poster

Šťastný a veselý Madagaskar (TV film)

 • USA

  Merry Madagascar

 • Slovensko

  Šťastný a veselý Madagaskar

Animovaný / Krátkometrážní / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2009, 25 min

 • Patrik200s
  ****

  Povedal by som že takmer lepší ako originál je tento tematický vianočný film. Vtip a dobré nápady do akcií všetkých postavičiek pri ktorých som sa ani čo i len jednu minútu nenudil z celkového času. Doporučujem všetkým divákom a zároveň dúfam že počas sviatkov sa bude tento minifilm dostávať do programových štruktúr slovenských komerčných televízií. Šťastný a veselý Julienár všetkým dokonca i južno ale aj severo polistom. Trsajte od radosti .(27.12.2011)

 • Fingon
  ***

  Ach bóže. Po Shrekoledě další travestie, tentokrát s ruským přízvukem hovořícími soby a Santou, co ztratil paměť (sakra, vždyť zrovna včera jsem viděl pět minut čehosi hraného s tou samou zápletkou... kdyby se radši inspirovali Billy Bob Thorntonem a jeho Santou co chlastá a s oblibou provozuje anální sex...). Tenhle kraťas je jeden velký pastiš vykrádající Peter Pana a (proč mě to nepřekvapuje) nejslavnější citát z Casablanky, musím mu ale přiznat to, že to ubíhá docela svižně a jako půlhodina mi to nepřišlo. A Jelimána nedabuje Sacha Baron Cohen.(24.12.2009)

 • ČučoRiedka
  ****

  Všetci, čo pod názvom Merry Madagascar čakali neskutočne sofistikovaný, brutálne zamotaný vianočný príbeh, aký ešte svet nevidel, budú evidentne sklamaní (vymenovať zoznam týchto užívateľov by trvalo až do Vianoc). Postavičky z Madagascaru som si obľúbila hneď na prvú šupu ( na rozdiel od niektorých, ktorým sa očividne nepáčili a aj napriek tomu si Merry Madagascar pozreli zjavne len pre hodnotenie a koment k plusu) a pobavili ma aj vo vianočnom prevedení. Aj keď musím uznať, že druhým dielom som bola dosť sklamaná, Santa's Hairy Helpers úprimne potešili :)(11.2.2010)

 • Boudyy
  ***

  Původně jsem nechtěl hodnotit, jako jsem nehodnotil Shrekoledu nebo vánoční vydání Doby ledové, avšak chtěl jsem to mít jaksi kompletní a tak sem házím hodnocení i s komentářem. Je to prosté. Opět naši čtyři známí hrdinové a jejich přátelé. tentokrát mají za úkol rozvést dárky místo Santy, kterého omylem sestřelili místní. Santa však není při smyslech a tak naši čtyři přátelé musí zachránit Vánoce a rozvézt dárky. Není to však snadné. Rozvoz dárků doprovázejí otřepaná klišé, na 30 minut je jich dost, ale vše dobře dopadne a všichni se sejdou a popřejí si veselé Vánoce.(23.12.2011)

 • Jezinka.Jezinka
  **

  Sobíci jsou roztomilí, ale nelíbili se mi tak, jako jiní sobi v jiných filmech, navíc nevěřím na Santu Clause. O ostatních postavách vcelku zbytečné mluvit. Nemám zvláštní vztah k tučňákům, natož ke škaredým lvům, žirafám a hrochům. Moralizování o tom, jak je lepší dávat než dostávat mi potom vyloženě vadí. Nejlepší mi na tom přišla ta sněžící koule.(13.3.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace