Najlepší romanticko-komediálny filmy,aký som v poslednej dobe vidiel. Tak veľmi som sa už dávno na žiadnej komédií nenasmial, ako práve na tejto. Aj keď nám Adam Sandler čo raz viac starne, stále vie podať perfektne komické predstavenie ktorému milo sekunduje stále pekná Jennifer Aniston. Nemám absolútne nič, čo by som Just Go with It vytkol.(5.5.2011)

• boshke

Pro mne už je asi odsud až do skonání věků jakýkoli film se Sandlerem odsouzen k zatracení, neb jen vidím ten jeho rypák (nevztahuje se jen k úvodní scéně filmu, jak by se mohlo zdát), tak se osypu. Scénář špatný, hodně vtipů tlačených dost na sílu. To, že je na Bailee Madison (kvůli jejímu herectví) a Jennifer Aniston (kvůli jejímu vzhledu) radost pohledět, tento film rozhodně zachránit nemůže... 40%(4.2.2013)

• Hunt

Postaveno na zcela debilním námětu - plastický chirurg předstírá své nové lásce (23 leté studentce), že je ženatý, že má děti a rozvádí se...a to vše proto, aby s ní mí mohl chodit a požádat ji o ruku. To přesto, že se s ním po prvním randeti rozejde, když najde snubní prsten v jeho kapse a nesnáší ženaté muže - "nikdy nebude hrát roli té druhé"- ve skutečnosti je však on svobodný a bez závazků. I přesto ji nesmyslně lže, vymýšlí si všechny možné (či spíše nemožné) lži o svém životě a blíží se narychlo domluvená svatba. Nechápu, co má společného s filmem zavádějící název Zkus mě rozesmát, chápal bych např. "Hloupé lži", "Lhaním ke štěstí" apod. Jediné pozitivum - sympatická Jennifer Aniston a překvapivé obsazení Nicole Kidman v roli protivné spolužačky.(15.2.2012)

|| Scenár: Allan Loeb, Timothy Dowling | Hudba: Rupert Gregson-Williams | Produkcia: Jack Giarraputo, Adam Sandler, Heather Parry | Distribúcia: Columbia Pictures | Rozpočet: 80 miliónov $ | Tržby: 212,741,380 $ || AjkeĎ sú scenáristi vačšinou rôzny, z tejto summer-time vzťahovky zase cítiť najviac Adama Sandlera, a to vôbec nie len kôli tomu, že stvárnuje hlavnú postavu. Elixír k fungujúcej komédií mu bol vždy známy (je otázne, do akej mieri to dnešné publikum ešte strávi), a i tentokrát opakuje sám seba. A prečo? Pretože mu to "skoro" všetci masakrálne žerú i po dvestosedemdesiaty-deviaty krát. Kategória obecenstva, pre ktorú je JUST GO WITH IT určený je kategóriou životom unavených ľudí, vracajúc sa z práce na smrť energeticky vysatých, rodinou "ťažkajúcich" ľudí. Ich jedinou nádejou vnímať niečo pozitívne v celkovej ťažkej dennej situácií je odlahčený humor Sandlerovských celovečerňákov, kde sú postavy s odumretými tvárami vĎaka nespočetným plastickým operáciám, a scény s umieraúcim zvieraťom, ktoré podstupujú zoofilnej oživovacej procedúre. (Mimochodom s Húnskym dabingom pre mňa jedna z najlepších humorných scén tochto roku). Neni sa čo diviť. Stačí vypnúť procesor, a skúsiť si to užiť.(4.4.2011)

• gilmore_girl

Romanticka kostra pribehu je povedena, Jennifer Aniston a Adam Sandler k sobe prekvapive dobre pasuji, ale... ted je tu to velke ale, ktere cely film kazi. V podstate vsechno okolo je totiz spatne - nechutne nebo trapne. Kuprikladu vsechny sceny s "Dolphem" (at uz s ovci, rukou v zachode nebo cimkoli jinym), botox, kokos v Ianove zadku apod. Tohle nikdy nebude muj salek caje. Skoda, protoze cim je Sandler starsi, tim je lepsi... mohl by jednou zkusit i nejaky film bez oplzlych prikras.(8.5.2011)

• - Dům, ve kterém se Danny (Adam Sandler) potká s Palmer (Brooklyn Decker), patří ve skutečnosti Nicku Swardsonovi, který si ve filmu zahrál Eddieho. (ArsenalEagle)

• - Ještě v době, kdy se k hereckému obsazení připojila Nicole Kidman, byl originální název snímku Pretend Wife. Až o pár týdnů později byl titul změněn na finální Just Go with It. (Taninaca)

• - Film měl premiéru 11. 2. 2011, v den narozenin představitelky hlavní role Jennifer Aniston. (Foox)