Skalikar

Postava Glatta mi nebyla vůbec sympatická...tohle jsme už všichni viděli u Forresta - retard se štěstím (tady s luxusním pravým hákem). Jinak jsem se docela nasmál. Nakonec - nemám nic proti S. W. Scottovi, ale po všech těch prcičkách mi do tohodle obsazení vůbec nepasoval. 3 hvězdy. ()

Sisa4

Lepších filmů z hokejového prostředí je jen málo a tento patří určitě k tomu lepšímu. S. W. Scott se tam dokonale hodí, ikdyž musel asi pro roli udělat něco víc. Gay-porn-Hard :-) ()

LukasLongr

Tomu říkám pořádný film na nudný večer. Krutý bitky hokejistů. Co víc si přát. Jak jsem slyšel v jednom oblíbeným filmu: "Krev poteče proudem". Tyto tři slova nejlépe vystihují celí obsah filmu. ()

JerryPilsen

Hodně vtipný,ale dost přitažený za vlasy.Těžko to bylo inspirováno skutečnou událostí,asi by ho nepustili na led,kdyby neuměl bruslit.Ostatní je omáčka na vyplnění času. ()

Flanny

Tyhle filmy jsou něco pro mě. Výborný, i když poněkud přejedený, všem známý Steve. I když jsou provokace a následné vyřizování poněkud přikrášlené, tyhle filmy já mám prostě rád. ()

Kawarim

S,W.Scott výbornej jak už tu zminovalo několik desítek uživatlů ...role mu sedla parádně a musím říct že je z nej vetčí a vetčí vazba:D ... film sám o sobě je super , jen prostě na 4 hvězdičky to není :) ... ()

LadaVan

Hokej, sport Čechům blízký, je zde ukázán i z té strany, která v televizi vidět není. Ve filmu je vidět jeho brutální strana ovšem podaná s patřičnou nadsázkou a vtipem, ani nevadí, že film o hokeji vlastně není vůbec o hokeji. Krev stříkající z rozbitých mord novodobých gladiátorů vypadá opravdu jako pravá a detaily na vyražerné zuby zpomaleně dopadající na krví potřísněný led jsou takové "opravdické". Z vlastních mnoha zkušeností si o mentální výši hokejistů žádné iluze nedělám, ani v teamu Douga Glatta jsem žádného génia nezahlédl (jedině snad studujícího asiata, beroucího hokej jako drogu). Ale musím přiznat, že při sledování tohoto filmu jsem se docela bavil. O proti Rockymu zde totiž převládal humor. Dávám filmu tři hvězdy. ()

Gedzby

Fanoušci S.W.Scotta si jistě všimli, že v posledních letech výrazně změnil stravu :) a je tudíž docela nařachanej, proto ani v roli bouchače nevypadá komicky. Když budu hodnotit jeho výkon a film jako takový, jsou to slušné 3 hvězdičky. Když bych hodnotil téma, tj. film uctívající lidi, kteří v podstatě neumí nic jiného než surově bránit těm nejvíc schopným v jejich hře, je to brak. Hokej je přece o umění hrát, ne o tom, zranit a vystrašit protihráče. I přes zvolené téma to ale koukatelné jistě je, takže doporučuji shlédnout a poddat se vlastním pocitům. ()

RonnieR

TáááK! Neviem čo napísať. Aha tak asi takhle- Úplne úžasný Seann William Scott v úplne úžasnej šporťáckej comedy!!! 88%. ()

Crown55

Myslím že je na místě říct hospodské "to je dobrá blbost, no", jelikož blbost to je, nicméně dle mého názoru dobrá... Člověk tomu musí jen dát šanci a mít pochopení a jsou z toho docela příjemně strávené 1,5 hodiny. ()

Merwis

Čekal jsem obyčejnou sportovní komedii, kterých už jsem viděl spousty, ale přišel šok. Nejedná se o žádnou šílenost se Stifflerem v hokejovým dresu, ale o poměrně inteligentní komedii s fajn příběhem, kterej mě i lehce chytnul za to pověstný srdíčko. Seann W. Scott ukázal, že umí hrát a já mu zobal z ruky, ostatní herci mu pak zdatně sekundovali. Jde o parádní film pro příjemnej večer a já se těším, až se na něj se mnou zase někdo bude chtít dívat. ()

Krascha

Všichni známe hulvátské komedie i sportovní dramata. Goon je je jejich skvělým spojením. Dokážete se při něm uvolnit a odlehčit své hlavě. A přitom se od něj nemůžete odtrhnout. Sice hrozným způsobem, ale ukazuje, že každý může mít velké srdce. Užijte si tu srandu. :-) ()

Dr.Kepler

To, co se z tohohle filmu vyklubalo bych v životě nečekal... už podle toho, že je to podle skutečné události.. člověk si říká, co dokáže s člověkem udělat odhodlání, zápal a spoustu dalších vlastností.. neuvěřitelný ;) ve filmu mi nechybělo absolutně nic... Sean si tímhle filmem u mě udělal respekt... že dokáže zahrát komedii a to tak, že výborně to už všichni víme... ale tohle to byl hodně dobrej hereckej výkon ... smekám ;) (7/10) ()

bonscott

bláznivá komediální pohádka o hloupém Honzovi co k hokeji přišel.. kultovka to nebude, ale přiznávám, že ačkoliv je to blbost na entou, tak pár fórků a hlášek mne pobavilo - 2a půl hvězdy ()

LordikDevil

Co k tomuto filmu říct ? Snad jen jedna velká obrovská šílenost :D Pro fandy hokeje to opravdu nedává smysl, aby tým vyhrál v sezóně cca 5-4 hry a hrál finále Play-off. Ovšem tu vůbec není podstatné, protože pokud máte rádi odpočinkovou komedii, kde hl. hrdina umí rozdávat rány a svým postojem se zdá být jednodušší tak jste zde správně. Já se pobavil skvěle a to je hlavní. ()

Dixicz

Mám rád hokej, ale nemám rád, když se na ledě místo hraní perou a řežou. Za likvidační zásahy bych nechával posílat hráče do vězení. Přesto se mi tento film líbil a to tak že hned za 4 hvězdy. Předně je tu perfektně zahraný hlavní hrdina Dough s trochu pomalým a slabším myšlením, ale o to rychlejší a tvrdší pravačkou. Dále zde hraje můj oblíbený filmový padouch a drsňák Liev Schreiber, kterému role bitkaře podle mého perfektně sedla, ale také se zde hezky poodhaluje mnohdy neviditelné zázemí hokejových klubů a jejich hráčů včetně malebné mluvy, kdy fuck nebo fucking není většinou jen za každým druhým nebo třetím slovem, ale za každým... Dough je sympaťák, kterému musíte i přes jeho trochu drsnější povahu držet palce hned od začátku až do poslední rozhodující bitky na ledě. Rozhodně doporučuji. Jen se připravte, že občas sem tak ukápne nějaká červená. Ale to je asi zbytečné varování... ()