Výborný romantický letný dážď, ktorý svojimi kvapkami humoru spríjemnil môj dnešný podvečer. Ešte stále počujem hlášku malého žiačika " smilník, cudzoložník ". Rôzne slovné,ale aj komické situácie padali z rozpršanej oblohy a mne to vôbec nevadilo, priam naopak výborne som sa bavil. Teraz už viem, že správny " ovčiak " vie ako oživiť polomŕtvu ovcu a ako sa dá zodvihnúť zo zeme kokosový orech bez pomocí rúk .Nebolo to prvý krát, keď J.Aniston podala dobrý výkon a navyše ukázala napriek svojmu veku, že nepatrí do starého železa, keď sexi žiarila v šatách z " výpredaja Victorie Beckham". Aj A.Sandler tento raz siahol hlbšie do vrecka a ukázal, že ma aj na viac ako na béčkové komédie. 80%(29.1.2012)

Rozpočet $80miliónovTržby USA $103,028,109Tržby Celosvetovo $214,974,953Tržby za predaj Blu-ray v USA $4,504,195 //počet predaných kusov 202,108Tržby za predaj DVD v USA $14,885,514 //počet predaných kusov 910,317║ V celku roztomilá pohodová komédia, kde sa Sandler drží v znesiteľnej uzde a nepreháňa to nejakými vysokooktánovými pitomosťami. Ale otázkou ostáva na čom dokážu tvorcovia utratiť pri komédii rozpočet $80miliónov????? /60%/(4.7.2011)

• Dudek

Naprosto klasický snímek, který jede po stokrát vyjetých kolejích, aby se pustil do urputného scénáristického boje, ve kterém selhává. Zpočátku jednoduché, lehké a poměrně zábavné, ke konci však tvůrci nabalují na příběh další a další nesmyslné nánosy balastu, pod kterými děj značně trpí. Pár povedených vtípků a senzačně šílená Bailee Madisonová snímek bohužel nezachraňují. Nicméně nejen podle hodnocení se dá soudit, že své diváky si to najde.(1.5.2011)

Inspirace Kaktusovým květem je zřejmá na první pohled, ale mně se to líbilo přibližně stejně jako vykradená klasika. Jednak fracek Sandler neztratil nic ze své pohody, kterou navíc evidentně přenesl i na Jennifer a jelikož jsem hrdým majitelem schopnosti přehlédnout trapnost v přiměřené míře, tak neváhám hvězdami vyjádřit svou spokojenost.(11.10.2011)

Myšlenka, že finančně zabezpečený plastický chirurg balí děvčata na snubní prsten, jakožto symbol fiktivního manželství v krachu, je sama o sobě dosti uhozená, ale aspoň je pak v upředené pavučině lží dovoleno vše.. Proč ne? Sandler se pomalu dostává z puberty, i když přísun humoru tady zajišťují spíše vedlejší postavy (deutsche dealer ovcí), Jennifer opatrně vykoukla ze škatulky s velkým nápisem Rachel a i na konci se překvapivě podařilo z obvyklých klišé vybruslit se ctí. Zdá se, že Sandlerovy filmy můžete milovat, ignorovat nebo nenávidět, ale uznáte jedno - vždycky je díky stylu poznáte a to nejen na základě přítomnosti syndromu dráždivého střeva. Podobné je to i u pop hudby, člověk je ani nemusí mít rád a hned podle prvních taktů pozná třeba ABBu, Ace of Base nebo ´N Sync. No ty asi ne... Jinak vzhledem k stupni "vyvinutosti" Brooklyn Decker by mě nepřekvapilo, kdyby se její manžel doma měnil z profesionálního tenisty na podavače míčů..(17.4.2012)

• - Keď Danny (Adam Sandler) hovorí: "Je tu jeden problém, ona nie je ty", odkazuje na dialóg Rossa s Rachel z Priateľov (1994): "Je tu jeden problém, ona nie je Rachel". (WalterIK7)

• - Dům, ve kterém se Danny (Adam Sandler) potká s Palmer (Brooklyn Decker), patří ve skutečnosti Nicku Swardsonovi, který si ve filmu zahrál Eddieho. (ArsenalEagle)

• - Scéna, kdy Danny (Adam Sandler) vyjednává s Maggie (Bailee Madison) o sumě, za kterou bude předstírat, že jde o jeho dceru, je odkazem na podobnou scénu z filmu Pretty Woman (1990). (yarghoul)