One Man Show

(pořad)

Tohle je ta největší SHOW na českém internetu! Nic podobného tady nikdy nebylo. Internetový diktátor Kazma Kazmitch společně se svou bandou zlosynů dobývá svět. (Stream.cz)

Harry_

První roky jeho show jsem neviděl, jen pár dílů a jde jen o víceméně trapná interview. Viděl jsem až ty jeho větší kusy 2016 a dál a přestože je to z větší částo fake, je prostě dobrej. Když fake, tak ve velkém stylu. Takovej českej "Hustle" (ne Hustler).. viz http://www.csfd.cz/film/165808 ()

phoenixer

Aktualne musim hodnoceni dat z 1 hvezdicky na 5. Tahle show dostala neskutecny grady. Od koncertu Hajdy az po Prostreno. Naprosto skvele vymysleno i provedeno. Kazma si timhle ale zneprateli asi dost lidi, tak snad se mu to nevymsti. Edit 2018: tak z 5 hvezdicek jde opet na 1. Ta kauza s Leosem a totalne nepovedeny marketing ala “to bylo na dobrou vec” mu vazne nezeru. ()

Nail

Co se týče posledních Kazmových věcí, musím jít s hodnocením nahoru. Je fajn jak poukazuje na různé nešvary některých pořadů a celebrit. Palec nahoru. ()

Torpid odpad!

Fragmentace poznání a dezorientace v něm narůstá a tenhle pořad je toho smutným důkazem. Velikášská prázdná hříčka má za dva dny 2 miliony shlédnutí / rekordní díl s Prostřeno/. Smutný sociologický fakt o stádu, které je díky technologiím stále lépe ovládáno a přitom si myslí, že je stále víc svobodnější. P.S: mám vizi, kde kazma a spol. se stopořenejma pérama v blondýnách, se zapudrovanejma nosma plus výrazy samolibé, sledují nárust sledovanosti posledního jejich videa a hádají se o tom , zda se situovat do dementa Borata nebo lepit na vyprázdněný obsah dovětky typu "šlo nám o dobrou věc a taky jsme to dokázali" , která z variant navýší sledovanost????? zdá se že , hoši se už rozhodli a Mirkové Dušínové z Bratrsva Kočičího pudru tu jsou. ()

Drom

Chtěl jsem vám hned na začátku prozradit, že tenhle trapnej pořad toho pozérskýho floutka, jenž je kde komu asi vzorem a hrdinou, stál povšechně za hovno. Pak jsem se chtěl obout do toho, že půl jeho "nápadů" není originálních a že z toho smrdí oportunismus, nenasytnost a celkově pochybné hodnoty následované přehlídkou lidské debility. Co taky čekat od toho, když s vidinou chechtáků zkombinujete Jackass a Ptákoviny. Možná, kdyby se nevzhlédl ve falešné slávě dnes všudypřítomných (nikoliv jen internetových) neumětelů, mohlo to dopadnout lépe. Jenže nejen že jeho... ?scénky ...mají klamat jeho oběti, ale i polovina těch reality záběrů je nahraná. Polovina účinkujících je jen kulisa, hlavně aby to vypadalo děsně... eh chci říct drsně. A maximálně polovinu mozku musíte mít k pochopení. No a nakonec jsem chtěl navrhnout, že sudou polovinu diváků bych nahnal k pásu třídit odpadky a druhou rovnou postřílel. Jenže po shlédnutí několika pokračování mi došlo, že po téhle konzumní lobotomii nebudou brzo jeho fanoušci ani schopni koordinace rukou, natož aby jim bylo co vystřelit z lebky. Jedna hvězdička za sebepožíračnost, jelikož on konzumuje přesně ten typ lidí, kteří ho žerou. Jak poetické... ()

AloeB

Několik dílů nové generace jsem považoval za skvost, ale po pár posledních docházím k prozření, že ne ten Kazma, ale Markus Krug je zde tím one man z one man show. A jestli se má letopočet epizod odvíjet dle rovnice před Markusem a po Markusovi, s tím, že období jeho showrunerství by mohl být takový zlatý věk, tak zbytek jsou bohužel temná nekoukatelná léta. A zda se boomerský diktátor Kazma někdy vrátí na výslunní, to asi není na mě, ale za mě je to zatím bez jeho jediné opory pěkná bída. ()

Shizle

Už docela dlouho a vytrvale jsem Kazmou pohrdal, a až teď, díky hypu okolo prvního One Man Show celovečeráku, jsem se nad celým mým postojem k jeho tvorbě zamyslel. Došlo mi, že jsem až na díl s Prostřenem skoro nic z One Man Show neznal, a tak jsem to napravil. Zaprvé musím říct, že Kazma a Markus byli naprosto jedinečná dvojka a jejich vzájemná dynamika byla pro celou show to nejzásadnější. A zadruhé, první generaci One Man show neberu vůbec v potaz, protože ta by byla sama o sobě tak maximálně na dvě hvězdy a na ČSFD by si obě generace zasloužily nějak oddělit. Takže k druhé generaci, kterou jsem viděl až na "Kazma v práci" celou, musím říct, že mě dost překvapila. Díly "Prostřeno" a "Bucket List" jsou takřka bezchybné, "Tripleshot", "Marešovo Ferrari" a "Jim Carrey" super, zbytek takovej průměr. Ale právě předposlední Kazmův počin "Zakopal jsem auto" je ze všech nápadů úplně ten nejslabší. Asi se začala projevovat Markusova absence. Těžko si představit, jak to bez něj bude vypadat dál. Každopádně, celkově je One Man Show dost ojedinělá a občas zajímavá věc, a to i na světové poměry, jen moc nechápu zbytečné bizáry typu ponožek "Jezdit na skůtru je jako šukat tlustou holku...", které celé show jen škodí a zbytečně ji v médiích shazují... Pro jednou nebudu contrariánem a jsem zvědavej na film. EDIT: Film je jen další slabou epizodou, ukazující naprosto zásadní roli Markuse a dopady jeho absence na projekt. ()

Jenislávek

Když mám pocit, že se občas chovám jako kretén a nechápu lidi, kteří sou ochotní se mnou trávit čas, Kazma ve mě dokáže vzbudit pocit, že můžou být i nanervytěžcehůřlezoucí individua. ()

Bernyz

Rozhovorová část pořadu, u které Kazma začínal, byla v posledních dílech dost nuda. Přišel tedy s něčím novým - s trollením velkých akci jako koncert Katy Perry. Skvělé rozhodnutí! Podobný pořád tady chyběl a je na něm vidět, že má dost velký rozpočet. Což je samozřejmě dobře. Jen tak dál. ()

Martin9

Pět hvěždiček především kvůli 2. generaci pořadu, která je absolutně nepřekonatelná a nastavuje úplně jiný formát pořadu. 90% ()

kytka.patrik

Za mě 4* a to proto že se mi ta jeho nová OMS libí má to styl, dobrou grafiku, kameru a tak ale také proto že to člověka pobaví a zapřemýšlí nad tím zda je to nahrané/fajk nebo reálný. A je to prostě show která tu nikdy nebyla. Vyvolený, Výměna Manželek, Robinsonův Ostrov, Big Brother, Prostřeno atd... jsou jen show a tohle taky a rozhodně je tato show lepší než ty co jsem zde zmiňoval. ()

Epimetheus

Každý má iný zmysel pre humor, no mne sa ONE MAN SHOW nesmierne páči. Kazma Kazmitch je originálny, vtipný a je to proste borec. Takých ako on je v Česku veľmi málo, ak nejaký sú. ()

Kozy9

Kazma sa silno snaží, no konečný výsledok sa zatiaľ nedostavil. Raz za 4 epizódy sa mu podarí nejaký ten vtip, no väčšinou sa smejete lebo sa všetci smejú od trápnosti. Aspoň, že má dobrých hostí. 60% ()

snebka

Hodnocení za poslední dva-tři roky. Předtím jsem One Man Show až na několik málo vyjímek nesledoval. Poslední díl ovšem Geniální! 80/100 ()

Cooller

1-2 dily jsou skutečně zábavný ten zbytek je odpad... za 2* je ještě moc... "vymóděný youtuber" ale pořád stejný shit ()