Najlepší romanticko-komediálny filmy,aký som v poslednej dobe vidiel. Tak veľmi som sa už dávno na žiadnej komédií nenasmial, ako práve na tejto. Aj keď nám Adam Sandler čo raz viac starne, stále vie podať perfektne komické predstavenie ktorému milo sekunduje stále pekná Jennifer Aniston. Nemám absolútne nič, čo by som Just Go with It vytkol.(5.5.2011)

Minimálně za neuvěřitelně sexy Jennifer Aniston, evidentní výsměch boomu plastických operací u hloupých lidí a Andyho Roddicka musím alespoň ty tři pecky dát, ale že bych se smíchy za břicho popadal, tak to se rozhodně říct nedá. Navíc je u mě problém, že Jen nikdy nikomu přát nebudu. Ano, chci ji jen pro sebe, protože která čtyřicítka strčí do kapsy dvacítku? Odpověď hledejte zde.(7.2.2012)

Vcelku příjemná oddychovka, která ale do pravidel žánru nepřináší téměř žádné ozvláštnění, SPOILER! snad jen tradiční schéma dramatického oblouku je lehce inovováno, kdy na proces lhaní/dělání ze sebe někoho jiného není hlavní hrdina sám a ta, které se lže, není skutečná vyvolená hlavního hrdiny, který k tomu musí, stejně jako ženská postava/souputnice ve lhaní, postupně dospět :). P.S.: Aniston, ač o téměř dvacet let starší, strčí Decker - a to její hraní není úplně z nejhorších - hravě do kapsy, takhle sexy nebyla snad od dob Přátel...(17.7.2011)

Inspirace Kaktusovým květem je zřejmá na první pohled, ale mně se to líbilo přibližně stejně jako vykradená klasika. Jednak fracek Sandler neztratil nic ze své pohody, kterou navíc evidentně přenesl i na Jennifer a jelikož jsem hrdým majitelem schopnosti přehlédnout trapnost v přiměřené míře, tak neváhám hvězdami vyjádřit svou spokojenost.(11.10.2011)

Zkus mě rozesmát - zatraceně dobrá Sandlerovka, ne-li nejlepší. Frňákové entrée a plastic people sráží body - nejspíš nutné zlo, které je nutné vymýtit hned v krkolomné první půlhodině, po které se ze Zkus mě rozesmát vyloupne překvapivě příjemná (romantická) komedie. Jennifer Aniston po sérii nekoukatelných romantických prefabrikátů konečně svá a Nicole Kidman takhle roztomile nepřehrávala od Moulin Rouge. Asi si můj vkus vzal tentokrát dovolenou.(26.4.2011)

• - Fanoušek hudební skupiny 'N Sync a tenista, se kterým se v jedné ze závěrečných scén Palmer (Brooklyn Decker) seznámila, je profesionální americký tenista a její skutečný manžel Andy Roddick. (oje)

• - V čase 1:22:20 má Jennifer Aniston vlasy úplně za uchem, ale v dalším záběru je má mírně před uchem a v dalším záběru je má zase úplně za uchem. (asdfasdf)

• - Scéna, kdy Danny (Adam Sandler) vyjednává s Maggie (Bailee Madison) o sumě, za kterou bude předstírat, že jde o jeho dceru, je odkazem na podobnou scénu z filmu Pretty Woman (1990). (yarghoul)