Frank (Rainn Wilson) je obyčejný muž, který nesmírně miluje svoji ženu Sarah (Liv Tyler). Jednoho dne však zjistí, že je mu nevěrná s drogovým dealerem. Proto se rozhodne, že se stane hrdinou jménem The Crimson Bolt a to vše jen kvůli tomu, aby se k němu Sarah vrátila. Překážkou mu není ani to, že nemá žádné schopnosti. Brzy poté se k němu připojí jedna mladá sociopatka jménem Libby (Ellen Page), která pracuje v obchodě, kde prodává komiksy. Její hrdinské jméno je Boltie. (virus10)

BeátaBe

Čekala jsem od toho více, bez krvavých záběrů to bylo dosti utahané,ale musím dát za tři, neboť masakrové scény byly prostě vtipně a dobře udělané. ()

Wancohoff

necakal som nic extra , no malo to nieco, a dost nieco do seba .. vtipne momenty (ktorych je tu aspon premna viac nez dost) striedali tie smutne,drsne,realne ale akurat v tom pravnom pomere.premna urcite zabavny nadpriemerny film. ()

panmroz

perfektní plakáty! neutěšený herecký projev. všech. dobová hudba. nepříliš zřejmý žánr (resp. nadsazenost či realo-komičnost). Kevin Bacon působí trochu jako zlý dvojče Ethana Hawkea. Michael Rooker už dlouho nedostal pořádnou roli. A to je škoda. A navíc ty dva podobné filmy (Defendor, Kick-ass), kladoucí si podobné otázky, na které odpovídají krapet šikovnějc... ()

Illy

Chcete vidět jedinýho chlapa co se znechuceně poblije po sexu s Ellen Page? Chcete vidět magory převtělený do comicsových postav? Jste comicsoví magoři? Je tu pro vás lahůdka. Vtipné, brutální a trapně osobní. Doporučuji. ()

tragicus

Ne, tento film opravdu není pozitivní - pravděpodobně také nemá být. Ona to ostatně není ani moc komedie, protože i ty zábavné scénky se postupem času stávají spíše symptomem hrdinů než odlehčením filmu a člověku se svírá žaludek, protože ví, že tohle prostě nikdy nemůže dopadnout dobře. Nepříjemný, překvapivý a rozhodně vydařený film. 80 % ()

Zbranicus

Tenhle film je lepší, než se na první pohled zdá. Ani bych o tenhle film nezavadil, kdybych nebyl zvědavej na Ellen Page v kostýmu. A nebyl jsem zklamanej, Ellen zahrála nejlepšího side-kicka vůbec. Film je v hodně věcech podobnej Kick-ass, ale je lepší. Je vtipnější, drsnější a reálnější, divím se, že je tak neznámej. Velkej rozdíl oproti Kick-assu je v tom že tady se nedočkáte Happy endu a to je dobře. Hlavní hrdina Frank je blázen, je to ten typ člověka, kterej jde na policii, když mu uteče žena. Určitě bych nedoporučoval ho předbíhat ve frontě. Komixačka Libby je nejlepší postava téhle šílenosti, jenom kvůli ní stojí za to ten film vidět, za tenhle hereckej výkon si Ellen zaslouží pochvalu před nastartovanou V3Skou. Doporučuju. ()

Grizzly

Momentálně překvapení roku! Výborně udělaný film s dokonalým obsazením (Ellen Page rulez rulez rulez) a perfektní pointou (na mne možná moc toho náboženství, ale je fakt, že jinak člověk asi takhle nezmagoří). Z tohohle filmu čiší komiksovost mnohem víc než z většiny adaptací a to právě díky stylu černého humoru, brutalitě, nekompromisnosti, odvázanosti, nekorektnosti a otevřenosti sobě vlastní. Tohle už žádné jiné médium nemá a já se moc divím, že vznikl film jako je SUPER. Ale je to super. Chápu, že málokdo porozumí, ale za mne plný počet. ()

barteca

Suuuperkravina, stylový mix od Defendora k Takovým normálním zabijákům přes Ki(ss)ck Ass a dáál do ........ Přepálené, nechala jsem se nachytat na známé firmy. ()

joudas

Další z řady "jsemobyčejnýchlapíkalechcisestátsuperhrdinou" filmů, které se vyrojily za poslední dva roky. Tenhle je z nich podle mě nejslabší. Totiž jediné, co je na Super super, je samotný název a hlavní hudební motiv. Ostatní už tak super není. Nezajímavý scénař, nesympatické postavy (A to mám jinak Ellen Page rád, zaujal mě však pouze Kevin Bacon), na můj vkus někdy až moc brutální a hlavně celkem nudné… PS: Nathan Fillion s parukou má teda ránu :) ()

Gastovski

O fous lepší ekvivalent Defendora, přesto nabídnutý potenciál nebyl plně využit. Když Bolt rube provinilce a na scéně je sociopatka Boltie, tak je to fajn. Ale scény mimo jejich poslání (čili civilní život) je nezáživnost sama. Alespoň že konečný fight je krvavě masakrální. 65% ()

frolish

V porovnani s Kick-Ass o 2 triedy nizsie. Scenar bol menej prepracovany a humor az na zopar hlasok celkom mimo mna, chybala tomu ta uprimna a nenutena coolovost, kvoli ktorej som si Kick-Ass zamiloval. A co je hlavne, tu mi hrdina prisiel absolutne nesympaticky a jeho spravanie otravne. Dovod preco zaokruhlujem vyssie na 3* je Ellen Page (kvoli ktorej som sa vlastne k zhliadnutiu odhodlal), a hoci celkovy dojem ci nepresvedcive herectvo hlavneho prestavitela uplne neprekryla, postarala sa o par vynimocnych scen. ()

Tred2

Pokud vás zajímá jak by vypadala nepovedená verze Kick-Ass, tak vám pan Gunn nabízí jednu z možností. Naprosto zvrácená mentalia postav, nedostatek "cool faktoru", zbytečně moc brutální. Takhle by se dalo asi chvílí pokračovat, nicméně za co má u mě film hlavní mínus je obsazení Ellen Page do role "parťáka superhrdiny", čímý u mě ztrácí body. Ona samotná postava na papíře byla naprostým přešlapem, který, už tak nevyvážený snímek, táhne ještě o něco níže. Za celou hodinu a půl si k vám snímek prostě není stavu vybudovat cestu, ničím vás neohromí, nedojme. Přestože je natočen s určitou úrovní, ve výsledku nemá nic co nabídnout. Osobně nechápu jak mohl tenhle film dojít k realiziaci v takové podobě v jaké k ní došel (scénář, casting hlavně). ()

kesty

dve veci ma odradili od plného počtu: to, čo sa stalo s postavou Ellen Page sa stať nemalo. a koniec. ten je dosť nezvládnutý. ale inak výborná komédia s motivačným presahom robiť dobro, kde je Ellen Page najsexy žena sveta a akási ženská verzia Jaya, pričom Frank je Mlčanlivý Bob.Super je film, na ktorom je vidno, že sa tvorcovia týmto snímkom totálne zabávali, za psycho vsuvky dávam palec hore, mám rád keď je film tým správnym spôsobom uletený. a Kevin Bacon? ten sliziak? v negatívnych postavách ho mám čim viac tým rád :) ()

sNeDy

O několik tříd horší, míň vtipné a stylové než Kick-Ass, se závěrečným poselstvím na facku. Docela škoda, režisér sliboval povedenější zábavu. ()

Radek.SCH

Nenechte se zmást nízkým hodnocením ;-) Není to tak cool jako Kick-Ass, ani s přesahem jako Defendor, je to prostě jen malý, dobrý film, který potěší sympatickou Ellen a k*revsky nerealistickým (i když jinak parádním) finále. - 70 % ()

Kolssteyn

"Nikdy nejsme připravení. Buď to uděláme nebo ne!" Film, který si předsevzal několik žánrů a všem se brilantně vyhnul. ()

char_t

Osvěžující, ne tak teenagersky trapné jako Kick-Ass, občas trochu přihlouplé (Co tam ta Ellen Page občas předvádí...), ale nečekaný anti-komiksový konec to všechno zvedá na novou úroveň... Víc takových! ()