Paige a Leo se seznámili před čtyřmi roky a hned se do sebe vášnivě zamilovali. Paige již dříve opustila bohatou rodinu, zrušila zasnoubení a místo práv, jak ji nutil otec, začala studovat umění. Leo už rodiče nemá, a tak se Paige stane jeho jedinou rodinou. Vezmou se a jsou spolu šťastní. Po jedné večerní návštěvě kina do jejich auta ale narazí náklaďák a Paige utrpí vážné zranění hlavy. Když se probudí z umělého spánky, na manžela ani na nedávné události si nevzpomíná… Jednoho dne ji Leo najde v jiném, nadstandardním pokoji, a u jejího lůžka jsou oba rodiče, se kterými se Paige posledních pět let nestýkala. Pokoušejí se ji přemluvit, aby šla s nimi domů, ale Paige se nakonec rozhodne vrátit se k Leovi, přestože je teď pro ni – stejně jako všichni přátelé – cizí člověk. Na dětství a rodiče si naopak vzpomíná. Doma Paige bloudí a hledá opěrné body, které by jí mohly pomoci vrátit paměť. Už Leovi věří, že ji skutečně miluje, a sama je přesvědčená, že ho musela milovat také, když si ho vzala. Když však zabloudí na ulici, zavolá matce. Ta, otec a sestra jí nyní připadají jako jediná opora, protože je spolehlivě poznává... (TV Prima)

swinevenca

Pěkná životní prekérka, co s tím? V první řadě poslat pantátu do Jurskýho parku, ať se naučí, jak mít rád děti. Anebo ho vzít na plocho mečem. A za druhý si pro hlavní mužskou roli vybrat někoho jinýho. Když k tomu přidám jaké bylo nové Paigino já a úchylnýho Jeremyho, byl jsem z toho příběhu častějc vytočenej než dojatej. Ale zase tím podařilo předejít nějaký totální přeslazenosti a pohádkovosti. ()

Lucbric

Nevím, jestli mi to uniklo, ale chybělo mi ve filmu nějaké rozuzlení, proč Paige nechala svého bývalého snoubence (pořád jsem myslela, že ho přistihla při nevěře a nikdo jí nechce říct, co se mezi nimi stalo). Taky jsem myslela, že scény s exsnoubencem budou trochu akčnější (bude o ni víc usilovat, něco ji nalže, aby ji získal zpět, apod.) :D A taky jsem čekala nějaký "drsnější" důvod, proč Paige přestala s rodiči komunikovat a začala úplně jiný život. Ale vzhledem k tomu, že byl film inspirován skutečnou událost, bylo to hezké pokoukání :) ()

Eywa11

Tento film má pre mňa zvláštne čaro. Doteraz si pamätám ako som v kine mala zimomriavky pri záverečnej scéne, keď ako podmaz hrala moja milovaná Pictures of you od Cure....aj keď mi to asi prišlo možno viac ako príbeh o hľadaní samého seba ako love story, ktorá bola samozrejme tiež krásna a ešte viac, keď podtrhneme to, že Paige si na Lea nikdy nespomenula...... ale mňa skôr zaujalo to, že sa Paige vrátila sama k sebe......v živote je niekedy najťažšie zistiť kto v skutočnosti sme, čo chceme.........niekedy je proste byť sám to najlepšie riešenie.....vymaniť sa z vplyvu ľudí naokolo a počúvať len svoje ja.......nech je aké chce.....a napokon možno zistíme, že po našom boku je podobný magor ako my, ktorý nás berie takých aký sme....tak poďme spolu skúsiť tú novú indickú reštiku, pozrieť sa na nové miesta.. skúšať nové veci...žiť....spoločne s tým druhým :) Update 18.1.2018... krásne, krásne a krásne.... nejak som z tohto filmu po každom pozretí vždy viac a viac unesená 😊 a áno...je to o zlomových okamžikoch....... úplné maličkosti môžu náš život prevrátiť naruby a odpinknúť nás nevídaným smerom :) ()

Plaque

Ľúbi ma, neľúbi ma, ľúbi ma, neľúbi ma, ľúbi ma, neľúbi ma - odtrháva Tatum kvietky z margarétky a slzavými očami sleduje západ slnka. Brada sa mu pritom trasie a uvažuje, ako by mohol ešte ukázať svoju citlivú dušu Xantipe, ktorá si udrela hlavu tak silno, že zabudla na celý svoj duševný vývoj a vrátila sa do konzumu a plnenia základných biologických potrieb ľudoopa. Ak by sa hlavný hrdina nesprával ako čistý kokot, kričal by som - utekaj a neobracaj sa späť. On sa však potrel všetkou čokoládou a posypal tonami cukru až sa z neho stal totálny sladký ideál ženskej krásy. Celé zle. Strašné. Odporné a iba miestami zaujímavé. Inak som to nestíhal sledovať, pretože mi oči neustále padali na glukomer. ()

CrazymanM

Čas od času si pustím nějakou romantiku,tady jsem byl velmi spokojen,člověk si zamáčkne slzu,vysmrká se a je mu příjemně.Ke konci už to bylo malinko slabší,ale jinak výborné!!! ()

koza3

To mi teaser na nejmenované komerční televizi řekl, že budou spolu objevovat znovu svojí lásku a navštěvovat místa, kde se poznali, poprvé spolu ehmm, atd. No a byl jsem trošku nasraný, že to byl nepravdivý teaser, protože většinu filmu je ta buchta na rozpacích, zda s Leem zůstane nebo se vrátí do svého původního života před deseti lety. Byl jsem jako tak poškádlen, jak to mám u romantických filmů rád, takže mi to sedlo a ten film jsem zkouknul s úsměvem a radostí. Ten víkend to byl druhý film s amnézií, první drama s Nicole Kidman a druhý romantika s Channingem Tatumem. Ten kluk je sympatický a škoda, že hraje povětšinou druhé housle, dobře se na něj kouká. ()

veverysiak

Veľká škoda, že kasting s direktorom nenašli vhodnejší typ neoblomného mladomanžela k presvedčivej Rachel, Channing je možno super pre tínedžerky, ale aj v takejto pomerne jednoduchej úlohe vyznieva ako drevenák, ale inak nemám vážnejšie výhrady, je to aj dramatické aj romantické a spĺňa to očakávania kladené na tento žáner, takže 65%. ()

MorraEddie

Průměrný romantický film,který rozhodně nevytěžil maximum ze svého potenciálu. Bohužel ve filmu je víc nudných pasáži než je zdrávo a i proto nemůžu dát jinak než *** (60%) ()

DansteR

Silný příběh sám o sobě, založený na skutečné události a prezentovaný úžasnou herecnkou dvojkou a klasický urputným taťuldou Samem Neillem. I přes vážnost situace tomu nechyběla komediální vložka, takže se člověk občas i pousmál. Jen Channing mi obecně do tech romantických filmů a komedií moc nesedí, spíš nějáká ta akce. To na dojmu z filmu (navíc z kina) rozhodně nic nemění. 80% ()

burton-ka

No je to milé- což o to, prý podle pravdy - což o to, ale mě neštymuje, že když se Paige (Rachel McAdams) v předchozí etapě chovala jako kráva, že by to tak nějak ze dne na den přešlo a pak by si člověk nepamatoval svou vlastní zvolenou změnu identity. Je asi pravda, že ztráta paměti je záludná věc a nemohu asi nikdy pochopit co se děje, do té doby než to sama zažiju. Chápu i těžkou životní situaci, kdy se člověk musí seznámit stím kdo vlastně je ale nějak mě tam prostě nepasuje. Ta náhlá změna člověka před úrazem a po, tím pádem jsem se ve filmu tak dlouho rejpala, až sem si ho vlastně ani neužila...Ale holky Channing Tatum je i tady tak nějak "blbej a hezkej" navíc konec dobrý všechno dobrý mizerná trojka ale je tam - 3 hvězdy :) ()

Matrix007

Super děj, super námět, super film...... O konci mluvit nebudu, snad jen, že jsem to čekal jinak než jsem si původně představoval. Tento snímek opravdu dokazuje, že život je boj....... 86% ()

Hucocaky

Veľmi príjemný film, najmä keď ide o film podľa skutočnej udalosti, zažiarili herci a vďaka nim aj príbeh, jednoduché a pritom tak úžasné, bez zbytočností, ktoré často filmy obsahujú, pohľady a myšlienky hercov, ktoré sami vyčítate skutočne robia z filmu zážitok. odporúčam *4 ()

Elassar

Rád bych ohodnotil větším počtem hvězdiček - hlavně za skvělý scénář, prostředí a McAdams), ale nemůžu. Film je to vcelku pěkný, ale "namakané" sto kilové tělo Tatuma mi do něj nesedí. Není to špatný herec, ale nevím, jestli se mi bude líbit v takových rolích. PS: Skvělý komentář teutates. ()

certiskon

Jedním slovem - pěkné :) a o to hezčí, že je film inspirován skutečným příběhem... Kdo věří na osud, najde si v něm to své :) ()

rigby

Vow! Z tohohle stříká cukrkandl na všechny strany! Kdo má rád romantiku, směle se do toho může pustit a slibuji, že neodejde neuspokojen. A mužské slzy jsou přece to nejlepší afrodiziakum. Nebo ne? ()