Skupince přátel se přihodí na opuštěné silnici autonehoda. Po probuzení zjistí, že jeden z nich beze stopy zmizel. Uprostřed ničeho, obklopeni pouze kukuřičnými lány se ostatní vydají skrze jeden z nich a na jeho konci dorazí k opuštěnému domu. Mladí přátelé však velmi brzy zjišťují, že se tu dějí nevysvětlitelné věci. (Bloody13)

3n3my

Režijný debut Bretta Simmonsa, a hneď na výbornú! Skvelá atmosféra, odchod jednotlivých postáv viac-menej nepredvídateľný (ich správanie výnimočne neriešim) a príbeh má tiež niečo do seba. Veru čakal som menej, dostal sa mi ale mix viacerých hororových podžánrov s napätím a hneď niekoľkými otáznikmi. U mňa spokojnosť. ()

miguel_111

Najbližších zhruba 10 až 20 rokov ma do kukuričného poľa asi nikto nedostane a vo večerných hodinách už duplom nie. Čo sa týka filmu tak boli zhruba 2 až 3 momenty pri ktorých som sa fakt neskutočne zľakol. Kedže je daná problematika kukuričného pola a strašiakov sama o sebe hodne strašidelná tak v tomto filme to nebolo využite na 100% . Pre mňa 60% ()

Mrkvič

Horor založený na atmosféře a představivosti diváka. Takové mám rád a po stránce napětí nemůžu až na pár lekaček nic vytknout. Škoda že je ale jinak Husk tak debilní a hrdinové se chovají jak šestnáctileté blondýny. ()

ivan_drago

Abnormálně obrovská sračka s neexistujícím příběhem a tragickou atmosférou... Mladí a krásní “náhodou “ havarují u kukuřičného pole starých a ošklivých, poté zmateně pobíhají po kukuřičném poli sem a tam, nechají se pořezat a ušijí si masku, aby mohli vraždit dál... bez logiky a nějakého takového šmrncu. Jediná hvězda je za pěkně ušité masky, jinak stupidita. ()

galba odpad!

Po přečtení komentů tady, mám pocit, že jsem viděl asi jiný film, jinak si to neumím vysvětlit... ()

Beky

Kromě prvních 15min. není absolutně o co stát! Nehorázně nelogický, konec vůbec nechápu, některý scény ( ta s benzínem WTF?? ) nechápu, a nechápu proč si nedal někdo víc záležet, když už teda měli zápletku poměrně originální. Nebrat, nevidět, ta jedna hvězda je opravdu jen za těch prvních 15 minut. Jo a zdejší hodnocení je mnohem větší záhada než zápletka filmu. ()

elanius

(81/2012, DVDRip) / Konečne nejaké to pozitívne prekvapenie z nezávislých hororových vôd, lebo žáner nám pomaličky upadá. Na Husk-u je vidieť dve veci: talent a nadšenie. Najlepšie na celom kúsku je ale spojenie skvelého protredia kukuričného poľa a parádneho Scarecrowa, ktorý behá po poli ako zbesilý, človek nikdy nevie odkiaľ číha. Samozrejme postavy sú tupé ako sa na daný žáner patrí. Pre fanúšikov hororov podľa mňa povinnosť. Nie že by to celé bolo až také geniálne, ale nakoniec na tom ani netrváme :) (8/10) ()

drake31

Kúpim domček v strede kukuričného poľa. Zn. Strašiakov si vyrobím Husk je celkom milým prekvapením z hororovej produkcie. Je to pravdepodobne spôsobené tým že som veľa filmov s podobným námetom (uviaznutie v kukuričnom poli) a prostredím nevidel, takže sa to dá brať z môjho uhla pohľadu ako niečo nové - ale len v oblasti tých dvoch spomínaných vecí. Inak je to trošku atmosférický, dosť predvídateľný zlepenec obohraných "nápadov" a nudnej zápletky. Ale našťastie pre Husk, nájdu sa tu dva činitele ktoré držia tento film nad vodou - dĺžka a dalo by sa tu hovoriť aj o sympatickom obsadení. Priemerná hororová jednohubka ktorá spadá do sekcie "Dvakrát to vidieť nemusím". ()

zdenny

Příjemný, svižně odsýpající horror, kterému ke slušnému hodnocení stačí pokoj v jednom starém baráku a kus kukuřičného pole. Úvod mi dost připomínal "Texaský masakr" - autonehoda a opuštěný barák. Film se tímto směrem sice neubíral, ale i tak nebyly honičky v poli k zahození. Trocha té tajemnosti tam byla také a navíc nám vše bylo v závěru vysvětleno. Myslím si, že tento film se do zlatého fondu horroru nedostane, ale svůj účel splnil nad očekávání. ()

pravdovravny

Nápad bol dobrý, škoda že to nemalo lepšieho režiséra. Tento režisér vytiahol s potenciálu toho filmu tak 15%, myslím z jeho atmosféry, mohlo to byť mrazivé ako kukuričné deti, ale namiesto toho sú vtom lacné triky a skoro nulová atmosféra, mrzí ma to, že to tak zmrvili. ()

ghatos

Solidní horor s klasickými + i - . Nelogické věci jsou kompenzovány fajnovou atmosférou. Husk si na nic nehraje. Poctivě pracuje na základních atributech strašení a to se mu vyplácí až do konce. 53%. ()

Guzo

Podobných filmů už jsem viděl desítky, Husk se ale určitě řadí mezi ty povedenější horory. Pochybuji, že tvůrci pracovali s nějakým vysokým rozpočtem, přesto vypadají některé záběry profesionálně a masky strašáků nejsou trikovým zvěrstvem, s jakým se tasí podobné žánrovky. Díky krátké stopáži děj rychle ubíhá a když u toho nikdo moc nepřemýšlí, není moc co vytýkat. ()

Ravi

Nemyslím si, že to bylo až tak špatné. Sice se všichni chovali jako vítr v bedně, ale co naplat. Horor to byl dobrý, obzvlášť konec s pointou se povedl na jedničku. Myslím, že si film zaslouží klasických 65% = 3/5, i když tolik nemá. Oproti jiným teenage vyvražďovačkám má slušné tempo a spád. Neviděl bych to tak špatně, rozhodně stojí za podívání. ()

jefff

Nene, tohle mě neoslovilo. Velmi zajímavé téma, příjemně hororové prostředí kukuřičného pole a vcelku originální zabiják. To vše hrálo pro nový hororvý snímek Husk. Opět a zase to ale nevyšlo. Horory se prostě příliš v poslední době nedaří, obzvlášť američanům. Husk postráda déletrvající dusnou atmosféru, kterou bych od snímku tohoto typu očekával, chybí mu propracovanější scénář i lépe vygradovaný děj. Režie je také docela unylá a nedokáže vás příliš vtáhnout do děje (Husk jsem zkoukával po pauzách, neboť jsem nějak nedokázal udržet pozornost). Sečteno podtrženo, nic extra to vážně není, ale zkouknout se to dá, vyloženě znechuceni nebudete. ()

latvar

Na kukuřičném poli vládne duch zabitého kluka, který má podobu strašáka vran. Shodou okolností tu nechtěně zavítá skupinka mladých lidí a budou muset bojovat o holé životy. Průměrný americký horor, který neochromí ani neurazí 50% ()

Fox85

Musím přiznat, že vysoká kukuřice je docela děsivé místo. Párkrát jsem v ní byl a nebylo to úplně příjemné. Naštěstí jsem se nesetkal s tím, s čím se museli potýkat mladí v tomto filmu. Nápad dobrý (neviděl jsem zatím žádný film s podobnou tématikou - snad jen Kukuřičné děti) a atmosféra byla taky hutná. Docela spokojenost. ()

Šakalík

Čistý průměr, který ničím neurazí, ale ani nezaujme. Kukuřičné pole, opuštěný dům a skupinka teenagerů, která po havárii auta uvízla kdesi v odlehlé pustině – to je atraktivní prostředí pro horor přímo stvořené. Ostatně takových filmů už byly natočeny mraky. Obvykle v takovém opuštěném domě narazíme na nějakou obzvláště ujetou rodinku, která hosty zrovna nevítá, v tomto případě ale filmaři vsadili na obživlé strašáky (což pravda nijak originální taky není). Atmosféra filmu je poměrně slušná, i když jí trochu kazí ty vize jednoho z chlapců, čímž se sice mnohé vyjasní, ale tak nějak to tam působí jako pěst na oko. Za zmínku stojí velmi krásná dívčí část hereckého ansámblu, a to jak v přirozené, tak později i strašidelné podobě. Škoda, že jich nebylo víc. :-) ()

Soweek

Někdy stačí opravdu málo ke kvalitnímu béčku - kukuřičné pole, trocha pytloviny a horor je na světě :-) ()

Forsberg11

Partia mladých ľudí, pokazené auto, kukurica, starý opustený dom a nepríjemne vyzerajúci strašiaci. Typická jednohubková zápletka, ktorá nevyžaduje priveľké zaťaženie mozgovej aktivity. Ľudia splašene pobehujú hore dole, od auta k domu, od domu k strašiakovi, od strašiaka po auto atď. Medzitým ich niečo nemilosrdne hluší v kukurici a núti ich ušiť si peknú kapucňu. Samozrejme nemôžu chýbať ani halucinogénne výjavy jednej z hlavných postáv, ktoré nám oznámia o čo tu vlastne ide. Ale pozerať sa to určite dalo. Nič viac som ani v podstate nečakal a tak som celkom spokojný. No samozrejme by som sa nenahneval keby bol býval Husk ponúkol o niečo viac... ()

sedm.1

Parta mladých, krásných a pro americkou budoucnost jistě perspektivních mladých lidí, představovaných mladými, krásnými a pro americkou filmovou budoucnost perspektivními talentovanými herci, si to šine na pěkný víkendový výlet po typické, sluncem zalité, opuštěné vidlácké silnici, když tu náhle, do 40km/h si to řítícího se vozu, narazí vrána. Ouha, řidič, zamyšlený nad věčnou otázkou, kam s právě čerstvě pracně vydolovaným, majestátně se na tyčícím ukazováčku přilepeným holubem, nárazu se lekne tak, že v té „závratné“ rychlosti lupne to rovnou do příkopu u kukuřičného pole. Co ti naši mladí, krásní, perspektivní mlaďoši tedy udělají? Ano, správně! Jako každý správný retard jdou vyhledat pomoc do kukuřičného pole. Vždyť je logicky nejblíž, že jo 8D. To vše se stačí stát v strhujících prvních třech minutách filmu. No, a zbylých 80 minut pak naši oblíbení, od prvních vteřin milovaní, hrdinové pobíhají v onom kukuřičném poli, kde na ně nebafá nikdo jiný, než věhlasný, kukuřičný „speedy Gonzáles“ strašák. Zní to strašně? Tak pozor, je to ještě daleko strašnější! Když ale nejsou peníze, tak se prostě točí filmy, kde je potřeba jako třeba právě zde naprosté minimum, tedy jen banda za stravu ztrapňujících se ochotníků a jedno velké kukuřičné pole, ale k alespoň minimálnímu úspěchu je stejně potřeba ještě jedna zásadní věc, a to nápad. A ten si tu jaksi vzal dovolenou all inklusive, takže na jakoukoliv smysluplnější zápletku je zde potřeba okamžitě zapomenout, žádné vysvětlování, žádný motiv, žádná pointa, prostě jedno velké nic, jen ono pole a ti mladí, krásní, talentovaní retardi. Navíc tu napětí s atmosférou odjelo na dovolenou s nápadem též, asi výhodnější rodinná cena, čímž ve své prázdnotě nabyl film obřích rozměrů, prostě šílená nuda a hloupost na entou. Husk je zkrátka jen neuvěřitelně lacinou a naivní báchorkou, s minimem hororových prvků a s tupě jednajícími postavami ve zcela bezduchém a zbytečném snímku. ()