Reklama

Reklama

Zátah 2

  • Indonésie Serbuan Maut 2 (více)
Trailer 2

Zátah 2 navazuje přesně tam, kde nás děj předchozího snímku zanechal. Rama (Iko Uwais) je opět nucen přijmout roli policajta v utajení, aby poskytl své ženě a dítěti ochranu. Pracuje v protikorupční jednotce vedené Bunawarem, jediným člověkem, kterému může věřit. Rama dostává speciální pověření: musí se infiltrovat do místní zločinecké skupiny mafiánského bosse Banguna. Vrchol řetězce je daleko, krvavá pouť za spravedlností proto začíná v base, kde hnije Bangunův syn Uco. Rama musí získat informace, které by nasměrovaly policejní protikorupční komando k Bagunovi. Po celou dobu se však snaží zakrýt nebezpečnou touhu po pomstě a spravedlnosti, která ho spaluje zevnitř – a díky níž se jak jeho mise, tak i skupina organizovaného zločinu, postupně hroutí. (Cinemax)

(více)

Diskuze

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Yoshi... EVANS JE OVCE a SLÁVA MU STOUPLA DO HLAVY.. proto STALLONE PRO EXPENDABLES 3 CHTĚL CO NEJVÍC LIDÍ A NENÍ TO ERKO A I ERKOVÁ VERZE NENÍ ERKOVÁ A SKÁČE DLE TOHO JAK TO CHTĚJÍ JEHO DCERY, TAKŽE WACOSLAV SI OPĚT NASRAL DO HUBY

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Lacike

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Mukade

Tak to máme podobný, vždyť já se nehádám. Skin trade má jednoduchej, ale funkční a zcela dostačující příběh.

na příspěvěk reagoval Mukade

Mukade

Mukade (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

aha, ty by si chcel aby akčné filmy namiesto priemerného príbehu ,aký má Raid 2, nemali radšej žiadny, ako Skin trade. Tak to ja nie, mne stačí do akčňáku aspoň priemerný príbeh (určite radšej ako takmer nijaký) a nadpriemerný očakávam najmä od neakčných filmov, ktoré na príbehu stoja oboma nohami (ako Zmizelá)

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Evan piču umí a ovčí ovce mu stouply do hlavy a dělá ze sebe Kmotra tenhle je ovčí 

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

a film nemá emoce, nemá střih, nemá kameru, nemá akci, nemá herce, nemá nic a neni tam Lundgren, kdyby tam byl Lundgren a byl by obrovskej, tak možná dá tři, ale takhle je tenhle film přeceňovaná sračka a na tenhle film koukají jenom ovečky 

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Ouwen

ale néééé nechej ho, vždyť má právo na názor a tohle je jho názor, kdyby chtěl dát odpad dá odpad, mně stačí že "VIDĚL SEM DEBILNÍ BERENDAL V KINO RIPU A BEZ TITULKŮ" a o tom je život, Evans je debil bez talentu a umu, který si hraje na ovci a vůbec ničemu nerozumí a Uwais je makrelovská píča kterou on by dal se zavázanýma rukama a noha, Lundgren je obrovskej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a na tom záleží o tom to je 

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Z poslední doby? Např Na hraně zítřka, Zmizelá, Predestination, Chappie, naposledy např MI 5. Ono to jde když se chce pořád. Jinak nepřeháněj béčka a céčka fakt nesleduji kvůli příběhům, ale kvůli tomu, že jsou mnohdy stokrát zábavnější než hromady těch vyhypovaných kino sraček nacpaných digitálními efekty za miliardy :-)

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

A které filmy ten dobrý příběh tedy aspoň z toho rychlíku viděly? Doufám, že ne ty, které sleduješ primárně - totální béčka a céčka. :)

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Mukade

Mukade (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

no väčšina ale by zas nemohla sledovať také filmy aké máš ty zrejme rád, s mizivím jednoduchým príbehom len akcia akcia akcia. Väčšina rozhoduje (návštevnosťou), máš (+verbal) smolu, našťastie. Veľká väčšina bola Raidom dvojkou giganticky nadšená 

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Lacike

"Ked uz ma chytas za slova, tak aspon napis spravne ten môj druhy nick. ;-)"

 

Šetřím písmenka. Je dno F ti musí stačit:))

na příspěvěk reagoval Lacike

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Pánové, mne to nebaví. Odklikávám tuto diskuzi, beze mne se obejdete :)

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Lacike

na druhou stranu si můžu dovolit říct, že on jen chtěl aby to vypadalo tak, jak to píšeš, protože mu bylo jasný, že se včela chytne na med. :))) nic to nemění na tom, že takových filmů je málo.

na příspěvěk reagoval Lacike

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Takže vy mi tu vykládejte něco o toleranci cizího názoru, když každej kdo se z toho povinně nevystříká je u vás idiot kterej to nepochopil. No nic pokračujte v tom bavíte mě :-)

Související novinky

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou

11.01.2022

Už pár měsíců víme, že remake akčního filmu desetiletí The Raid / Zátah: Vykoupení natočí režisér Patrick Hughes (Expendables: Postradatelní 3, Zabiják & bodyguard). Film si objednal Netflix a… (více)

Režisér Raidu a Tom Hardy míří na Netflix

Režisér Raidu a Tom Hardy míří na Netflix

20.02.2021

Gareth Evans má za sebou dva fantastické akční snímky Zátah 1 a 2 a taky povedený seriál Gangs of London. Teprve nyní se ale zdá, že jeho kariéra začne stoupat – uzavřel totiž exkluzivní smlouvu s… (více)

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

31.12.2017

Hrstka nejoblíbenějších uživatelů ČSFD.cz tradičně vybrala osobní trojku nej filmů, uvedených do české a slovenské distribuce nebo na filmových festivalech v roce 2017. A někteří dali hlasy taky svým… (více)

Co chystá režisér Raidu?

Co chystá režisér Raidu?

25.11.2017

Gareth Evans má za sebou akčňáky The Raid a The Raid 2, takže se po něm automaticky žádá The Raid 3. Velšský režisér ale s trojkou nijak nespěchá a jeho dalším filmem bude thriller The Apostle, v… (více)

Reklama

Reklama