Probudit se s pořádnou kocovinou není pro Jesse a Chestera žádnou novinkou. Avšak nevědět, co všechno se předešlého večera odehrálo a kde vlastně zaparkovali své auto, to tu ještě nebylo! Jenže už zanedlouho zjistí, že dočasná ztráta paměti je to nejmenší, co je toho rána mohlo potkat...Kamarádi Jesse a Chester se ráno probouzejí po velkém flámu. Jen velmi matně si vybavují, co se vlastně stalo, co všechno dělali a kde byli. Pak si ale vzpomenou, že mají dnes výročí seznámení s dvojčaty Vandou a Vilmou a měli by k nim zajít a donést jim dárky. Když vyjdou ven, s hrůzou zjistí, že se jim ztratilo auto, které mělo stát před domem. Vydávají se tedy k dvojčatům pěšky a cestou narazí na nádhernou dívku, která se představí jako Christie a začne Jesseho vášnivě líbat. Zdá se, že se včera během večera seznámili, mladíci si ale opět na nic nepamatují. Náhle se z přijíždějícího auta vyhrne skupina mladíků v čele s Jimmym, který tvrdí, že dívka je jeho přítelkyně a vyhrožuje Jessemu. Přátelé tedy putují dál. Ocitnou se v blízkosti nočního podniku, a když vstoupí dovnitř, jsou nadšeně vítáni. Jak se zdá, i sem včera v noci zavítali a zanechali po sobě skvělý dojem. Všechny půvabné tanečnice – záhy se ovšem ukáže, že se jedná o přestrojení mladíky – je nadšeně zdraví. Šok jim způsobí teprve otázka jedné z nich, co udělali s kufříkem se 200 000 dolarů, které jim dívka svěřila, aby ho vynesli ven. Ani o kufříku a penězích nemají ovšem Jesse a Chester ani tušení… Sotva vyjdou z tančírny, jsou násilím vtaženi do auta, které jede kolem. Skupina podivných lidí, kteří o sobě tvrdí, že se již brzy chystají na cestu do vesmíru, po nich chce „převaděč spojitosti“, který by měli mít údajně u sebe. A jako obvykle mladíci nevědí, o čem vlastně mluví. Jen usoudí, že všechny hledané věci by se měly pravděpodobně nacházet v autě, které tam záhadně zmizelo... S jejich podivnými dárky je nakonec jejich přítelkyně dvojčata vyhodí a na mladíky dotírají cestovatelé do vesmíru, kteří žádají svou „tajemnou a mocnou zbraň“, zatímco transvestité naléhají, aby jim vrátili peníze. Jesse a Chester se obrátí na policii a ohlásí ztrátu auta. Po nějaké době se dozvědí, že jejich staré auto se prodávalo ve dražbě. Ví se dokonce, kdo si ho koupil. Policistka se zprvu zdráhá jim prozradit jméno kupce, nakonec se ho ale přece jen dozvědí… (TV Prima)

Marty_cz

Tento film je, tak naprosto absurdní až se tomu člověk musí zasmát. V tom filmu není opravdu jediná smyslu plná racionální věc. A jak to vyřešili autoři? Řeknou, že natočili sci-fi, ale můžu říct, že většina filmů, který byly žánrově spojený sci-fi a komedie, tak většina přesně řečeno (můj názor) všechny nestáli pořádně ani za psí vysušený exkrement. Buď řeknu natočím smyslu plný film a nebo nesmyslnou blbost ze který uteču tím, že je to sci-fi. Ale jinak film dokázal mírně zabavit a trošku pobavit. Co se týče herců, jiný bych tam asi nedával a každého z nich v jiných filmech určitě dokážu daleko více ocenit, ale tady mi díky té roli, jaké hráli blby, tak mi šli nějak mírně proti srsti. ()

megajalec

Je to strašná blbosť, až taká, že je to dobré. To sa proste stáva, niekedy je film dobrý tým, že je čím blbší. Hranica je veľmi tenká. Bavil som sa počas celého filmu, plno nezabudnuteľných hlášok a geniálna hlavná dvojica. ()

Pidibull

Zhulenej pes, co nesnáší, když mu někdo vezme fajfku... Dva ulítlý frajeři, co se ráno vzbudí a na všechno zapomenou... Zoltán a jeho banda co chtějí navázat kontakt s mimozemšťany... Magor v kleci.com... Pštrosí farma (hele, to je lama)... lednice plná pudingu (alespoň konečně vím, jak to vypadá)... Další z ulítlejch americkejch komedií... Na zasmání to určitě bylo, dávám dvě hvězdičky za monstrózní ženu :-) ()

Sonick

Dude, tohle je nářez. Asi ocení jen pubertální spratci. "I am Zek, This is Zelda, Zor, Ziton and Jeff, Hi:D" nebo "Do you know him?, No, I thought, he´s is your friend. - I thought he´s yours. ()

Pute

Když jsem to viděl prvně, bylo to na jedné domácí párty a protože už byla pokročilá hodina, tak se to docela líbilo, respektive smáli jsme se u toho. Nevidět to znova za střízliva, dal bych tak ***. Za střízliva je to spíš k pláči. Takže * . ()

Dexter666

Shibby komédia, ktorá sa u niektorých jedincov stane obľúbenou a u iných opätovným pozeraním stratí glanc. Žiaľ, tiež sa musím zaradiť do druhej skupiny. Napriek tomu, kto nevidel, nech si názor spraví sám, toto sa skutočne moc obejktívne hodnotiť nedá. Niektoré gagy sú také strelené, že som sa až zachádzal, iné miesta sú dosť hluché - najkomickejšími figúrkami sú Zoltánovci, bez nich by to nebolo ono :-) Na piate pozeranie som v šialenom Francúzovi poznal dvojrolu Brenta Spiner...je to proste haluz. Nedá mi sa ešte nevyjadriť k dabbingu - český je o niečo lepší ako slovenský (čeština je jednoducho ohybnejšia), ak môžem ale odporučiť, pozrite si to v originále, budete sa baviť oveľa lepšie. 65% ()

Druhácena

Jo, nemusí se to líbit každýmu, je to pořád jenom teenagerská komedie a tak dále...ale jsou tam zaprvý naprosto boží scény i hlášky, nic tomu není svatý, je to přeplněný neuvěřitelně vtipnejma absurditama a vůbec...prostě se u toho pořád válím smíchy, je to prča jak má bejt., na inteligentní humor se u tohodle můžu vysr... ()

Brůny

Když jsem viděl tuto komedii poprvé dosti jsem se nasmál..dávám čtyři hvězdičky..po příliš zamotaném a ujetém konci se pět hvězd zkrátka nehodí. ()

superzurda

Kdo čekal decentní zábavu s inteligentním humorem, musel být zklamán. Kdo chtěl vypnout a bavit se jednoduchými avšak ne hloupými vtipy, mohl být spokojen. Sám jsem zařadil do té druhé skupiny a musím říct, že jsem nelitoval. Dva vymaštěnci hledají po celém městě minulý večer. Agresivní transvestita, sjetý čokl, kosmotrotlové od Zoltána či ty sexy proradný děvky nabízející tělesnou rozkoš dali dohromady výborný oddechový film. ()

AdamK.

Taková malá výprava za ztraceným autem. Pochopitelně nebude bez problémů a pochopitelně jsou ty problémy dosti vtipné. Lamy, čínská restaurace a převaděč spojitosti, to už jsou kultovní věci. ()

MAST3R

Jesse: Kámo, ty máš tetování! Chester : Jo, ty taky! Jesse : A co tam mám? Chester : Skvělý. A co moje? Jesse : Vole. A co moje? Chester : Skvělý. A co moje? Jesse : Vole. A co moje? Chester : Skvělý. A co moje? pan Lee: Idioti! Tvoje tetování je vole, tvoje je skvělý. Chápete? Jesse : Pardon. -------------- To bylo snad jediný u čeho jsem se skoro pos*al smíchy, jináč nuda a nuda. ()

Spevo

Jedna hviezdička za scénku, kde sa z toho "automatu rýchleho občerstvenia" stále ozývalo "A potóóm?..." :) ()