Frank (Rainn Wilson) je obyčejný muž, který nesmírně miluje svoji ženu Sarah (Liv Tyler). Jednoho dne však zjistí, že je mu nevěrná s drogovým dealerem. Proto se rozhodne, že se stane hrdinou jménem The Crimson Bolt a to vše jen kvůli tomu, aby se k němu Sarah vrátila. Překážkou mu není ani to, že nemá žádné schopnosti. Brzy poté se k němu připojí jedna mladá sociopatka jménem Libby (Ellen Page), která pracuje v obchodě, kde prodává komiksy. Její hrdinské jméno je Boltie. (virus10)

Psycho.R

Gunnovi začátky v Troma studiu jsou tu jasné čitelný. Ustřelený půlky hlavy tu jen kontrastují bizarním nápadům. Elen Page ještě jako Elen a cool jak bejvala. Celý je to fajn, jen je to na 69%, takže zaokrouhluju dolů. ()

mirak2

Pani, to bola ale kokotina. Zly scenar, zla rezia, uplne zli herci, debilne dialogy, obcas hudba bola fajn. Dokonca ani Ellen Page nehrala, ale davam jednu hviezdicku za jej podprsenku. 15% PS: JFL to popisal pomerne presne, tak co tu dristate, ked ste ani film nevideli ()

Milkom

Velké zklamání, které nezachránila ani Ellen Page. Myšlenka filmu možná zajímavá, ale provedení žalostné. ()

Uhura

Superšpatný film se superšpatným hrdinou. Ačkoliv se to celou dobu tváří velice šokantně, papouškuje Super poslušně standartní požadavky pro "super" moderní film (komixové prvky, ústřední hrdina looser, ultranásilí), a slepuje je do nestravitelného, nepochopitelného celku, který nepůsobí ani tak vtipně ani tak akčně jako spíš tak trochu strašidelně, jako bychom se dívali na zprávy. A tak člověk si tak říká, že je možná bezpečnější nechat některé lidi se vyjádřit, aspoň tím hasákem obdaří jen svého hrdinu a ne sebe... ()

yaromir

Už na začátku jsem si řekl, že jestli bude Super stejná pýčovina jako Kick-Ass, tak to vypnu a nebudu se na to dívat. Jenže (bohudík) Super je mnohem lepší než jeho podobný "předchůdce". Rainn Wilson působí jako naprostý (ale sympatický) vůl s hasákem a já jsem se místy (konečně) i smál! Jednoduše řečeno - mělo to ten správný vtipný šmrnc, který jsem u Kick-Ass postrádal. Co se týče Ellen Page, tak ta je naprosto šílená (ale kočka!) a měli by ji pouštět jenom na natáčení... a to ještě pod dohledem. Škoda toho trošku posraného konce, ta řežba už mi tak nesedla - proto solidní ****. PS: Taky nemám rád, když někdo předbíhá ve frontě... ()

Milda003

Rainn Wilson a Ellen Page vynikají v hraní psychycky narušených lidí .. Když ten "magor" vzal do ruky hasák netušil jsem jak moc mně to bude bavit :). ()

Bounded

"Shut up, Crime!" a výkřiky o tom, že se pravidla nemění jsou výborné. Rainn Wilson je tu bez debat psychouš, o nic menší než Ellen Page. To mi ale nebránilo se smát při odplatě za předbíhání ve frontě. Jen ten oslí můstek, že "věci nejsou takové, jako se zdají," je strašný scénáristický blábol. Přiznaný blázen by odešel s větší grácií a tak se vyplatí brát film pouze jako to co je. Jako film o superhrdinovi, který má hlavně pobavit a zapomněl si tím hasákem utáhnout pár vlastních koleček v hlavě. ()

Quikeyed

Bylo to vtipné, chvílemi velice, hlvavně scény zachycující jejich superhrdinské činy, nicméně celková myšlenka, náboženské podněty a závěrečná scéna mě nutí ubrat další hvězdičku. A ano Ellen Page je super. ()

lord-artoo

Ten film je hodně zvrácený v zobrazování násilí, ale možná právě jeho zvrácenost jej činí do určité míry zajímavějším než Kick-ass, který sklidil větší ovace. Super není stylizovaný a to je právě jeho kouzlo, je naprosto reálný. Vtip spočívá v tom, že zde žádný vtip není. Celou dobu jsem si opakoval, jak to není vtipné a ono není - kategorie komedie mu rozhodně nesedí... ()

boo-boo

Super začína ako najhlbšia depresia a nuda, následne vytasí rýchly sled WTF momentov (boží dotyk) a s príchodom Ellen Page na scénu sa preklopí do regulérnej hovadiny. Neustále strieda nálady od nejakých emocionálnych výlevov cez záblesky coolovosti až po trochu čvachtavého násilia - jediným jeho skutočne konzistentným prvkom je permanentné trápno. Ak tam aj bolo nejaké posolstvo...nepostrehol som. ()

mravec

Lze se bohužel jen domnívat, jaké by bylo vidět tenhle film před Kick-Assem. Perfektní pointa. A Nathan Fillion k nezaplacení. ()

mojo

Nic proti pánové, ale musím se ohradit na vaši reakci na JFeLa . Nadávat někomu do idiotů pro jeho vlastní názor mě příjde trošku neurvalé. Na tenhle film se asi nechystám a není to proto že bych si přečetl komentář i když se mi zdá celkem výstižný a dostal jsem od něj jasný divákův pohled (což se opravdu nedá říci o všech zde zveřejněných). Ale jestli budeme i do budoucna psát "recenze" se slovníkem..........pak vás musím, zcela jistě a bez rozpaků, poslat oba do prdele. ()

uodevr

Slanina nám za ta léta nějak uschnul. Super je taková skromnější, avšak o to neotřelejší, odvážnější, vtipnější, drsnější a celkově zajímavější verze Kick-Ass. Chápu, proč se to rozhodně nebude líbit každému. Dokonce si umím představit, že to urazí inteligenci nejednoho jedince. Ať už jsem ale dement nebo ne, mě se to líbilo vrchovatě, bavil jsem se královsky, a neostýchal bych se říct, že je to v lecčem přímo geniální. Bohužel, druhá půlka již znatelně ztrácí dech, film se začíná brát až přespříliš vážně a ten konec, který se tváří, jakoby film měl jakýsi hlubší význam a celou tu dobu se pokoušel divákovi něco sdělit, je vyložená drzost. ()

DoubleJo

Vsetci porovnavaju Super s inymi "superhrdinovskmi" filmami poslednej doby, no tento sa od nich urcite odchyluje. Musim ale povedat, ze je to cudny film. Drsne nasilne sceny fakt necakate, hlavneho hrdinu namiesto sympatii neviete ci mate lutovat alebo kukat na neho ako na prepnuteho typa. Neviem, ci namet mal potencial, z ktoreho sa mohlo vytazit viac, kazdopadne nijak zvlast ma neoslovil. Defendor zatial vyhrava na celej ciare. ()

J.Cobra

Tady končí veškerá legrace. Nevěděl jsem, jestli se mám smát, nebo litovat ty pošahané "pošuky". Nakonec mě ale smích přešel a mrazilo mě až v zádech. Tenhle film není pro slabé nátury a rozhodně to není comicsový odvaz. Takový reálnější Kick-Ass, který měl k realitě doposud nějbíže. ()