Podobné feel good komedie můžu a jsem rád, že je u toho zrovna Sandler s Aniston, mezi kterými to šlape na výbornou. Pár sandlerovských výstřelků, na které jsou už někteří "filmoví kritici" alergičtí se najde i zde, ovšem nikterak výrazně to zážitek nekazí a u filmu jsem se bavil víceméně po celou délku stopáže. PS : Taky chci na Havaj :) PPS : Obrovská podobnost s pozdějším Blended, ovšem oba filmy mají něco do sebe...70%(19.3.2015)

Co dělat když si hrajete na ženatého chlapa a vaše milenka chce poznat vaší manželku? Zkuste požádat o pomoc kolegyni z práce a uvidíte, co se z toho vyvine. Tohle byla skutečně jedna z těch lepších a příjemnějších romantických komedií, ze které sálala pohoda, optimismus a dobrá nálada, a která navíc dokázala také docela dobře pobavit. Svou nezpochybnitelnou zásluhu na tom má samozřejmě Adam Sandler, kterému prostě romantické komedie sedí a tento herec je v nich asi nejpřirozenější. Navíc mu zde dokázala zdatně sekundovat za všech okolností krásná a sympatická Jennifer Aniston, pro níž mám už hodně dlouho slabost. A když se v druhé polovině filmu přidala k ústřední dvojici ještě Nicole Kidman, tak mi nezbylo než hodnotit tuto komedii jako velmi povedenou. Tenhle film totiž naprosto perfektně dávkuje děj, humor, prostředí i herecké hvězdy, takže ve výsledku je to příjemná kombinace, která mi zachutnala. Zde nemám prakticky nad čím váhat, jedná se o nadprůměrnou romantickou komedii, a z toho důvodu uděluji zasloužené čtyři hvězdy.(30.9.2012)

Možno to bude tým, že som hollywoodskej romantike dal šancu skoro po polroku, jednoducho dnes nejak vo mne vymäkla tá principiálna zarytosť voči tomuto typu filmov a dnešný rom-com som si strašne užíval. Príbehu badateľne chýbajú nápady a hlavná dejová línia je len ďalšia zmixovaná cover-verzia všetkého čo tu už raz bolo, ale tvorcovia si dali aspoň záležať na komediálnej stránke filmu. Ten drží celý tento snímok nad vodou a ja som sa neskutočne zabával. Až tak, že som bol schopný odpustiť všetky tie klišé. Herci si natáčanie viditeľne užívali a je to cítiť na celkovom dojme pri jeho pozeraní. Takže palček hore. 80%.(8.11.2011)

Adam Sandler mě nikdy nezklame. Když nenatočí nějakou svojí úchylnou komedii, tak natočí perfektní romantickou s dobrým nápadem, kdy ke každé si přizve nějakou fajnovou a pěknou herečku. Tentokrát to vyhrála Jennifer Aniston a mně se na ní skutečně hezky koukalo. Kolik že jí je? 42 let? Je to vůbec možný? Klobouk dolů.(9.5.2011)

Dennis Dugan, Rupert Gregson-Williams a Adam Sandler je trojica ,ktorá vždy prinesie zábavu.Občas lepšiu, občas horšie.Just Go with it sa môže ale zaradiť medzi tie lepšie.Mám rád komédie s Adamom Sandlerom, ale nemám hrád ten tupý humor, ktorý v sa v niektorých jeho komédiach vyskytuje (poslednú dobu už pomenej).Táto komédia okrem pekných herečiek, sympatický/vtipných hercov, takého toho typického deja a pekného Hawajského prostredia, má v zásobe aj fajnovú - rodinnú - romantickú atmosféru, ktorá sa ku koncu neskutočne stupňuje a stále je to prirodzene dobré.Ja osobne som sa skvelo bavil a partička zabávačov vás teda rozhodne skúsi rozosmiať. 85% - 4*(10.6.2011)

• - Snímek byl do kin distribuován pod krycím názvem Grounded Out. (oje)

• - Natáčení probíhalo na Hawaii a v americké Kalifornii v lokalitách Santa Monica, Los Angeles nebo Beverly Hills. (Terva)

• - Ve scéně, kdy Eddie (Nick Swardson) spí ve vaně a padá mu ruka do záchodu, je záchodové prkénko nahoře. Později, když jde Michael (Griffin Gluck) na toaletu, je prkénko dole. (Pavlínka9)