Falconica

Po půl hodině jsem byla přesvědčená, že je to jasný a že to bude houbeles důmyslný, po 45minutách jsem stále ještě byla přesvědčená, že znám rozuzlení, po hodině už jsem si nebyla vůbec jistá, po hodině a čtvrt jsem byla přesvědčená, že jsem se mýlila a že zase vim, co je rozuzlení, po hodině a půl už jsem si nebyla jistá ani tím. Ke konci jsem už netušila ani mloka:-D Docela sranda film:-D ()

runner85

Keď sa mi náhodou nebude páčiť svet v akom žijem tak mi neostáva nič len dúfať, že raz bude virtuálna realita na takej úrovni ako v tomto filme. I keď ja by som si asi vybral, že by som bol hokejista, a hral by som finále na ZOH :D Ale treba povedať, že hlavný hrdina bol trotlák ! ako nič zlom ale opustiť Kate Beckinsale a namiesto nej si vybrať Jessicu Biel je také isté ako keby si namiesto kačice a lokšou vyberiem pečený karfiol :D Len teraz neviem či Kate je krajšia ako dračica alebo ako romantička .... ()

grogodil

Scenáristický "Total Fekál" robiaci z obyvateľov Austrálie vymletý dobytok, ktorý nedokáže zabrániť najstupídnejšej invázii v dejinách filmu prostým zašpuntovaním jednej diery v zemi. Ešte aj ten vizuál mi prišiel umelý, otravný a akoby pozliepaný zovšade možne (od Blade Runnera, cez autíčka z Minority Report až po robotov z Mass Effect). Jedna pekná číča, dve akčné scény a tri kozy - viac si z toho zajtra pamätať nebudem. ()

Dont

Po těch kritických ohlasech jsem čekal daleko větší průšvih. Spoustu akce, pár scén na efekt pro 3D projekce, žádný zbytečně geniální scénář, známé jméno do hlavní role, k tomu nějakou pěknou holku, nebo klidně i dvě, "vykrást" pár zajímavých nápadů z jiných filmů a je to hotovo. Takhle jsem to bral já a koukat se na to dalo bez nudy. Problém tohoto filmu je jeho název a slavný předchůdce, což logicky očekávání řady diváků posunuje na úplně jinou úroveň. Starý Total Recall byl ve své době nezvykle originální kousek, s mnoha překvapivými zvraty, zajímavou dějovou zápletkou, nový Total Recall je průměrný akční sci-fi blockuster, který v dnešní produkci ničím nevyniká, ale ani neurazí. ()

fallangell

Slovo moc již není abstraktní pojem, tomuhle filmu se daří jej přesně definovat. Vezměte kvalitní předlohu, podívejte se na předchůdce, který ji již kdysi zpracoval na stejné médium jako hodláte vy. A pak promažte celý příběh aby zbylo víc místa na bum, bác, uááá, bum, bác, uááá. A opakujte do samého závěru. Takhle vážně ne prosím. ()

fmash

Film s tak výbornou výpravou a designem (co na tom, že se na nápady muselo složit několik filmů), že stačilo nepohnojit zbytek, a bylo by vystaráno. Škoda. Kdyby se Wiseman držel kopyta na malé Underworldy, mohlo to vyjít, ale on se příliš namlsal při bezuzdně rozežrané Smrtonosné pasti a evidentně začal dělat filmy, které mu nesednou do ruky. Zbytečně přehnaná akce, terminátorské kousky lidských postav, kterým nelze věřit ani že jsou z masa a kostí, natožpak že mají i lidské pohnutky — v tom jim ostatně nepomáhají ani ploché, laciné a zbytečné dialogy — spolu s desítkami nadbytečných (a pohříchu dělaných jen pro oko) scén, ve výsledku pak ta hlavní chyba: příběh zmizel v hromadě balastu a pozlátka. Já bych to laicky shrnul pod pojem „scénář na hovno“. A to nemluvím o skutečně chabé logice, protože někomu jaksi uniklo, že s velkými kulisami přichází velká zodpovědnost a nutnost spousty přemýšlení. Chudáci designéři a jejich božský „koloniální raumplan“. Všechno přišlo vniveč. Design za 5, ostatní sotva za 1, dohromady zcela kompromisní trojka. ()

kinderman

Nenapadlo by mě, že nejzábavnější Wisemanův film bude zbytečná předělávka Verhoevenovy klasiky, na kterou "nový" Total Recall neustále odkazuje. Hvězdička navrch je za režisérovu zarputilost, s jakou kráčí ve stopách kolegy Harlina, vyráběje ze své drahé polovičky akční superstar. Nu, aspoň je nač koukat, narozdíl od jiné letošní velezbytečnosti studia Columbia- ano, řeč je o filmu s tou směšnou přerostlou zelenou ještěrkou (a pavoukem). ()

Eldrick

Tak prázdnej, zbytečnej a nepůvodní vykrádačskej film s totálně plochýma postavama se jen tak nevidí. Jeden z nejzbytečnějších remakeů, jaký jsem kdy viděl. Ale Kate a Jessica still swinging. Zato Colin už s těma psíma vočima fakt přehrává. ()

kalap

Jasne lepší ako švarcikov total, pre žienky s vynikajúcim Colinom a pre mňa s pusinkami Kate a Jessicou. Výborná akcia tu beží takmer v kuse, kde nudu nenájdete a výborne sa pobavíte. ()

Huntelaar

Wiseman je škaredý fušér, co nemá vlastní koule, aby si obhájil svůj nepopíratelný talent. Jinak si nedokážu vysvětlit, proč tak zajímavý vizuál (výprava, akční scény) narouboval na nicneříkající zmutovaný pokus o remake, který vlastně vznikl úplně zbytečně. Kdyby se někdo nesnažil tak křečovitě připodobnit námětu filmu z roku 1990 a odpustil si kvůli tomu pár, za vlasy přitažených scén (viz. opuštění modulu, který umí projet zemi za pár minut), mohl vzniknout nový svébytný film, který by jistojistě nezapadl v propadlišti dějin. ()

dee-key

Balancuje to mezi "akční předělávka originální akce" a "koukatelná nuda se stereotypy". Myslím, že to vyloženě nikoho neurazí, ale že to nikoho nenadchne, tím jsem si jistý. ()

dyfur

.......trocha Total Recall - námet + trocha Terminátora -umelí bojovníci + trocha Minority Report -autá s cestnou grafikou.........v podstate nevýrazní predstavitelia a suma sumarum máme jalovú zlátaninu,ktorá ešte prvú polovicu ako tak "drží"....a druhá úúúplna nuda,ktorá končí potešujúcimi titulkami..... ()

maverick10

Velmi svizny film se solidnim tempem a akci od seznameni s postavami az do konce. To je vsechno fajn, ale troufam si rict, ze diky obvykle a nikterak originalni kostre pribehu, se divak velmi rychle nasyti a diky vyuzivani hercu coby hadrovych panaku, se oko divaka velmi rychle unavi. Lena Weismana si dovoluju zaradit mezi tzv. "mlatičky" - tedy rezisery, co nechaji sve herce omlatit snad o všechny predmety ve scenach. Jen si zkuste spocitat kolikrat sebou herci nekam svihly, kolikrat dopadli tvrde z vysky..... A po vetsinu casu to schytava jeho uchvatna zenuska Kate, jako by si s ni timto zpusobem vyrizoval ucty!!!! Tyto pady me zacali zhruba ve 2/3 tak vadit, ze jsem mel sto chuti sebou seknout v kine na schodech! ()

ilemas

Velmi vydařené remake slavného filmu s Arnoldem Schwarzeneggerem z 90.let, který dnes už působí poněkud komicky. Návrat se opravdu vydařil. Kdo tenhle film miloval a má rád sci-fi a spoustu akce, tak i přes spoustu nelogičností nebude zklamán. Nenechte se odradit tak nízkým hodnocením, kvůli němuž jsem šel s obavami do kina. Chrochtal jsem blahem, už dlouho jsem neviděl tak efektní podívanou. Přelety nad městem byly hodně vydařené, ani jsem nestačil sledovat tu spoustu efektů. Jako bych viděl jiný film s prvky odkazů na starý film. ()

berusche

Jsou klasiky, které i kdybyste chtěli, nemůžete poslat do kopru. A pak jsou snímky, které se snaží napodobit klasiky, a můžete je poslat do kopru, poněvadž laciná, otřepaná, stroboskopová a ještě s nudnýma efektama podívaná nestojí za to. To jsou prostě takhle jednou snímky, kdy se teda ale vůbec netěšíte na další záběr. A ačkoli jsem byla plna pozitivního očekávání, ani Colin to nemohl zachránit. Plusové body si to může přičíst za zdařilou výpravu a výkon Beckinsale, odečíst si je musí za scénář na pikaču a za to, že původní podoba se zcela vytratila. ()

Fíla

To byl úžasný zážitek. Vůbec bych se na to nebál jít do kina a užit si efekty na plno. Určitě jeden z lepších filmů Colina Farrella. Ještě se musím kouknout na původní Total Recall z roku 1990, jestli se dají nějakým způsobem porovnat. Byl jsem tímhle kouskem mile překvapen. 85% ()

Lord.Jim

Tenhle film je začarovanej: zkoušela jsem se na něj dívat 3x, vždy jsem to pustila od místa, kde jsem předchozí den skončila, ale vždy jsem znova usnula. Je toto možné? Dál v tom pokračovat nehodlám, protože vím, že by to dopadlo stejně. Proč? ()

Jigy

Na Kate se važně dobře kouká, je to neskutečně sexi ženská a dobrá herečka. Stejně tak úchvatný byl i interaktivní futuristický svět, který nám byl ve filmu představen. Celkově musim říct, že jsem se nenudíl, film měl spád a pěkně utíkal. Děl byl oproti předchúdci pozměněn, takže zůstala poze kostra a podobná myšlenka. Nic světoborného, ale zabavilo mě to. Jo a i efekty a soundtrack jsou super. ()

Petrasuvicka

"Mám mnoho nápadníkov, v lásce som nestálá, píšu si do deníkov by som sa vyznala..." a Colin měl co dělat, aby sa vyznal. Jeho hra na klavír připomínala remake scény z Holek z porcelánu, ale tohle úsměvné cosi bylo na filmu vlastně milé a ne trapné. Proti akčním sci-fi nic nemám a nový Total Recall se mi vlastně líbil (ne že bych viděla starý a ani o to nestojím, protože Schwarzeneger prostě ani není herec), jen jsem se na něj dívala v době, kdy mě happy end nijak neoslnil, naopak mi tím Colin řekl, že ta kolonie bude mít vážný ekologický problém potravinové soběytačnosti :D ()

Remake Hvězdné pěchoty upustí od satiry

05.08.2013

Režisér Total Recallu zprzní i Mumii

Režisér Total Recallu zprzní i Mumii

26.09.2012

The Wolverine – prokletý projekt?

The Wolverine – prokletý projekt?

05.09.2011