Připadal jsem si jako malej rozmazlenej spratek, kterej má v jedný ruce lízátko se žvejkačkou a aby mu to náhodou nebylo málo, vrazej mu do druhý pazoury čokoládu z nejdražšího regálu. Aneb Jennifer a Brooklyn jako připomínka toho, že jestli i tyhle dvě baby podle bájných pověstí stvořil Bůh, měl by mu někdo postavit sochu. Třeba když slečna Chodímsicestenistamaalebalonymámspíšnafotbal vylejzala z moře ve žluťoučkejch bikinkách, sjel mi samým úžasem zadek z křesla. To by samo o sobě nic nebylo, kdyby ovšem to moje křeslo nebylo na kolečkách, pročež můžu hrdě prohlásit, že mě Brooklyn Decker složila k zemi. Naštěstí jsem se poučil a zbytek filmu dokoukal z postele, takže promenáda v podání Jennifer měla za následek už jen to, že jsem začal stlát místo vedle sebe. Na objektivitu vám kašlu, já viděl krásu, slyšel humor a cítil pohodu, čili nemám zapotřebí dávat najevo pohoršení nad tím, že mě pobavila americká romantická komedie, se Sandlerem k tomu.(5.3.2013)

Myšlenka, že finančně zabezpečený plastický chirurg balí děvčata na snubní prsten, jakožto symbol fiktivního manželství v krachu, je sama o sobě dosti uhozená, ale aspoň je pak v upředené pavučině lží dovoleno vše.. Proč ne? Sandler se pomalu dostává z puberty, i když přísun humoru tady zajišťují spíše vedlejší postavy (deutsche dealer ovcí), Jennifer opatrně vykoukla ze škatulky s velkým nápisem Rachel a i na konci se překvapivě podařilo z obvyklých klišé vybruslit se ctí. Zdá se, že Sandlerovy filmy můžete milovat, ignorovat nebo nenávidět, ale uznáte jedno - vždycky je díky stylu poznáte a to nejen na základě přítomnosti syndromu dráždivého střeva. Podobné je to i u pop hudby, člověk je ani nemusí mít rád a hned podle prvních taktů pozná třeba ABBu, Ace of Base nebo ´N Sync. No ty asi ne... Jinak vzhledem k stupni "vyvinutosti" Brooklyn Decker by mě nepřekvapilo, kdyby se její manžel doma měnil z profesionálního tenisty na podavače míčů..(17.4.2012)

Když tam jde Jenn do plavek, tak jediný co mě v tu chvíli napadlo byla myšlenka na sex....hodně sexu. Abych se myšlenkově nezasek, musel jsem si otevřít láhvinku Martella, protože Jenn je fakt neskutečně sexy, ona tam má víc takových momentů kdy háže sexovost z obrazovky na všechny strany, ale tohle bylo, jak když spadne lavina, najednou byla všude kolem mě tma a uprotřed té tmy stála Jenn v plavkách, nádhernej moment v mým životě. Adam mě opětovně nezklamal, jeho humor mě prostě sedí a některý vtípky byly fakt vybroušený do neuvěřitelně žratelný formy. S Jenn jim to spolu strašně slušelo a jelikož jsou to oba komedianti od boha, tak se z plátna opravdu jiskřilo velkolepým způsobem.(6.3.2012)

// Tak na úvod, chtěl jsem dá za 4..fakt chtěl, ale nejde to. I přes účast Jennnifer Aniston a Nicole Kidman ten film prostě není natolik dobrý. Začíná to jako spousta jiných Sandlerovek a postupem času to i stejně pokračuje. V rámci sub-žánru to ale patří spíše k nadprůměru a to je překvapivě překvapení. Tudíž se nedá říct, že bych se chvílemi nebavil či dokonce nesmál, nicméně v rámci žánru to těm lepším kouskům nešahá ani po kotníky a zde už k žádnému překvapení nedošlo :) Což je sice škoda ale jako oddychovka na sobotní odpoledne to stačí bohatě. Just Go With It - 69%(16.7.2011)

Těžká romantika. Po Sandlarovsku. Jak to skončí je vám jasné už z traileru nebo z popisku v letáku do kina, ale já si ZMR opravdu užíval. Jennifer Aniston má co hrát a je sexy as hell (kolik že jí je?) a Sandler hraje na jistotu. Z Brooklyn Decker padá čelist až na podlahu, ale to že poslouchá N'Sync bych jí nejspíš neodpustil ;). Kromě klasického mustru tu máme i oživování ovcí, vtipy o mrtvých pandách, vtipy o homosexuálech, ruku v záchodě a mlácení dětí. Legrace... Možná bys sis měl vydělat vlastní peníze. Jako roznašeč novin nebo tak. Bohatí lidé nedávají ostatním peníze zadarmo, proto jsou bohatí, rozumíš tomu?(27.5.2011)

• - Skladbu „Tainted Love“ od Soft Cell, která ve filmu zazněla, bylo možné již dříve zaslechnout v seriálu Přátelé (od r.1994), ve kterém hrála Jennifer Aniston také hrála. (Bobik99)

• - Ještě v době, kdy se k hereckému obsazení připojila Nicole Kidman, byl originální název snímku Pretend Wife. Až o pár týdnů později byl titul změněn na finální Just Go with It. (Taninaca)

• - Dům, ve kterém se Danny (Adam Sandler) potká s Palmer (Brooklyn Decker), patří ve skutečnosti Nicku Swardsonovi, který si ve filmu zahrál Eddieho. (ArsenalEagle)