Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Spiker01
  ****

  Podobné feel good komedie můžu a jsem rád, že je u toho zrovna Sandler s Aniston, mezi kterými to šlape na výbornou. Pár sandlerovských výstřelků, na které jsou už někteří "filmoví kritici" alergičtí se najde i zde, ovšem nikterak výrazně to zážitek nekazí a u filmu jsem se bavil víceméně po celou délku stopáže. PS : Taky chci na Havaj :) PPS : Obrovská podobnost s pozdějším Blended, ovšem oba filmy mají něco do sebe...70%(19.3.2015)

 • freddy
  ****

  Co dělat když si hrajete na ženatého chlapa a vaše milenka chce poznat vaší manželku? Zkuste požádat o pomoc kolegyni z práce a uvidíte, co se z toho vyvine. Tohle byla skutečně jedna z těch lepších a příjemnějších romantických komedií, ze které sálala pohoda, optimismus a dobrá nálada, a která navíc dokázala také docela dobře pobavit. Svou nezpochybnitelnou zásluhu na tom má samozřejmě Adam Sandler, kterému prostě romantické komedie sedí a tento herec je v nich asi nejpřirozenější. Navíc mu zde dokázala zdatně sekundovat za všech okolností krásná a sympatická Jennifer Aniston, pro níž mám už hodně dlouho slabost. A když se v druhé polovině filmu přidala k ústřední dvojici ještě Nicole Kidman, tak mi nezbylo než hodnotit tuto komedii jako velmi povedenou. Tenhle film totiž naprosto perfektně dávkuje děj, humor, prostředí i herecké hvězdy, takže ve výsledku je to příjemná kombinace, která mi zachutnala. Zde nemám prakticky nad čím váhat, jedná se o nadprůměrnou romantickou komedii, a z toho důvodu uděluji zasloužené čtyři hvězdy.(30.9.2012)

 • genetique
  ****

  Možno to bude tým, že som hollywoodskej romantike dal šancu skoro po polroku, jednoducho dnes nejak vo mne vymäkla tá principiálna zarytosť voči tomuto typu filmov a dnešný rom-com som si strašne užíval. Príbehu badateľne chýbajú nápady a hlavná dejová línia je len ďalšia zmixovaná cover-verzia všetkého čo tu už raz bolo, ale tvorcovia si dali aspoň záležať na komediálnej stránke filmu. Ten drží celý tento snímok nad vodou a ja som sa neskutočne zabával. Až tak, že som bol schopný odpustiť všetky tie klišé. Herci si natáčanie viditeľne užívali a je to cítiť na celkovom dojme pri jeho pozeraní. Takže palček hore. 80%.(8.11.2011)

 • Malarkey
  ****

  Adam Sandler mě nikdy nezklame. Když nenatočí nějakou svojí úchylnou komedii, tak natočí perfektní romantickou s dobrým nápadem, kdy ke každé si přizve nějakou fajnovou a pěknou herečku. Tentokrát to vyhrála Jennifer Aniston a mně se na ní skutečně hezky koukalo. Kolik že jí je? 42 let? Je to vůbec možný? Klobouk dolů.(9.5.2011)

 • Shakers
  ****

  Dennis Dugan, Rupert Gregson-Williams a Adam Sandler je trojica ,ktorá vždy prinesie zábavu.Občas lepšiu, občas horšie.Just Go with it sa môže ale zaradiť medzi tie lepšie.Mám rád komédie s Adamom Sandlerom, ale nemám hrád ten tupý humor, ktorý v sa v niektorých jeho komédiach vyskytuje (poslednú dobu už pomenej).Táto komédia okrem pekných herečiek, sympatický/vtipných hercov, takého toho typického deja a pekného Hawajského prostredia, má v zásobe aj fajnovú - rodinnú - romantickú atmosféru, ktorá sa ku koncu neskutočne stupňuje a stále je to prirodzene dobré.Ja osobne som sa skvelo bavil a partička zabávačov vás teda rozhodne skúsi rozosmiať. 85% - 4*(10.6.2011)

 • - Snímek byl do kin distribuován pod krycím názvem Grounded Out. (oje)

 • - Natáčení probíhalo na Hawaii a v americké Kalifornii v lokalitách Santa Monica, Los Angeles nebo Beverly Hills. (Terva)

 • - Ve scéně, kdy Eddie (Nick Swardson) spí ve vaně a padá mu ruka do záchodu, je záchodové prkénko nahoře. Později, když jde Michael (Griffin Gluck) na toaletu, je prkénko dole. (Pavlínka9)