Tvůrčí tým televizního fenoménu, úspěšného seriálu The Inbetweeners, se vrací s celovečerním snímkem Přizdis*áči, aby ukázal, co se stane, když se čtveřice mladíků vypraví na dovolenou bez svých rodičů, bez učitelů, bez peněz a s velmi malou šancí na to, že by dovolenou mohli strávit v dámské společnosti. Život dospívajícího člověka definuje celá řada významných událostí, od první návštěvy restauračního zařízení až po první nesmělé a neohrabané doteky, a vysoko na žebříčku těchto životních zážitků je pochopitelně první dovolená v zahraničí bez doprovodu rodičů. A protože se jejich dny působení v Rudge Park Comprehensive chýlí ke konci, rozhodnou se Will, Simon, Jay a Neil, známí též jako „přizdis*áči“, že se na takovou potenciálně přelomovou cestu vypraví. Cílem jejich cesty je populární krétské město Malia, pověstné svými nočními kluby. (oficiální text distributora)

Lamiczka

dík csfd.cz za celkem fajn dárek, přisprostlá komedie o dospívajících mladících, užívajících si posledního volna bez rodičů .. tak si to umíte představit :) britský humor neurazí, ale ani nijak nepřekvapí .. zlatá střední cesta ()

cervajzik

Už dlouho jsem neviděl horší komedii. Očekával jsem britskou verzi American Pie, avšak k té se film ani trochu nepřiblížil. Vtipy jsou často dost podobné, avšak v britské verzi nejsou zdaleka tak vtipné jako právě ve zmiňovaných Prcičkách. Hlavní postavy působí nesympaticky a jsou místy až příliš hloupí a trapní. Seriál jsem nikdy předtím neviděl a po zhlédnutí filmu to ani neplánuji. ()

Popluh

Oddechová jednohubka na jedno použití, která by mohla sloužit jako ideální reklama cestovní kanceláře, pořádající zájezdy na Krétu pro teenagery. ()

Her0.89

V kině jsem se docela dobře pobavil, ale už nevím, jestli bych tenhle snímek někomu doporučil. Rozhodl jsem se dát průměr, ale čím víc o tom přemýšlím, tak si myslím, že jsem nadhodnotil. Seriál jsem neviděl, takže nemůžu srovnávat... Děkuji csfd za projekci. ()

Alementina

Prci prci prcicky se mi hodne nelibily, ale u tohohle kousku jsem se nekolikrat od srdce zasmala...a casu straveneho nad timto kouskem vubec nelituju, dostala jsem presne to, co cekam od teen komedie. Skoro mam chut dat i 4*, ale obcas az prilis mnoho fekalniho humoru na ukor toho britce trefneho. Co me nejvic prekvapilo byl ten "televiznimu hlasatel" pred csfd premierou v kine, mi bylo temer stydno i za nej, jak nam film uvadel s neuveritelnou strojenosti, ze jsem si pripadala jak mala holka ve skole, co posloucha vyklad nudneho pana ucitele. ()

numi

Je to na tři a půl, ale dávám pro zdůraznění čtyři, protože je sakra výjimkou, abych nějakému filmu, ve kterém se to jen hemží fekálními vtípky a ránami do rozkroku, dal více než hvězdu jednu. Prostě britský přízvuk a humor zvládne prodat i tohle. Příjemné a zábavné překvapení. (Jo, a seriál jsem neviděl ani z Pendolina.) ()

blackrain

Seriálovou předlohu vůbec neznám a ani nebylo potřeba ji znát. Tenhle příběh čtyř britských kluků v mnohém připomíná Prcičky a působí jako svěží vánek mezi teen komediemi. Nebudu ho pouštět svým rodičům, protože by z toho mohli mít těžkou ujmu na zdraví. Za sebe můžu říct, že jsem dostala přesně to, o čem jsem si myslela, že dostanu. Takže po právu této letní volovině dávám poctivé čtyři hvězdy, i když je to taková jednohubka. ()

kaylin

Věřte tomu, že i v současné době je možné natočit výtečnou komedii o tom, že parta nerdů si chce "zasunout". V tomhle případě se ale nejedná o Američany, ale o Brity, kteří na tom jsou ale se sexuálními problémy stejně. Jen, jak se v případě komedie "Přizdis*áči" ukazuje, jsou schopni svůj problém řešit vtipněji a vulgárněji, ale s tím, že když máte rádi drsnější humor, budete se bavit. A bavit se budou i ti, kteří tak drsný humor nemusí. Film zachází hodně daleko. Ještě ne dvacetiletý mladík se olizuje se zhruba šedesátiletou ženou, která toho má na sobě asi tolik jako Borat na pláži, v bidetu leží hovno, které si užijete ve frontálním záběru, budete se cítit trapně, budete zhnuseni, ale pokud nejste puritáni, budete se s těmi pitomci pitomými neskutečně bavit. Dejte jim šanci, děti zavřete do jejich pokojů a užijte si zábavu, která vás dostane. Ale jak říkám, musím vás varovat, protože místy je ten humor skutečně hrubozrnný, ale díky tomu, že je z Británie, uvědomíte si, že fekální vtipy pořád ještě mají šanci uspět a že nerdi jsou hrdiny dneška. Není to jen "Big Bangem", ale právě i seriálem "The Inbetweeners", na který snímek navazuje. Pro mě rozhodně palec nahoru. Trapnost pořád může být vtipná! Více: http://www.filmovy-denik.cz/2012/07/mistrovsky-plan-nerdi-bel-ami-susi.html ()

Tony.cs

Ani nevím kolikrát jsem si u toho řekl: "Bože, to je hovadina!". Ale nutno přiznat, párkrát jsem se zasmál. Ti jantaři si natáčení zjevně užívali a proto je to místy fakt sranda. Ale většinou bohužel ne. Taky nutno dotat, že poměr kozy-ptáci, je nevyvážený asi 0 ku 4. To je trošku ujetý. ()

gojackill

Začne to typicky špatným a otřepaným žertem s masturbuváním; tentokrát se šnorchlem, šunkou a jakousi rukavicí. Na začátku filmu jsem se obával, v prostředku jsem byl spokojený a na konci bych tento počin hodnotil možná výše než obsahově blízký Eurotrip. Pár vtipů mě rozesmálo, několik trapností se dalo v pohodě přežít. Co více si v daném žánru přát? Byla to moje první CSFD projekce, tak dám s klidem čtyři, protože atmosféra v kinosálu byla celkem prima. ()

Remedy

Pokládal jsem si otázku, zda-li se podaří koncept, který tak bombasticky fungoval v seriálu, převést i do filmového zpracování. Ústřední čtveřice je zde stejně (někdy snad i více) dementní, zoufalá, ultrahláškující a pořád neskonale zábavná. Jasně, že tyhle cápkové jsou tragédi, looseři a bůhvíco ještě, ale to nemůže v žádném případě přebít fakt, že jsou to strašný sympaťáci a že s nimi člověk i (občas) v té jejich demenci soucítí – obzvlášť, když dokáží opravdu královsky pobavit. Naprosto nekorektní, sebemenší servítky si neberoucí, odvázaná a brutálně sprostá letní komedie, která musí být pro skalní fanoušky seriálu splněným snem. Prostě pořádnej masakr po britsku, jak má bejt. ()

togaf

Kupodivu to vůbec nebylo tak strašné, jak naznačoval český název. ALE fekální humor se zvracením, prostě není ten správný britský humor, alespoň pro mě ne. Pár vtipů se opravdu povedlo, ale na každý takový vtip připadá jedno ho*no, doslova. Zajímalo by mě, jak přístupný by amíci tenhle film udělali/udělají :D ()

K.B.L.

Ale jako jo... Žádná bomba (jako například pro mě Na doraz), ale párkrát jsem se vcelku od srdce zasmála. Sice z 50% humor založený na nechuťárnách, které mi ve filmech velmi vadí, ale občas to šlo :) ()

grogodil

Na rozdiel od seriálu, som nemal pri celovečeráku chuť týchto vymletých, tvrdolínom napichaných nadržaných dementov, vykastrovať. Asi to urobila prítomnosť štvorice (očividne slepých a s žalostne nízkymi nárokmi) báb, ktoré sa im pomerne rýchlo zavesia na krk, takže fekálny humor a perverznosť je osekaná na o čosi krokejšiu a znesitelnejšiu mieru, na úkor zábavne trapnej snahy zapôsobiť a hlavne "zasunúť". A oné, hrá tam Laura Haddock z HNTLYL, takže minimálne mužské publikum si má na čom aspoň oči pásť :-) ()

TominoLa

Tahle parta 4 kamarádů se v lečem podobá té z Prciček. I, když ve všem za ní zaostává. To, ale neznamená, že bych se nebavil. Po pomalém rozjezdu jsem se začal bavit a to docela slušně. Občas sice některé vtípky zavání trapností, ale kdo má teenagerské komedie rád tak u téhle neprohloupí. Seriál jsem neznal. 7/10 ()

Skip

Z údajně úspěšného seriálu jsem neviděl ani jeden díl, takže nevím, nakolik se film povedl v kontextu se seriálem. Hodnotím tedy pouze další teenagerskou komedii, kde lítá spousta slov jako kunda, píča, čurák, šukání apod., což mě sice nijak nepohoršuje ani neznechucuje, ale když to má být jednou z hlavních složek humoru, brzy je to dost nudné. ()

Fíla

Zde se nám nepředstavují žádné herecké hvězdy, i tak mě pobavili svým možná až netypickým britským humorem. Chápu některá rozporuplná hodnocení jiných uživatelů, pro každého to není, ovšem já jsem se našel. Jednoduše komedie co vás pobaví ve dobrém světle. ()

Antabelus

Tak takhle rozhodně ANO! :-) Co jiného by si také tvůrci komedie mohli přát, než diváka, který se popadá za břicho od začátku do konce filmu? S radostí se právě k těmto divákům hlásím - co scéna, to nezastavitelný výbuch toho nejupřímnějšího smíchu. Musím se přiznat, že takový záhul moje břišní svaly ještě nezažily a bolí mně ještě teď - 2 dny po projekci. Nepopiratelnou pravdou asi je, že cílová skupina tohoto snímku je velice, převelice zřejmá, a možná ani v ní by povaha snímku nemusela sednout úplně všem. Nicméně tohle je můj šálek kávy. Zde funguje úplně vše. Scénář, režie, herci - vše úžasné a bez jediné chybičky. Humor naprosto geniální. Důležité je pravděpodobně zmínit, že jsem dodnes neznal seriál, na který The Inbetweeners Movie navazuje, a tak nemám možnost srovnávat. To je vzhledem k (pro mě) nepochopitelně nízkému hodnocení zde na ČSFD asi jen dobře. Díky tomuto snímku se na seriál nejspíš brzo vrhnu. ()

M.i.k.e

seriál neznám,takže nemůžu srovnávat,nicméně film je lehce nadprůměrnou komedií prcičkovského střihu,která je sice poměrně vtipná,ale přeci jen bych z britské kuchyně očekával trošku víc.Pro mě je tohle snadno zaměnitelné s většinou podobně laděných komedií.Navíc minimálně 3/4 z ústřední party se po většinu filmu chovají jako idioti a minimálně Simon by zasložil přes tlamu hned po 15ti minutách...60% ()

VOD tipy na konec srpna

VOD tipy na konec srpna