Originální komedie o kaskadérovi Mikovi (J.-P. Belmondo), jenž se dostane do tíživé finanční situace. Navíc se jeho snoubenka (R. Welch) právě urazila a hodná se naschvál raději provdat za postaršího hraběte. A aby toho nebylo málo, musí se Mike vypořádat ještě se zženštilým hercem Bruno Ferrarim (J.-P. Belmondo), kterého má zastupovat. Jean Paul Belmondo září ve fenomenální dvojroli a celé řadě nezapomenutelných scén! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Gridd

Tohle je pro mě asi nejlepší Belmondův komediální film. Ale vždycky si vyberu radši něco jíného, než abych se kouknul na tento film znovu. ()

ronin zabak

Nejlepší Belmondova komedie, skvělý dabing Třísky, skvělá dvojrole, zábava od začátku do konce, oblafnutí sociálky, nemocnice, kaskaderské kousky (schody), a denodenní pastis :D ()

MikeJay

Nezastřelili, ještě jsem nedokouřil svou poslední cigaretu! Já jsem debil a ty semetrika, to se budeme doplňovat. Fuj ženská. Geniální a nesmrtelné. Vynikající Bebel, krásná Rachel i muzika Vladimira Cosmy. Komedie, která vždy zlepší náladu. 100 % ()

Lucky001

Belmondo, Belmondo a Rachel... zajímavé spojení, které úžasně funguje... Tenhle film je opravdu mistrovským kouskem francouzské filmografie. Před téměř padesáti lety natočili film zábavný i dnes. ()

Arnost.Dadak

Nezapomenutelná komedie kterou si mohu pustit kdykoliv znovu a vždy mi zlepší náladu. Belmondo ve dvojroli s Raquel Welchovou s výborným tvůrčím týmem nemohl dopadnout jinak než 99% kvality a patří mezi moje top. Tenhle film nezestárne (pro mě určitě ne). ()

Profík

Belmondo si dvojroli dává s přehledem a Raquel je sexy až to bolí.Ale má to pár trochu hluchých scén a z příběhového hlediska je to trochu nedotažené. Ale ty gagy to zachraňují na poctivé čtyři hvězdy. 80%. ()

+sfinx+

Belmondo je úžasný jako vždy a ostatní herci/herečky mu zdatně sekundují. A Bůh žehnej tomu, kdo vybíral kostýmy pro paní Welchovou :) ()

StarFsh

Jean si z Raquel proste sadli. Vynikajúce herecké výkony a neskutočná živelnosť oboch protagonistov vytiahli v podstate banálnu zápletku na zaslúžených 5 hviezd. ()

andydufrsn

Nejlepší Belmondova komedie! Belmondo zde podává neskutečný výkon v obou svých rolích, ale Bruno Ferari je prostě majstrštyk! Raquel mu více než zdatně sekunduje a v ději nenajdete žádnou pitomost, nad kterou by se pozastavilo i tříleté dítě, jak to u některých US pokusů o komedie bývá! Prostě komedie jak má být! ()

Rathe

Nepochybuji o tom, že Jean-Paul Belmondo je skvělý herec, ale vlastně po shlédnutí filmu jsem vůbec netušil o čem to bylo a ani mi to nevadilo. ()

Hurikan_mdx

Skvělý Jean-Paul se spoustou jeho mikiky, ale bohužel v ne příliš propracovaném scénáři. Jednotlivé scény jsou jako takové jsou skvělé, ale dohromady působí trochu polátaně - děj je kostrbatý. Ke konci filmu se to lepší. ()

DavidAAAA

Všude samé superlativy, ale proboha za co? Triviální zápletka, ochotničtí herci, humor občas skvělý, občas absurdní, ale bohužel až nepříjemně často trapný. Jedna hvězdička za tu krásku a jedna za pár dobrých vtipů. ()

Drslw

Malo to síce pár svetlých momentov (a prsia Raquel Welch), ale tempo nic moc a ani príbeh sa nekonal. Rozhodne to ani zďaleka nepatrí medzi najlepšie francúzske komédie! A že som to videl prvýkrát až dnes znamená spýtať sa, prečo to dookola neopakujú v TV - odpoveďou je, že to za to nestojí. Slabé 2 a pol hviezdičky (o prsia 3). ()

Zemřela herečka Raquel Welch

Zemřela herečka Raquel Welch