází do dokonalosti jen scénář. Ten je tady z počátku slibný, ale po čase logika a psychologie mizí, jak dolary z konta van Ortena v průběhu filmu. A posledních 10minut a vyuzlení Hry je facka celému filmu. Fincher prostě nedokázal vybojovat film do posledního dokonalého puntíku jako v Sedm, či v Klubu rváčů. Přesto je film v mnoha ohledech dokonalý v atmosféře a tajemný. Je napínavý jak neklepší hity od Hitchcockova, má gradující první dvě třetiny a bezchybné herecké obsazení. Škoda, Hra je jen silně nadprůměrná podívaná, která dokáže bavit i vicekrát. ()

noby

Precizní režisér, skvělí herci, sugestivní vizuálno a spol. uvádí prvotřídní zážitek pro vaši paranoiu. ()

Arach.No

Vynikají originální thriller. Jeden z těch které naše televize opakují pořád dokola. Michael Douglas je vynikající, ale hlavní roli tady hraje scénář, který je napsaný přímo geniálně. David Fincher po svém nejlepším kousku Sedm přišel s Hrou která je skoro stejně silným zážitkem. ()

1860

Velmi dobrý film, kde si připadáte, že si s vámi Fincher hraje.. S přibývajícím časem se vcítíte do hlavního hrdiny, ataké vy nebudete vědět, co je jen hra a co už realita.. Konec byl opravdu vyšperkovaný a musíte si ho pustit alespoň třikrát, aby´vám to začalo konečně zapadat.. ()

Symciatko

Úžasne paranoidný film, kde si ničím nemôžete byť istí. Perfektná réžia Davida Finchera (Klub Bitkárov, Sedem) a nepredvídateľný scenár, ktorý vás prekvapí vždy keď si už myslíte že ste všetko pochopili, dávajú filmu perfektnú atmosféru. Tej pomáha aj prekvapivo dobre obsadený Douglas. Hlavnou a asi jedinou snahou filmu je dosiahnuť u diváka neistotu a paranoju, čo sa mu darí na jednotku. Napínavý dej skvele vyvrcholí tesne pred koncom, samotný záver je možno trochu suchý ale vcelku dobre uzatvára celý film ()