Machři 2

• USA Grown Ups 2 (více)

Deryll

Náhodou....nahulenej sem se u toho celkem zasmál:) stejnak nejlepší je řidič autobusu!:D kurva ten mě několikrát rozsekal!!! ()

Guzo

Od prvního dílu neskutečný sešup dolů. Pokusy o to rozesmát diváka za každou cenu tu prostě vůbec nefungují a vzniká příšerný slepenec scén, které do závěrečného sestřihu prostě patřit neměly. Přitom neříkám, že by (některé) jinde nemohly fungovat, ale tady absolutně nezapadají do příběhu a když se pak objeví nějaký náznak vtipnosti, rychle ho zase zaženou. 3/10 ()

Dagoussek

Jsem vážně jediná, komu se líbila vic jednička? Toto mě fakt zklamalo, žádná pointa nebo zápletka. Občas to bylo i trapné. ()

ZinedineCR7

Jednotka sa mi veľmi nepáčila a aj dvojka pre mňa začala pomerne skepticky, ale potom to už bola jazda. Veľmi dobre som sa pobavil. ()

Hollohlaway

Párkrát jsem se pousmál, ale už opravdu nemám chuť Sandlerovi tolerovat postupnou debilizaci a fekalizaci jeho filmů, navíc nevtipnou. Jedna hvězda za Salmitu. ()

DeathTheKid

Vtipy, které ve mě vyvolaly vyprsknutí smíchu střídaly vtipy, které mě nutily si škrábat oči. A to je vlastně všechno, protože Machři 2 jsou jen o asi hodinovém plánování kalby, 20 minutovou kalbu a 10 minut titlků, u nichž se neustále mísí výborné, dobré, špatné a výborné-natahované, tutíž hrozné vtipy. S mírou vyprsený úlet, často sklouzávající do propatsi trapasu. Analýza jak skoč na mě z boku, ale je to tak. ()

P1tr

Sandler se kvalitou svých domovských komedií rozhodně vzdaluje svému nejsilnějšímu období, ovšem i přes několik trapných momentů jde tentokrát o nenáročnou a sympatickou podívanou s výborným obsazením, na kterém je znát pohoda, kterou si užili při natáčení a svojí dobrou náladu úspěšně převáději i na diváky. Nečekejte zázraky, ale odpad rozhodně také ne. ()

Fisek

Tenhle film je jedna velká chyba. Zatímco jednička byla celkem povedená průměrná komedie, tak dvojka není ani z větší poloviny tak dobrá. Zatímco první díl dával smysl, tak dvojka jej prostě nedává. Zatímco v jedničce jsme se vydali na výlet do přírody, tak ve dvojce sledujeme obyčejný letní den. Sotva to pobaví pěti-leté dítě natož dospělého člověka. Legrace se pohybuje na úrovni mateřské školky. Ano, jednou nebo dvakrát jsem se zasmál, ale musel jsem tomu hodně pomoct. Letos pravděpodobně nejhorší komedie. Alespoň prozatím... ()

ferero

Taková horší "Sandlerovka". Špatný fór střídá dobrý fór, z nichž většinu tvoří bohužel ty špatné. 40% ()

štísko

Já si tu "dvojku" užil. Sedla mi více než první díl u kterého jsem místy i usínal. Je to z mého hlediska ztřeštěnost na úrovni. A tak to také hodnotím. 70% Vůbec se nedá říci, že by film postrádal myšlenku. Dobré vztahy, kamarádství, nečekané otcovství a pohodový a přesto vážný přístup k životu, to jsou hodnoty o kterých se rozhodně nedá říct, že by myšlenku postrádaly. Naopak. Ty ztřeštěné nápady ji ještě jakoby ještě zvýrazňují. A zdařilý krkejchprd na závěr jen podrthnul, že hlavní postava je zcela normální. ()

slovan1 odpad!

Po konci filmu jsem sám sebe poplácal po rameni a zároveň jsem si sám se sebou dal "high five" za to, že jsem dokoukal do konce... Naprostá sračka, kde jsem se nestačil divit, jak trapné scény se můžou vůbec ve filmu objevit. "Film", kde mi rozum zůstal stát nad tím, že někteří herci se tohohle dementního pokračování vůbec zúčastnili... ()

SG-1

"Pozor, vážení cestující, budeme přistávat. Vy, co máte maskáče a účes jako Mariah Carey, laskavě se posaďte, děkuji." -Lenny Feder- ()

sedm.1

Do pokračování Grown Ups jsem šel prakticky jen kvůli mé oblíbenosti Adama Sandlera, ale vzhlede k tomu, že jedničku považuji za opravdový průšvih, tak ani od dalšího dílu jsem pak nemohl očekávat žádný zázrak, spíš tedy naopak jsem doufal, ať to neskončí úplně odpadovým hodnocením. Ale ono pěkný prd, já se kupodivu bavil, a to vážně skvěle. Sice tu nadále strašil hlavní nešvar z prvních Machrů, a to idealisticky nesoudná hra na bezchybnou, americkou rodinu, kde i ti největší hovada a záporáci nakonec zjistí, jaké a jak důležité je potřeba udržovat hodnoty v takovémto prostředí a blablabla, ovšem už to zde není naštěstí tou hlavní a nejvýraznější prioritou, neboť ke slovu se dostala především klasická, sandlerovská zábava, což znamená naprosto primitivní, přímočarý, mnohdy nekompromisní, nekorektní, vulgární a nezřídka i fekální humor, v té nejryzejší podobě, na jaký je nicméně ale publiku od tohoto komika z jeho tvorby zvyklé a mělo by být na to i připravené, a tento typ humoru zde zafungoval prostě více než dobře. Zápletka je tedy sice znovu naprosto o hovně a spíš jde jen o poslepovaný sled jednotlivých scén, ovšem právě většina těch scén je neskutečně vtipná a zábavná, ikdyž jak jsem již zmiňoval, onen použitý humor rozhodně není pro důmyslnější, natož pak intelektuálněji založené diváky, ti naopak budou Sandlera a jeho partu opět proklínat za totální primitivismus a neúroveň, příznivci odlehčeného a jednoduchého humoru si ale jistě přijdou bohatě na své. Ke konci to pak sice celé zase už sklouzne k nemalé rodinné kýčovitosti a trapnému moralizováníčku, ale na výsledném, fungujícím a zábavném dojmu, z parádního odvazu, to už stejně tolik nezmění. Já se při této dementnosti zkrátka tentokrát bavil fakt královsky. ()

DavidS.

Někdy je třeba spolknout svoji pýchu, filmové encyklopedie a jednuše se nechat pochcat jelenem...Po pěti minutách jsem to chtěl vzdát a ubránit svoji nevinnost, ale pak se ozval můj temný pasažér a já se trapně a spokojeně dobral osmdesátkového kostýmního konce, protože mezi všemi těmi krkopšouky a zvěrstvem je celá řada absolutně odbržděných a vtipných situací... ()

korndaddy

Nemám tušení co je dle zdejších uživatelů zas tak špatně, ale já opravdu od Sandlera a jeho party neočekávám bůhví jaký Oscarový snímek. Vždycky to byli, jsou a budou ve finále hovadiny, jenž maj jedinej úkol a to je pobavil. Nehledejte v tom jákýkoliv smysl a fylozofii, protože to je zbytečný. Jednoduchej příběh, příjemně zahranej a celkem vtipnej. Oproti Wilsonovi, Stilerovi a jejich snímků, je tenhle celkem přirozenej a humornej. Sice nic novýho pod sluncem, ale ODPADY dávám opravdu jiným snímkům. ()

Wally

Důkaz, že podle jmen hvězdné herecké obsazení nezbytně neznamená kvalitní film...samozřejmě jsem od A. Sandlera nečekal intelektuální drama...popravdě čekal jsem něco podobného jako byl první díl Machrů, ale oproti původnímu snímku mi v tomto chyběla určitá ucelenost děje...nějaký příběh kam celý snímek směřuje. Bylo to takové rozhárané. Přišlo mi to jako český Kameňák, tj. násilně k sobě připoutané rádoby vtipné scénky... Ale abych nebyl jen kritický...párkrát jsem se i od srdce zasmál...třeba scénky s nafukovacím člunem jsem si opravdu užil... ()