Machři 2

• USA Grown Ups 2 (více)

Oxyuranus

Jeden z mála případů, kdy dvojka předčila jedničku. Neuvěřitelná legrace a nezapomenutelné hlášky. Tohle si pouštíme na návštěvě jako kulisu a smějeme se jako blázni. ()

Nathaniell

O dobré dvě třídy horší než první díl. Rob Schneider v tomhle filmu vyloženě chybí, určitý humor už je dost přes čáru a vyčpěle znějící příběh působí, jako by mu něco dost ošklivě ujelo. Některé věci jsou vyloženě instantní a jinak nadabované postavy tomu nepřidávají (ačkoliv z toho film vinit nelze.) ... Na druhou stranu jsou určité pasáže skvěle vtipné, krk, kejch, prd má fakt něco do sebe, člověk (minimálně jako já) se nejednou zasměje a závěrečná rvačka je parádní. Hmm... z původních 3 zvedám na 4*. Sice to není objektivní, ale to není žádný komentář tady. Navíc je na jednu stranu dobrý, vidět oba díly po sobě. Jen opakuji: Chybí tam Rob Schneider. :-/ ()

plaasaa

Klasická Sandlerovka. Spousta nekorektního humoru, Sandler a jeho léty ověřená parta, přesně tak, jak to mám rád. Když utoho ještě stinhou nakopat zadek Lautnerovi a bandě jeho příbuzen, člověk jim prostě musí fandit. Škoda snad jen, že tam nebylo víc Buscemiho. Swardson klasicky nejujetější a asi i nejvtipnější. Plus kdo by nechtěl umět krkopšouk?! Dobrá zábava = 4* ()

DILLEN

Druhá časť bola rozhodne lepšia ako prvá. Bola to super komédia, dalo sa na tom dobre zasmiať. Veľmi dobré to bolo. Taylor Launtner to tam celkom dobre zahral aj keď ho moc nemám rád ale tam bol dobrý. 90% ()

elanista1

Fekalny humor mi tu prekvapivo vyhovoval a dalo sa na tom zabavit, a pomer vtipu a trapnosti sa uz troska vybalansoval. Salma Hayek, hodina yogy, balet /April Rose/ a plno dalsich pozoruhodnych momentov. ()

bourgeois

trápne, absurdné a zábavné. po úvodnej jelenej návšteve som mal sto chutí streliť si guľku. počkal som polhodinu a zvyšných 60 minút ubehlo ako voda. pre mňa sranda, ktorá sa na nič nehrá a ktorú som si užil rovnako ako millerovcov. a to obsanie... :) u mňa palec hore ()

Lukynekk

Taková přehnaná blbost, že musím dát 4 hvězdy. Děj úplně o ničem, ale hlášky a vtípky stojí za to. Nasmál jsem se celkem dost.. :) ()

VanBradley89

Tak jo. Jednička byla průměr, z pár slušnými momenty. Nenáročná blbůstka, která rychle utekla. Tohle je už jen blbost, která rychle uteče. Po úvodní scéně jsem to chtěl vypnout, ale byl jsem línej vybírat nějaký jiný film. Opravdu takovíhle kvalitativní propad od něčeho co se dá skousnout a párkrát se zasmát, až ke sračce kde všichni krkají a prdí ve stejnou chvíli. No prostě oblíbenec Austin, jedna nebo dvě hlášky a sexy učitelka baletu se zasloužilio to, že jsem nedal odpad. ()

Dashia5

Už ze začátku mi to přišlo trošku přehnané ale nemohu říci že jsem se nezasmála. Adam sandler mě nezklamal a vždy pobaví. Dávám 70% ()

p.i.t.b.u.l

První díl, dá-li se to takto nazvat se mně líbil. Tento je divný. Nevím co si o tom myslet. Dost mně štvaly vulgární a hloupé vtipy v podobě jelena, nebo dávkovače zmrzliny. Ale na druhou stranu tam byly i povedené vtípky. Už to teda nebylo takový jako první díl, ale i tak se na něco dalo koukat. Ano, bylo to bez nápadu, příběhu a vlastně se ptám proč to bylo vůbec natočeno, ale nevím, nebýt těch dětinských skečů, puberťáků, kteří si hrají na bohy, nemusel to být zase tak špatný film. Bohužel to dopadlo takhle a tím je i výsledek prostě daný. Absolutní zbytečnost. ()

Don Maty

Podstatne lepšie ako prvý diel a dokonca musím povedať, že som sa celkom nasmial. Napríklad Taylor Lautner ma potešil ako zo seba robí idiotka. Neriešil som tuposť ich vzťahov ani to americké riešenie konfliktov jedným rozhovorom. Proste som sa prosto a sprosto bavil :)...3* ()

danndda

Stačí první scéna s jelenem a už víte o jaké ,,kvalitní,, dílko půjde. Hlavní postavy , snad kromě Salmy Hayek, vzbuzují velmi málo sympatií. O kvalitě filmu hovoří i to, že Taylor Lautner patří herecky k tomu lepšímu. Hvězdičku dávám za to, že jsem se párkrát zasmál a to se cení. I když po většinu času jsem si říkal whaaaaaat? A získávám pocit, že už se v USA nenatočí komedie, aniž bychom byli svědky zvracení, prdění či jiných tělesných projevů. ()