poster

Pan Popper a jeho tučňáci

 • USA

  Mr. Popper's Penguins

 • Slovensko

  Pán Popper a jeho tučniaky

Komedie / Rodinný

USA, 2011, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Segrestor
  ***

  Nebýt toho teplouše, co si ho nedávno střihnul v jednom moc moc sexy filmu, myslel bych, že Jim Carrey už navždy zakotvil v roli rozvedeného otce, který během filmu hledá cestu ke svým dětem. Téhle šablony se drží i film o jistém panu Popprovi, kterému do života úspěšného lháře (U Croma, jak originální role pro výše zmiňovaného) vstoupí partička tučňáků. A naučí ho lásce - bych málem zapomněl dodat. Přesto všechno, co zní možná až příliš hloupě, film vlastně vůbec nenudí. Vlastně se dá na něj úplně v pohodě dívat a dobře se bavit. Rozhodně ale v kruhu rodinném. Jít na to do kina s bandou nacamraných přátel v tušení bodré zábavy u brilantní komedie narvané gagy a skopičinami, asi by to byl pěkně vypráskaný večer, který už by ani plná hrst skunku nezachránila.(14.5.2012)

 • Malarkey
  ****

  Jim Carrey je prostě bůh. On, kamkoliv se dostane, předvede naprosto perfektní výkon, u kterýho se musím bavit. U něj snad nejvíc by mě zajímalo, jaký je ve skutečnosti, protože to co kolikrát předvádí ve svých filmech, pochybuju, že má napsáno ve scénáři. No ale právě ty jeho grimasoidní, nečekaně bláznivé scény, kde z ničeho udělá vtip, mě prostě nepřestanou bavit. A to ani ve chvíli, kdy film bude mít v hlavní roli tučňáky a bude se jednat o klasickou rodinnou komedii, která se bude pro většinu tady jevit jako průměr nebo i hůř, protože je prostě nereálná. Ono si je třeba uvědomit, kolik z těch filmů, co na světě vzniknou, se dokážou považovat za reálná. Na filmy koukám především abych se pobavil a ne abych si stěžoval, že tučňák se takhle prostě chovat nemůže nebo, že ti lidi jsou debilové, protože jednají tak, jak jednají. Kdo takovéhle hovadiny u takových filmů řeší, tak ať na ně radši ani nekouká.(4.12.2011)

 • Fr
  ***

  ...SE UPNOU NA ČLOVĚKA, JAKOBY BY TO BYL TUČŇÁK A PERMANENTNĚ SE POHYBUJÍ V JEHO PŘÍTOMNOSTI. PŘI NIŽŠÍCH TEPLOTÁCH JSOU KLIDNĚJŠÍ A POSLUŠNĚJŠÍ....... /// O tom, jak podivný dědictví udělá z Jima Carreye lepšího tátu, polepšenýho manžela a tak nějak celkově lepšího člověka. Stačilo k tomu jen 6 (až 8) tučňáků, kteří sním bydlej v New Yorským 5ti hvězdičkovým bytě. Sice to nejsou takový machři, jako ti z Madagaskaru (ani drsňáci z Batmana), ale pár fórků taky vymyslej. Hlavně díky nim je to taková lehce nadstandartní rodinná pohodovka, kterou si užijí i děcka. A jestliže nudu zahání medvídek mýval, na rozvrácený manželství prej zabíraj.... /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Každý ráno vstávám s tučňákem (Manželka? Nepřemejšlel jsem...). 2.) Chceme si s klukama (i holkama) nacvičit nějaký choreo (tučňácký). 3.) Viděl jsem hada srát, žábu bušit pěstí do skály, koně blejt, ale lítat tučňáka.... 4.) Knížku od Richarda a Florence Atwaterových (Mr. Popper's Penguins) číst nebudu. 5.) Thx za titule ,,Tibro“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE * NAPĚTÍ ne(5.10.2011)

 • Dzeyna
  *****

  Naprosto skvělá komedie. Bohužel, musím konstatovat, že chci domu další zvíře, tučňáka. :D Vážně jsem se zasmála, jak už dlouho u jakékoliv komedie ne. Musím dát plný počet, protože tohle opravdu nebyla ztráta času. Jim Carrey opět nezklamal a potěšil mě ještě víc, než jsem očekávala. Dlouho jsem tento film odkládala a teď toho lituji, je vážně super.(27.1.2012)

 • JohnnyD
  ****

  Pre mňa osobné prekvapenie roka. To, čo vyzeralo na neznesiteľnú rodinnú brečku pre najmenších, skončilo ako skvelá zábava so stále bombovým Jimom Carreym. Digitálni tučniaci síce trochu lezú na nervy (mohli častejšie používať živých), no film je veľmi vtipný, občas zahreje pri srdiečku, casting je skvelý (Ophelia Lovibond!) a koniec koncov jedna z najlepších rodinných carreyoviek.(31.12.2011)

 • - Filmová adaptace vznikla volně podle knihy Richarda a Florence Atwaterových z poloviny 30. let. (Chickenka)

 • - Na začiatku filmu si malý Popper pri komunikácii cez vysielačku s otcom nasadí zvláštnu drevenú masku, čo je odkaz na film Maska (1994), ktorý preslávil Jima Carreyho (Pán Popper). (canucks333)

 • - Ve filmu se objeví i obraz nakreslený samotným Jimem Carreym, který si léčí své deprese a nešťastné období právě malováním. (Mafyn)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace