Reklama

Reklama

Danny ve svatební den zjistil, že se jeho snoubenka za něj chce provdat pouze kvůli jeho kariéře kardiochirurga. Mladík odchází léčit své zlomené srdce do baru. Tam se seznámí s krásnou dívkou, nechce před ní vypadat jako ubožák, a tak jí nalže, že je nešťastně ženatý. Dívce je Dannyho líto a sama se nabídne, že ho utěší. Historka a prsten se stanou Dannyho osvědčenou metodou, jak sbalit holku. Během let se Danny přeorientoval na plastickou chirurgii a jeho hra na ženatého muže ho chrání před vážnými vztahy a dalším možným zklamáním. Jednoho dne se však Danny seznámí s půvabnou učitelkou Palmer. Po vášnivé noci u něj dívka najde snubní prsten a Danny si místo upřímného vysvětlení raději vymyslí falešnou rodinu. Palmer nehodlá pokračovat ve vztahu, dokud se nesetká s jeho ženou a osobně se neujistí, že se jejich manželství rozpadá. Danny musí rychle zinscenovat falešný rozvod, a tak zaplatí své dlouholeté asistentce Kathryn a jejím dětem, aby vystupovali jako jeho rodina. (TV Nova)

(více)

Videa (4)

Trailer 1

Recenze (1 116)

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Adam Sandler mě nikdy nezklame. Když nenatočí nějakou svojí úchylnou komedii, tak natočí perfektní romantickou s dobrým nápadem, kdy ke každé si přizve nějakou fajnovou a pěknou herečku. Tentokrát to vyhrála Jennifer Aniston a mně se na ní skutečně hezky koukalo. Kolik že jí je? 42 let? Je to vůbec možný? Klobouk dolů. ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Když tam jde Jenn do plavek, tak jediný co mě v tu chvíli napadlo byla myšlenka na sex....hodně sexu. Abych se myšlenkově nezasek, musel jsem si otevřít láhvinku Martella, protože Jenn je fakt neskutečně sexy, ona tam má víc takových momentů kdy háže sexovost z obrazovky na všechny strany, ale tohle bylo, jak když spadne lavina, najednou byla všude kolem mě tma a uprotřed té tmy stála Jenn v plavkách, nádhernej moment v mým životě. Adam mě opětovně nezklamal, jeho humor mě prostě sedí a některý vtípky byly fakt vybroušený do neuvěřitelně žratelný formy. S Jenn jim to spolu strašně slušelo a jelikož jsou to oba komedianti od boha, tak se z plátna opravdu jiskřilo velkolepým způsobem. ()

Reklama

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Červená barva, opravdu? Tady musel mezi uživateli proběhnout nějaký sdílený výpadek myšlení, jinak si to nedokážu vysvětlit. Úvodní čtvrthodina je neředěné peklo, na zbytek filmu už se sice dá koukat (hlavně díky příjemné Jennifer Aniston), ale s každou další minutou silnější proud příběhové vykonstruovanosti mě doslova ubíjel. Nebudu lhát, že bych se párkrát nepousmál, rozhodně jsem u buranských komedií zažil už i horší chvíle, ale palec přesto dolů. ()

kOCOUR 

všechny recenze uživatele

Typické sandlerovské instantní nudle po stodvacáté: rány do hlavy, rány mezi nohy, pár výkalů i zaručeně všechno ostatní, co můžete najít pod nálepkou "buranství". Když ale člověk kolem sebe v sále vidí ty zalamující se páry, dojde mu, že ten model dává dokonalý smysl a lidi si ho přímo žádají! Prostá upřímnost a jednoduchost prodaná pod známou značkou očividně táhne a ještě dlouho táhnout bude, tak proč na tom receptu něco měnit. Zvlášť když ta návratnost je i s minimálním úsilím obrovská (Sandler prostě všem zaplatí dovolenou a natočí tam film, který se mu x-krát zaplatí. Jestli tohle není nejlepší zaměstnání na světě...?) a když to pořád jde i bez scénáře a pořádného režiséra (ne, slepit těch pár scének opravdu nemohlo dát velkou práci). Pár frků každopádně stojí za to, Jennifer je překvapivě cool a kolem a kolem, ve srovnání s Grown Ups to alespoň připomíná film. Ba přimo romantický. Přestože ta sandlerovská romantika bude vždycky trochu neotesaná :-). ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $80miliónovTržby USA $103,028,109Tržby Celosvetovo $214,974,953Tržby za predaj Blu-ray v USA $4,504,195 //počet predaných kusov 202,108Tržby za predaj DVD v USA $14,885,514 //počet predaných kusov 910,317║ V celku roztomilá pohodová komédia, kde sa Sandler drží v znesiteľnej uzde a nepreháňa to nejakými vysokooktánovými pitomosťami. Ale otázkou ostáva na čom dokážu tvorcovia utratiť pri komédii rozpočet $80miliónov????? /60%/ ()

Galerie (48)

Zajímavosti (21)

  • Žena, kterou si na začátku filmu má brát Danny Maccabee (Adam Sandler), je Sandlerova skutečná žena Jackie Sandler, kterou si vzal v roce 2003. (Pavlínka9)
  • Fanoušek hudební skupiny 'N Sync a tenista, se kterým se v jedné ze závěrečných scén Palmer (Brooklyn Decker) seznámila, je profesionální americký tenista a její skutečný manžel Andy Roddick. (oje)
  • Skladbu „Tainted Love“ od Soft Cell, která ve filmu zazněla, bylo možné již dříve zaslechnout v seriálu Přátelé (od r.1994), ve kterém hrála Jennifer Aniston také hrála. (Bobik99)

Reklama

Reklama