Adam Sandler a Jennifer Aniston rozjíždí komedii, kde vás zkusí spíš trochu nudit než vysloveně rozesmát. Na druhou stranu, když pomineme skutečnost, že je od začátku jasné, jak to celé asi dopadne a že Adam Sandler už jiný nebude a Jennifer opět hraje Rachel z Přátel, dostaneme rodinný film, který neurazí a dá se vydržet i přes některé nešvary. Sandler jako starý proutník, se náhle nečekaně zamiluje do krásné dívky (doposud nepříliš známá Brooklyn Decker), ale jak to tak bývá, jedna lež se lepí na druhou a Sandler se do toho tak zamotá, že musí přizvat svou asistentku Jennifer Aniston, která má za úkol předstírat jeho manželku. Komplikace na sebe nedají dlouho čekat a vše tak nějak slušně a lehce vesele míří k jasnému konci. Velký prostor v tomto filmu mají dvě děti, které jsou chvílemi vtipnější, než jejich dospělí kolegové. Film má i jednu svou TOP scénu a to scénu, kdy Nick Swardson A.K.A. bratranec Eddie A.K.A. Dolph Lungren zachraňuje život ovci, kdesi v havajském vnitrozemí. Scéna je jak vytržená z jiného filmu, ale je nejvtipnější. Film navíc docela oživila Nicole Kidman, která s uvěřitelnou lehkostí ukázala, že umí zahrát i nebetyčnou pindu. Vysloveně komedie roku 2011 to asi nebude, ale jako příjemné osvěžení v horkém letním dni funguje.(5.6.2011)

Výborný romantický letný dážď, ktorý svojimi kvapkami humoru spríjemnil môj dnešný podvečer. Ešte stále počujem hlášku malého žiačika " smilník, cudzoložník ". Rôzne slovné,ale aj komické situácie padali z rozpršanej oblohy a mne to vôbec nevadilo, priam naopak výborne som sa bavil. Teraz už viem, že správny " ovčiak " vie ako oživiť polomŕtvu ovcu a ako sa dá zodvihnúť zo zeme kokosový orech bez pomocí rúk .Nebolo to prvý krát, keď J.Aniston podala dobrý výkon a navyše ukázala napriek svojmu veku, že nepatrí do starého železa, keď sexi žiarila v šatách z " výpredaja Victorie Beckham". Aj A.Sandler tento raz siahol hlbšie do vrecka a ukázal, že ma aj na viac ako na béčkové komédie. 80%(29.1.2012)

Přiznám se, že filmy Adama Sandlera moc nevyhledávám, ale tohle bylo vcelku příjemné. Celé dvě hodiny mi rychle uběhly, párkrát jsem se i zasmála. Bohužel opět se film nevyhnul několika trapným momentům a klišé. Pokud ale hledáte oddechový film na večer, na který byste se chtěli podívat se svou drahou polovičkou, tak Zkus mě rozesmát určitě není špatná volba. Už jen kvůli sympatické hlavní dvojici, kterým to spolu opravdu seklo.(4.7.2011)

Možno to bude tým, že som hollywoodskej romantike dal šancu skoro po polroku, jednoducho dnes nejak vo mne vymäkla tá principiálna zarytosť voči tomuto typu filmov a dnešný rom-com som si strašne užíval. Príbehu badateľne chýbajú nápady a hlavná dejová línia je len ďalšia zmixovaná cover-verzia všetkého čo tu už raz bolo, ale tvorcovia si dali aspoň záležať na komediálnej stránke filmu. Ten drží celý tento snímok nad vodou a ja som sa neskutočne zabával. Až tak, že som bol schopný odpustiť všetky tie klišé. Herci si natáčanie viditeľne užívali a je to cítiť na celkovom dojme pri jeho pozeraní. Takže palček hore. 80%.(8.11.2011)

Rozpočet $80miliónovTržby USA $103,028,109Tržby Celosvetovo $214,974,953Tržby za predaj Blu-ray v USA $4,504,195 //počet predaných kusov 202,108Tržby za predaj DVD v USA $14,885,514 //počet predaných kusov 910,317║ V celku roztomilá pohodová komédia, kde sa Sandler drží v znesiteľnej uzde a nepreháňa to nejakými vysokooktánovými pitomosťami. Ale otázkou ostáva na čom dokážu tvorcovia utratiť pri komédii rozpočet $80miliónov????? /60%/(4.7.2011)