Zeebonk

Když něco tak aktivně odsuzuje tuctové romantické komedie (viz "fake" film s Jasonem Segelem v hlavní roli), tak by se dalo očekávat, že se nakonec nestane jednou z nich. A i přesto, že se tvůrci snaží Dylanovo velkolepé romantické gesto na konci odlehčit, ono je vážně trapné a brutálně kazí výsledný dojem z filmu. Je to vážně škoda, jelikož zejména Justin Timberlake je sympaťák a jeho filmová partnerka Mila Kunis zase pěkná kunda. Tak mi teda vysvětlete, proč když to u šoustání začne, proč to tam taky nemůže skončit? ()

zablaga

Rozhodne najlepšia romantická komédia, ktorú som videla v poslednej dobe. Už dlhší čas to totižto býva na jedno kopyto, preto to chcem príznačne oceniť rozhodne 5*. Má na tom podiel skvelý humor, skôr seriálový ako filmový (pripomína How i met your mother), charizmatické hlavné postavy (ako herci, tak i charaktery) a atypický scenár. Mňa to veľmi bavilo, aj keď možno táto téma nie je práve môj "cup of tea" ;) Výborná podívaná ()

Marek1991

Viete po toľkých komediálnych filmoch a seriáloch a toľkých romantických, mi už tento film pripadal dosť naplnený klišé. Trochu ako keby som sledoval prerobeného(so všetkými motívmi už použitými) Hitcha. Mila Kunis je podľa mňa v tvári celkom pekná, telom ani tak nie, má taký tmavý vzhľad, na ukrajinskú židovku by som ju netipoval, skôr niečo ako Kardishianky, skôr Arménka. Justin Timberlake je podľa mňa už skúsený herec a úlohu, ktorú dostal, zvládol, aj keď bola trochu divná, taká chlapčenská, ale milá. V realite, ak chce niekto sex bez záväzkov, navštívi najčastejšie bordel a pokiaľ za to nechce platiť, ide na diskotéku alebo takéto veci a nie s niekým laškovať, kde nakoniec vieme už na začiatku, že to skončí normálnym vzťahom a oni sa do seba zamilujú. New York a Los Angeles, naozaj tam chýbali už len Las Vegas, Miami, Nashville a Denver, týmito mestami totiž vedia pokryť celé americké reálie, podľa toho, aký film natáčajú. Ak chcete Rýchlo a zbesilo, tak Miami je jasná voľba, ak Vo štvorici po opici, tak Las Vegas, ak Hannu Montanu, hippies, či podobné veci, najskôr Nashville, zimné scény tak najskôr Aspen, či Aljaška, ak romantickú komédiu, tak to bude LA a NY a tu to bolo oboje a rovno s domčekom na pláži, však ako inak. To šaškovanie s prísahou na Biblii ma rozladilo ako veriaceho, ale čo čakať od takýchto filmov, keď sa to občas tvárilo ako Borat. Neviem prečo, ale sledovanie tohto filmu mi pripadalo ako večnosť, napriek jeho jemnosti, laškovaniu, to jej správanie sa dalo očakávať, roztržitá, liberálna, bez pravých hodnôt a užívajúc si, to je dnešná Amerika, to je dnešný hlavný prúd a hlavne veľmi predvídateľný. Napriek všetkému je to pohodovka, od ktorej napriek naivite a všetkému okolo, odchádzate s jemným úsmevom. ()

Lama.Lama

Hm..tak u tohoto filmu jsem měla opravdu velké dilema s udílením hvězd. Nakonec to skončilo na třech. A důvod? První polovina filmu byla vcelku nabitá humorem a vůbec jsem se nenudila. Druhá polovina ale byla horší - ztratilo to šťávu a kýčovitý konec to opravdu zabil. ()

Ajinka126

I když by někdo mohl namítat, že konec šel předvídat už od první minuty filmu, musím mu oponovat. Šel předvídat už z thrilleru. A já se ptám: "No a?" Každý příběh byl už vyprávěn, takže záleží na tom, jak se podá. A mě se tento způsob líbil. Mila byla skvělá.. mám pocit, že ona až tak nehraje, jako spíš jen podává samu sebe (v dobrém slovasmyslu). No a Justin mě rovněž mile překvapil. Bavila jsem se a nenudila. Bohužel však musím souhlasit s tím, že to bylo přirozenější a milejší než "Hlavně nezávazně" S Natalií a Ashtonem.. ()

F.man

Překvapivě hodně příjemná oddechová komedie na jakoukoli příležitost. Friends with Benefits je totiž natočeno s nečekanou lehkostí, spontáností a nadhledem a je tím pádem o třidu lepší než "vážný" a zkostnatělý tématově spojený No Strings Attached ze stejného roku. Mila i Justin, ač oběma nijak moc neholduju, snímku dodali neuvěřitelnou svěžest, závan té správné mladiskosti a díky tomu téma nazávazného sexu může fungovat. Dokonce jsem si dlouhou dobu myslel, že se Gluckovi povede narušit klasické schéma romantických komedií seznámení, zamilovanost, krize, katarze. Nepovedlo se, ale poslední jmenované příjdou naštěstí realativně pozdě a zarezonují jen tak zlehka, takže i mě, haterovi téhle schámatičnosti, to tady vůbec nevadilo. Spokojenost za lepší tři. Bananas in the refrigerator? What are you, Puerto Rican? ()

Marsik

Tak jako chápu, že dívat se na tento film se slečnou, nebo zajít na to v páru do kina, se zdá být skvělý nápad. Takže pokud se někdo na to díval se svou drahou polovičkou, tak nemám nic proti. (já udělal totéž :)) Ale buďme soudní..i takováto romantika musí mít nějakou úroveň a hlavně musí něčím novým překvapit. Úroveň dialogů celkem ušla, i když kecalo se fakt strašně moc, ale opět film zklouzl k tomu strarému osvědčenému klišé, takže každý věděl hned od začátku, jak to dopadne. O tom nemohl být sebemenší pochyb. Zkrátka velmi předvídatený film, na který nevím, jestli budu mít ještě někdy náladu. Každop. Woody Harrelson, byď měl malou roli, byl na celém filmu nejlepší. Hlavně kvůli němu nebude moje hodnocení tak zlé. 65% (with J.) ()

PauloZ

Skvělá komedie! Nečekal jsem, že se budu tak dobře bavit. Náramně dobře zvolená hlavní dvojka a jejich charaktery. Hlavně střeštěná Mila. Parádní gay role pro Woodyho, který je v každém záběru výtečný a potěší také Jason Segel. Celé to působí strašně sympaticky, uvěřitelně, nápaditě, netrapně a hlavně zábavně. Několik situací bylo fakt výborných, hlavně ze začátku. Děj jde sice přímočaře do jasného konce, ale je servírován tak spontánně a upřímně, že bez mrnutí oka toleruju i ten konec, ketrý je opět klasické romantické klišé, ale v důsledku být musel. V rámci romantické komedie skutečně působivý nadprůměr snad ve všech ohledech. ()

ConanVJ

Skvělý romanťák, ve kterém je spousta příjemně úsměvných scén. Příběh je jednoduchý a předvídatelný, přesto ani na chvíli nenudí. Ba právě naopak. Díky hlavní dvojici, mezi kterou to jiskří, je furt na co se dívat. Zahrané je to skvěle. Co mě hodně potěšilo je i soundtrack, který přidává filmu lehkou atmosféru. Za mě 95% :) ()

spaceboyCZ

Naprosto uzasne dialogy a skvela Mila Kunis, kterou jsem si zamiloval od prvniho zaberu. Takhle strelenou a ztrestenou holku bych chtel mit doma, clovek by se ocividne proste nenudil =D ()

Džany

Klasická tříhvězdičková zápletka s neskutečně sympatickými herci (+ 'smokin hot' Kunis) okořeněná vtipným charakterem Woody Harrelsona (opravdu, hrál ten chlap někdy špatně ?). Bohužel hned pár minut po zhlédnutí zapomenete těch pár cool hlášek, kterým jste se v duchu smáli a vzpomenete si maximálně tak na scény, jež byli v traileru. Nicméně, děj ubíhá hrozně rychle a celý snímek naladí do příjemné atmosféry, takže silné tři hvězdy + jedna za neskutečně příjemnou atmošku. ()

hous.enka

Pojďme spolu kamarádit. Ok. A co kdybychom spolu začali sexovat. Ok. Rozejděme se. Ok. Miluju tě? Achjo... Ta verze (No Strings Atteched) se mi líbila mnohem víc. Nejen kvůli Natalii Portman, ale hlavně proto, že hlavní hrdinka nebyla úplná blbka... Tady jsou divní oba. Justin Timberlake pro mě už asi navždy bude ten od Britney, a proto mi vadí filmy, ve kterých se objevuje (Bad teacher apod.). Snad proto nehodnotím objektivně? Každopádně Friends with Benefits nepřináší nic nového a není ani nijak zábavný a chybí mu dobrá hudba. Prostě je to taková tuctovka. Řečeno jazykem filmu: Vošustit a vopustit :) ()

Kryton

Herecky dobré, ale příběh i celkové vyznění totální průměr. Nejhorší bylo, že mě to nebavilo. Jeden úsměv za celý film nestačí. Btw. přijde Jason Segel a prosvítí scénu! ()

nirvana91

Mila s veľkými očami a Justin s roztomilým úsmevom boli rozhodne dobrou voľbou pre túto narušeno-emotívne-podarenú komédiu s nespočetne krát obohranou Closing Time. ()

Fabrinka

Úprimne..ani neviem,začo tu jednu hviezdičku dávam.Či z ľútosti z toho,aký bol ten film nudný,alebo z toho,že ľutujem samu seba, že som sa na to 109 minút pozerala. A to sme to najprv vypli po 10 minútach.. ()

VojinRyan

Film si po celú dobu drží zaujímavú atmosféru, takú nabitú chémiou medzi Mily a Justinom. Pre mňa príjemné prekvapenie ale celkom predvídateľný dej. 71% - 4* ()

Krt.Ek

Nevím no, moc mě to nezaujalo. I když se Friends with benefits tváří velmi progresivně (vulgarismy, polootevřené sexuální scény, na "slaďárnu" neobvyklá diferenciace lidské emocionality a sexuality, celkově velmi pragmatický pohled na vztahy), nakonec vlastně nepřináší nic nového. A pokud nic nového nepřinášíte, musíte spoléhat na postavy a na příběh, jimž je necháte proplouvat. Zde scenáristé selhali, Mia a Justin jsou sice sympaťáci (vedou i nenásilně vtipné dialogy), ale co z toho, když je příběhová nit snůškou těch největších a nejotravnějších klišé (přidejme problémovou matku/otce, nemocného otce/matku, roztomilé dítko, či vtipného gaye a jste za vodou, tím se snad řídí všichni Hollywoodští tvůrci)? 55% ()

Alqarin

Žádná piplačka ani ostýchání, jen velkej tah na branku. Působí to příjemně, baví vás to a hlášky a parodie na romantiku se rozhodně povedly, i když nakonec se do ní přeci jen zabředlo, ale to se dá pochopit. Problém je, že Friends With Benefits jsem viděl až po No Strings Attached a Love And Other Drugs, což sou filmy takřka identicky vystavěný (hlavně ty Strings) a nejspíš mu to uškodilo, protože potřetí do téže řeky vstoupit = už trochu opruz. Rozhodně to ale není špatnej film, kvalitativně by ve zmíněné trojici skončil uprostřed, hned za Love a před Strings, ale v souboji Mila Kunis a Natalie Portman bohužel vyhrává Natálka, takže za mě je to jasný... ()