Dvaja priatelia, Steven Craven (Nick Eversman) a Nico Bradley (Jay Gillespie), si vyrazili do Mexika, aby si vyhodili z kopýtka. Jedného krásneho dňa sa však po nich akoby zem zľahla, a tak mexické úrady odovzdali ich rodičom to čo po nich ostalo, vrátane videokazety nahratej Stevom, na ktorej sú zdokumentované ich posledné dni. O rok neskôr sa obe rodiny stretnú na spoločnej večeri. Stevovej sestre Emme sa počas nej podarí nájsť záhadnú zlato-čiernu skrinku, ktorá sa nachádza aj na jednom z posledných záberov natočených jej bratom. Netušiac, čo za zlo sa v nej skrýva, začne sa s ňou hrať... (beso74)

Pitryx

Škoda statického děje, většina se totiž odehrává v jedné místnosti. I celkově je to bohužel dosti slabé. Ale masky jako vždy skvělé stejně jako efekty. Jen se tím nemělo tak šetřit. ()

moviefan4 odpad!

Tak toto nie! Hellraiser patrí medzi moje top horory a takéto pokračovanie si nezaslúžil. Režisér tohoto prepadáku by mal ísť skočiť z úťesu alebo sa zabiť nejak inak, lebo takúto vec čo spravil by som si na jeho mieste vyčítal do konca života. Naozaj je to zlé, nepozeratelné, trápne a neskutočne dementné! Neradím nikomu to pozerať ani zo zvedavosti lebo tento film vám pokazí dojmy z celej série. Treba to zakopať a spaliť! Humus. ()

Wulz

Zkažení série. Modlim se ať je další díl znovuzrozením, páč tohle je konec série!!! A 8 díl Pekelný svět nakonec není tak hrozný, ale prozatím poslední díl. ()

Taron

Já jsem snad musel vidět jinej film, než ostatní, nebo co. Příběhově je to možná vůbec nejlepší Hellraiser. Bál jsem se, že bez Bradleyho to nebude ono, ale Collins byl výbornej. Fakt tomu mám jen málo co vytknout. Zdejší hodnocení jde úplně mimo moje chápáni. ()

Nikolas__

Dimension Films needovalo další fakin pokračování, s rozpočtem 300 000 dollarů? Nějak mi nejde do hlavy proč se to pořád natáčí, taktéž tyvole kdyby to fakt někoho zajímalo, tak z toho většinou nevyleze taková mrdka, zdravý lidský rozum by řekl že se v jedenáctidílné sérii musí povést minimálně tři skvělé filmy, v téhle sérii dopadl fakticky podařeně jen jeden a pořád není dokonalý. Tohle byla fakticky jedna z nejhorších hororových sérií co jsem kdy viděl, každej díl mě zatím sral jednou specifickou věcí vždycky tam moc, že tomu prostě nikdy nešlo naprat plný počet. Pro ty co chtějí třeba z touto sérií teprve začít, ani to radši nedělejte a věnujte ten čas jinejm, tohle je fakt série na úrovni Tremors a Leprechauna, prostě hrozný. Každopádně, jen krátce konkrétně o Revelations, protože to rozhodně není tak hrozný jak se říká. Herecké výkony to občas táhnou domů, ale například to ani náhodou není nejhorší díl a nechápu že zrovna on je v tmavých číslech. Jakože amatérské to je, ale když na to zapomeneme tak zápletka je reálně fajn, found footage prvky mi přišli spíše osvěžující a nějaké postavy byly překvapivě sympatické. Fakt to příliš nedokážu pochopit ale hold máme asi každý jiný názor no. Natočené to je průměrně, v polovině to má celkem dost hluchý místa, to ten film fakt sráží a nějaký scény jsou naprosto debilní. Minimálně jednu v první polovině jsem doteď nepochopil - co se tam teda jako stalo na těch hajzlech a proč to tam bylo nebo já nevim. Jinak ta krize rodiny atd docela fajn, závěr byl povedenej, začátek trochu napínavej. Znovu už ale ne. ()

rigby odpad!

Neskutečně zábavný a smysluplný film. Napětí od prvních vteřin až do samého závěru, který je na celém tomto velkolepém díle to nejlepší. Už nikdy víc! ()

Ondrew odpad!

Mam dojem, ze strasnejsie to uz dopadnut ani nemohlo. Tymto "pokracovanim" García totalne zabil celu seriu. Chapem, ze s malym rozpoctom toho vela nenatocite, ale ked je to tak, potom radsej vskutku netreba nic tocit a vsetko by bolo ok. Herci mizerni, vyprava o nicom, jedine, co aspon trochu potesilo, boli podaktore gore efekty, ktorymi bol Hellraiser vzdy znamy. Hroza nad hrozy. Dufam, ze na tento diel co najskor zabudnem. Odpad ako vysity. 0%. ()

spawnxp

Trapnej paskvil, trapný "herci", nelogická self-vykrádačka... a užvaněnej "light" Pinnhead? Škoda mluvit. Zatím jednoznačně nejhorší díl série. ()

Kletus

Celkem mě to překvapilo. Myslel jsem, podle zdejších komentářů, že to bude čiré zlo a nakonec sem se dočkal ne moc dobrého nízkorozpočtového gore filmu, který si celkem pěkně zachoval svoje staré prvky (Svištící řetězy, háčky, trhání na kusy, držení za kůži). Věc, která se ovšem tomuto snímku vytknout musí je postava Pinheada, která přeobsazením ztratila většinu svého charisma a vůbec čehokoliv co kdy Pinhead měl. Příjemným překvapením byl návrat alespoň jednoho z původních Cenobitů (Ten s cvakavejma zubama). Zkrátka čekal jsem naprostý dno dostalo se mi lehce podprůměrné podívané. ()

Vital

Žádný zázrak se nekonal, ovšem nechápu tak nízké hodnocení, líbil se mi nápad pouzit příběh původní jedničky, herecky i scénáristycky to bylo dobrý, atmosféru 80,let to samozřejmě mít nemůže, ale mohlo být i hůře ()

Lazy87

Když to vztáhnu k předchozím dílům, tak nemyslím, že to byla největší sračka. Jo dialog Pinheada ke konci filmu, no ten musel psát nějaký obšoust z jedličkova ústavu. Možná, že už taky mám trochu mlhavý pohled na kvalitu filmu, no to víte 11 Hellraiseru dá člověku zabrat. Tak teď jen čekat, čím to pohřbí další návštěva ze sadomaso hrátek. ()

Pelidor

Až zas někdo budete točit něco , co se má jmenovat Hellraiser ,musíte mít aspoň na to ,aby jste zaplatili Pinheada Bradleyho. Protože tohle byl spíš Pighead. Když ty prachy neseženete ,natočte jinej film, třeba o slepicích ,nebo o šnecích ,anebo netočte vůbec. A jinak teda to nebylo až tak zlý ,čekal jsem to horší. Dobrá délka ,tak akorát ,krve dost ,háky a řetězy , ostatní cenobiti standartní ,za ty prachy to asi líp nešlo. ()