Reklama

Reklama

Obsahy(1)

1. část: Pan Carson už nemůže dále skrývat, že se mu začínají třást ruce. Tento stav, který zná již od svého děda a otce, mu bude v budoucnu bránit ve vykonávání služby. Thomas nastupuje na nové místo u sira Marka Stilese na skomírajícím panství s minimálním personálem. Lord Merton oznámí Isobel, že mu byla diagnostikována permiciozní anémie, ale jeho trudný osud jí vlije novou bojovnost do žil. Isobel ho po konzultaci s hraběnkou vdovou nehodlá nechat na pospas jeho protřelé snaše Amelii, která si dělá zálusk na jeho majetek. Mary a Rosamund společně zorganizují setkání Edit a Bertieho, protože je všem jasné, že se i přes nepřízeň okolností milují. Mary si užívá manželství s Henrym Talbotem, který ale poté, co se vzdal závodění, hledá nový způsob trávení času, který by uspokojil jeho ambice.

2. část: Příběh rodiny Crawleyových a jejich služebnictva a přátel se chýlí ke konci. Zbývá už jen uzavřít několik kolizí a problémů, než se všichni, tentokráte naposled sejdou v hale panství Downton na tradiční oslavu konce roku. Letopočet 1925 zásadně zamíchal jejich osudy, ale nadcházející rok slibuje zářné vyhlídky a štěstí pro všechny. (Česká televize)

(více)

Recenze (5)

vydumnica 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Sladky happy end, ale co na tom? Ved taketo ukoncenie uzasneho serialu DOWNTON ABBEY sme asi vsetci chceli. Koniec koncov kazda postava si pocas siestich serii vytrpela dost a kazdy jeden z nich si zasluzi happy end...SUPER. ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Závěrečný dvojitý díl byl veskrze pozitivní, přesto jsem necítil, že by mě Britové zalili hektolitry patosu, což by mě jistě potkalo, kdyby šlo o seriál americký. Takže bych řekl, že šlo o důstojný závěr. ()

Reklama

MirkaP 

všechny recenze uživatele

Věechno skončilo tak strašně dobře a pozitivně, asi abych lépe pochopila, že konec je míněn jako definitivní. Což mě mrzí, já bych snesla ještě mnoho řad. ()

unitedfan 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Krásný happy end tohoto skvělého seriálu. Při závěrečném valčíku na rozloučenou musela každému kdo sledoval seriál od začátku ukápnout slza. Tak sbohem Panství Downton a někdy v budoucnu možná naviděnou. ()

Galerie (22)

Reklama

Reklama