Machři 2

• USA Grown Ups 2 (více)

sWONDER

Moje hodnotenie je výsledok subjektívneho vs objektívneho pohľadu. Debilná spleť vtipných aj trápnych scénok, ktoré tvoria aký taký celok. Solídne fóry striedajú WTF momenty. Niektoré postavy dosť podarené, iné zas trápne jak sóda. S môjho pohľadu som sa ale miestami bavil prekvapujúco dobre a hodnotenie vyháňam až na tri. No pri pozeraní som to mal ako na hojdačke. Hold, asi mam pre filmy so Sandlerom slabosť a latku trochu nízko. ()

masekjc

Slabší pokračování výborné jedničky, ale přesto to má stále říz. Jako hlavní problém filmu vidím v nedostatku prostoru pro jednotlivé postavy, nevýrazném cíli který film sleduje a především pak v pendlování mezi komedii a bláznivou komedií. ()

Frank1e odpad!

Trapné, nechutné, nekoukatelné! Naprosté zavraždění prvního dílu hloupými vtipy a téměř stejnými postavami. Sandler a jeho kamarádi by už neměli točit podobný film. ()

Lilien

rozmýšľal som či mi ušiel príbeh alebo ho tento film ani nemá.Občas sa nejaký vtip podarí, inokedy nie. Myslim si že pokračovanie bolo absolútne zbytočné a skončí v zabudnutí ako aj predošlí diel. ()

.killer.

Naprosto excelentní příklad filmu, který nemá vůbec, ale opravdu vůbec žádný příběh :-). Celou dobu sledujeme nelogicky uspořádaný průběh jednoho dne. Nemá smysl to tu nějak do hloubky rozebírat, prostě průměrná až podprůměrná komedie, se kterou Sandler ani tentokrát nevybočuje ze svého fekálního standardu. Pokud jste tedy fanoušky jeho poslední tvorby, budete nadšeni. Já proti jeho komediím v zásadě nic nemám, takže jsem si otevřel o jedno pivo navíc a přimhouřil jsem obě oči. Je ale pravda, že v tomto případě jsou 3* luxusem, který si tento film nezaslouží, takže to berte s rezervou... ()

DaveSmith

Oproti jedničce to není zas o tolik horší pokračování. I když je příběh nulovej a většina vtipů je naprosto trapnejch a člověk má chuť na chvíli odejít, film má i pár světlejších momentů. Třeba úchyláci z Lonely Island potěšili. Ale i tak nemyslím, že bych se k Machrům ještě někdy chtěl vrátit. Zkrátka humor založenej na prdění, krkání, močení, blití a mlácení do koulí může přijít vtipnej desetiletýmu klukovi. No já už asi potřebuju něco navíc. ()

Zl0

Vyzerá to, že niekto zfilmoval jeden z nápadov ktoré vyprodukoval Cartman v časti South Parku AWESOM-O. "Adam Sandler fell in love and ..." Je to len zlepenina pokusov o vtipné situácie z ktorých niektoré su aj smiešne. Rozdiel je však smiať sa s niekým a na niekom, takže smiešne nutne neznamená aj vtipné. Dalo sa to ale pozerať a pobaviť sa. Radšej toto ako pokus o umenie pri ktorom zaspím. Sláva Cartmanovym nápadom. Teším sa na ďalší čo zfilmujú. PS: Salma Hayek + Adam Sandler = vo filmoch som ochotný uveriť hocičomu, ale toto nie! Ultrahot MILF a týpek čo vyzerá ako treťotriedny looser k sebe nepatria. To som fakt nezožral :D ()

TommyDiamond

Asi největších problémem filmů Dennise Dugana je neustálé obsazování Adama Sandlera do hlavních rolí. I když je film třeba dobrý (zkus mě rozesmát,machři 1), tak na sandlerův židáckej ksicht se vážně už nedá dívat…. A Machři 2? Nevím o tom, že by nějaké pokračování americké komedie někdy slavilo nějaký valný úspěch (snad jen prcičky). Machři 2 jen toto pravidlo potvrdili. Každý, kdo měl možnost vidět tento film, dá mi za pravdu, že to je bezdějová, nevtipná a v některých momentech i trapná komedie. Dávám jednu hvězdu, protože v porovnání s prvním dílem je toto brak.... ()

VvV14

Tento díl byl lehce zábavnější než Machři 1. Nijak extra to nenavazuje ale to vůbec nevadí. Nesmí se v tom hledat vůbec nic navíc, jinak je to nuda. Prostě výplach. ()

Diable128

Na to, že se děj točí jen kolem jedné události, tak přesto snímek není nudný. Ba naopak, je protkán humorem, tak typickým pro A. Sandlera. Ve srovnán s jedničkou je tento film víceméně stejný. Občas dojde na méně zábavné pasáže a rozhodně nehledejte nějaký duchaplný děj, ale jinak je to vcelku pěkná, humorná podívaná. ()

Bezda22

Jednička byla fakt lehce nadprůměrná komedie, která je fakt zábavná a vtipná. Bylo tam vo co stát a fakt uměla pobavit. Jenže tohle? Trapný, nevtipný, nezábavný. Fakt smutný...35% ()

Petus

Jednička byla fajn. Byla relativně vtipná a odlehčená. Dvojce se ovšem navázat nepodařilo ani náhodou, Opravdu vtipných momentů bych spočítala na prstech jedné ruky a hlavně je to něco, co už podruhé vidět opravdu nemusím, protože na poprvé si řeknu možná, budiž, ale každým dalším shlédnutím by ve mě narůstala míra znechucení a trapnosti a toho bych se chtěla ráda ušetřit. Takže díky, ale stačilo. ()

darthhokro

Po 1. díle, sem čekal spíš trapnou rodinou rádoby vtipnou komedii. Nicméně jsem dostal neskutečně šílenou ujeťárnu, plnou laskavého fekálního tumoru. Fakt jsem nečekal že se budu takhle bavit. Sice na můj vkus tam mohlo bejt víc záběrů na kozy, jeleny, lamy. A míň záběrů na homodlaky. Toho prdění, krkání a zvracení, taky mohlo bejt víc. I přesto dávám 5. PS: Přítlačné křídlo!!!! Ta bloňdatá "věc" fuck vypadala jak Hulk Hogan :D ()

Scraffy

O pár rád horšie ako prvý diel, ktorý má už toľko tak nebavil. Je tu veľmi málo vtipných scén na komédiu a veľa trápnych scén. Utrpenie. ()

ANTYCHRYST

Stará známá parta v pokračování ..opět nezklamala..:) letní vzpomínková oddychovka..hned úvodní scénka se sobem se povedla..vše vyvrcholí závěrečným mejdanem ala 80 léta:) 70% mám rád tenhle styl komedií ()

Sundance.cz

Tak nakonec tomu dám 4 * (70 %), dost jsme se zasmáli a bláznivých komedií je čím dál méně. A mohlo to být mnohem lepší, nebýt těch fekálních vtipů (čůrající sob, apod.), které film degradovaly na úroveň mateřské školky. ()