Nově zvolený ředitel školy, Majer (Tomáš Magnusek), je úhlavním nepřítelem pro rodinu mafiána Dostála (Jan Šťastný), Dostála st. (Jiří Krampol) a Dostálové (Gabriela Vránová). Po sérii úmrtí na škole v době, kdy byl ještě Dostál řadovým učitelem, vše nasvědčovalo tomu, že vrahem mladíků, mezi nimiž byl i Dostál jr. A kteří údajně znásilnili učitelku (Majerovu sestru) a poté ji zavraždili, je učitel Majer. Pro neprokazatelnost důkazů však nebyl učitel Majer obviněn. Spolu s nástupem na pozici ředitele školy a místem v představenstvu města, je Majer ještě více trnem v oku rodině mafiána Dostála, který se chystá na pomstu za vraždu svého syna. Nejprve ho chce deptat po psychické stránce a poté připravit plán na pomstu. Zatímco ředitel Majer připravuje divadelní vystoupení v rámci slavností města, radní se obávají, že děti z jeho školy jsou neurvalci a bude s nimi problém. Ředitel Majer je však ujišťuje, že vše bude v pořádku. V místním policejním sboru dojde k úmrtí vyšetřovatele, který měl na starosti případ týkající se vražd učitelky a následně pak žáků, včetně mladého Dostála. Na jeho místo nastupuje policista Karas (Martin Dejdar). Ten dostane i stůl po zesnulém policistovi a v něm najde dokumentaci ohledně případu vražd ve škole. Po prozkoumání určitých detailů mu ihned vyvstane spousta nejasností, včetně nalezeného DNA u mrtvol chlapců ze školy. Poté, co zavolá do laboratoře, zjišťuje, že tam nikdo vzorky neposlal a nechal je uzamčené ve stole. Policista Karas neváhá a posílá vzorky do laboratoře, po dlouhém čekání se mu potvrdí jeho domněnka, vrahem všech chlapců včetně mladého Dostála je ředitel školy Majer. Ten je, jak se ukázalo, bratr znásilněné a zavražděné učitelky, tudíž se z jeho strany jedná o pomstu za svou zavražděnou sestru. Mafián Dostál chce na nátlak svého otce, Dostála st., odvetu uspíšit. Nejvhodnější okamžik, jak mu zjistila jeho milenka, učitelka Lamrová (Eva Čížkovská), bude v den vystoupení, kdy bude ředitel Majer sám ve škole, jen se školníkem Málkem (Jan Přeučil)... (TV Prima)

woltrak odpad!

Ve skrze špatný film. Na začátku jsem chápal proč skvělí čeští herci spolupracují TM. Dnes už tomu nerozumím. Filmech Pamětnice a Bastardi, které si odnesli slušné hodnocení kolem 50%, jde kvalita filmové tvorby TM rapidně dolů. Po včerejším shlédnutí dvojky jsem musel měnit baterie v ovladači, kvůli neustálému ladění zvuku. Pozitivní byly ženské role - tam se podařilo vybrat moc hezké ženské, využití místního prostředí a vlastní vtipy (nebo plynoucí) na svoji nechutnou obezitu. Negativa by dala na hodně dlouhý odstavec (hudba, zvlášť ta ve finále filmu, scénář, jazyk český a stavba vět, atd.). Víc to asi nemá cenu komentovat. Váhám jestli jednu hvězdu nebo ne...asi ne. Dokud nenatočí parodii sám na sebe, tak nemá cenu vyhazovat peníze za jeho tituly v kině a tím mu sponzorovat další výplody jeho filmové tvorby. PS.: Uwe Boll je proti němu hvězda. ()

noKOMERZIALL

Nevím proč to tak kritizujete,99 % z vás neumí natočit ani domácí video a tady kafráte,jistě je tam pár salbších míst,přesto se mi film líbil a s radostí si ho pustím znova,je rozhodně lepší než jednička.O velkých mafiánech bych nemluvil,je to spíš takový lokální kápo,ty jsou v každém malém městě,spojitosti s radou města se musí brát s rezervou,přesto je to leckde možné.jak říkám mě se film líbil,mám české filmy rád,rozhodně stokrát lepší podívaná než o mnopho daržší americké odpady. ()

Zerathus

Tenhle film má tolik vad že je spočítat by trvalo tak dlouho jako Magnuskovi zhubnout ta přebytečná kila.No ale.Jak jsem pochopil jsou tu 3 dějové linky-hlavní ve které Magnusek bojuje protiv Kmotrům z maloměsta.Potom druhá což je Dejdar vyšetřující smrt "bastardů" z prvního dílu.A třetí malý Rom co si hraje na gangstera a jde protiv Šťastnýmu a spol. Nejen že jsou ty dějové linky většinou úplně blbé.Ale dokonce je celý film zcela nelogický.Například do krámu kde mají drahé hodinky přijdou 2 malý cikáni a Radim Uzel jakoby nic jim otevře vitriny s hodinkami (!) a nechá jim krásnou příležitost to ukrást.Ale těch nehorázností je tu víc! Například na konci kdy dojde v finální potyčce mezi Dejdarem Štastným a Magnuskem je snad nejblbější scéna všech dob.Kdy Štastný a jeho gorila po postoupí krásně o 3 kroky dopředu aby je mohl Magnusek napálit klackem do hlavy.Navíc při finální auto honičce se nějak záhadně "warpne" z rovné silnice někam do pryč Štastného auto.Tenhle film je příliš debilní na to aby byl drama a příliš sprostý na to aby byl komedie.Přitom že jsem polovinu těch nesmyslu ani nevypsal jako například zcela zbytečná dějová linka nebo když Ředitele školy zradí jedna z učitelek a on se jen kouká do země a nic na to neříká.Tenhle film si zaslouží 1 hvězdičku kvůli tomu že jsem se někdy zasmál cikánským "káro" vtipům. ()

vojtik.sup

Poněkud příliš "volné" pokračování prvního dílu. Obešel bych se bez druhého pokračování Bastardů, avšak mě něco přinutilo podívat se na ně. Nebylo to tak hrozné, jak jsem čekal, ale šlo vlastně jen o to, jak všechno skončí. A neskončilo. 25. října přijde do kin třetí pokračování a já se na to rozhodně podívám. Kdyby ale ve filmu nehráli nejlepší čeští herci, minimálně jedna hvězda by šla dolů... ()

DJmilda

Dvojka s kriminálním podtextem. Celkem se mi to líbilo a těším se jak to skončí ve trojce. Zas taková tragédie to nebyla. Máme tu o mnoho horší odpady mezi českými filmy. Tohle si fakt značku "odpad" určitě nezaslouží. ()

dopestMF

bez štipky kumštu, so strašným strihom (občas mám pocit akoby niekto postrihla dokopy 6 odlišných filmov) s otrasnými hereckými výkonmi, jedna hviezda ide za epickú (epic fail) scénu lúpežného prepadnutia v záložni, dlho som sa tak dobre nezasmial ()

Ejvi

Účast tolika "Nováckých" hvězd na takové ptákovině je zarážející. Slušný výkon podal Andrej Hryc, zbytek nestál za nic. Jednička ať byla jakákoli, pořád byla podstatně lepší než tenhle paskvil. Těšme se na trojku.. ()

StandikK odpad!

Zbytečné pokračování. Magnusek se na nic nezmohl jen utíkal, a konec byl ještě trapnější než celý děj. Ale tak vypadá český film, místo aby rozbili audi, tak se raději nenašly klíčky a bouralo se s favoritem. ()

k.rakonos

Tak hrozné hodnocení nechápu, našlo by se pár detailů, kde to skřípalo, ale ve své podstatě slušné krimi s cikánskou problematikou. Hodně slušné herecké obsazení, poměrně napínavý děj, dal bych tak tři hvězdy, ale když čtu, jak to tady většina sepsula, tak nadhodnotím. ()

Kstew4ever odpad!

Nikdy by mě nenapadlo že může být ještě horší film jak Bastardi...a heleme se...škoda že nejdou dávat i hvězdičky s mínusem to bych dal hned všech 5-.-.... ()

papez12 odpad!

Jednotka ešte obstojná, ale toto je žalostné. Čudujem sa niektorým pre mňa renomovaným hercom, že sa na toto dali. zaujímavý komentár: Isherwood. ()

Foltin odpad!

Když to budu srovnávat s prvním dílem , tak tehle si zaslouží dvě hvězdy, ale stejně odpad! Škoda mluvit. ()

NemTalyshev odpad!

Je až směšný že na tenhle film dělaj pokračování. Hold některý dobrý filmy mají pokračování a jsou ještě lépe hodnocené než předchozí díly , ale tohle de s hodnocením níž a níž. Pravděpodobně se na tom snažili ještě z posledních sil vydělat. Každopádně to byl hodně špatný film , o hodně horší jak jednička , docela směšné že ještě natáčejí trojku a ještě směšnější že se ji ujmul sám Magnusek. Moje hodnocení odpad mluví za vše. ()

prudas2

hvězdičku za Mártyho Dejdara,jinak je vyblitost nejvetšího střihu...a magnusek je takovej herec jako kalousek ministr financí.. :) ()

pokerdragon1 odpad!

Panebože čeho sem se to dočkal.Je to tak s prominutím k hov. Omlouvám se, ale tenhle snímek mě pěkně nasral.Někteří herci jsou hvězdami svého oboru, ale nikomu nesedla jeho role.Jediný co mě pobavilo byly nadávky krampola na manželku.Jinak film, který člověka akorát utvrdí v názoru na cizí kulturu 5/100 ()

VoiDson odpad!

Tuto část bohužel nezachránilo ani další množství hvězd, které se zde objevili. Dvojka, ale překonala jedničku ve své blbosti a pořád raději bez komentáře ()

Plechovka95 odpad!

Jediná zápletka a Magnusek to dá na tři díly,samozřejmě utne se to v tom "nejnapínavějším". Přidání více celebrit na kvalitě filmu opravdu nepřidá a dokonce už ty sprosté narážky (a že mě jen tak vulgarismy nevadí) přestávají být vtipné a chvilkami dosti otravné...jakoby by právě toto bylo stěžejní částí filmu. ()