Dvaja priatelia, Steven Craven (Nick Eversman) a Nico Bradley (Jay Gillespie), si vyrazili do Mexika, aby si vyhodili z kopýtka. Jedného krásneho dňa sa však po nich akoby zem zľahla, a tak mexické úrady odovzdali ich rodičom to čo po nich ostalo, vrátane videokazety nahratej Stevom, na ktorej sú zdokumentované ich posledné dni. O rok neskôr sa obe rodiny stretnú na spoločnej večeri. Stevovej sestre Emme sa počas nej podarí nájsť záhadnú zlato-čiernu skrinku, ktorá sa nachádza aj na jednom z posledných záberov natočených jej bratom. Netušiac, čo za zlo sa v nej skrýva, začne sa s ňou hrať... (beso74)

Paldiny

Začiatok s ručnou kamerou ako zo študentského výletu sa musí ešte pretrpieť. Po ňom ale začnú vyliezať karty, s ktorými sa dá hrať. Príbeh o dvoch stratených mladíkoch, z ktorých sa jeden vráti "nie vo svojej koži“ postupne odhaľuje tajomstvá a robí si pôdu pre zásadný zvrat. Nastolený punc realistickosti dodáva filmu šťavu, čomu neškodia ani herci ani komorné poňatie príbehu. Na filme je cítiť mizivý rozpočet (zábery z mučiarne) a minimum času na dokončenie (nesúvisle zlepené scény). Výsledkom toho je, že niektoré konverzačné pasáže sú dlhšie ako by bolo vhodné, iné kľúčové scény končia v náznakoch (príchod zo záhrobia) a načrtnutým nerestiam (incest, nevera, prostitúcia) sa film začne venovať a bez seba menšej snahy o rozvinutie ich zrazu utne. Mäsitá porcia gore nevyzerá vôbec smiešne, čo sa ale nedá povedať o chudákovi Pinheadovi, ktorému dal dvorný predstaviteľ košom a súčasný utáraný šašo pôsobí skôr poľutovania hodne. Ak by film dostal vyšší rozpočet a držal scenáristu so štábom na výplatnej páske o mesiac-dva dlhšie, výsledok mohol byť inde. Takto pôsobí Revelations ako z pera fanúšikov, ktorým nasrdený otčim vypol v izbe svetlo. ()

Matli

Dlouho jsem se rozhodoval nad Odpadem. Jedna hvězdička snad jen z principu. Pinhead je naprostá katastrofa, nechápu co to tam obsadili za šaška. Je to natočené kamerou typu argentinské telenovely, na což jsem alergickej a ještě se to snad celé odehrává v jedné místnosti. Ještě že to je tak krátké. 11% ()

Aurus

Ty vole, tohle jsem fakt nečekal. Když tenhle díl série Hellraiser má jen 20% tak sem čekal nejhorší díl ale já se u tohoto dílu bavil. Příběh je docela dost dobrý postavy jsou docela sympatické a hudba je dobrá. Atmosféra tu je velmi hustá a dobrá, napětí je zde taky a to se docela povedlo, kamera filmu je fakt super a lokace jsou zájímavé a dobré. Za mě fakt hodně velké překvapení a  třetí nejlepší díl celé série Hellraiser. Za mě 5,5/10. ()

Hapretor odpad!

Blbé a nudné s debilními herci/čkami. Málokdy se vidí taková směsice nepříjemných ksichtů. A to nemyslím Cenobity !!! ()

Rathalos

Tak tento zatial posledny diel Hellraisera je asi najslabsi,Pinhead nebol hrozostrasny,ale skor smiesny a aj herci neboli nic moc,ale zase az tak hrozne to nebolo,davam dve hviezdicky...:-) ()

panvasik odpad!

Na tenhle díl, jsem byl nejvíc zvědavý a vlastně, tak moc v šoku, jsem si nemyslel, že budu. Taková odporná sračka se jen tak nevidí a já si opět pokládám otázku: proč?! Proč si někdo chce udržet nějakou filmovou značku, když potom tohle vytvoří, když si tu značku chceš udržet, tak by ti na tom mělo aspoň trochu záležet a ne že se na to ti lidi vyserou a udělají doslovný odpad. Jestli, jste si kvůli tomu chtěli tu značku udržet, tak jste se jí měli radši vzdát. Příběh žádný postavy nikoho nezajímaly a vlastně ten film je totální výsměch 1/10 ()

helraiser odpad!

Tak tohle už snad ani nemůžou myslet vážně. Zde je vše špatně od Pinheada který je opravdu otřesný až po triky. Tohle tedy vážně ne. Odpad nedávám moc často, ale tenhle zázrak si ho zcela zaslouží. Fuuuj už nikdy více. ()

Al44...

Tento film přichází s jednou novinkou - téměř polovina děje se odehrává v jedné místnosti na jednom gauči. Tak trochu to formou připomíná sitcom. Tato část, kde se probírá rodinný život a seznamujeme se s jednotlivými postavami je opravdu zoufale stupidní. Co trochu potěší jsou i na malý rozpočet docela dobré gore scény s Cenobity. ()

Johny M.

No money, no funny... García je jinak zdatnej režisér, alespoň co se týče hororovejch béček; tohle je ale až někde na konci abecedy (scénář, kamera, herci - všechno je hrozně laciný). ()

Likan7 odpad!

Osobně mi to nepřišlo jako taková hrůza, abych tomu naservíroval odpad, ale ruku na srdce, on ten film je fakt špatný. To domácí násilí na rodičích a jejich přátelích bylo fajn, pokud tedy pominu fakt, že to chlap dostane brokovnicí do břicha a půl hodina tam ještě leží živý a ještě mnimálně holka z Mexika byla pěkná... Jinak jsem si všiml, že hledám u série Hellraiser všechny možný a nemožný minipozitiva, které bych mohl zmínit. Tahle série je totiž šíleně špatná už od prvního dílu. Zajímalo by mě ale proč vzniká takových pokračováních. ()

merlinovic odpad!

Kladně hodnotím pouze snahu přiblížit se jak dějově tak funkčně k prvnímu dílu. Kamera naprosto strašná od začáku protivné záběry od kamery kterou si dva kluci natáčeli svůj "fucktrip" (v druhé půlce už se vytratila a jak to šlo) a později sem měl pocit, že stejnou kamerou natáčeli snad zbytek filmu který se neustále třepal. Herci děs a katastrofa. Efekty škoda mluvit některé vypůjčené z téměř čtvrt století starého prvního dílu třeba člověk bez kůže. Cenobiti vždy lahodící oku jako kašpárci z divadla a pinhead naprosto k smíchu. Ani pořádné gore scény. Vrcholem všeho je taťka s prostřeleným břichem kterej si ještě půl hodiny hoví na gauču. Tady jde prostě vidět, že s takovým rozpočtem to nejde. Prosím hlavně už netočte 10. díl... ()

Clark_Kent

Tak tento díl nebyl moc povedený zvláště Pinhead tam působí dost divným obličejem. Je tam pohledná blondýnka to je fakt a příběh docela to ušlo ale na první díl to ztrácí sakra hodně. ()

elimS

20% - komentář 20ti slovy: "Revelations" se to jmenuje, protože se ukáže, jaká je to celé pakárna. Něco jako rodinná telenovela s herci, kteří neumí hrát. ()

Worry77

Přijde mi to skoro až jako paradox, že mě to bavilo víc, než některý předchozí díly. To každopádně nemění nic na tom, že samo o sobě je to sračka. Celý to vypadá jak nějakej fan film a působí to, jak kdyby to natočila z nudy parta děcek za dvě noci. Nejvíc pak ale bolí pohled na směšnýho Pinheada a Cenobity, který vypadají opravdu až zoufale uboze. Jsem vlastně ale docela rád, že to Bradley odmítnul. Bylo by to plejtvaní "solidním" materiálem a někdy tu tečku za kvalitouklesajícíma sequelama udělat musel. Na druhou stranu oproti Hellworldu a Deaderu to má alespoň poskrovnu zajímavějších scén a dějovou linku, která je sice chvílema, jak mexická telenovela, ale je to nejsilnější stránka tohohle filmu, třebaže i tak chabá. (35%) ()

aichwald

Tak sem asi viděl jinej film než vi všichni tady ale mně se to prostě líbilo, celý se to točí okolo kostky a Cenobitů a ne o psychologických sračkách jako v 5,6,7 díle. Vždyť příběh byl dobrej, úmrtí a gore taky co byste za 300 tisíc dolarů chtěli?? A že Pinheada nehrál Bradley? No a co já se z toho neposeru!!! Kingik super komentář!! ()

Olafsson

Film jsem neviděl ale stačí mi si přečíst pár komentářů tady, podívat se na fotky v galerii a vidět že Pinheada nehraje Doug Bradley a je mi jasný jako fanouškovi série že tuhle mrdku s radostí vynechám abych si nepokazil dojem.. ()