Přiznám se, že filmy Adama Sandlera moc nevyhledávám, ale tohle bylo vcelku příjemné. Celé dvě hodiny mi rychle uběhly, párkrát jsem se i zasmála. Bohužel opět se film nevyhnul několika trapným momentům a klišé. Pokud ale hledáte oddechový film na večer, na který byste se chtěli podívat se svou drahou polovičkou, tak Zkus mě rozesmát určitě není špatná volba. Už jen kvůli sympatické hlavní dvojici, kterým to spolu opravdu seklo.(4.7.2011)

Najlepší romanticko-komediálny filmy,aký som v poslednej dobe vidiel. Tak veľmi som sa už dávno na žiadnej komédií nenasmial, ako práve na tejto. Aj keď nám Adam Sandler čo raz viac starne, stále vie podať perfektne komické predstavenie ktorému milo sekunduje stále pekná Jennifer Aniston. Nemám absolútne nič, čo by som Just Go with It vytkol.(5.5.2011)

Tak rád se na ně dívám, i když předem vím, jak dopadnou: laciné hollywoodské komedie! Sandler tentokráte o něco slabší myslím, Anniston ale misky vah dokázala svým sebejistým hereckým výkonem vyvážit. A Nicole Kidman? Wow, palec nahoru! Jinak klasika: sem tam bezva zábava, sem tam těžká nuda. Výbuchy smíchu veškeré žádné... Milý, příjemný, odpočinkový komediální snímek. Nic víc, nic míň. Proč je to proboha tak dlouhé??(22.8.2011)

Jen tak pro nenáročný zabavení to je perfektní, nesnaží se to za každou cenu vytvářet třeskutý fóry, takže to není trapný, Sandler tomu dodává vtip, Jennier Aniston je zase docela sexy, i když jí osobně moc nemusim, tak tady jí tofakt sekne a o Brooklyn decker se neni třeba bavit, ta je jasná, navíc se tam na skok objeví i Nicol Kidman. Akorát netušim, kde vytáhli tu malou nesympatickou holku, která i když se smála, tak jsem čekal, kdy se někomu zahryzne do nohy.(19.5.2011)

Dennis Dugan, Rupert Gregson-Williams a Adam Sandler je trojica ,ktorá vždy prinesie zábavu.Občas lepšiu, občas horšie.Just Go with it sa môže ale zaradiť medzi tie lepšie.Mám rád komédie s Adamom Sandlerom, ale nemám hrád ten tupý humor, ktorý v sa v niektorých jeho komédiach vyskytuje (poslednú dobu už pomenej).Táto komédia okrem pekných herečiek, sympatický/vtipných hercov, takého toho typického deja a pekného Hawajského prostredia, má v zásobe aj fajnovú - rodinnú - romantickú atmosféru, ktorá sa ku koncu neskutočne stupňuje a stále je to prirodzene dobré.Ja osobne som sa skvelo bavil a partička zabávačov vás teda rozhodne skúsi rozosmiať. 85% - 4*(10.6.2011)

• - Scéna, kdy Danny (Adam Sandler) vyjednává s Maggie (Bailee Madison) o sumě, za kterou bude předstírat, že jde o jeho dceru, je odkazem na podobnou scénu z filmu Pretty Woman (1990). (yarghoul)

• - Žena, kterou si na začátku filmu má brát Danny Maccabee (Adam Sandler), je Sandlerova skutečná žena Jackie Sandler, kterou si vzal v roce 2003. (Pavlínka9)

• - Fanoušek hudební skupiny 'N Sync a tenista, se kterým se v jedné ze závěrečných scén Palmer (Brooklyn Decker) seznámila, je profesionální americký tenista a její skutečný manžel Andy Roddick. (oje)