• gilmore_girl

Romanticka kostra pribehu je povedena, Jennifer Aniston a Adam Sandler k sobe prekvapive dobre pasuji, ale... ted je tu to velke ale, ktere cely film kazi. V podstate vsechno okolo je totiz spatne - nechutne nebo trapne. Kuprikladu vsechny sceny s "Dolphem" (at uz s ovci, rukou v zachode nebo cimkoli jinym), botox, kokos v Ianove zadku apod. Tohle nikdy nebude muj salek caje. Skoda, protoze cim je Sandler starsi, tim je lepsi... mohl by jednou zkusit i nejaky film bez oplzlych prikras.(8.5.2011)

Připadal jsem si jako malej rozmazlenej spratek, kterej má v jedný ruce lízátko se žvejkačkou a aby mu to náhodou nebylo málo, vrazej mu do druhý pazoury čokoládu z nejdražšího regálu. Aneb Jennifer a Brooklyn jako připomínka toho, že jestli i tyhle dvě baby podle bájných pověstí stvořil Bůh, měl by mu někdo postavit sochu. Třeba když slečna Chodímsicestenistamaalebalonymámspíšnafotbal vylejzala z moře ve žluťoučkejch bikinkách, sjel mi samým úžasem zadek z křesla. To by samo o sobě nic nebylo, kdyby ovšem to moje křeslo nebylo na kolečkách, pročež můžu hrdě prohlásit, že mě Brooklyn Decker složila k zemi. Naštěstí jsem se poučil a zbytek filmu dokoukal z postele, takže promenáda v podání Jennifer měla za následek už jen to, že jsem začal stlát místo vedle sebe. Na objektivitu vám kašlu, já viděl krásu, slyšel humor a cítil pohodu, čili nemám zapotřebí dávat najevo pohoršení nad tím, že mě pobavila americká romantická komedie, se Sandlerem k tomu.(5.3.2013)

• kingik

Staromládenecký plastický chirurg Danny (Adam Sandler) používá při seznamování se ženami neobvyklou fintu. S falešným snubním prstenem v barech ženám tvrdí, jaké má krušné manželství, vzbuzuje v nich lítost a tohle kupodivu na ženy zabírá už řadu let. Nezávazné balení žen na lítost však dostane povážlivou trhlinu, když Dannymu do života vstoupí atraktivní blondýnka Palmer (Brooklyn Decker) do které se zamiluje a je ochoten pro ni ochoten lhát ve velkém stylu, jen aby si ji udržel. Do svého kolotoče lží neváhá zaplést svoji sympatickou asistentku Katherine (Jennifer Anniston) a její dvě děti. Katherine přesvědčí, aby před novou, a o hodně let mladší známostí, sehráli rozvádějící se manželský pár. Jenže je vždycky lepší říkat pravdu, ať už je jakákoliv, protože každá lež jednou praskne. Originální nápad o tom, jak si udržet vztah s o několik let mladší ženou funguje neotřele hlavně v první polovině, ale tahle komedie trvá bezmála dvě hodiny, a to je ta potíž. Natahovaný vtip přestane být vtipem v okamžiku, kdy zaspaly střihačovy nůžky, dialogy začaly být nevypointované a celá tahle taškařice se stala úplně pro každého diváka hravě odhadnutelnou s mírně moralizujícím poselstvím. Když má hlavní hrdina možnost vybrat si mezi ženami, u nichž je rozhodující vzhled, tak najednou nechá ladem ležet kost, jako je Brooklyn Decker, a na krk si uváže odkvetlou čtyřicítku s dvěma dětmi. Tohle se přehlédnout nedalo, a stejně tak se tomu nedalo ani věřit. Příjemným osvěžením však byla Nicole Kidman v roli Katherininy neoblíbené kamarádky z mládí a jejich setkání po letech přineslo na scénu řadu komických situací i následné usmíření dvou konkurentek. Kdo má typický humor Adama Sandlera rád, možná nebude spokojený s tím, jak se tentokrát krotil a zůstával tak nějak při zdi a zdálo se mně, jako by se chtěl zavděčit širší divácké obci. Jako producent nešetřil na pěkných exteriérech, dobrém hudebním doprovodu a navrch přidal Brooklyn Decker s Jennifer Anniston v bikinách. Dohromady je to však film vesměs prázdný, a proto hodnotím 40%(26.10.2011)

Adam Sandler sa ma pokúsil rozosmiať a podarilo sa mu to. Tento žáner mu sedí a ja som sa po dlhšom čase dal nahovoriť na romantickú komédiu, ktorá sa dá pozerať opakovane a baviť sa znova. Osobne mi dosť pripomína podarenú komédiu s B. Stillerom Tesne vedľa, ktorá ma tiež dobre pobavila. J. Aniston som kedysi vôbec nemusel, ale tu dokazuje , že som sa mýlil a vo filme je fakt skvelá. Vedľa umelo vyzerajúcej N. Kidman vyzerá absolútne prirodzene a sympaticky. Kidman si postavu bývalej namyslenej spolužiačky užíva a ich spoločný tanec s Jennifer pobaví. Hlavne kokosové orechy... Najväčší záchvat smiechu som dostal pri scéne s ovcou, ale dobre pobavia aj ksichty po zbabraných plastických operáciách. Strčiť si slamku do úst môže byť pre niekoho vážny problém. Humor je celkovo príjemný, nevtieravý a film baví aj keď je od začiatku jasné ako skončí. 80%.(27.9.2011)

Rozpočet $80miliónovTržby USA $103,028,109Tržby Celosvetovo $214,974,953Tržby za predaj Blu-ray v USA $4,504,195 //počet predaných kusov 202,108Tržby za predaj DVD v USA $14,885,514 //počet predaných kusov 910,317║ V celku roztomilá pohodová komédia, kde sa Sandler drží v znesiteľnej uzde a nepreháňa to nejakými vysokooktánovými pitomosťami. Ale otázkou ostáva na čom dokážu tvorcovia utratiť pri komédii rozpočet $80miliónov????? /60%/(4.7.2011)

• - Po komédii 50x a stále po prvé (2004) druhý Sandlerov film, ktorý obsahuje remix piesne "Every Breath you take by the police". (WalterIK7)

• - Skladbu „Tainted Love“ od Soft Cell, která ve filmu zazněla, bylo možné již dříve zaslechnout v seriálu Přátelé (od r.1994), ve kterém hrála Jennifer Aniston také hrála. (Bobik99)

• - Ještě v době, kdy se k hereckému obsazení připojila Nicole Kidman, byl originální název snímku Pretend Wife. Až o pár týdnů později byl titul změněn na finální Just Go with It. (Taninaca)