Pan Popper a jeho tučňáci

• Nizozemsko

Mr. Popper's Penguins

Komedie / Rodinný

USA, 2011, 90 min

Rozpočet $55miliónovTržby USA $68,224,452Tržby Celosvetovo $189,624,452Tržby za predaj Blu-ray v USA $3,206,948 //počet predaných kusov 128,329Tržby za predaj DVD v USA $21,528,170 //počet predaných kusov 1,281,105║ Oddychovka, a zároveň taká tuctová záležitosť z Jim-om Carrey, kde príde aj na tie zvrhlejšie vtípky ale samozrejme aj na tie roztomilejšie, tučniaci bodujú, priemer. /60%/(1.12.2011)

Naprosto skvělá komedie. Bohužel, musím konstatovat, že chci domu další zvíře, tučňáka. :D Vážně jsem se zasmála, jak už dlouho u jakékoliv komedie ne. Musím dát plný počet, protože tohle opravdu nebyla ztráta času. Jim Carrey opět nezklamal a potěšil mě ještě víc, než jsem očekávala. Dlouho jsem tento film odkládala a teď toho lituji, je vážně super.(27.1.2012)

Raz za čas je fajn, ak vznikne tento typ rodinných filmov. Mám menšie deti a je super ak sa sem tam zídeme všetci pokope a pozrieme niečo „ľahšie“. Detský smiech, ale ozval sa aj môj, mi dodáva dobrý pocit a celkovo cítim radosť z toho, že deti majú radosť. To potom ľahko prehliadnem hluché a klišovité miesta v príbehu a snažím sa vidieť skôr to dobré. Tučniaci sú skvelí, zábava to bola a asi najviac sa deti pobavili pri scéne na oslave, kde sa tučniaci šmýkajú dolu poschodiami ako na tobogáne. Objektívne možno skôr za tri, ale rodina sa dobre bavila, ja tiež, preto moje štyri berte ako rodinný priemer. Ono to vlastne v rámci žánru rodinný film – komédia, vlastne splnilo účel. Takže prečo nie? 80%.(8.3.2012)

Jimi Jimi ty se mi začínáš poslední dobou hodně líbit tvé začátky byly o uřvanosti a grymasach které aspoň mně vůbec nebavily a poslední dobou z tebe záři pohodový komik který to v žádných směrech nepřehání i když tě banda tučnáku přelstila a přehrála tak jsem se náramně bavil povedená komedie, parádně jsem se zasmál to v žádném případě nechybělo. I když stárneš si poslední dobou v mých očích dobrý.Konec úžasný.(1.7.2011)

Chachááá %-))) . . . Jako >dětský< film s >naučením< skvělé, ač je to jen taková legranda novoyorksky hollywoodská. Ale J.C. je prostě v roli polepšujícího se tatínka po svém výborný a ve svém živlu a tučňáci pinguínští jedni neskuteční! Nu ano, jinak je to plné >rodinných< klišátek, starých fórků (na které se ovšem musíte soustředit - třeba vyplavená koupelna - ale i tahle scéna je vlastně svým způsobem originální - viz plovoucí tučňák za prosklenými dveřmi), zápletka se zlým zoošéfem je trošku zavádějící, ale v rámci žánru tedy jestli něco (poučného) předhazovat hlupučkým malým dětičkám - tak raděj právě takhle! . . . Tři poctivé hvězdy tedy za film jako v rámci žánru takový a jednu navíc za TU ptačí havěť! Jak gagy svou pointou tak jejich animace je prostě rozkošná a dokonalá! - - - P.S. Samozřejmě moje hodnocení jako vždy ovlivnil i originální zvuk a formát obrazu - vidět to s blbým uhýkaným a blbě namixovaným českým dabingem (jo, párkrát jsem si na dvd jen tak z plezíru přepnul - hnus a hrůza) a ořízlým obrazem na nějakém tušašském trdlovizním (k)análu, asi bych byl trošku na rozpacích. Ale tak to holt je. - - - - - (Poprvé viděno 14.1.2013 na dvd /s původní zvukovou stopou a č. titulky v originálním formátu obrazu/, hodnocení 5261., komentář zde jako třistajednadvacátý - 15.1.2013)(15.1.2013)

• - Keď dopravili tučniaky z Antarktídy do Los Angeles, bolo v blízkosti ateliérov vybudované zázemie maximálne sa približujúce ich životným podmienkam v prírode. (drake31)

• - Když hraje pan Popper (Jim Carrey) se svými dětmi ve svém bytě hokej, má na sobě dres hokejového týmu Pittsburgh Penguins. Konkrétně jde o dres Sidneyho Crosbyho s číslem 87. (tobykout)

• - Skuteční tučňáci byli použity pouze pro určité scény, z nichž většina byla natáčení v chlazených prostorech. (rafix)