Zkus mě rozesmát

• USA Just Go with It (více)

BinLadin

On se nerozvádí s Vámi ale s vašimi vlasy. Můžete s tim teda něco udělat? Hurikán Katrina by mohl něco udělat, já budu muset dokázat víc :DDD Opravdu jsem se bavil!! 80 % ()

Brodequin

Tak bohužel. Dal jsem tomu šanci dvakrát... a ani po druhé jsem to nebyl schopen dokoukat. Občas jsem se fakt zasmál...ale asi to bylo málo. Snažil jsem se už kvůli překrásné Brooklyn Decker, ale muselo to být hrozný že ani kvůli ní jsem nebyl schopen pokračovat dál :-) Film začínal tím, že Brooklyn řekla Sandlerovi, že lež pozná okamžitě...a od té doby se jenom lže a lže a nic jiného. Žádný příběh, jen jedná velká šaráda. Všichni tam mluví o min. dvě oktávy výše než normálně a chovají se a hovoří jak retardi. Občas jsem se za ty herce cítil až trapně. Chvílema jsem se naštěstí zasmál a to díky podivným vsuvkám (jako například zpomalený záběr kluka, co chrlí vodu na těhotnou matku), které neměly s filmem nic společného, ale o to víc mě povbavily. Škoda. Letní komedie mam rád, ale nesmí být tak trapný jako tahle. Jedna * za Brooklyn, druhá za těch pár vtipných momentů. Víc ani ťuk. ()

dawe3

Je to komedie, ale smát se moc nebudete. Příběh čitelný po pár minutách filmu. Jennifer Aniston je sympaťanda a hlavně sexy čiči. Nicole trošku zklamala. Líbilo se. Nemít ale volňásky, trošku bych litoval. ()

TheMe

Přesto, že každému musí být od začátku jasné, jak film dopadne, tak příběh ani na chvilku nepřestane bavit. Je výborně proložen vtipnými scénami - například záchrana ovce. Jennifer Aniston je okouzlující i ve svých letech a i když je vidět, že už to není ta mladá a střeštěná Rachel z Přátel, tak prostě nikdy nezklame, stejně tak jako Adam Sandler. ()

barikhartlik

Tak tenhle film rozhodně nenudil. Trefné vtípečky a dobré herecké obsazení (dokonce i dětské). Děj filmu sice již po tisící stejný, ale proč vlastně ne? ()

saillor

Další Sandlerova klasika obsahující spoustu ubohých a zbytečných vtipů (celá figura bratránka Dannyho, obzvlášť scéna s ovcí), ale stejnou měrou taky skutečné fóry, které pobaví. A bodem navíc je určitě i Jennifer Aniston, na kterou se moc dobře kouká a hlavně její děti a dokonalá dcerka toužící stát se herečkou - ta mě bavila ze všeho nejvíc. Zápletka je jasná od začátku, ale nic jiného snad ani čekat nelze. A v neposlední řadě potěší přítomnost Nicole Kidman. Kdyby si ten film odpustil všechny fekální vtipy, nakopávací, padací, ovcedusící apod. bylo by to o hvězdičku víc, takhle šedý průměr. ()

literato

Dvojka skvělých bavičů (vyzdvihla bych především Sandlera, který snad lidi rozesmíval už v děloze), krásné prostředí, spousta, spousta legrace a ani příjemná romantika nechyběla, která nebyla (jak je u podobných typů komedií) vůbec vtíravá :) . Co víc si přát :) ... takhle jsem se už dlouho nezasmála :) ()

MacKarlos

Naprosto geniální film z kategorie praštěných romantických komedií, kde mě velmi příjemně překvapila Jennifer Aniston - nejen svým oslnivým vzhledem, ale i nenuceným hereckým projevem. No a Adam Sandler, ten mě v romantických komediích snad nikdy nezklame. Nepatrným mínusem byla ta příšerná malá holka (Bailee Madison), která když se objevila na obrazovce nebo i dokonce něco řekla, tak mi to bylo podobně příjemné, jako kdyby mi někdo přejížděl struhadlem po zádech. Co se týče zdejších rádoby odborníku, kteří film ohodnotili dvěma hvězdičkami či hůře: pokud nemáte tento typ filmů v oblibě, tak se na to prostě nedívejte. Chápu, že v romantických komediích nepřichází dobrodruzi s komplikovanými životními příběhy o končetiny po setkání s horninou, ani tam nejsou přičmoudlí chudáci z exotického subkontinentu, kteří by získali bohatství, ale nepřišli přitom o svou skromnost. Jenže to snad od romantických komedií nikdo při smyslech ani neočekává. Dívejte se na filmy, na které máte náladu. Má to být zábava, ne povinnost... ()

rigby

Velmi plytký příběh, zbytečně dlouhý, vyplněný spoustou nekonečných dialogů o ničem. Romantika v tom možná byla, komedie už méně. Pro mne to bylo ale na hranici, kdy to ještě lze vydržet, takže nakonec dávám dvě hvězdičky místo jedné. Ale s velkým mínus... ()

Stranger#

Ze začátku se mi líbil nápad, který byl zajímavý, předvídavý(což nevadí) a vyvíjelo se to poměrně dobře, jenomže po příletu na Hawaj začne pomalu přibývat větších a větších hloupých nesmyslností, jakoby došla scénaristům šťáva a nevěděli jak dál. Scéna o neodmítnutí svatby je samotný vrchol. Také mi neskutečně vadil Nick Swardson alias švýcarský pastevec ovcí, což nebyla špatná role, ale v jeho podání byly vtipy neskutečně trapné. Nicméně hlavní trojka fungovala dobře. ()

quiquiqui

Miluju Jennifer a Sandlera mám taky rád...pár scének bylo vážně k popukání....nicméně, nic novýho pod sluncem...pět minut po začátku jsem věděl, jak to skončí... ()

Djmacik

TO bola peckaaa :)) Už dlho som sa tak super nepobavil a tá malá čienrovlasá budúca Extra triedna Herečka bola neskutočná. Také keby boli všetky herečky ako ona, to by bola radosť pozerať na film. :)) ()

chunue

Tak zaprvý, Jennifer Aniston neni 42 ať si říká kdo chce co chce. Za druhý, nenáviděl jsem Sandlerův Klik - (ne)život na dálkové ovládání a nikdy bych nevěřil že mi bude připadat simpatickej a že mu budu i fandit ale stalo se. A za třetí, co si budem nalhávat - je to brak (z ''uměleckého'' hlediska) - ale strašně mě to bavilo a akorád se hodilo na úterní večer. Paráda ! ()

Sirmilano

Jednoduchoučké,prosťoučké,slaďoučké,nenáročné,lehké,příjemné,zábavné...Tak nějak lepší Sandlerovina...Od začátku přesně víte co se stane a jak to vlastně celé skončí...ale to je úplně jedno,protože od tohoto filmu se očekává něco jiného...a to nám dáva dostatečnou měrou.Celkem dost vtipných scén u kterých sem se s potěšením zasmál.Americká romantika z toho řve z plna hrdla...Ale proč ne...Příjemně promarněný červnový večer:o) BTW: Klobouk dolů před Jennifer...nepřestává mě udivovat...čím starší tím lepší a to ve všem co vás napadne...a mě teď napadají jen dvě věci..herectví a Krása ! 3 plus půl hvězdy za Jennifer. ()

Ala007

Už několik let si pletu Adama Sandlera a Bena Stillera (jejich fanoušci mi prominou :-))), protože oba dva hrají v naprosto neskutečných komediích, které nejsou ani tak romantické jako spíš šílené a jejichž humor občas osciluje na hraně vtipnosti a trapnosti. Zatímco Ben Stiller si v mých očích spravil reputaci díky Vybíjené a kasyštyku Jeho fotr, to je lotr, filmy s Adamem Sandlerem mě nechávaly chladnou. Ovšem až do Zkus mě rozesmát, tam se mi opravdu líbil. Konečně se nepitvořil, nepřehrával, po boku Jennifer Aniston se dokonce chvílemi pokoušel o civilní herectví a myslím, že mu to docela šlo. Takže tři hvězdičky za ústřední dvojici, Nicole Kidman jako afektovanou ex-spolužačku Devlin, pár vtipných gagů (nemyslím ty kakací a čůrací, ale třeba scénu záchrany dusící se ovce :-)) a několik skutečně romantických momentů. ()