Po tragické manželově smrti se pro Beccu (Ashley Judd) stává smyslem života její jediný syn Michael (Nick Eversman). Když však Michael získá stipendium v Římě, matka nechce svému nade vše milovanému dítěti bránit a nechá ho odjet do Evropy. Její obavy se nicméně promění ve skutečnost, když Michael zmizí. Becca, která je bývalou elitní agentkou CIA, nemůže zůstat jen tak sedět doma; začne jednat a ujme se soukromého vyšetřování. Využije všech svých jedinečných schopností i zkušeností a při hledání svého syna musí otevřít staré rány, obnovit dávné kontakty a dokázat nemožné. Všichni, kdo stojí za Michaelovým zmizením, záhy zjistí, že Becca není matka, nad níž by mohli snadno vyhrát. (oficiální text distributora)

L_A_D_A_S

Hodnotím po zhlédnutých sedmi dílech. Vím že celý seriál je jedno klišé za druhým a očekávaná překvapení nikoho nepřekvapí ale mě to baví. Seriál při kterém nemusíte přemýšlet, naopak si můžete všímat krásných českých kulis a přítomnosti českých herců. Velmi mě osobně zklamala akorát Tereza Voříšková kterou v českých filmech mám hodně rád ale tady občas působí až směšně. Vypněte mozek, zapněte Missing a užijete si každý díl. S tím mozkem to myslím vážně protože seriál se hemží absurdními situacemi jako např. když hlavní hrdinka ukradne před zraky všech zpravodajských služeb nedaleko Prahy vrtulník a odletí s ním nepozorovaně až do Moskvy. ()

kenkaku

Každý se tu ohání klišé a seriál za to odsuzuje. Já říkám, no a co. Koho to zajímá, že vidím již viděné? Podstatné je, že to co vidím není hloupé a neobsahuje díry nebo naopak zbytečné vycpávky k nafouknutí děje. Tady je bohužel úplně vše. Díky tomu je jednoduchá zápletka nabobtnalá blbostma, které mají vždy jasný průběh (sakra má to deset dílů, takže fakt ho nemůže najít už v třetím díle). Díky tomu to už od čtvrtého dílu je dost nuda, otrava, pruda a člověk se soustředí jen na hledání chyb. Ano, jeden si připadá dobře když vidí známé lokace a herce. Bohužel to ale sakra nestačí. Obzvlášť když nelze spoléhat na logiku děje a proto čím déle se díváte, tím hodnocení jde dolů (a ten závěr tomu nasadil korunu). ()

insurgentes

Když si potřebujete vymýt mozek a né koukat na něco smysluplného, tak tento seriál poslouží. Dá se v kuse odsmažit tři díly, pak pauzička třeba na jídlo, a další tři díly. Jakmile ale začnete u toho přemýšlet, je zle. Já si to stáhnul kvůli českým hercům, a lámal jsem si hlavu, kdy už se přestanem v holyvůdu prostituovat v rolích různých Oxán a Ivánů??? (Teda ne že by mi v případě Voříškový ta prostituce nějak vadila, to nemůžu říct.) A Karel Dobrý je fakt dobrý. ()

Hanys_

Po 4 dílech s Missing končím. Seznam "co je tady špatně" by byl hodně dlouhý, ale pár za všechny - pitomý scénář, nesympatická hlavní ženská postava, a hodně laciný televizní look. ()

Jierl

podobnost s taken v prvním díle je na snadě, uvidíme, jak to půjde dál, liam neeson je přeci jen jen jeden... nakonec koukatelný seriál, ale nic, co by člověk musel vidět za každou cenu. ()

Illy

Nic proti Ashley, ale pro tuto roli se nehodí. Jinak veliká zoufalost - slaboduchý scénář s otřesnými dialogy, za bulvy tahající triky a velmi špatný střih. od odpadu dělí jen solidní propagace česka. ()

Pidzey

Docela škoda, že to po tak kvalitním rozjezdu zklamalo. Protože, skvělé obsazení a především v prvních dílech solidní scénář slibovali výbornou podívanou. Nu což člověk nemůže mít vše. Na druhou stranu, snad každý díl (snad až na jeden) byl napínaví a vždy končil v tu nejméně vhodnou chvíli. A to že jsem věděl kdo je „Zero“ hned jak se o něm zmínili mi ani moc nevadilo. Vzhlédl jsem to celé a i když mě poslední díly spíše zklamali, považuji to za jeden z těch lepších seriálů co se za posledních několik let urodil. Zvláště v tomto žánru. ()

alambert

Ano, je to chvílemi tak křečovité, až je to trapné, a kýčovité, až je to směšné, ale celkově to má spád a je to prostě příjemný přímočarý KONEČNÝ (aspoň to tak zatím vypadá) seriál. Velmi oceňuju některé detaily, zejména, řekněme, zobrazení života agenta (nebo třeba diplomata atd.), který se pohybuje v takovém magickém n-úhelníku zájmů agentury, pro ktrerou pracuje, svých vlastních - kariérních, ochrany soukromí a rodiny, závazků vůči informátorům a partnerům a X dalších. Navíc prostě musím přidat za natáčení, a nejen natáčení, ale i odehrávání se v Praze a ČR...a že toho tam z Prahy bylo fakt dost... No a samozřejmě taky musím přidat za Terezku Voříškovou...která sice trochu přehrávala - což zamrzí, protože to není jejím zvykem - ale stejně, rád se na ni koukám a přeju jí úspěch...:-P ()

Ydrosten

Vyděny všechny díly ( tedy snad všechny ) Nic nemůže navnadit na seriál lépe než známé tváře a hlavně hezké slečny ( a že Ashley Judd hezká je, o Tereze Voříškové ani nemluvě ) Bohužel si nemůžu nějak žádnou z těchto slečen oblíbit natolik, abych se v ději nenudil. Dost nezáživný seriál, který by mohl být o trochu lepší kdyby se někdo obtěžoval trochu víc vypilovat scénář. To je jako TAKEN ( 96 hodin ) ale natáhlej do sposty nudných scén a dílů. ()

MickeyStuma

Béčkový TV seriál s účastí českých herců a s českou lokací. Inu, zázrak to není, a protože všechno už tu mnohokrát bylo, je vše předvídatelné a nepřekvapující. Našince však potěší přemíra pražských a karlovarských ulic a hlavně kromě Karla Rodena i Tereza Voříšková. Děvče překvapilo. Bohužel, občas někde klopýtne, ale to se dalo očekávat. Pro mě však bylo překvapením pidirole Miroslava Šimůnka a jeho rvačka s hlavní představitelkou Ashley Judd. Takový výkon bych od něj opravdu nečekal. Seriál určitou atmosféru má, a o napětí také není nouze, přesto je dokonalost hodně daleko. Ona ta předvídatelnost zkrátka sráží vše na kolena a to je nejhorší, co může dílo potkat protože se okamžitě stává nezajímavým. Švih to má, rychle to ubíhá, komploty se vytvářejí a řeší každou minutou. Na můj vkus by to mohlo být trošičku akčnější. Ono když se něco začne dít, přijde mi to dost rychle ukončené. Veledílo to tedy není, ale průser rozhodně také ne. ()

LojZza

Zklamani. Serial o supermame, ktery je pritazeny za vlasy az hruza. Mozna to bude znit sexisticky, ale kdyby vymenili mamku za nastvanyho tatika (Sean Bean by bohate stacil), bylo by to o dost vic koukatelny a zabavny. Takhle ty akcni sceny pusobi hodne ujete a smesne. ()

Paulusek

Neočekával jsem od seriálu žádný bum. Hlavní hrdinka ani její filmový syn mi nesedli už od prvních minut prvního dílu. 4 epizody jsem zhlédl bez sebemenšího spadnutí čelisti nad zvraty na konci každé z nich, ale 5 díl to už začíná zazdívat hlavně bankou Vyšehrad (omlouvám se za možné spoilery), pozitivní na tom zatím byl pouze fakt, že prahu nepřikrášlili a nechali ji takovou jaká je z pohledu turistů a dál Šimůnek v roli zabijáka - ten štěk mu vážně sedl. ()

Franc1s

Pro mě jen kopie 96hodin, změna jen že je to seriál, hraje tam ženská a hledá svýho syna a jen agentka. Ale je to všechno tak blbý,špatný až trapný. Herecký výkon hl.představitelky je otřesný, kdo sakra tohle muže vymyslet? U mě po 2dílech konec,dál to nechci ani vidět. Jediný plus:natáčení v Praze a Roden. 3/10 víc ani prd ()

playboy_05

Těšil sem se na to, ale pilot mě vůbec nepřesvědčil...akce roztřesená a dle mě špatně natočená, bez efektu a Becca je snad nejnesympatičtější hlavní hrdinka, co se vzhledu a vystupování týče, kterou sem kdy v seriálu viděl...samostatná kapitola ja taky odfláknutý a uječený dabing by TV Prima ()

RedRose

ale jo... takovy lepsi televizni prumer... ale nebyt tam ceskych hercu, ceskych lokaci a ceskych policejnich aut, nebylo by to pro ceskeho divaka asi nic moc vyjimecneho... 54% ()

fallanga

Bože, ty herecké výkony Voříškové jsou fakt hrozné. Tohle je skvělý důkaz toho, jak skvělé herecké obsazení (Roden, Bean) dokáže zničit jedna slabá osobnost. A to není vše. Už, když Paul zemřel, tak mi bylo jasné, co se ve skutečnosti stalo. Napětí nulové, příběh jako z každé druhé kriminálky a Vořísková společně s Eversmanem naprosto zničili i ty jediné dobré části. Hvězda za Beana a Rodena. ()

DEMON

S nadsazkou mozno povedat, ze ide o femimnisticku verziu Taken, ci Bourneoviek. Prvy diel dobry, celkom ma navnadil. Zvysok ale znacne hapruje aj napriek obcasnym pozitivam. Serial je plny kliske a logickych kotrmelcov, posledne casti su plne deus ex machina rieseni, kde sa scenaristi zjavne dostali do kuta a pribeh posuvali dalej tym, co ich prve napadlo. A absolutny zaver bol uplne zbytocny. ()

MyrnaAlec

Po pěti dílech hlavní výtka ohledně všemocné a všeho znalé hlavní hrdinky - vysoce nevěrohodné. Akční scény , kdy bojuje v hotelu s agentem , jsou naprosto přehnané vzhledem k ustavičnému zdůrazňování, že je 10 let mimo službu. V obsazení se mihne pár českých tváří /Roden,Dobrý a nějaký hezoun:) + Tereza V./ . Vše natočeno 3 x rychleji než Bourne. Cílem je stylizace a hlavně žádné rozpitvávání pohnutek. No je to " jen americký" seriál ... zklamal mě. ()