Everybody Loves Hypnotoad

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie
USA, 2007, 22 min

22 minut dlouhý bonus uvedený na DVD Futurama: Benderovo parádní terno (2007), který je celý věnovaný vedlejší postavě z Futuramy, žábě Hypnotoad (Hypnožába). Hypnožába je zvláštní tvor vzhledu velké ropuchy s hypnotizujícíma vícebarevnýma očima a drnčivě bručivým zvukem. Objevuje se převážně v televizních reklamách, ale má i svůj vlastní pořad, který se celý skládá jen z jednoho dlouhého záběru na Hypnožábu s hypnotizujícíma očima a zvukem. V tomto bonusu Hypnožába sedí a všechny hypnotizuje. Seance je přerušována pouze občasnými reklamami, smíchem, jednou dokonce střelbou a také obrázky budov, které naznačují, že seance pokračuje na jiném místě. Nebojte se nechat zhypnotizovat Hypnožábou. Pro vaše bezpečí je na konci bonusu zařazen odpočet lidským hlasem, který vám usnadní probuzení. (bergenia)

sima275

Hezké, ale někdy jsem to posunul trochu dopředu, protože od té 15 minuty to byla docela nuda. Hypnožába je dobrá, akorát to tvůrci mohli zkrátit na 10 minut. Celkově dávám 80% + 20%, protože to je futurama. ()

Mufuck

Futurama je top, a hypnožába je vtipná ( hlavně v epizodě 'Tahle země není pro blbý' ), ale... Tohle je úlet. Po pár minutách to je podle mně nedokoukatelné. Jedna hvězda za pár "reklam" a dejme tomu za nápad... ()

borohub odpad!

Ehm vysvětlíte mi o co v tomto "Krátkometrážním" filmu jde? Však to byla nuda, 22 minut čumět na to samé, ne díky nechci.. ()

Maw

Pokud někdo nepochopil, že je to sranda, tak je mi ho upřímně líto. ALL GLORY TO THE HYPNOTOAD!!!! ()

Tomate

Jeden z najlepších výkonov legendárneho Hypnotoada. Jednoznačne odporúčam pozrieť. Akurát je tam dosť reklám, ale dá sa to prežiť. SPOILER: Uvidíme Hynpotoada dole hlavou !! ()

Luminary

Jedna hvězda za nápad, klidně by se tohle dílo mohlo vyjímat v odpadu, nuda 22 minut v kuse, až na pár malých částí, které trošku pobavili ()

PepsonFikson

Rozhodně těch nejlepších 22 minut které jsem mohl obětovat pro takto dokonalí film. Tolik dokonalé a kvalitní zábavy v tak krátkém měřítku. Kdyby byl film rozhodně bych ho musel mít ve své sbírce. Takže za mě jednoznačně Palec hore. ()