Machři 2

• USA Grown Ups 2 (více)

Luciaaas2

O něco slabší než jednička, ale pořád jsem se náramně bavil, spousta odkazů na jiné filmy a párty ve stylu 80.let byla vážně kouzelná.. ()

Kinderr

Celý film je nabitý trapnostmi, které už opravdu nejsou vtipné. Postrádá to jakýkoliv smysl a děj. Nejvíce se máte pobavit na hovnech v různém podání a "kechejchkrkoprdu" což je ve filmu skvělý vynález nad kterém se také máte asi chlemtat smíchy.....Nakonci nesmyslná bitka, ale vlastně skoro vše bylo nesmyslné. V českém podání má Adam Sendler jiný dabink, který je znatelně horší. Jedno velké zklamání z mé strany. ()

Allein4

Něčemu jsem se skutečně zasmál, něco bylo přehnané a něco bylo...idiotské. Skvělé herecké obsazení, to se musí nechat. Ale asi by to zasloužilo o něco lepší zpracování. ()

iwee23

Zvratky, výkaly, nesnesitelné děti a digitální jelen. Opravdu ztráta času. Hvězdička za závěrečnou párty a Salmu Hayek. ()

zekon

Žádný velký trhák to sice není, nicméně zábava na zimní večer nadstandard, když přijde frk tak stojí rozhodně za to. Zhulený autobusák a hlavně finální párty kde fakt jdou postavy poznávat stojí za to. U mě a rodiny spokojenost :) ()

johnyoss

Film, který vsází pouze na hvězdné obsazení. První díl, byl přeci jenom lepší, ačkoliv by mohl někdo namítat, že to byl stejný brak jako tohle, nicméně to bylo daleko schůdnější. ()

pepca72

Druhý díl, je adekvátní blbinou ala díl první, o tom nemá smysl polemizovat. Ale smál jsem se dosti. Celou dobu se ve filmu něco děje, i když vlastně žádný pořádný děj nemá. Je to slepené ze skečů několika praštěných kamarádů, a ty skeče více či méně vypadají směšně, ale musím od srce řici, že jsem se už dloho u filmu nesmál celou dobu projekce, a tady druhým machrům se to povedlo. No a v týhle zasraný době, když vás někdo pobaví, vtáhne do příběhu jak koli, tak si dobré hodnocení zaslouží. Za mně poctivé 4*, a ty jsou i za sexi kočky Salmu a tu cvičetelku, prodloužil jsem si život smíchem a za to díky. ()

komando20 odpad!

tak toto bolo neskutočne trápne Adam Sandler a je partia akože vtipných kolegov ?? vobec ma to nebaviloa neda sa to ani len trošku porovnať s dobrou jednotkou ()

fabregas1

Tak nuda to určitě nebyla. Sice je to z hovna do hovna, ale já rád Sandlerovo hovno. Machři 2 jsou komedie, nad kterou zůstává rozum stát. Ulítlé věci pubertálního běsnění tehle bandy na mě zapůsobila a vklidečku jsem se podíval na další Sandlerovinu. Některé hlášky neměly chybu. ()

teseth odpad!

To čemu se jednička vyhnula v tom se dvojka naprosto topí. Je tu víc moralizování, víc trapnosti, víc fekálního humoru a v závěru je pokus o generační střet. Bohužel vše je tu tak nějak špatně. Hlášky tatíků jsou bezduché, příběh se ztratil v překladu a herecky se dá říct, že komparsisté z domova důchodců by to zahráli lépe. Co měla znamenat část jelen versus opička, to mi hlava nebere. ()

AnubisFSH

Komedie A.Sandlera mám rád, ale čeho je moc, tak toho je příliš ... Film je po celou dobu bombardován typickými klišé všech možných komedií ... příběh nijaký a vtipy postrádají nějaký koncept a myšlenku ... typický film, na který je potřeba mít náladu. Jakmile u toho začnete něco hledat, tak se budete nudit celý film. ()

Pythonator

Tak v jedničce páni Dugan a Sandler přibrzdili a snažili se o něco ve stylu rodinné výletní komedie s menším výskytem sandlerovsky úchylných frků a nějakým tím dějem o slezení staré party. Bohužel nebo bohudík dvojka jde úplně jinou cestou. Něco jako děj tady absolutně chybí a humor přitvrdil tak nehorázně, že je to v podstatě jedná velká ujetá sandlerovina. Pro někoho je to naškodu a pro ty, kdo mají starého dobrého Sandlera rádi, je to vlastně velký přínos. Machři 2 jsou skutečně jeden úlet za druhým a děj se netváří, že by někam vedl. Film spíše jen tak příjemně odsýpá, občas kroutíte hlavou nad tím, co vidíte a občas si protíráte oči v nejistotě, že jste právě viděli to, co jste viděli. Prostě typický Sandler. Každému se nezavděčí, ale já se bavil královsky. ()

ledofredo

slabej film? ne to ne, kdyby se dala rozpůlit jedna hvězdička tak to udělám a dám půlku na odpad to ještě nebylo asi 15 vteřin jsem se dohromady zasmál. Několik starších týpků který znaj ve městě kohokoliv, pár ne moc vtipných akcí, žádnej děj, a hlavně strašnej českej dabing, jo to bylo asi to co ten film totálně pohřbilo to bylo to co ten film stlačilo ke dnu tam kde se prolínal originální zvuk a dabing bylo to nejslabší místo celýho filmu, ke konci jsem přemýšlel jak je možný že jsem to dokoukal do konce ale asi to bude tím že sem se těšil na konec kdy to budu moct konečně vypnout. ()

lubica1995 odpad!

Fúha, a ja som si myslela, že tento druh komédií už dávno prestali natáčať ale veľmi som sa splietla. Mix absolútne všetkého trápneho, čo som kedy v akej komédií videla. Len ma mrzí, že takéto úbohosti ma potom nadlho odradia pozrieť si akýkoľvek film, kde je napísané Komédia. Automaticky potom už očakávam, že to bude totálne dvojhodinové NIČ. PS: a to ja si fakt pozriem všeličo. Všeličo. ()