Šťastný a veselý Madagaskar (TV film)

Merry Madagascar

Šťastný a veselý Madagaskar

Animovaný / Krátkometrážní / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2009, 25 min

David Soren

James Ryan

Příjemně zábavný a úsměvný vánoční speciál. Už jen kvůli vánoční modifikaci "I Like To Move It" a především madagaskarské vánoční písničce "Santa Claus is Coming to Madagascar" to stojí za zhlédnutí. Videoklip na Youtube: http://www.youtube.com/watch?v=SfHWs0SAJaI(20.12.2009)

Pre mňa jednoznačne najlepší a najúsmevnejší diel zo série madagaskaru. Vianočná atmosféra pekne vykreslí našich priateľov Alexa, Melmana, Gloriu, Martyho a tentokrát i kráľa Juliena a Santu. Isto sa pobavíte na tom, ako zostrelia Santa Clausa z lietajúcich saní v domnení, že je to "zlý vianočný škriatok". Túto neplechu budú musieť napraviť a aj napravia svojim spôsobom. Určite si to nenechajte ujsť a pozrite si túto 20 minútkovku ! :-)(1.1.2013)

Madagaskarský vánoční speciál nabízí poněkud divočejší pojetí než Shrekoleda, ale ve výsledku jde o srovnatelné příběhy k původním celovečerákům. Stará známá parta se snaží společnými silami doručit všechny dárky po tom, co Santa přišel k úrazu, což se neobejde bez nějakých těch potíží ("Každé přistání, které přežiješ, je dobré."). Dokonce dojde i na podivnou milostnou linii mezi sobicí a Vojínem ("My chceme být bipolární."), ale což - mezi Glorií a Melmanem to taky fungovalo. No a samozřejmě je zde patrné pošťuchování k uvědomění si podstaty Vánoc.(25.9.2016)

Cože? Obdoba Shrekoledy? Tak to ani náhodou. Výtečnej kousek! A to že tučňáci nemusí být pokaždé number one a zde jsou celkem v pozadí mi vůbec nevadí. V Madagascar Penguins in a Christmas Caper, The holt zářili, teď zase ostatní v čele s Jelimánem.(1.1.2010)

A zase klasický "Madagaskar". Místy je to docela otravné, ale sem tam se najde dobrý vtip, který vás nadchne. Mám tyhle postavy rád, ale delší filmy jim slučí asi trochu víc, hlavně proto, že tohle šroubování na svátky je takové příliš umělé. Santa v "Madagaskaru" mi prostě nesedí. Hodně osobní pocit, ale myslím, že nebudu jediný. Rozehrávají se zde zajímavé vztahy, ale vlastně zbytečně, protože na hlavní film nemají vliv. Jako televizní chuťovka? Proč ne, nakonec. Na Vánoce člověk skousne hodně.(5.11.2013)