Emma a Adam jsou dávní přátelé, které osud několikrát svedl dohromady. Jejich další setkání však bylo osudové. Doktorka Emma potřebuje sexem vyventilovat náročnost a stres ve své profesi, Adam se rozhodl pustit city k vodě z bolestivějších důvodů. Poslední přítelkyně ho podváděla s jeho vlastním otcem. S Emmou se nezávazně vyspí a ta přijde s na první pohled dokonalým nápadem − budou se scházet výhradně jen kvůli sexu. Ovšem pod podmínkou, že vztah skončí v momentě, kdy kdokoliv z dvojice bude očekávat víc. Co začalo jako ideální řešení jejich fyzických potřeb, bylo postupem času čím dál komplikovanější a přerostlo v něco víc. Oba se s tím budou muset vypořádat a najít odpověď na klíčovou otázku. Mohou mít dva přátelé sex bez lásky? (TV Nova)

Hennes

Předem jasný příběh, se šťastným koncem. Jedna z tuctových amerických komedií, kterou drží alepoň angažování Ashtona Kutchera a Natalie Portman. Bez nich by to byla úplná tuctovka pro nedělní odpoledne na Nově. ()

Antabelus

To, že se Natalie Portman sníží k tomu, aby měla cokoliv společného s touto samozvanou komedií, bych skutečně nikdy nečekal. V roli úplné krávy jí to tedy rozhodně neslušelo a podle toho vypadal i herecký výkon. Pokud byl záměr natočit opravdu takovouto zhovadilost a nechat bezmála hodinu a půl diváka civět na sice půvabnou, ale jinak úplně prázdnou postavu, tak vlastně vše fungovalo. ()

Giggo

Film který ničím nepřekvapí. Romantická komedie, která tu byla 10x jinak a 3x lépe. Není to něco, za co byste se museli být do hlavy. Přesto není to asi nic co byste si pustili znova. Pár vtipných hlášek, Natalia Portman v roli kterou by dokázala hrát vaše sousedka. Jednoduše slabší průměr pro nudný večer. ()

uterox

Určitě zajímavý námět: Holka co se bojí jít do "vztahu", a tak dává přednost nezávaznosti. Avšak nakonec dostane odvahu. ()

Martin741

Ivan Reitman tymto filmom nakrutil len bezduchu "komediu" bez co i len naznaku vtipu. Kutcher je herecka tragedia, to viem davno, ale preco sa tu objavila Natalie Portman? 22 % ()

Aljak

Celkom smutné - nie ten film ako taký, ale to plytvanie potenciálom takých vynikajúcich hercov ako sú Natalie Portman a Ashton Kutcher. Scenár by teoreticky nebol zlý, ale samotné spracovanie mi prišlo dosť priemerné a dej vlastne až príliš predvídateľný. To by však nebolo najhoršie, keďže happyend je pre americké romantické komédie priam tradičný... V takýchto filmoch však zvyknú upútať aspoň príjemné dialógy a vtipné hlášky - a práve to som v tomto filme dosť postrádal (aj keď mal aj viacero svetlých chvíľ). Ale nedá sa povedať, že by zrovna táto romantická komédia nejako obzvlášť vynikla, hoci na prvý pohľad (pri predstave Natalie a Ashtona v hlavných úlohách) by človek práveže čakal niečo výnimočnejšie. Bohužiaľ, je to LEN priemer. ()

LTeez

Že by se režisér takřka kultovky Krotitelé duchů snížil až k natočení naprosto obyčejnému a nápad-postrádajícího mainstreamu? Natalie Portman sice vypadá vážně parádně,ale - bude to stačit??!! 108 minut vašeho života bych asi doporučil využít trošku jinak !!!!!! Výborný názor DOPITAK a CRAWLER-D .... ;) ()

shyster

To si teď všichni myslejí, že diváci jsou pacienti po lobotomii. Že nedokáží přemýšlet?!! To, co jsem byl nucen shlédnout v 1 hod. a 48 min. bylo neuvěřitelný. Od trapného výkonu Natalie a Aschtona, po katastrofální scénář bez jediného vtipu a až po hrozný zrežírování. ()

O´Neill

Pro mě zklamání. Těšil jsem se na lehkou romantickou komedii, kdy můžu úplně vypnout a bavit se. No, to sice můžu, ale bavit se u tohoto snímku stejně nebudu. Je to vlastně skoro dvě hodiny nudy, abych tak pravdu řekl. A ta trocha vtipu co tady je, to bohužel nezachrání. ()

Elyssea

Tam, kde Friends with benefits byli svižní a zábavní, byla tahle hrůza nudná a trapná. Scénář je příšerně špatný, Natalie Portman bych s chutí dala facku a Kutcher se taky zrovna nepředvedl. Dalo by se to snést, kdyby to mělo o hodinu míň. Tahle komedie nebyla vůbec vtipná a co je nejhorší - nikdy bych nevěřila, že sex se dá natočit tak nudně. Věta: "My spolu souložíme"se zapíše do knihy hrůzy americké filmografie. ()

bourec

Když koukáte na nesmírně sympatickou Natálku, tak má Reitman vyhráno. Pravda, ten film má maximálně na tři hvězdy, já ale musím jednu fakt přihodit. Ten film se mi líbil. Je to povrchní, ale já taky nejsem žádnej složitej človíček. Takže 80%. ()

Crawler-D

Neuvěřitelně nezábavná a nezajímavá komedie. Nejparadoxnější je, že scény opakovaných sexuálních setkávání nevyužijí pro humor, ale odbudou si ji jako filmovou zkratku v koláži. Máme tu živoucí důkaz, že chytré komediální dialogy se nepíší snadno a že se nelze v dnešní době spoléhat jenom na módní vlnu sprostých komedií. V Natalie Portman jsem neustále viděl Black Swan a v rámci komedií rozhodně podává nadstandardní výkon, ale hraje až moc niterně a emocionálně, než aby to vedle spousty nulorozměrných postav fungovalo. Inu, jsem zvědav, jak se povede tematickému klonu s Milou Kunis (aneb když už je něco trend, objeví se to ve všech filmech). ()

DruidKarel

1009. hodnocený film: Jasně, nadával jsem na "malinovýho" Ashtona Kutchera... Správně, nejsem vyznavačem amerických romatických komedií... A už vůbec bych si nedokázal předem představit, jak moc tenhle film bude fajn. Celý příběh je postaven na banální myšlence, kdy si kluk s holkou budou spolu jen užívat (odtud je původ toho názvu) sexu a pak se zase jeden z nich ztratí, než by se mohli projevit city. Pravidla jsou jasná: žádné randění, žádné líbání, žádné milé oslovování a ani dlouhé pohledy z očí do očí. Co ale rozhodně nepřipadá v úvahu, tak to je tulení. Když to ale skvělá (teď myslím herecký talent) Natalie Portman přežene a po nevydařeném randeti dá jasně najevo svému "postelovému příteli" Adamovi, že už jej nechce vidět, je na první pohled veškeré kouzlo odtažitosti páru pryč. Netrvá to však dlouho a Adam (Ashton Kutcher) si najde náhradu v podobě porthlé produkční, která však nakonec skončí (stejně jako bývalá přítelkyně) v náruči Adamova otce. Tyhle a spoustu jiných drobných maličkostí pro mě a mou Péťu udělali z jednoho večera skvělý filmový zážitek. Asi si budu hodně dlouho pamatovat, když Ashton Kutcher udělal pro Natalii Portman "menstruační mix" plný "krvavých písní" (viz. Bleeding love od Leony Lewis). Nebo, když se ještě vrátím k onomu mixu, tak pohled na Natalii P. a její spolubydlící, kdy všichni prožívali ve stejný okamžik periodu a to včetně mužského spolubydlícího. 5* si tenhle film zcela jistě zaslouží a i když mi moje Péťa hned vtiskla, že tak svělé hodnocení bych filmu dal za všech okolností, protože jsem šel do kina právě s ní, tak tentokrát ji možná přesvědčím o opaku. "Malinový" Ashton Kutcher mě skutečně překvapil a s Natalií Portman se skvěle doplňovali. Stejně tak jako my dva. Jen s tím rozdílem, že našim heslem není "hlavně nezávazně" a že já nevypaluju CéDéčka, která by mapovala zdravotní stav kohokoli z nás :-D Bylo to zase moc hezký a už se těším na další společný film s Péťou. 5* ()

magnolia

zcela upřímně jsem přemýšlela, jestli tomu nevrazit čtyři. mno, rozhodně to bylo lepší než ta druhá hi-act romaťárna s hathaway a gyllenhaalem... aspoň jsem se zasmála a v plánu je i period mix. ()

necisty

Všichni to známe: mají se už dlouho rádi, pak se něco pokazí a nakonec to dobře dopadne:). Tohle mi snad jako spoil neoznačíte, s tímto se na to musí dívat úplně každý. Jen je potřeba nějaký zajímavý námět a hlavně kopec srandy. V tomto případě se to podařilo a já sice nemůžu vychválit, jako žánrovou pecku, ale rozhodně jsem z kina odešel spokojen. Zvedá náladu a na konci dojímá:-P. Hezké tvářičky, Ashton už umí hrát a Natalii není potřeba komentovat. ()

sulimo

Nuda a trapnost na všech frontách. Za vidění to stojí jen proto, že málokde se dočkáte tak debilních dialogů a ještě debilnějších hereckých výkonů (no, co si budem povídat, ono vlastně ani nebylo co hrát), nehledě na to, že asi po prvních dvou minutách tušíte, co se bude dít v té další a takhle se to táhne celým filmem. 108 minut svého života dokážete prožít užitečněji i na záchodě. ()

Sammya

Hmm, jsem tak trochu rozpolcená, v podstatě se mi to docela i líbilo a byl to pěkný film, ale začátek byl divný a celkově se to celkem táhlo a i když se to tvářilo jako film s originální zápletkou, objevilo se tam spoustu klišé. Na druhou stranu to bylo docela milé, hlavně díky Ashtonovi a Natalii, kteří byli výborní, a vedlejší herci byli občas taky dobří, třeba jako střelená asistenka produkce nebo co a podobně. Občas jsem se hodně zasmála (kytice mrkve mě dostala, jsem čekala, s čím přijde, ale tohle by mě nenapadlo, nebo když začne Emma do Adama divoce bušit :D), občas to bylo divné. A ten jejich seriál vypadal úplně jakio kopie HSM :D Zatím nemám potřebu se na tenhle film podívat znova. ale třeba se to změní, protože slušných romantických komedií není nikdy dost. ()

Andre3000

Tak jsem se zase jednou nechal unést. Ano, ten film nenabízí nevšední zážitky, ani dramatické situace. Dokonce je možná i předvídatelný a opakující se po jiných filmech. Ale když se v něm sejdou dva z mých nejoblíbenějších herců, tak je to velké plus. Asi i díky tomu se mi No Strigns Attached tolik líbil a celý film ve mě navozoval takovou odlehčenou atmosféru. ()

Zemřel režisér Ivan Reitman

Zemřel režisér Ivan Reitman