Zkus mě rozesmát

• USA Just Go with It (více)

Kejdyna

Nechápu vysoké hodnocení tohoto filmu - naprosto průměrná komedie se stupidními vtípky a ještě stupidnějším Sandlerem. ()

Pathrose

Pár momentů WTF bych i přešel, ale celkově se mi zdálo, že chvílemi se ten film až moc snaží vám vnutit. Pár dobrých fórů padne a Jennifer je jako vždy svkělá, ale ta větší chemie mezi ní a Adamem mi tam chyběla. ()

verikova

Příjemná, nenásilná komedie o tom, že vždy všechno dobře skončí. Pokud máte dost silný žaludek na tolik optimismu a volný večer, který neumíte strávit lépe – proč ne. Na Jeniffer se kouká pěkně a Adam je komický i s vypnutým zvukem. ()

Brinkley

Až mě překvapilo, jak slušně jsem se bavila!!! A to od Jennifer Aniston a Adama Sandlera nečekám nikdy nic převratného... Hluchá místa, kdy jsem pokukovala po hodinkách, se ovšem vyskytla, pročež "jen" tři hvězdy. ()

VanMagnifico odpad!

Tenhle roztomile vyzerající americký romantický filmík jsem viděl, ale ne z mé vlastní iniciativy...Teda viděl jsem vše, kromě toho, co jsem zaspal. Je těžké se držet v bdělém stavu, když je po 20 minutách jasné, jak to vlastně všechno skončí. Po těch prvních 20 minutách nastává agonie, která trvá další půldruhé hodiny a končí velkým nečekaným finálem. Wow! ()

Durgas

Celkom milá a vtipná záležitosť, ale bez nejakej výraznej ambície v niečom prekvapiť alebo významne vybočiť zo "sandlerovského" priemeru (ako napríklad v Zohanovi, ktorý u mňa bezkonkurenčne v jeho produkcii vedie). Jenniferina aj Adamova postava fungujú celkom v pohode, zato z takej Palmer (aj keď v podaní Bruklinky je to riadna samica) som mal pocit, že je to len prázdna škrupina postavy, ktorá jedná a myslí tak, ako práve scenár potrebuje. Pobavilo, neurazilo. ()

mira.l

Nečekaně příjemný film, kdy se hlavní hrdina zaplete dokonale do svých lží, se spoustou výborných hlášek:). A samozřejmě nesmím zapomenout na J. Aniston a B. Decker. ()

boni

Typická sandlerovka, která občas drnká divákovi i na nějakou tu vážnější strunu. Perfektní herecké obsazení a děj nabitý vtipem a pozitivní enegií. Neskutečně zde řádí nejlepší herec vedlejších rolí v sandlerovkách Nick Swardson, který jako Dolph Lundgren, německý přítel Jennifer Aniston poskytne divákům několik nezapomenutelných scén. 4* dávám jen za opět přehnanou délku, ale holt už trochu klasický Sandler. ()

ZnalecH

Skloubit komedii s romantikou nebývá lehké. Ale tomuto filmu se to dokonale povedlo. Zpočátku je to jen taková typická americká béčková komedie, ale postupně se to zlepšuje až do dojde do finále, které je zábavné a zároveň velice romantické. Ještě musím dodat sympatického Adama Sandlera, stále krásnou Jennifer Aniston a zářící Brooklyn Decker. ()

gemi

Je to jakoby natočili celovečerní komedii á la Partička, kdy všichni improvizují a vymýšlejí úplné blbosti. Vypadá to, že ten film vůbec neměl scénář, protože všichni se chovají tak pitomě, jakoby si to právě vymysleli. ()

Likan7

Tehdy bylo Jennifer Aniston 42, teď je jí 49, a přijde mi, že nezestárla ani o rok. Tady je neuvěřitelně sexy. Bohužel film se smrskne jen na scénu u vodopádů, kde se Aniston ve zpomaleném záběru svléká do plavek. Tahle scéna je na plnou palbu. Jenže zbytek je neskutečný zlo. Nevím ani co jsem vlastně čekal. Adam Sandler je pako a dodnes nechápu, jak se mohl propracovat k takové kariéře. Tohle je jen další béčková romantická komedie, která se bohužel neobejde od fekálního a nejtrapnějšího humoru, který do komedie jde narvat. Scénář tu jednoduše neexistuje a celé mi to přijde jako slepec různých "vtipných" scének, které střihač sestříhal do jednoho blbýho filmu. 2* za nadpozemskou Aniston, zbytek je totální odpad. ()

stiewe

Další romantická komedie jenž ukazuje jak málo stačí k tomu aby se člověk pobavil. Bohužel jen na necelé dvě hodiny protože si pak na ní jen těžko vzpomíná o čem vůbec byla. Pominu-li krásnou Jennifer Aniston, která prostě i ve svém věku ukazuje o generaci mladší herečce zač je toho loket. Byl jsem v očekávání jak se ve filmu ukáže Nicole Kidman a musím konstatovat, že to byla ta nejhorší možnost jaká existovala. Just go with it je prostě další z řady amerických romantických komedií které neurazí ani neohromí. ()

dj_kure

Nic nového pod sluncem, ale v podání Sandlera a Aniston se jedná o lehce nadprůměrnou komedii... 4* s odřenýma ušima :) 66% ()

zipacna

Sandler je pro mě takový komik od kterého vždy čekám strašně moc. Nevím proč, asi je to spíš tou popularitou než dovednostmi. Vždycky mě zajímá, jakou partnerku si vybere/jakou dostane do svého dalšího filmu. Rozhodně mi navždycky zůstane v paměti dvojka Sandler/Barrymore, se kterou se setkal již ve dvou filmech. Ale musím uznat, že s Jennifer Aniston mu to jde úžasně. Poslední dobou mám už romantických komedií po krk, ale v Sandlerovkách můžu alespoň čekat jistý občas i nekonvenční humor, často obhroublý. Film byl moc dobrý, při jeho sledování jsem se opravdu bavil, nenudil, smál se téměř celou dobu, přál Jennifer aby se ona stala "tou vyvolenou" a doufal že Nicole Kidman spadne obličejem do nějakého devlin. A pokud jsem správně postřehl, neobjevil se tady v žádné malinké roličce Rob Schneider, který je takovou stálicí v Sandlerovkách. ()

peace.man.xd

Co by to byl za rok bez romantické komedie s Jennifer Aniston... Vtipný a vcelku originální film se zajímavým dějem a dobrým obsazením. Zápornou osobu si zde zahrála Nicole Kidman, což je výborná herečka pro každý žánr... Tenhle styl filmů mě nikdy neomrzí a film doporučuji! ()

Bezmenny

Pardon, ale od oboch som čakal viac. Párkrát zabodovali nejakou hláškou, či scénkou, ale tej komédie tam až tak veľa nebolo. Bohužiaľ a škoda...celkom som sa na to tešil. ()

Simi_Papi

Velký návrat krále buranských komedií? Možná ano. Po sérii horších až špatných kousků konečně Adam servíruje to, co mu jde nejlépe - kopance do hlav, do rozkroků, ruce v záchodech a spousta nekorektního humoru přelitého nečekaně dojemnou omáčkou. Děkuji, bylo to výborné. 86% ()