,,CO BY SE STALO, KDYBYCHOM NEBYLI NA FALEŠNÉ DOVOLENÉ ???“..... /// Adam Sandler, to už je prostě taková obchodní značka. Můžete na ni plivat, nadávat, ale stejně se něj (alespoň jedním okem) mrknete. Celej ten nápad je ohranej a film je jednoduchá kravina. Smích? Nejsme přece vadní, to necháme jinejm – hlavně že jsme byli na Havaji a pobavilo nás několik zvrácených a debilních vtipů. O tom prostě Sandlerovky jsou. Hodně mě překvapila roztomile ,,odvázaná“ Jennifer Aniston, kterou bych klidně vzal na Havaj (i s dětmi). Třeba jednou…kdo ví….natočí něco pořádnýho! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jsem (dokonalej) plastickej chirurg a rád se kochám prací (nedokonalejch) kolegů. 2.) Co lidi dělaj doma s ovcemi? – tak daleko moje fantasie nesahá! 3.) Chci vidět tančit holky Hula hula (neboj, kluci tančí taky…). 4.) Miluju filmy s Andy Roddickem. 5.) Na Adama chodíme pravidelně! /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ ne(22.4.2011)

Komedie postavená na lži, na kterou se nabalují další lži a jsou zdrojem humoru. Jak to dopadne se dá tušit od začátku, ale mezi Adamem a Jen to funguje. Navíc děti ve filmu jsou dalším (i když ne tak významným) zdrojem zábavy. Ne, že bych se smíchy potrhal, ale ušlo to a nemůžu říct, že bych se nudil. Vadil mi Sandlerův připitoměle šišlavý přízvuk. A stydím se, že jsem nepoznal NIcol Kidman. Celkem vzato žádná novinka pod sluncem, ale dostal jsem, co jsem očekával, nic víc, ale hlavně nic míň, a za to jsem spokojen. 60%(21.5.2011)

• kingik

Staromládenecký plastický chirurg Danny (Adam Sandler) používá při seznamování se ženami neobvyklou fintu. S falešným snubním prstenem v barech ženám tvrdí, jaké má krušné manželství, vzbuzuje v nich lítost a tohle kupodivu na ženy zabírá už řadu let. Nezávazné balení žen na lítost však dostane povážlivou trhlinu, když Dannymu do života vstoupí atraktivní blondýnka Palmer (Brooklyn Decker) do které se zamiluje a je ochoten pro ni ochoten lhát ve velkém stylu, jen aby si ji udržel. Do svého kolotoče lží neváhá zaplést svoji sympatickou asistentku Katherine (Jennifer Anniston) a její dvě děti. Katherine přesvědčí, aby před novou, a o hodně let mladší známostí, sehráli rozvádějící se manželský pár. Jenže je vždycky lepší říkat pravdu, ať už je jakákoliv, protože každá lež jednou praskne. Originální nápad o tom, jak si udržet vztah s o několik let mladší ženou funguje neotřele hlavně v první polovině, ale tahle komedie trvá bezmála dvě hodiny, a to je ta potíž. Natahovaný vtip přestane být vtipem v okamžiku, kdy zaspaly střihačovy nůžky, dialogy začaly být nevypointované a celá tahle taškařice se stala úplně pro každého diváka hravě odhadnutelnou s mírně moralizujícím poselstvím. Když má hlavní hrdina možnost vybrat si mezi ženami, u nichž je rozhodující vzhled, tak najednou nechá ladem ležet kost, jako je Brooklyn Decker, a na krk si uváže odkvetlou čtyřicítku s dvěma dětmi. Tohle se přehlédnout nedalo, a stejně tak se tomu nedalo ani věřit. Příjemným osvěžením však byla Nicole Kidman v roli Katherininy neoblíbené kamarádky z mládí a jejich setkání po letech přineslo na scénu řadu komických situací i následné usmíření dvou konkurentek. Kdo má typický humor Adama Sandlera rád, možná nebude spokojený s tím, jak se tentokrát krotil a zůstával tak nějak při zdi a zdálo se mně, jako by se chtěl zavděčit širší divácké obci. Jako producent nešetřil na pěkných exteriérech, dobrém hudebním doprovodu a navrch přidal Brooklyn Decker s Jennifer Anniston v bikinách. Dohromady je to však film vesměs prázdný, a proto hodnotím 40%(26.10.2011)

Typické sandlerovské instantní nudle po stodvacáté: rány do hlavy, rány mezi nohy, pár výkalů i zaručeně všechno ostatní, co můžete najít pod nálepkou "buranství". Když ale člověk kolem sebe v sále vidí ty zalamující se páry, dojde mu, že ten model dává dokonalý smysl a lidi si ho přímo žádají! Prostá upřímnost a jednoduchost prodaná pod známou značkou očividně táhne a ještě dlouho táhnout bude, tak proč na tom receptu něco měnit. Zvlášť když ta návratnost je i s minimálním úsilím obrovská (Sandler prostě všem zaplatí dovolenou a natočí tam film, který se mu x-krát zaplatí. Jestli tohle není nejlepší zaměstnání na světě...?) a když to pořád jde i bez scénáře a pořádného režiséra (ne, slepit těch pár scének opravdu nemohlo dát velkou práci). Pár frků každopádně stojí za to, Jennifer je překvapivě cool a kolem a kolem, ve srovnání s Grown Ups to alespoň připomíná film. Ba přimo romantický. Přestože ta sandlerovská romantika bude vždycky trochu neotesaná :-).(12.2.2011)

[imdb: 6.3/10] | me: Dostatočne veľa vtipných miest robí z tejto nezmyselnosti zábavnú Sandlerovskú záležitosť. Celkovo dobre som sa pobavil, len škoda, že dejová stránka je až taká šialene primitívna. Samotné situácie a gagy však stoja za to a kompenzujú tak "príbehovú" stránku celej tejto divočiny.(2.5.2011)

• - Pri večeri v Oceano hrá v pozadí skutočná skupina z Maui na Hawaji. Okrem iného hrali aj v jednej z epizód seriálu Hawaii 5-0 (od r. 2010). (beso74)

• - Ve scéně, kdy Eddie (Nick Swardson) spí ve vaně a padá mu ruka do záchodu, je záchodové prkénko nahoře. Později, když jde Michael (Griffin Gluck) na toaletu, je prkénko dole. (Pavlínka9)

• - Představitelé hlavních rolí Adam Sandler a Jennifer Aniston, byly už téměř 20 let velmi dobrými přáteli, kteří se znají ještě z dob, kdy ještě nebyli slavní. Aniston byla například hostem na Sandlerově svatbě nebo navštěvovala jeho raná představení, přesto jde šlo o jejich první společné filmování. Také proto jejich spolupráce během natáčení probíhala velmi hladce, což mělo za následek mnoho improvizací, které se ve filmu objevili v podobě mnoha strkanic i pádů. Příkladem improvizovaného dialogu je pak například scéna, kdy Katherina (Jennifer Aniston) pomlouvá Dannyho (Adam Sandler) a říká, jak hrozné je jejich manželství. (Roby)