Frank (Rainn Wilson) je obyčejný muž, který nesmírně miluje svoji ženu Sarah (Liv Tyler). Jednoho dne však zjistí, že je mu nevěrná s drogovým dealerem. Proto se rozhodne, že se stane hrdinou jménem The Crimson Bolt a to vše jen kvůli tomu, aby se k němu Sarah vrátila. Překážkou mu není ani to, že nemá žádné schopnosti. Brzy poté se k němu připojí jedna mladá sociopatka jménem Libby (Ellen Page), která pracuje v obchodě, kde prodává komiksy. Její hrdinské jméno je Boltie. (virus10)

sjrnn

bez první a poslední pul hodiny bych tomu snad dal i pět hvězd, takhle dávám jen tři za skvělě odehranou Boltie :d ()

Carnosaurus

Tromácký vysloužilec James Gunn opět dokazuje, že dokáže namíchat vcelku chutný mix brutálního násilí a toho nejdrsnějšího humoru. Jediný problém je v tom, že hlavní hrdina je chvílemi až moc divný a trochu ztrácí sympatie diváků. To naštěstí netrvá moc dlouho. Ellen Page je zde až démonicky zábavná a strašně sexy. V podstatě jde o snímek, který může připomínat výmysl choré mysli, ale Gunn je dost inteligentní na to, aby věděl, kdy má dost a je čas nasadit další trumfy, takže pokud vydržíte do konce, bohatě se Vám odmění. Já prošel při sledování hned několika stádii. Cítil jsem se trapně, byl jsem znechucen, pobaven, v šoku, napnutej jako struna a na konci dokonce dojatej. Jo a cameo Lloyda Kaufmana je taky cool. ()

Athares

Komiksy a nerdi převlečení za hrdiny mi neříkají víc, než atomová fyzika, a přesto se mi tenhle film líbil. Je to syrová ( mnohem častěji i surová ) parodie, u které jsem se, až na pár krátkých hluchých míst, prvotřídně bavil. ()

Desmi

Celé je to postavené na hlavu a o to přesně jde. Rainovi (totální nula) jednoho krásnýho dne jebne v tý jeho dutý, balónu podobný, hlavě a začne se, místy i komicky, zastávat dobra. Narozdíl od "vymazlenýho a načančanýho" Kick-Ass je tohle dost surový, což se mi moc nelíbilo (asi mám přece jen radši ty komerční sračky). Co se mi ale naopak líbilo, to byl výkon Ellen Page, protože ta tu "holku magor" zahrála fakt výborně..Ten smích když někomu rozbije lebku a ta bezprostřední radost, že se jí povedlo zastat dobra.. Fakt pecka.. =) Škoda, že dalších takových povedených momentů už tam moc není.. ()

koci

Šílenost Super se postupně zvyšuje, trochu jako u Straw Dogs (jejich kvalit samozřejmě ale nedosahuje...). A je to dobrý film! A je to sranda! Čtyři hvězdičky za hasák, Ellen Page v kostýmku a Gunnovu odvahu. Udělal film přesně tak, jak si sám přál. Takových moc není. Při psaní tohoto komentáře tu má film 64%, směšně málo. ()

RoyBatty444

Ďalší pokus dať divákovi šancu sledovať zvrátenú hrdinskosť šedého mužíčka cez comicsové okuliare. Brutalita týchto snímok až zaráža a zo všetkých Kick-Assov a Defendorov je toto zatiaľ najdrsnejší počin, ktorý sa ale aj z časti vysporiadava so svojimi následkami. Nenazval by som ten film komédia aj keď je v ňom veľa narážok na pánbičkárstvo a iné legendy nášho sveta. Neočakávam druhý diel ako možno Kick-Ass prinesie. ()

rwa

Prapodivná pošukovina. Ovšem svým oním nekonvenčním indie sajko drajvem, jenž jde proti všem "pravidlům" mě ten film zasáhl mnohem víc než "příbuzný" Kick-ass. A ta magorská Ellen byla ... wow! ()

Yenda.F

3/4 filmu se táhnou jako nudle z nosu, ale konec teda stojí za to. Trochu mně vadil až moc nucený smích Ellen Page, ale asi takový má správný psychopat mít :) ()

Epco

Na Super som sa vďaka obsadenie vážne tešil. Po prvých pár minutách a hlavne po priteplenej verzii kresťanského superhrdinu v podaní N. Filliona som mal chuť vypnúť. Stačilo však chvíľku vydržať a začalo sa to lámať na scéne sa totiž objavil hasák a hlavne neskutočne uletená Ellen Page. Námetovo je film veľmi podobný často spomínanému Kick Ass či Defendorovi. S oboma má spoločnú myšlienku obyčajného človeka, ktorý sa v kostýme super hrdinu preháňa po uliciach a berie spravodlivosť do vlastných rúk. Avšak nekoná sa tu žiadna komixová preštylizovanosť ako v Kick Ass či zastrašovanie zloduchov pomocou včiel ako v Defendorovi. Tu je hlavný hrdina obyčajný zakomplexovaný bulo, ktorý má vízie a keď chytí do ruky hasák tak tečie krv prúdom, lámu sa kosti a všetko je naozaj a všetko bolí. Štvrtá hviezda za neskutočné finále. ()

Marlo

Tak to bylo vážně nečekané... O této komedii jsem slyšel lecos, jako třeba uchylné, odvážné, nepředvídatelné a v neposlední řadě dost ujeté. A musím dát za pravdu, tohle jsem opravdu nečekal!! Předpokládal jsem menší odvar z podobných Kick-Ass, ale chyba lávky tohle je o dost brutálnější ( mluvíme li o prvním díle Kick-Ass) sprostší a vlastně v mnoha ohledech o dost odlišnější od zmíněného snímku.. Takže pokud se Vám libil komiksárna od M. Vaughnoa tak Vám mohu snímek na půl doporučit ale z druhé strany v tom očekávejte také více absurního dramatu a méně akčních scén ... ps ale závěrečná scéna vše vynahrazuje je vyložene odzbrojující ..) ()

OlinO

Další přírůstek do rodiny filmů jako jsou : " Kick-Ass " a nebo "Defendor" . Ne ale tak vtipny,jako spíš drsny. Jelikož jde o podobné téma,tak se mě to líbylo,ale už to neni ono. (už to neni originální). A je mě líto mladičké "Bleskovky" (Ellen Page) ()

JoudaCZ

Formálně to připomínalo drsnější variaci na Kick-Ass. V druhém plánu se mi však spíš vybavoval American Splendor. Pokud jste schopni pojmout tyto dvě polohy v jednom, pak máte šanci si ten film užít. Není to žádná pecka, ale ani průšvih. Slušný střed. ()

ZDH_3

Film plný zvratů a nečekaných situací. Humor fajne někdy až moc přehnaný kdy zřejmě byla snaha aby scéna vypadala vtipně a nakonec skutek utek. Pět* pro Ellen Page za ztvárnění total magora. ()

Luke_00

Docela se divim ze ma film tak rozporuplne hodnoceni. Je vtipny nepredvidatelny a nabusene finale nema chybu(musim kouknout jaky ma film rating). Ellen je totalni magor a Rainn ji nema moc co vycitat. Scena pred kinem nemela chybu uz vim na co budu myslet kdyz me nekdo nekde predbehne v rade :D ()

luxus1

SUPEEER... teda musím smeknout před panem Gunnem tohle je geniální snímeček tak nevšedně drzý zároveň tak vtipný pro mě prostě jako stvořený. Hlavní postava je SUPERhrdina co bojuje "hasákem" proti zlu a je jen trošičku psycho))) ()