Nastala chyba při přehrávání videa.
 • cukorek
  ****

  Výborný romantický letný dážď, ktorý svojimi kvapkami humoru spríjemnil môj dnešný podvečer. Ešte stále počujem hlášku malého žiačika " smilník, cudzoložník ". Rôzne slovné,ale aj komické situácie padali z rozpršanej oblohy a mne to vôbec nevadilo, priam naopak výborne som sa bavil. Teraz už viem, že správny " ovčiak " vie ako oživiť polomŕtvu ovcu a ako sa dá zodvihnúť zo zeme kokosový orech bez pomocí rúk .Nebolo to prvý krát, keď J.Aniston podala dobrý výkon a navyše ukázala napriek svojmu veku, že nepatrí do starého železa, keď sexi žiarila v šatách z " výpredaja Victorie Beckham". Aj A.Sandler tento raz siahol hlbšie do vrecka a ukázal, že ma aj na viac ako na béčkové komédie. 80%(29.1.2012)

 • T2
  ***

  Rozpočet $80miliónovTržby USA $103,028,109Tržby Celosvetovo $214,974,953Tržby za predaj Blu-ray v USA $4,504,195 //počet predaných kusov 202,108Tržby za predaj DVD v USA $14,885,514 //počet predaných kusov 910,317║ V celku roztomilá pohodová komédia, kde sa Sandler drží v znesiteľnej uzde a nepreháňa to nejakými vysokooktánovými pitomosťami. Ale otázkou ostáva na čom dokážu tvorcovia utratiť pri komédii rozpočet $80miliónov????? /60%/(4.7.2011)

 • Dudek
  *

  Naprosto klasický snímek, který jede po stokrát vyjetých kolejích, aby se pustil do urputného scénáristického boje, ve kterém selhává. Zpočátku jednoduché, lehké a poměrně zábavné, ke konci však tvůrci nabalují na příběh další a další nesmyslné nánosy balastu, pod kterými děj značně trpí. Pár povedených vtípků a senzačně šílená Bailee Madisonová snímek bohužel nezachraňují. Nicméně nejen podle hodnocení se dá soudit, že své diváky si to najde.(1.5.2011)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  Inspirace Kaktusovým květem je zřejmá na první pohled, ale mně se to líbilo přibližně stejně jako vykradená klasika. Jednak fracek Sandler neztratil nic ze své pohody, kterou navíc evidentně přenesl i na Jennifer a jelikož jsem hrdým majitelem schopnosti přehlédnout trapnost v přiměřené míře, tak neváhám hvězdami vyjádřit svou spokojenost.(11.10.2011)

 • Gilmour93
  ****

  Myšlenka, že finančně zabezpečený plastický chirurg balí děvčata na snubní prsten, jakožto symbol fiktivního manželství v krachu, je sama o sobě dosti uhozená, ale aspoň je pak v upředené pavučině lží dovoleno vše.. Proč ne? Sandler se pomalu dostává z puberty, i když přísun humoru tady zajišťují spíše vedlejší postavy (deutsche dealer ovcí), Jennifer opatrně vykoukla ze škatulky s velkým nápisem Rachel a i na konci se překvapivě podařilo z obvyklých klišé vybruslit se ctí. Zdá se, že Sandlerovy filmy můžete milovat, ignorovat nebo nenávidět, ale uznáte jedno - vždycky je díky stylu poznáte a to nejen na základě přítomnosti syndromu dráždivého střeva. Podobné je to i u pop hudby, člověk je ani nemusí mít rád a hned podle prvních taktů pozná třeba ABBu, Ace of Base nebo ´N Sync. No ty asi ne... Jinak vzhledem k stupni "vyvinutosti" Brooklyn Decker by mě nepřekvapilo, kdyby se její manžel doma měnil z profesionálního tenisty na podavače míčů..(17.4.2012)

 • - Keď Danny (Adam Sandler) hovorí: "Je tu jeden problém, ona nie je ty", odkazuje na dialóg Rossa s Rachel z Priateľov (1994): "Je tu jeden problém, ona nie je Rachel". (WalterIK7)

 • - Dům, ve kterém se Danny (Adam Sandler) potká s Palmer (Brooklyn Decker), patří ve skutečnosti Nicku Swardsonovi, který si ve filmu zahrál Eddieho. (ArsenalEagle)

 • - Scéna, kdy Danny (Adam Sandler) vyjednává s Maggie (Bailee Madison) o sumě, za kterou bude předstírat, že jde o jeho dceru, je odkazem na podobnou scénu z filmu Pretty Woman (1990). (yarghoul)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace