Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Mads stojí na prahu opravdové dospělosti. Má báječnou přítelkyni, hezký dům, dobrou práci a za rohem čekají děti. Ale když najde starý dopis, který napsal sám sobě, když mu bylo sedmnáct, začne o všem pochybovat. Co se stalo s tím pohádkovým mládím? Povedlo se mu naplnit všechny svoje sny? Byl někdy doopravdy šťastný? Tyto otázky změní Madsův život v bláznivou jízdu na skluzavce. Čeká ho řada nepovedených schůzek, rozchodů, nešťastných rozhodnutích a panická honba za smyslem života. (toma.baza)

(více)

Recenze (19)

klukluka 

všechny recenze uživatele

Hodně z nás se v tom asi pozná, něčím podobným jsme si někdy prošli skoro všichni. Bývalka Madsovi ve srabu přišla jako žena snů, ale když s ní žil, tak vedle ní nemohl pořádně dýchat. Když je nám těžko, tak si ty holky zbytečně idealizujeme. Comeback jsem nikdy nezažil, jestli fungují...nevím..? Podle mě jsi za pár měsíců v dalším mrtvým bodě. Ta změna je v takovým případě stejně nevyhnutelná. Že mu to pak drhlo... Jo, ale žil. Ta dramatizace byla přehnaná. Jako vztyčenej ukazovák nějakýho všetečnýho rodiče: ať tě ani nenapadne se na to vykašlat! Tohle je za mě blbě. Jinak prima. ()

vilicek77 

všechny recenze uživatele

Tak nevím no, docela dobrý, rozhodně jsem to ráda viděla, i když můj top to nebude, v některých pocitech jsem se poznala, byť jsem ženská, někdy prostě pochybujeme všichni stejně, ztotožňuji se s komentářem cachanell. Jo a kamarád Peter, kterej, nevím proč, není uveden zde mezi herci, vypadá jako "Kamelot" Roman Horký :-) ()

Reklama

BuddyO 

všechny recenze uživatele

Částečný spoiler! Tento film se mi opravdu těžko hodnotí. Nebýt toho zpackaného závěru, neváhal bych jej ohodnotit plným počtem hvězdiček. Tento snímek měl vše, co mám rád. Měl spád, vtip, velkou porci dramatu a byl sakra ze života. Chvílemi, ikdyž opravdu jen občas, mi přišlo, jako by byl dokonce o mě. Je ale zajímavé, jak pár závěrečných minut může snížit celkové hodnocení o dva stupně. Co už... 3* - 65% ()

dank011 

všechny recenze uživatele

Viděno v rámci festivalu "Severská filmová zima", za kterýžto můj veliký dík Severskému filmovému klubu, a..prostě jen houšť !!. K filmu - skvěle obsazený Thure Lindhardt v roli Madse, v jehož projevu i výrazu tváře je touha po lásce, kukuč rošťáka, dychtivost ustrnuvšího scenáristy, otrávenost rutinéra i pochybnosti o dosavadním běhu života. Komedie jede ve svižném tempu ( a doslova od první minuty kolaudace Madsova nového domu)...a nad vším stojí laskavost, smířlivost a pochopení..k nám všem. Brilantní gagy a nepolevující soucit s Madsem, vyčerpaným z nesčetných eskapád. Tohle je u mě komedie, prostě lidská..a pro někoho třebas i s "nastaveným zrcadlem". Bez zbytečné sladkosti, hypersentimentu Lásky nebeské apod., prostě skvěle vyvážená podívaná, až se divím, že dávám jen čtyři hvězdičky. Takže čtyři a půl... ()

solisoli 

všechny recenze uživatele

Slušná dánska kinematografia a zrazu takýto prdlajs, tých najodpudivejších postáv, aké sa dokázali zozbierať do jedného pakla. Akýsi pokus o umelecký dojem, podložený akože reálnosťou, mal ten umelecký pakel, dačím zapôsobiť. Zapôsobil, ako pravý sovietsky afektovaný padák o niečom, čo vôbec nie je o nich. Našťastie v Madsovi vzbĺkol ,,útok“ a dej sa nakoniec útokom predral až do, konečne úplného a pravého análu. ()

Galerie (13)

Reklama

Reklama