Epizoda 6 (S01E06) (epizoda)

Thriller / Krimi / Drama

USA, 2017, 34 min

Komentáře uživatelů k epizodě (9)

 • tron
  ***

  Predsa len trošku slabšia časť, ktorá je jednak krátka (len cca 30 minút) a jednak sa v nej trocha prestupuje z nohy na nohu (stále sme pri prípade, ktorý riešime už niekoľko dielov a ktorý je síce zaujímavý, ale mohol byť EŠTE zaujímavejší). Veľmi kladne hodnotím ľudskú "návštevu", dojemnú i vtipnú zároveň. Na strane druhej, nedá sa povedať, že by to bola úplne vyložená stagnácia. Naopak, aj toto sklamanie z vlastnej práce resp. neschopnosť "predať" to bežnej porote, k tomu patrilo. Dej tejto epizódy je rozprávaný sčasti aj z pohľadu Wendy Carr.(2.1.2018)

 • castor
  ***

  Brutální vraždu maloměstské dívky s uřezanými prsy nakonec ještě neopouštíme, nýbrž se víc pokoušíme píchat do pozůstalých. Pravda bude někde hluboko, náš tým (třetí posila na plný úvazek) má ovšem solidně našlápnuto. Nicméně vyvstávají pochybnosti, jaké to má celé význam, když naše trio nedokáže výsledky výzkumu tlumočit lidem, na kterých záleží? Konec první série se blíží, místy je to rozpačité a se všemi těmi superlativy bych byl přeci jenom opatrnější.(10.11.2017)

 • Frajer42
  ****

  Spoilery! Sice podstatně kratší díl, ale celkem se jej vydařilo naládovat zajímavou akcí. Strašně se mi líbí psychologické rozbory psychopatů. Je vidět, že s tvůrci čteme podobnou literaturu. Konečně jsem v tomto seriálu zaznamenal první neobyčejně sympatickou ženu (Anna Torv), a to dokonce natolik sympatickou, že jsem ji začal podezírat, že se jí v rozkroku houpe bimbásek. Skoro jsem měl pravdu, tuze ráda svačí z chlupatého talíře. Takže Holden bude muset hledat jinde. Žalostně si situace volá po výměně té nesympatické zrůdy, kterou má doma. Alespoň Sherlock použil agentku jako paní Hudsonovou a zkompletoval tak svoji sestavu. Neobyčejně se mi líbí, že tvůrci takřka každý díl zakončí parádní písní. Také mě těší, že zde vidím obrovský potenciál klidně i na pěkných pár sérií. Hodně dobrá práce.(12.2.2018)

 • Tommassi3
  ****

  "Naším cílem je vždy co největší spravedlnost za co nejnižší cenu.."(27.10.2019)

 • Rocky88
  *****

  Krátký (v porovnání s ostaními) díl, který má však ukázkovou úvodní sekvenci. Troufnu si říct, že nevidět v úvodních titulkách jméno Tobiase Lindholma, tipoval bych Finchera.(29.11.2017)

 • Se7enteen
  ****

  8/10(9.11.2018)

 • SpaceOdyseus
  ***

  Jeste, ze je sesty dil jen pul hodiny. Subplot o osobnim zivote profesorky me zatim fakt nezajima.(10.11.2017)

 • Trevor
  ****

  Holden a Bill v spolupráci s Wendy prednesú na základe svojich analýz prokurátorovi v meste Altoona popis udalostí, ktoré predchádzali vražde Beverly aj ako došlo k posmrtnému zohaveniu tela. Ten však staví na istotu a pristúpi na výpoveď Forda, ktorý za vraha označí Benjamina a označí aj miesto, kde si schoval "trofej" z Beverly. Tak Holden s Billom uvažujú, či má zmysel pokračovať v ich práci, ak nedokážu ani prokurátora presvedčiť že ich analýza by mohla stačiť na súde ako dôkaz. Wendy si nájde nové bývanie vo Virgínii...a dozvieme sa, že le lesba. Keď sa už už zdalo že budeme svedkami seriálu bez politickej korektnosti treba zapracovať do deja ženský homosexuálny pár. Úplne zbytočné a pokazilo to celkový dojem, tak ale v True Detective bol tiež jeden z detektívov homosexuál, tak prečo to nevopchať aj do....sem.(3.9.2019)

 • Jurcekk
  *****

  Je super, že sa k nim Wendy cart pridala.(25.11.2017)