Tuto romatickou komedii považuji za nadstandartní už jen proto, že jsem se málem počůrala. Po hodně dlouhé době jsem v kině slyšela obrovské záchvaty smíchu. Beru zpět, že Sandler začíná být nudný, i když většinu humoru zde odvedli vedlejší role. Paní s nepovedeným obočím musela rozesmát opravdu každého. Propánajána, na tohle jsem čekala roky!! Obrovské překvapení. Možná za tohle Duganovi dokonce odpustím Zohana.(22.4.2011)

okrem klasickej nádielky, na ktorú sme od dvojice dugan-sandler zvyknutí, dostanete v plnej miere sexy ženy a muziku od the police, dvoch dobre hrajúcich detských hercov a jedno ovcu - a to všetko v luxusnom a exotickom prostredí havaja... romantická komédia na nedeľný večer, za ktorú budete vďačný, lebo splní účel: nechce nič viac, tak od nej nechcite nič viac ani vy - iba sa párkrát zasmiať a na konci byť americky dojatí(27.8.2012)

Ano, není to originální, objevují se tu klišé, ale víte co? Ono to funguje, jak má. Nenáročná romantická komedie, která rozum snad nikomu neurazí, je to příjemné a pobaví. Na odpočinek výborná věc. Konečně po delší době komedie, kde jsem se nemusela cítit trapně za to, co tam ti herci předvádí. Navíc Sandlerovi a Aniston to spolu slušelo, takže nebylo co řešit. Užila jsem si to v rámci žánru.(13.9.2012)

Najlepší romanticko-komediálny filmy,aký som v poslednej dobe vidiel. Tak veľmi som sa už dávno na žiadnej komédií nenasmial, ako práve na tejto. Aj keď nám Adam Sandler čo raz viac starne, stále vie podať perfektne komické predstavenie ktorému milo sekunduje stále pekná Jennifer Aniston. Nemám absolútne nič, čo by som Just Go with It vytkol.(5.5.2011)

Zkus mě rozesmát - zatraceně dobrá Sandlerovka, ne-li nejlepší. Frňákové entrée a plastic people sráží body - nejspíš nutné zlo, které je nutné vymýtit hned v krkolomné první půlhodině, po které se ze Zkus mě rozesmát vyloupne překvapivě příjemná (romantická) komedie. Jennifer Aniston po sérii nekoukatelných romantických prefabrikátů konečně svá a Nicole Kidman takhle roztomile nepřehrávala od Moulin Rouge. Asi si můj vkus vzal tentokrát dovolenou.(26.4.2011)

• - Dům, ve kterém se Danny (Adam Sandler) potká s Palmer (Brooklyn Decker), patří ve skutečnosti Nicku Swardsonovi, který si ve filmu zahrál Eddieho. (ArsenalEagle)

• - Žena, kterou si na začátku filmu má brát Danny Maccabee (Adam Sandler), je Sandlerova skutečná žena Jackie Sandler, kterou si vzal v roce 2003. (Pavlínka9)

• - Skladbu „Tainted Love“ od Soft Cell, která ve filmu zazněla, bylo možné již dříve zaslechnout v seriálu Přátelé (od r.1994), ve kterém hrála Jennifer Aniston také hrála. (Bobik99)