|| Scenár: Allan Loeb, Timothy Dowling | Hudba: Rupert Gregson-Williams | Produkcia: Jack Giarraputo, Adam Sandler, Heather Parry | Distribúcia: Columbia Pictures | Rozpočet: 80 miliónov $ | Tržby: 212,741,380 $ || AjkeĎ sú scenáristi vačšinou rôzny, z tejto summer-time vzťahovky zase cítiť najviac Adama Sandlera, a to vôbec nie len kôli tomu, že stvárnuje hlavnú postavu. Elixír k fungujúcej komédií mu bol vždy známy (je otázne, do akej mieri to dnešné publikum ešte strávi), a i tentokrát opakuje sám seba. A prečo? Pretože mu to "skoro" všetci masakrálne žerú i po dvestosedemdesiaty-deviaty krát. Kategória obecenstva, pre ktorú je JUST GO WITH IT určený je kategóriou životom unavených ľudí, vracajúc sa z práce na smrť energeticky vysatých, rodinou "ťažkajúcich" ľudí. Ich jedinou nádejou vnímať niečo pozitívne v celkovej ťažkej dennej situácií je odlahčený humor Sandlerovských celovečerňákov, kde sú postavy s odumretými tvárami vĎaka nespočetným plastickým operáciám, a scény s umieraúcim zvieraťom, ktoré podstupujú zoofilnej oživovacej procedúre. (Mimochodom s Húnskym dabingom pre mňa jedna z najlepších humorných scén tochto roku). Neni sa čo diviť. Stačí vypnúť procesor, a skúsiť si to užiť.(4.4.2011)

Komedie Zkus mě rozesmát má dva hlavní triumfy – absenci nejrůznějších fekálních „vtípků“ a přítomnost Jennifer Aniston. Adam Sandler a jeho výtvory mě baví tak nějak na přeskáčku – nejprve třeba velmi kvalitní a netriviální Klik – život na dálkové ovládání, pak dlouhá prázdná mezera a nyní tohle.. Romantická komedie, která chce bavit i dojímat, je tu. Král buranského humoru se navíc velmi příjemně drží na uzdě, je civilní, sympatický a hlavně vtipný. Stejně jako zbytek (až na výjimky) početného osazenstva. Moc mě teda nebavila afektovaná a poměrně snadno přehlédnutelná Nicole Kidman, leccos musíme odpustit i hňupovi Dolphovi, který jako komická figurka víc selhává, než boduje, ale na druhou stranu přináší několik skvostných okamžiků, díky kterým si tenhle kousek ještě o to víc zapamatujete (třeba resuscitaci ovce). Když pominu úvodních dvacet minut, kdy se to docela vleče, tak nám po další desítky minut nabízí tvůrci slušnou podívanou, která se naplno rozjede při výletu na Havaj. Tam se rozjede i ten pravý emocionální náboj, chemie mezi Sandlerem a sarkastickou matkou Jennifer funguje parádně, přešlapů je skutečně minimum, neotravné dětské postavy jsou vážně dobře napsané, směřuje to do očekávaných vod, a pokud přistoupíte na hru několika lží (jsme přeci v mainstreamové komedii), těch trochu přepálených 115 minut si náramně užijete!! A trapně mi nebylo.. Jdu na čtyři hvězdy..(4.6.2011)

Vynikajúca romantická komédia vhodná aj napríklad ako úvod k romantickému večeru vo dvojici. Je to akýsi kompromis, medzi komédiou a romantikou, muž si užije komédiu a žena obyčajne tú romantiku :) Vo filme je to pekne vyvážené a spolu to dokonale funguje. Ale film si môže užiť aj celá rodina. Ja som ho pozeral s dcérami a tú staršiu to náramne bavilo (mladšia ešte ťahá káčera :D), tak sa smiala, až sa za brucho chytala. A to je za mňa pre tento film tou najlepšou vizitkou, viac na plný zásah hviezdičiek nepotrebujem. Jednoznačne jedna z najlepších Sandleroviek.(3.12.2013)

Komedie postavená na lži, na kterou se nabalují další lži a jsou zdrojem humoru. Jak to dopadne se dá tušit od začátku, ale mezi Adamem a Jen to funguje. Navíc děti ve filmu jsou dalším (i když ne tak významným) zdrojem zábavy. Ne, že bych se smíchy potrhal, ale ušlo to a nemůžu říct, že bych se nudil. Vadil mi Sandlerův připitoměle šišlavý přízvuk. A stydím se, že jsem nepoznal NIcol Kidman. Celkem vzato žádná novinka pod sluncem, ale dostal jsem, co jsem očekával, nic víc, ale hlavně nic míň, a za to jsem spokojen. 60%(21.5.2011)

• akisha

Jsou to silný dvě *, ale na tři to podle mě, nebo aspoň pro mě, nemá. Na to je to málo originální (ale co taky čekat), především ale málo vtipný, spíš je to na takový uchechtávání a jedno menší zasmání. Sandler je tu celkem sympatickej a Jennifer Aniston úžasná, zbytek za moc nestojí, snad až na Nicole Kidman, která mě svou účastí na tomhle dost překvapila. A ačkoliv tu není moc nechutnej vtipů apod., což je u mě jedině k dobru, jsou tam dlouhý nudný části, který člověk musí přetrpět, aby se dostal ke konci, kterej se dá uhodnout už jen z pohledu na plakát. Ale to stejně není film pro mě a dobrovolně bych se ani nedívala. Ovšem kdo má rád Sandlerovskej styl, neměl by bejt moc zklamanej.(1.5.2011)