Nemohu si pomoct, ale zkrátka musím dát nejvyšší hodnocení .Tenhle film byl přelomový co se mého názoru na Carreyho týče. Snad celý život ho jako herce nemám ráda a především to, jak všechny role uhraje jen na ujeté ksichty a podobné hlouposti .Ale od Yes Mana mu pomalu ale jistě přicházím na chuť .Když ve filmech nedělá příliš mnoho zhovadilostí, dobře se na něj kouká a jeho přítomnost i potěší. Pan Popper je hodně milá rodinná komedie, která potěší asi všechny generace. Roztomilí tučňáci (taky chci alespoň jednoho domů), příjemný humor,pohodová atmosféra, New York..a Carrey. Co víc si přát.Navíc mě opravdu pobavila sekretářka Mr.Poppera, takovou by si přál asi každý. Ano,je to sice celkem sentimentální a těžko uvěřitelné, ale v tom nevidím překážku dát pět hvězd. Určitě to nebylo mé poslední setkání s panem Popperem,těším se na další:)(21.11.2011)

Další přírustek do průměrných komedií se zvířaty. Jim Carrey je sice dobrý bavič, ale tady bohužel moc nebodoval. Čekala jsem od něj spousty šaškárem a srandovních pohybů. Místo toho se tu ale mihlo sotva pár vtípků. Roztomilost tučňáků naštěstí nemá meze, takže bylo na co se dívat. Nejsem ničím překvapena a očima jsem zakroutila jen párkrát. A díky za finální písničku! 3*.(9.1.2012)

Jedna sa o neskodnu komediu so zvieratkami, v ktorej nejakou nahodou hra hlavnu ulohu Jim Carrey. Najviac ma na filme fascinovala ocividna snaha scenaristov o co najlogickejsie vysvetlenie dovodu, preco musi mat Jim u seba po cely film tych dnes tak popularnych tucniakov. Musim povedat, ze sa im to podarilo celkom zmysluplne, ale je skoda, ze svoju namahu radsej nevenovali vymyslaniu roznych gagov alebo situacii v ktorych by mohol Jim predviest svoje grimasy. Kedze Jimova postava je suchar, tak az na par momentov, ktore si jednoducho odpustit nemohol, tu skoro nic nepredvedie. Vysledkom je tuctova komedia, ktora sice nenastve (ziadna postava nie je otravna), vdaka kratkej stopazi rychlo ubehne, ale usmev na tvari mi vyvolala asi iba dvakrat. Jima je na taketo tuctove filmy skoda. 5/10.(26.11.2011)

Příjemná rodinná komedie na odpoledne. I když Mr. Popper's Penguins nesrší originalitou, tak své klady má. Samozřejmě ten největší je Jim Carrey, který mě svou mimikou dokáže rozesmát snad v každém filmu. Jeho styl je do komedií jak dělaný. Do toho okouzlující tučňáci, kteří také měli něco do sebe... 7/10 = 75%(29.1.2012)

Tak takhle jsem se naposledy smál u Já Padouch :D Tohle je jedna z nejlepších komedií, co jsem kdy viděl. V hlavní roli je navíc Carrey, který zabijí. Hláškuje v jednom kuse a do toho několik tučňáků. Chvilkami jsem se dostával do breku, protože to hodně vsadilo aj na emoce, ale jinak se jedná o totální šílenost. Na špatnou náladu nejlepší lék. :)(31.12.2012)

• - S výberom tučniakov pomáhal Scott Drieschman, ktorý sa nimi zaoberá od roku 1972. (drake31)

• - Vo filme je spomenutý herec Donald Trump a o pár minút je v scénka na klzisku možné na mantineli vidieť reklamu s názvom "Trump". (ShortyIC)

• - Filmová adaptace vznikla volně podle knihy Richarda a Florence Atwaterových z poloviny 30. let. (Chickenka)