Jack a Jill

• Česko Moje bláznivé dvojče (více)

Jack žije takřka dokonalým životem s výjimkou jediné přetrvávající chybičky – sestry Jill, jeho dvojčete. Každý rok musí na Den díkůvzdání přetrpět mučivou návštěvu své sestry, která mu během pár okamžiků dokáže převrátit život vzhůru nohama. Když se ale z víkendové návštěvy zvolna stává návštěva měsíční, dvojčata spolu bojují a hádají se tak, jak to dokáží jen dvojčata. Jakmile začne být jasné, že Jill nemá v plánu odjet, uvede Jack do pohybu hned několik plánů v naději, že mu pomohou Jill přemístit tam, kde je mu její přítomnost nejmilejší – na opačnou stranu vlasti. (oficiální text distributora)

ABLABLABLA odpad!

Panebože, neskutečná blbost. Proboha, proč se tam objevil Johnny Depp a Al Pacino, který hrál taky dementa. Jakože od Adama Sandlera by člověk takovou pi****nu čekal, ale i přesto, se u většiny filmů aspoň bavím, ale tohle bylo ubohé, trapné a nekoukatelné. A jeho jekot jako holka trhá uši. Doslova. ()

lamps

Proboha proč?!! Tohle není ten Adam Sandler, který mě vždycky tak bavil i v rolích naprostých pitomců, a už vůbec to není ten herec, který nás přesvědčoval o svých kvalitách v Opilí láskou nebo ve Volání o pomoc. Tohle je bohužel jen nějaký špatný vtip a jedno velké utrpení, ve kterém Adam zbytečně shazuje své dlouhodobě budované renomé oblíbeného komika někam na úroveň kamaráda Roba Schneidera, k němuž by tahle dvojrole seděla spíše. Velkým problémem je pro mě také režisér Dugan, který se po pohodovém Zkus mě rozesmát zřejmě rozhodl natočit něco pořádně ujetého. No a výsledek vidíte na hodnocení, které bohužel odpovídá. Ano, některé vtípky byly povedené a párkrát jsem se i nahlas zasmál, ale nebýt šviháka Al Pacina, který i tak debilní roli zahrál se svým přirozeným nadhledem a šarmem, asi by to byl totální průšvih. 40% ()

cukorek

" Kto klame a kradne do pekla sa hrabe " jedna z podarených hlášok malého Garyho. Dvojica Adam Sandler a Nick Swardson ma opäť pobavila. Mexická, nesmrteľná starenka konzumujúca chilli mega papričky s jedným zubom a klasické odháňanie rukami zápachu vlastných prdov malo dobrý vtipný základ na ktorý sa časom ešte čo to nabalilo a konečný tanečný klip od Al Pacina zavŕšil bláznivú a uletenú komédiu. Stvárnenie ženy, alebo dvojitá úloha A. Sandlerovi veľmi nepristala, takže sa nečudujem ak niekomu tento film nesadne, ale ja som to poňal s istím náhľadom a nakoniec tomu podľahol. V hlave mi ostáva len jedna nezodpovedaná otázka, ako sa Al Pacino dal nahovoriť, alebo čo ho viedlo k tomu aby sa objavil v takejto bláznivej komédií. ()

FFilipCZ

No nevim jak ostatní (kteří dávaj odpad) ale já se prostě královsky bavil. Je to Sandler, nečekám žádnej super inteligentní humor. Dvojroli ale zvládl v pohodě. Při pár scénkách jsem fakt brečel smíchy! A mexikánec hází džouky jako pán. Moc se mi líbily taky ty prostřihy s dvojčatama na začátku a na konci filmu. Normálně bych dal 3*, ale za ty odpady to zvyšuju. ()

M.i.k.e

dvojice Dugan/Sandler mě nejednou velmi dobře pobavila a minimálně Grown Ups a Just Go With It patří mezi moje top komedie poslední doby.Bohužel to nic nemění na tom,že tohle se krutě nepovedlo a nedosahuje to ani pochybných kvalit Zohanových.Hlavně postava Jill je jedna z nejprotivnějších co sem v poslední době měl možnost vidět.Je s podivem,že se něčemu podobnému propůjčil herec Pacinových kvalit.Patří sice v tomhle kousku k tomu lepšímu,ale zachránit ho bohužel nedokáže...20% ()

• Filmoví kritici z produkční společnosti Red Letter Media Mike Stoklasa a Jay Baumann neváhali označit film za podvod, který měl pomocí přehnaně nafouknutého rozpočtu a množství reklam zajistit finanční zisk Adamu Sandlerovi a jeho přátelům. (Brousitch)
  • Johnny Depp hraje společně ve filmu s Al Pacinem malé comeo při sledování basketbalového utkání. V závěrečných titulcích však není uveden.
    (Digi_cz)
  • Ve filmu se objevuje tvrzení, že Jack (Adam Sandler) a Jill (Adam Sandler) jsou identická dvojčata. Pojem identická dvojčata je však vnímán pouze v případě jednovaječných dvojčat stejného pohlaví. (Maruškaa)