Pobřežní hlídka

• USA Baywatch (více)

Mitch (Dwayne Johnson) je chlap jako hora se silným morálním kompasem a stoprocentním zápalem pro práci vodního záchranáře. Je to prostě naprostý opak Matta Brodyho (Zac Efron), bývalého úspěšného olympionika, kterému sláva natolik stoupla do hlavy, že si po nekonečné sérii průšvihů musí pod Mitchovým velením jako plavčík odkroutit pár desítek hodin veřejně prospěšných prací. Matt má však ego stejně silné jako bicepsy a ani takové varování osudu nebere moc vážně. Místo bdění nad plážovými povaleči bez uzardění zírá do výstřihu dalšího nováčka v týmu, nádherné ale odtažité Summer (Alexandra Daddario). Za jiných okolností by si ho Mitch asi podal, jenže teď na to nemá čas, protože se mu na pláži začaly kupit problémy. Tu moře vyplaví pytlíček s drogami, tu mrtvolu... A protože místní policie vše bohorovně přehlíží, vydá se parta plavčíků na trestnou výpravu, která nemůže skončit dobře, pokud jeden z jejích členů nepřestane všechno sabotovat. (CinemArt)

jasiska

Je to haluz, ale na to, že som do toho išla s nulovými očakávaniami, to bola prekvapivo pozerateľná haluz. Dej bol úplne o ničom a aj niektoré vtipy boli na veľmi nízkej úrovni, ale niekedy bolo vidieť, že si to autori uvedomujú, a tak trochu si robia zo seba, z originál Baywatchu či z podobných žánroviek srandu. ()

Paldiny

Všetko zle. Vtipu ako šafránu, teda pokiaľ sa nesmejete nad zvracaním do bazéna. Je to bez akcie, so špatne načasovanými a tým pádom nefunkčnými mini roličkami obstarožných plavčíkov. Navyše to má dve hodiny, kriste, poznáte niekto dobrú komédiu s takou minutážou? A čo tá detektívna časť, to vážne scenáristi nemali dosť materiálu pre parodovanie a museli vyhrabať akési trápne drogové obchody čo nikoho nezaujímajú? Najvtipnejší teda zostáva fakt, že zakiaľ čo sa plavčíci hrajú celé dni na detektívov, na bezpečnosť dovolenkárov zvysoka serie pes. Čo však naštvalo najviac, film je bez koz! Hergot, veď bol mládeži neprístupný, ešte aj spoločné sprchy mali a oni sa zmôžu na stoporený penis tučného brava zaseknutého do lehátka. A šumné krásky? Tie zostávajú zahalené. Toto Boh nepochopí, ani neviem prečo hodnotím tak vysoko. Využitý potenciál kdesi na úrovni Mariánskej priekopy. ()

Asmodin

Docela dobrá komedie u které jsem se i zasmála. Rozhodně tento film bude vždycky lepší než původní seriál. ()

Patrik256

Rozpočet_ 69 milionov dolarov // Tržby_ 177.8 miliona dolarov // Tržby v ČR*_ 8 557 551 Kč // Diváci v ČR_ 61 253 // Tržby v USA*_ 58 milionov dolarov ()

Warle

Jako chlap říkám hezké výstřihy Alexandry Daddario a Kelly Rohrbach. Ale jako obyčejný filmový fanoušek nekoukající jen na kozy a zadky říkám čistý průměr plný absolutně cringe scén a dětinského humoru. Takže asi tak. ()

santiamén

Lepší *** Nechápu nízké hodnocení, čekala jsem nebetyčnou povrchní nudu a dostala jsem vtipnou parodii původního seriálu, který se na rozdíl od téhle komedie bere celou dobu děsivě vážně. Fakt nevím, co tady někteří čekali od Pobřežní hlídky, že se rozebírá nefungující scénář a výstavba vtipů. ()

filipvrbik

Ze začátku je to jen přehled toho , kdo má větší svaly, pindíka a kozy... až teprve potom se rozběne vcelku očakávatelný, stokrát viděný, příběh o prodejcích drog-jako komedie to ovšem není úplně špatné...40% ()

chaometic

Já se bavil dobře, skvělá heterosexuální komedie. Hvězdu navíc jsem dal za známé postavy ze seriálu, které se ve filmu krátce objevily. Nejlepší byli vtipy na metrosexualitu. ()

cmenda

Solidní komedie s bezva hercema . Zábava neskutečná hudba bezva klidně bych si nechal líbit i pokračování. ()

Prochy38

Asi jsem trochu zvrhlej, možná mi to jen a prostě naprosto sedlo. Zasmál jsem se. A. Daddario, I. Hadera i K. Rohrbach kočky!! Akce nebyla až tak tupá a když přejdete pár těch fakt mimózních asi vtipů, vyjde solidní komedie, která díky bohu nehledala inspiraci v původním seriálu. ()

Oňďo

Nostalgia ako má byť. Ľudia narodený pred rokom 1995 vedia o čom hovorím. Aj keď hodnotenia na film sú také aké sú, ja to neriešim. Ten film sa na nič nehrá, robí si tam srandu skoro zo všetkého a každý v kina si tam príde na to svoje. Síce trocha dlhé, ku koncu už film trpí ale hodnotím kladne. Nebránil by som sa ani pokračovaniu ak by vzniklo. ()

H4ku11

Keď nič nečakáte a idete do kina s prázdnou hlavou, nemusíte riešiť nudné dejové pasáže. Plne si môžete užiť vtipné scénky, čo sa mi tentokrát nadmieru vydarilo. Možno otupievam, ale smial som sa asi na všetkom. ()

mira007

První polovina má celkem světlé momenty - svižné vyprávění, nějaká ta záchranářská akce ( ikdyž digitální a ještě v minimálním množství) a humor, který si pohrává s narážkami na popkulturu a ten původní seriál a bohužel pubertální fekální humor, který převažuje. První polovina toho filmu je pro mne celkem fajn s rezervou a druhá polovina filmu se změní v podprůměrný akční krimi, která nemá s pobřežní hlídkou co do činění. Pro mne celkem zklamání a pro mne osobně překvapení jsem si myslel, že mi k spokojenému filmovému zážitku stačí moře, sluníčko a holky v bikinách. Nestačilo. ()

Phorbo

Kdo kdysi nesledoval Pobřežní hlídku, jako kdyby vůbec nežil. Neměl by vůbec představu o tom, co jsou to pohupující se prsa ve slowmo natěsnaná do o dvě čísla menších plavek všech protagonistek. Jenže novodobá Pohřební hlídka je tak trochu o něčem jiném. Je o debilním vtipu, nenadálých situacích, které se dějí ve všech filmech, ale tady to berou tak trochu víc realisticky, aniž by to jediný hrdina přešel bez povšimnutí, jako kdyby to bylo prostě normální a všichni byli vlastně polobozi. Tady jsou to normální lidi, kteří když se jim povede něco zajímavýho, ostatní to dokážou ocenit. Debilní vtípky ale jsou takové, že člověka sem tam rozesmějí (já se usmál asi dvakrát)... ale jinak stojí celý film za starou ba... ne... za hovno. Už jenom intro, kdy Dwight skáče do vody, ve slomo čumí přímo do kamery a potom se noří na pláží s bezvládným tělem potopeného kitesurfera, za ním se vynoří obrovský nápis BAYWATCH a hned potom vyskočí čtyři delfíni v monstrosním kvadruflipu? Vážně? Ono už jenom tím začátkem připravuje snímek diváka na to, že to má brát asi s nadhledem, protože to jinak nejde. Brát to sebevážněji, tak by to byl brak rovnající se The Room. Takhle je jedna hvězdička za krásné prosluněné prostředí a Priyanku Chopru a za hustě namakanýho Efrona, na kterýho i z chlapskyho hlediska bylo žůžo koukat. Tři hvězdy dolů za hroznou trap hudbu, která doprovází celým filmem a to je dost škoda, byť trap mám rád. ()

aLPaC

I přes zdejší nízké hodnocení jsem věděl, že se mi to bude líbit. Tento typ pubertálního humoru se sexuálníma narážkama totiž pořád miluju a už se to nejspíš nezmění. The Rock je v roli Mitche výbornej, stejně jako Efron v roli arogantního hezounka. Kozy vypuštěné z chlívku tu sice neuvidíme, ale plavčice s krásnými výstřihy samozřejmě chybět nemohou. Malinká škoda je Alexandry Daddario, která se má "čím chlubit", ale těchto svých předností trestuhodně nevyužívá. Za ní to tedy bere Kelly Rohrbach, z které vám bude stát celej film. Detektivní příběh nemá cenu moc komentovat, je nevěrohodnej a tupej, ale nic jinýho jsem ani nečekal a "příběh" přece v Pobřežní hlídce nikdy hlavní roli nehrál. Doufám, že bude dvojka, protože tržby nebyli špatné a na sexy těla běhající po pláži si vždycky čas najdu. ()

Zombi

Docela jsem se těšil, Rocka mám rád a parodie na slavnej seriál mohla být super, ale scénář se ubírá směrem k detektivce mimo pláž, která podle mě zabíjí původní potenciál, pohupujících se, ehm plavek tu nakonec taky tolik není. Některé fórky fungují, některé jdou mimo, logika samozřemě kulhá na obě nohy, ale asi nikdo nečekal nic jiného. Nakonec slabší 3 hvězdy. ()

Seriálové rebooty na cestě

31.12.2016

Rock Supermanovým vzorem

Rock Supermanovým vzorem

30.05.2016

Dwayne "The Rock" Johnson patří mezi herecké hvězdy, které přebíhají z jednoho velkého filmu do druhého. Statný Kaliforňan nedávno dotočil Pobřežní hlídku, právě maká na Rychle a zběsile 8 a na… (více)