Hellraiser: Revelations

Hellraiser: Revelations

Horor

USA, 2011, 76 min

• mzss1

Ach jo, tak po dvou amatérských filmech film zas jo ? Zcela se to nevyvedlo, při krátké stopáži jsem to dnes přežil, ale přesto je to ostuda série (ne, že by tato série byla zázrak, přesto první dva díly super, pak už se to začalo zužovat k horšímu). Odpad nechci dát, příběh ušel, i nějaká ta krev a tak no. Velice slabé a i amatérské. Takže hodnotím jen na 15% = *(26.1.2013)

• vegetol.mp

Když se v hororu, při pohledu na hlavního záporáka, neubráníte smíchu, víte, že je něco špatně. Hellraiser: Revelations je rychlokvaška, vzniklá jen proto, aby studio dostálo svým smluvním závazkům a nepřišlo o práva na značku Hellraiser. A podle toho, to taky vypadá. Za 300 tisíc toho moc nepořídíte a režisér Garcia se snažil zuby nehty, aby z tak mizivého rozpočtu, něco vydupal. Těžko mu nadávat za výsledek, když mu studio svým rozpočtem hodilo pod nohy takový klacek, na kterém by si rozbil držku každý. To všechno by se ale dalo zapomenout, kdyby hrál Pinheada Doug Bradley a né obtloustlý idiot z ochotnického kroužku. Pohled na nového Pinheada, diváky nevyděsí. Spíš budou přemýšlet, jestli pod tím kostýmem není Steven Seagal, nebo že mají Cenobiti asi dobrou závodní jídelnu. Prostě i fanoušek Hellraisera, v doma udělaným kostýmu, by vypadal líp. Má ten film vůbec nějaké klady? No, někteří z těch herců nejsou tak hrozní a scenárista a tvůrce gore efektů v jednom, Gary J. Tunnicliffe, měl pár docela dobrých nápadů . A pokud stál film opravdu jen 300 tisíc, nevypadá po vizuální stránce tak zle. To je ale asi tak vše. Tenhle film prostě neměl nikdy vzniknout.(21.10.2011)

• Wacoslav1

Totálně amatérská hovnařina, která dává pečeť na pohřeb téhle série a odpad nakonec nedám jenom z respektu k panu Pinheadovi. Čím to je, že vždy tyhle slavně začínající hororový série skončí v úplných sračkách? Je to jednoduchý, když se neví, kdy se má končit, tak to zákonitě ani jinak dopadnout nemůže.10%(5.12.2015)

• petero

Nový Hellraiser s budgetom 300,000 USD sa inak ako poloamatérskym filmom nedá nazvať. Vďaka tomu je Revelations ťažkou interiérovou dialógovou záležitosťou, ktoré osviežia, na daný rozpočet, celkom slušné vstupy pekelníkov. Bez Douga Bradleyho však Pinhead nemá to svoje čaro a tak dopozranie ďalšieho prírasthu do série je len splnenie si povinnosti fanúšika, bez ktorého sa kľudne dá žiť.(21.10.2011)

• verbal

Tak už nám udělali telenovelu i z Pekelného pěstitele! Film zaplatila sociálka, herce najaly odbory v docích z fronty na čištění hajzlů v zaoceánských ropných tankerech, o komparz se postaralo pár plochých mexických děvek, které zrovna měly sezónní výprodej, celý děj situovali do producentova obýváku a z Pinheada je Pinass. Ričrd tu nudou hraje s NianadeLou šachy a já jen k té anotaci dodám, že ten tah na H9 byla hloupá, amatérská chyba, protože každý přece ví, že za černou věží už je jenom stůl a z takové kraviny by dostal autistický záchvat snad i jindy naprosto vyrovnaný David Navara!(7.12.2011)

• - Prvý film zo série od filmu Hellraiser: Bloodline (1996), ktorý vznikol podľa scenára priamo určeného pre film z tejto série. Hellraiser: Inferno (2000), Hellraiser: Hellseeker (2002), Hellraiser: Deader (2005) a Hellraiser: Hellworld (2005) boli natočené podľa upraveného scenára určeného pôvodne pre iný film, aby vlastník práv, štúdio Dimension, ušetril na nákladoch. (beso74)

• - Doug Bradley, který ztvárnil Pinheada ve všech předchozích dílech filmové série, byl s nabídkou na roli osloven i tentokrát. Dlouho však váhal, scénář mu připadal nedokončený a nakonec roli definitivně odmítl kvůli nízké odměně, kterou přirovnal k „ceně lednice“. (gogos)

• - V USA vyšiel film na DVD a Blu-Ray diskoch so sloganom na obale odvolávajúcim sa na duchovné otcovstvo Cliva Barkera. Ten sa však na sociálnej sieti Twitter o filme uštipačne vyjadril, že toto dieťa nie je jeho. (beso74)