Braga

Od tohoto filmu jsem čekal víc . Výkon Toma Hardyho se mi moc nezamlouval , hrál tam neustálého bručouna a jeho akční výkon nebyl moc dobrý , zato výkon Shia Leboufa se mi hodně líbil , ale tak na akčním westernovém filmu jsem už dlouho nebyl a z tohoto filmu jsem spokojený = 3,5" ()

Marchellonzo

Dobře ztvárněný pohled do doby americké prohibice a společenství tří bratří, z nichž jeden je naivní dítě s fousama, druhý zjevně neprůstřelný mnich a třetí je nejspíš potomek vlčích synů Remuluse a Romuse. Přidejme průměrné libreto, slzy, krev a pot a máme zde film, který není nikterak hluboký, ale přitom se na něj příjemně dívá. Kdyby nebylo té vkusné hudby, malebného prostředí, velmi kvalitních rekvizit a dalších technicky velmi dobře zvládnutých faktorů, čtyři hvězdy by si nezasloužil. Co se týče hereckých výkonů, herci neměli nikterak složité role ani dialogy, takže se žádně herecké orgie nekonají. Menší plus patří i Mii Wasikowske, která je zde opravdu k sežrání. 80% ()

Kada80

Jen dvě věci - pořád nemůžu přijít na chut' LaBeoufovi,ten kluk má pořád stejnej výraz a ta další věc - neuvěřitelně jsem se těšil na gangstera v podání Garyho Oldmana,ale strašny zklamání.Ne že by byl Gary špatnej ten je skvělej jako vždy,ale neměl žádnej prostor hrát,mihne se ve dvou scénách a to je vše.Jinak po všech stránkách dobrá gangsterka ve které ještě musím zmínit Guye Pearce ten byl tak odpornej a slizkej brrrrrrrrrr fuj. 80% ()

Akyno

Nudne, nezazivne, ziadny pribeh - to co sa odhralo na platne by sa dalo nahustit do 15 minut. Okrem kostymov nemam k filmu ziadne pozitivne slovo. A bez urazky....to mam naozaj obdivovat nejakych noname kriminalnych krupanov z totalneho vydlakova o ktorych som v zivote nepocul? Nie ani nahodou. A ta fotka skutocnych predstavitelov na zaver? Tak ta to len zabila....vyzerali ako mentalne retardovani chovanci z napravneho ustavu. Neskryvam svoje antipatie voci nametu, no jednoducho ani spracovanie ma nijako nezaujalo. ()

BattlePope

Tohle mě bavilo, skvělý herecký výkon bručouna Toma Hardyho (Forresta) a slizkého zlosyna Guye Pearce (Charlie Rakese) s typickým Shiaem Labeoufem (Jackem), který to vždycky všechno posere. Sem tam brutalita, sem tam dobrý vtip, sem tam strochu lásky, čas u filmu plynule jak má být. Zkrátka dobrý film. Super je jít na to do kina teď, když je prohibice a ten film je o prohibici. ()

TheSandrah

Více než průměrný film. Ze začátku jsem si říkala, že si to můžou užít jen američani. Postupně se mi film začínal víc a víc líbit. ()

mseet

Brutální. Doslova i v celkovém dojmu. Spousta násilí, které ale není samoúčelné, v kombinaci s bezchybnými hereckými výkony. Jeden z nejlepších filmových zážitků roku. 90% ()

MichelG.

Film na kterej jsem se těšil mě rozhodně nezklamal,už jenom kvůli T.Hardymu,kterej se postupně stává mým oblíbeným hercem. Podle mě na sebe strhával veškerou pozornost i když mnohem víc prostoru dostal LaBeouf, kterej mě štval postupem času víc a víc. Ten tam byl fakt naivní blbej chlapeček (asi to zahrál dobře:-). Škoda že víc prostoru nedostal Oldman. Pěkná, jednoduchá napínavá podívaná, kde se tu a tam objeví klišé,ale je to natočený tak,že se tomu člověk zasměje a jede se dál. Rozhoduju se mezi 3 nebo 4 hvězdičkama a ta hudba to vytáhla na 4. ()

veverysiak

Ten zvláštny štýl sa na prvý pohľad nehodí k príbehu z prohibičných čias, šablónovitosť jasne kontúrovaných charakerov, drsných dialógov a megaton prázdnych dymiacich nábojníc sa nám časom vryla pod kožu, lenže toto mnohorozmerné zobrazenie tej zvláštnej doby je úchvatné, navyše podporené skvelou hudbou a vynikajúcim výberom hercov, takže 85%. ()

punco

Absolútna bomba !!! Fantasticki herci, výborný príbeh, parádna muzika a výborný spád. Podla obsadenia som čakal pozoruhodný film, ale čo som dostal predčilo naprosto moje očakávania. Zbytočne sa rozpisovať takto ma veľmi dlho film nezaujal. Naozaj nemám ani za mak čo vytknúť. Pre mňa zatiaľ film roka 2012. 95% ()

vofo

Perfektní obsazení a jméno režiséra slibovalo parádní podívanou, která nám byla dopřána. Nekompromisní Hardy, slizký Pearce, snaživý LaBeouf, parádní kamera a hudba. To jsou vše záruky drsné podívané, která je rozhodně lepší než Mannovo Public Enemies. ()

morwen

Lawless potěší jistě ty, kteří milují propracované příběhy s hutnou atmosférou plné krve, bratrství a pomsty. Skvělé herecké obsazení jenom podtrhuje tuhle epičnost usazenou do dob prohibice. Nedávno bych možná řekl, že do té doby stylizované seriálové Boardwalk Empire vede na plné čáře. Rozhodně ne teď. Lawless se stal mým nejoblíbenějším prohibičním filmem ale to neznamená že ho považuji za dokonalý. Film táhnou postavy ale ne všechny. Některé jsou hodně výrazné jako Hardy nebo LaBeouf ale takový Oldman, který má charisma na rozdávání byl spíše zabušen do země svou nevýraznou rolí. To a občasná protáhlost a nevýraznost prostředí sráží mé hodnocení na pouhé 4/5. ()

rigby

Výborný scénář a skvělá hudba, prostě Nick Cave jak má být. I když je stále na co se dívat, tak je to přece jen utahané. Zase tolik se tam toho za dvě hodiny nestane. Je to i dobře natočeno, tak kde se stala chyba? Proč to nedopadlo tak, jak bych si přál? Asi je to moc temné a studené. ()

Hiruma

V časoch, keď mafia len začínala rozťahovať svoje prsty , bola rodina to najbezpečnejšie miesto. Lawless ukazujú práve na túto stránku. Pridávajú k tomu nekalé praktiky, krv a bratskú lásku. Herecké výkony ma priam potešili Hardyho prejav ma neskutočne ukájal na duši . Gary Oldman parádny, veď to je skoro vždy. Prekvapením bola pre mňa Mia, ktorá po Alice in Wonderland ukázala lepšie, čo dokáže a ten jej úsmev mi ostane peknú chvíľu v pamäti. ()

SvobiQ

Krásný příklad toho jak může být film ohledně mafie, prohibice a z části westernu tak výborně provedený bez milionu vystřílených kulek a stovek mrtvol! Smekam před Tomem i Shiaou. ()

Hucocaky

Jeden z najlepších filmov za rok 2012. Film ako taký sa na nič nehrá, popisuje a ukazuje históriu. Shia neustále dokazuje svoje herecký talent. Hardymu sa presne hodila rola drsného staršieho brata. Väčšieho nechutnáka, ako je zahral Gary Oldman by už asi nenašli. Kvalitou a plus za skutočný príbeh to nevidím inak len na plný počet. ()

aannemer

Místy až zbytečně krvavé a sadistické drama o rodinném podniku výrobců nelegálního alkoholu v době americké prohibice. Závěrečná přestřelka zbytečně překombinovaná až patetická, všichni jsou prostřílení jako řešeta, ale pořád chodí a střílí dál. Ve skutečnosti, podle níž byl film prý natočen, to tak určitě nebylo. Ale jinak jistě pozoruhodný a hodně dobrý film, 4 a půl. Guy Pearce jako hlavní záporák extrémně odporný a dostatečně slizský. Přál jsem mu mnohem horší smrt. ()

Jessica Chastain si zahraje Marilyn Monroe

Jessica Chastain si zahraje Marilyn Monroe

26.04.2014

Waltz, Blanchett, Hunnam a dokonalý zločin

Waltz, Blanchett, Hunnam a dokonalý zločin

22.07.2013

Tohle bude krvavé. Režie kriminálního thrilleru Triple Nine se totiž ujme australský drsňák John Hillcoat. A stejně jako v Zemi bez zákona se obklopí kvalitními herci. Charlie Hunnam, který aktuálně… (více)