Po tragické manželově smrti se pro Beccu (Ashley Judd) stává smyslem života její jediný syn Michael (Nick Eversman). Když však Michael získá stipendium v Římě, matka nechce svému nade vše milovanému dítěti bránit a nechá ho odjet do Evropy. Její obavy se nicméně promění ve skutečnost, když Michael zmizí. Becca, která je bývalou elitní agentkou CIA, nemůže zůstat jen tak sedět doma; začne jednat a ujme se soukromého vyšetřování. Využije všech svých jedinečných schopností i zkušeností a při hledání svého syna musí otevřít staré rány, obnovit dávné kontakty a dokázat nemožné. Všichni, kdo stojí za Michaelovým zmizením, záhy zjistí, že Becca není matka, nad níž by mohli snadno vyhrát. (oficiální text distributora)

EasternJoe

Jedna hvězdička za Terku Voříškovou, a že se to natáčelo taky v Praze, ale tím to končí. Tohle má být akční, drama a thriller? Jako cože? Tohle je kombinace rodinné poradny, vhledu do duše hysterické matky, která musí, co pět minut zopakovat, že je matka, a něčeho, co se snad tváří jako něco možná akčního. Nečekal jsem nic extra, ale bylo to, ještě horší! Nedoporučuji! Tedy jen pokud jste masochisti s dostatkem času... PS: Trochu méně důrazu na mateřství, a možná bych dal 2 hvězdičky. ()

Piettro666

Po druhém díle jsem to musel vzdát a není to pro tu jednoduchost zápletky ani mizernou choreografii bojových scén s Beccou. Je to tím,že jsem viděl film 96 hodin. ()

erikbencik

Ja to fakt nevládzem po tretej časti pozerať. Neverím im čo hrajú, neverím kde to hrajú, dokonca im ani tú angličtinu neverím :) Ako povedal MoiJe, totál nemecký seriál 90tych rokov. Už som len čakal kedy vyskočí Rex. ()

BigJohn02

Ach jo... Turistický průvodce Evropou s postarší maminou s naducanými tvářičkami (která kupodivu v 10 i v 18 let starých retrospektivách vypadá stejně staře) a geniálním americkým (oxymóron !) chlapcem. Akce nevěrohodné až komické... Naštěstí to trochu zachraňují chlapi, především šéf pařížské CIA a italský Interpolda. Velké pozitivum: zastřelení blondýny na lodi, tuším v 3. díle. Na tak hnusnou ženskou se fakt nedalo dívat... Tak jo, přiznávám, sleduju to jen proto, že se chci koukat na Terezku, i když ten vykouřenej Cardinaleovskej chraplák mi k takový hezký tvářičce nikdy neseděl... Po sedmém díle: Nooo, hezky se to rozplizlo... Další serie už bude jen čistý shit. ()

Drusus

První tři díly za **** ,pak to sklouzne do béčkové sračky,kde jsou nelogické věci a kde padouchy odhalíte dřív než děj.Hodnocení pak klesá až *. ()

stickon

Serial je jedno velke zklamani. Relatine velkorysy rozpocet by bylo lepsi nez do lokaci a efektnich honicek investovat do kvalitniho scenare a lepsiho vyberu hlavnich postav. Ztvarneni postav je prkenne a neuveritelne, misty nepochopitelne melodramatike, a zoufale klouze po povrchu. Postavy jsou napsany jako v beckovych filmech Hollywoodu 80. let. Bohuzel to ale neni zadna oddechovka, protoze nelogicke chovani postav cloveka dohani k silenstvi. Dve hvezdy si ale zasouzi kombinace dobrych lokalit, osvezujici Sean Beam a fakt, ze v podobnem zanru po skonceni 24 hodin a podobnych nic podobneho nebezi. Neni to ale malo? ()

perteus

Seriál jsem viděl celý a tak mohu hodnotit. Děj se dá hrozně dobře předpovídat. Už od první minuty jsem věděl pravdu o manželově smrti. Následně, jak se na scéně objevil hlavní padouch věděl jsem, že je to On a mohl bych tak i pokračovat. Dobře, to že zemře šéfka CIA to jsem nepředpokládal :-) . Velká zábava u filmu bylo hádání lokací, které se natáčeli v Praze a také asi i v Karlových Varech. Sranda je Banka Vyšehrad. Ta budova se vyskytuje i v Římě, v Paříži, ve Vídni... . Docela zajímavé jsou občas i role českých herců. Karel Roden je nejlepší a dokazuje, že má zkušenosti. Voříšková se snažila a ukázala, že vyniká v herectví přes výrazy tváře. Ono bohužel její Angličtina není zase až tak dobrá, asi tak jako ta moje, a tak jí některá slova nebylo rozumět. Ne zahrála to výborně, stejně jako další čeští herci. Seriál jako takový je blbost. Má hodně divných momentů, ale jako celek mě bavil už právě z důvodu, že se to natáčelo u nás. Rozhodně 10 dílů je tak akorát. To že asi nevznikne druhá série zase tak moc nemrzí i když.... ()

matryagy

Tak tohle je hodně nepovedený dílko.Jako správný vlastenec jsem čekala na první záběr Prahy ale nevydržela jsem.A mám tušení, že nejsem jediná. ()

pupidup

Po dvou dílech jsem myslela, že dám plný počet hvězdiček...po dalších dvou..čtyři a po dalších už mi začala mdlá a přiblblá Tereza Voříšková s jejím příšerně intonovaným hlasem lézt na nervy, a co hůř - děj mě přestával bavit. Jsme u 8. dílu a já už vím, že seriál jde dolů, ne nahoru. ()

Zanian odpad!

Nuda a blbost. A. Judd je nekoukatelná a měla by mít soudnost, ten oteklý ksycht je ostuda. Voříšková příšerná jako zbytek poloamatérského ansáblu. Roden je k pláči. ()